banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 13:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114056 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5409, 5410, 5411, 5412, 5413, 5414, 5415 ... 5703  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 11:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
S obzirom da su cekali da se trafo promijeni, jer ne moze izgurati sve pa i grijace, nacekacemo se.. a neko mi rece da je neki dan planuo trafo na stadionu, da nije citav stadion imao struje jedan dan.. zna li neko nesto ?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 12:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Nije trafo u pitanju ali je to rijeseno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1307
iskusniborcevac je napisao:
Ovaj semafor je 15 m2 a onaj stari je bio 24 m2 dok ga nije grom ostetio a kasnije pao na atletsku stazu tako da se moze reci da je on nekoliko godina bio u kapacitetu ovog novog, veca kvadratura je naravno mnogo skuplja i zahvaljajuci lalatu i njegovim pulenima koji su se obrukali u evropi, nije bilo moguce skuplji instalirati, ali semafor ipak ne zabija golove tako da se momci trebaju potruditi da ispod imena Borac bude sto veca cifra a na suprotnoj strani ne vise od "0", imamo u ekipi znalce koji moraju davati mnogo vise nego do sada i dobro ce nam doci pauza ali sa jednom jacom utakmicom oko 25 .10. ako je ikako moguce


Kakva alibi priča. Nema se para za veći semafor, a ima se za Ninkovića?

Semafor po veličini odgovara dvorani Obilićevo, onaj u Krupi je jedno 4 puta veći, a ljudi nikad nisu igrali Evropu.
Još jedan cirkus u nizu, poslije brukanja u Evropi, rasipanja bodova u novoj sezoni i cirkusa sa terenom.

Semafor se kupuje jednom u 20, 30 godina, ne može rezultat u jednoj sezoni biti izgovor za ovo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 14:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Jebote al smo mi cudan i nezahvalan narod pa to je strasno...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 16:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Zna se sta rdjavom q...smeta, tako i pojedincima, sad ce nekome zasmetati sto ce grijaci na struju, sto nisu toplotne pumpe, kad se pokrije istok onda ce neko reci sto ce nam to bolje da napravimo juznu tribinu, do juce prijetila fuzija sa krupom a sad imamo sto dosad nikad nismo imali, znam ja nas jeboti nas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 16:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12394
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Jebote al smo mi cudan i nezahvalan narod pa to je strasno...
Sta treba da budem zahvalan sto mi Baja baci mrvice sa stola, nek se zabiju svi u tri picke materne. Od cijih para je napravljena dvorana u Laktasima. Ima para samo crveni lopovi kradu.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Svi znamo da celnici Borca citaju sve ovdje napisano i zato nemoj te da vam padne na pamet da pokrijete istocnu tribinu, do Sloge da poskidate citace i da vratite iz Novog semafor a ovaj vratite, ko je ovdje lud zna li iko odgovoriti na ovo pitanje?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 17:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2191
Lokacija: Бања Лука
Ево управо кренули да постављају кров на истоку...
Не једи внаго

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 17:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4845
E baš smarate :D Jednako su dosadni i ovi što hvale po čitav dan i ovi što političare i pljuju bez prestanka. Temu treba depolitizovati totalno. Nema ovdje glasova, sjašite sa kampanjom ovdje.

Nego, teren kad se uradi ako bude sve to uštimano kako treba - pohvala, atletska da se krene odmah raditi to je još veća pohvala, to nisam očekivao uopšte. Semafor vidjećemo dok odemo na stadion kako to svijetli koliko je vidljivo ali mi se čini da nije baš neko rješenje taj mali, što kažu ljudi dadne se negdje drugdje a onda 10-20k za semafor se bezveze štedi. To se kupi jednom al pravi. Za sportski segment kritika, tu smo tanki, maši se na svim poljima oko igrača, oko omladinske škole ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 18:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ovo sto ja pisem je samo realnost, nazalost neki to gledaju kroz prizmu politike, ali ja imam malo duze pamcenje pa cu sada da nabacam neke stvari, mi smo automatsko navodnjavanje terena dobili tek prije deset godina, do tada se navodnjavalo kao u srednjem vijeku, cijevi pa razvlaci po terenu, semafor kupljen takodje prije desetak godina, a ono kako jw bio postavljen je citava tragedija...
Danas imamo novi semafor, mozda je malen, ali na njega se mogu nadodavati segmenti tj moze se povecavati ali i smanjivati, uradjena je rekonstrukcija reflektora, to ste svi zaboravili, da ne spominjem pomocni teren, na njemu ograda i rasvjeta... sada dobijamo hibridni teren sa grijacima, alo ljudi, jeste li vi svjesni uopste sta je to za nas... klub ima svoj autobus ljudi, pa jel nije bilo prije deset ili petnaest godina na trzistu da se kupi autobus... klub igra evropu skoro pa redovno, juniori prvi put u istoriji prvaci... stadion na granici kategorije tri, a prije 15 godina nije moglo na njemu da se igra prvenstvo rs... za trenera doveli ime za koje smo svi smatrali da je taj koji ce nas pogurati naprijed... sportski segment je zatajio, ali valjda i to krene naprijed... nemojte zaboraviti da je ovaj klub urusavan dvadesetak godina i ako neko misli da bi neko drugi mogao bolje i vise uraditi od ljudi koji sada vode klub neka kaze ta imena i njihovs reference, ja bih to svakako volio da vidim. Ovako sve djeluje kao osudjivanje ali sa politicke strane...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Svi to znaju a ti se druze bas namuci da podsjecas zaboravne


