banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5385, 5386, 5387, 5388, 5389, 5390, 5391 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Avg 2022, 18:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Los je. Da nema idiotskog pravila ne bi vidio prvih 11.
Ali kako ovi stariji igraju, njemu se i moze prastati.

Inace, dobro je sto smo ovako dobili jer pucaju cirevi zelenjacima. :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Avg 2022, 18:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Lešinari bi mogli malo da smanje doživljaj i poslušaju navijačke klipove/pjesme od prije 10+ godina. Sveli se ko alcohol boys na pjesme Republika Srpska i Ratko Mladić.
Protiv Sarajeva gubimo 3:1 oni kreću pjesmu Sa istoka digla se prašina. Vrte tri iste pjesme a svi mi malo stariji znamo 20-30 najmanje


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Avg 2022, 18:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Druga stvar, velika je vrućina, loš start, puno nervoze i ta konstantna putovanja, neki igrači su nedorasli Borcu ili se nisu još uklopili, bilo je prilika u drugom vidjela se veća energija i na terenu i na klupi, i Bogu hvala, ipak pobjeda. Biće to bolje


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 06 Avg 2022, 18:36, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Avg 2022, 18:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Mar 2020, 22:34
Postovi: 219
Borac u srcu je napisao:
Lešinari bi mogli malo da smanje doživljaj i poslušaju navijačke klipove/pjesme od prije 10+ godina. Sveli se ko alcohol boys na pjesme Republika Srpska i Ratko Mladić.
Protiv Sarajeva gubimo 3:1 oni kreću pjesmu Sa istoka digla se prašina. Vrte tri iste pjesme a svi mi malo stariji znamo 20-30 najmanje


U pravu si, navijanje vec druze vrijeme izgleda u rangu sa igrom na terenu, samo skandiraju i sto kazes ponavljaju dvije pjesme. Svaka cast tim momcima sto orate klub u svakom mogucem trenutku, ali neorganizovano navijanje skroz. Iskreno glupo mi je prema njima sto ovako pisem ali ovo je samo sugestija da se malo bolje organizuju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Avg 2022, 18:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Danas ste vidjeli koliko nedostaje Piščević, iako je i on srednji kvalitet.
Za Poparu i Begića, Xavi lično.
Zakarić se epski raspada, vidi se da nije igrao pola godine, zreo je za klupu.

Lalatović je pričao o nekom napretku, evo prošlo je 2 mjeseca, mi igramo isto ili gore.
Doduše, s našim veznim redom i ne možemo bolje. A tu je krivica stručnog štaba i uprave pride.

popara i begić su projekti uprave. Lalatović je tu progutao knedlu, jer je doveo svojih 5 igrača.

Takođe, Gajić igra top, dok Vojin luta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Avg 2022, 21:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Teska ali zasluzena pobjeda, losi vremenski uslovi i katastrofalan teren.
Vidim da je Lalat oprao novinare i svaka cast mu na tome, dobro je krenuo i mozda se mozemo nadati da ce ocistiti klub od hamolja koji se nakotio u i oko kluba.
Pohvale za Gajica, izgleda zaista dobro. Steta sto Enver nije zabio gol, puno bi mu znacilo.
Uprava ako ikako moze da se angazuje i da se ubrzaju radovi na terenu, jer bi mogli prosuti jos po neki bod zbog terena na kom trenutno igramo...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Avg 2022, 21:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
Dobro je ovo jer smo toliko losi da ovo jednostavno mora izaci na dobro

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Avg 2022, 22:40 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Dobro je samo sto smo poceli skupljati bodove, igra u odnosu na posusje teska gnjavaza, samo da nastavimo povecavati saldo i kad se vratimo na nase ognjiste, bice to druga prica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 06 Avg 2022, 23:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1826
Lokacija: Бања Лука
Сви молимо Бога да се тај терен што прије заврши.
Каже Лалат да је тражио два бржа играча и Управа ради на томе да му испуни жељу. Бекови су нам рак рана тима, безидејни, спори, кондиције без...

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 07:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Drugo poluvrijeme je ipak bilo nesto bolje od prvog.
Prvo je bilo gore od onog uzasa sa Faranima.