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Sep 2022, 19:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1565
SuperDjomla je napisao:
Поздрав људи, знам да није тема форума, али имам питање да ли је ико упознат са стањем Дарка Вујиновића, оца од Саре, великих Борчеваца. Прочитао сам да су му отказали бубрези, да је упао у кому. Ако неко има информацију гдје се може скупити било шта новца да напишете у групу, можда је неко упућен. Мислим да је за Сару потребан новац да се смјести у болницу.


https://mojkontakt.com/2022/09/13/obolj ... nih-ljudi/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Sep 2022, 06:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
iskusniborcevac je napisao:
Svi to znaju a ti se druze bas namuci da podsjecas zaboravne

Sigurno sam ponesto i zaboravio, ali nisam zaboravio recimo period u kojem se Borac nije uspijevao nametnuti kao vodeci klub u Republici Srpskoj, pa su za nas bauci bili redom, Boksit Milici, Rudar Ugljevik, Slavija Srpsko Sarajevo, Glasinac Sokolac, Leotar, Mladost Gacko, Sloga Trn... mozda su mnogi od vas zaboravili ovo vrijeme, ali se to nama zaista desavalo da klub iz najveceg grada i sa najbogatijom istorijom bude bacen na koljena, a ako treba jos neko pojasnjenje, svi nabrojani klubovi su sa istoka RS, mozda je slucajnost, meni se cini da nije...
Ako cita neko iz kluba, onda za njih prijedlog da se na stadionu postavi spomen ploca igracima i navijacima koji su za Republiku dali svoj zivot, to bi bila velika stvar i znak paznje prije svega njihovim porodicama, a navijaci neka svojoj tribini daju ime recimo Sasa Koncar...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Sep 2022, 08:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Da se ne pise da ljudi u RZ nisu imali plate po godinu dana, da smo ispadali u ligu RS cesto puta, da je vecina igraca tuzbom naplacivala svoja potrazivanja i sad kad idemo u pravcu zaokruzivanja svega sto je potrebno da imamo jedan od najuredjenijih stadiona u regiji, nekima nista ne valja, naravno sportski sektor kaska za svim tim stvarima ali vjerujem u Marina i njegovu viziju bez obzira sto mu vrijeme nije saveznik.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Sep 2022, 13:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1307
Niko nije napisao da sad ništa ne valja nego kritikujemo ono što je loše.

Jel šuplja priča da se nema para za veći semafor dok Meleg i ekipa imaju platu po 15-20 hiljada? Jeste
Jesmo se obrukali u Evropi? Jesmo
Jel nas najviše jebu sa terenom od svih klubova?
4 mjeseca, a radovi planirani od 45 do 60 dana. U Vrapčićima radovi počeli 15 dana poslije nas, a trava se već postavlja, na Tušnju se samo trava čeka, a počeli mjesec i po poslije nas. Kod nas još šljunak.
Jesmo jedini zbog terena propustili Evropu i 3 najveća derbija? Grupa odradila 11 gostovanja zaredom. Kakvo je to maltretiranje? Zbog čega je mijenjano domaćinstvo sa Leotarom pa umjesto jednog gostovanja dobismo dva? Gdje će grupa da proslavi 35. rođendan kad nema domaćih utakmica u novembru zbog te nelogične zamjene? Da se Lalat ne cima do Trebinja.
Zašto nije izabran neki bliži stadion kao zamjenski? Kakvi su talovi sa onim seljoberom iz Novog Grada u cvjetnoj košulji?

Ej dobijamo hibridni teren. Pa dobijaju ga svi klubovi, samo što je nama napravljena veća šteta nego korist i za to niko neće odgovarati.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Sep 2022, 14:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Inace ne volim bas puno da odgovaram ali sada cu morati, koliko godina postoji taj savez i sta je Borac dobio od istog u te godine postojanja... zamkena domacinstva sa Leotaram, kardinalna greska, a sta mislis da je zamjenu trazila uprava kluba ili trener, pa ako je to trazila uprava onda nam trener ne treba, ali ja mislim da je trazio Lalat...
Semafor, vec sam rekao, mozda je malen, mozda i nije to cemo da vidimo ali vjerovatno se moze nadograditi kao i vecina led panela...
Teren u mostaru nema grijace, to je automatski desetak radnih dana manje, za Tuzlu nemam pojma dal ima grijace ili ne pa o tome nebih...
Ispadanje iz evrope, krivi ljudi sto vode klub ili trener i ekipa, zato sto su imali carter na kraj svijeta da se ne cimaju niskobudzetnim letovima sa desetak evropskih aerodroma, aj da se ne zajebavamo...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Sep 2022, 14:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Ја не памтим та времена о којима је РБА писао, али оно у шта сам убјеђен ( а дај Боже да гријешим ), кад нам ови "волонтери" оду из клуба да ћемо се опет наћи у том друштву. Клуб нам је машинерија за прање пара, док они замазју очи навијачима о терену, семафору и атлетској стази о којој чини ми се није било ни говора, све док ујко није одлучио да 20 дана прије избора дође, и да како каже "он да новац" као да из свог џепа даје. Не вриједи више ништа ни писати, и треба да нам раде све ово што нам раде како од РС, тако и од клуба.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Sep 2022, 14:37 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
BBl, a sta je alternativa? da nam opet braca ilic namecu svoja rjesenja? ako ima neko ko ce uloziti 20 mil. €, ja cu ga podrzati ali ni to nije garancija da cemo svake godine biti prvaci, naravno da ima lutanja i glupih poteza rukovodstva od toga da smo trebali raditi teren u oktobru, ali sta je tu je, nadam se da ce izvodjac radova skupo platiti vjezbanje na nasem bunjistu i toliko razvlacenje poslova.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Sep 2022, 14:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Писао сам већ и раније, ријешење је то да се политика одмакне од спорта, и да се клуб приватизација. Наравно под одређеним условима, да тај који купи клуб не може да угаси клуб, да промјени име, боје и грб клуба.
Једино тако клуб може истински да напредује. Ма да наравно ко би иоле нормалан желио да купи било који клуб у Босни, и да уложи неколико десетина милиона Еура у лиги као што је ова.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 14 Sep 2022, 14:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1307
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Inace ne volim bas puno da odgovaram ali sada cu morati, koliko godina postoji taj savez i sta je Borac dobio od istog u te godine postojanja... zamkena domacinstva sa Leotaram, kardinalna greska, a sta mislis da je zamjenu trazila uprava kluba ili trener, pa ako je to trazila uprava onda nam trener ne treba, ali ja mislim da je trazio Lalat...
Semafor, vec sam rekao, mozda je malen, mozda i nije to cemo da vidimo ali vjerovatno se moze nadograditi kao i vecina led panela...
Teren u mostaru nema grijace, to je automatski desetak radnih dana manje, za Tuzlu nemam pojma dal ima grijace ili ne pa o tome nebih...
Ispadanje iz evrope, krivi ljudi sto vode klub ili trener i ekipa, zato sto su imali carter na kraj svijeta da se ne cimaju niskobudzetnim letovima sa desetak evropskih aerodroma, aj da se ne zajebavamo...


Ne kažem ništa protiv trenutnog vrha saveza, kažem sad dobijaju svi pa i Borac. Samo što niko u klubu ne razmislja unaprijed... evo npr. dobio je i Zrinjski teren samo je odgodio njegovu realizaciju. Gdje su naši poletjeli da se pravi u nevrijeme.
Pa vjerovatno je tražio Lalat zamjenu, ali uprava to odobrava. Nije on sam uzeo telefon i zvao Leotar. Uprava je trebala reći ne može, klub i grupa su iznad trenera, plaćen si za svoj posao i zdravo.
Ispadanje iz Evrope, igrače zajedno dovode trener i uprava. Lalat predloži, uprava aminuje. Ko je mogao da aminuje Mrkaića? Da sam član uprave rekao bih mu ne može, predloži nekog drugog. Dečko daje 2 gola po sezoni, koga jebeš. Šta da je Lalat rekao treba mi Rope Kunić za Evropu, ovi bi mu odobrili jer je trenerova želja. Isto važi i za ostale igrače. Moraju se znati neke granice, a tu je problem jer nema sportskog sektora koji može da razlikuje škart od igrača, pa nam razni treneri i menadžeri kroje ekipu.
I bez obzira na to, Farani bi se prošli da se igralo u Banjaluci, dobili bi ovdje 4-5 komada pred punim stadionom koje ne bi mogli nadoknaditi u revanšu. I onda se opet vraćamo na početak, ko je odobrio da se tad radi teren.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114056 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5409, 5410, 5411, 5412, 5413, 5414, 5415 ... 5703  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Joker4, LDA212 i 36 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs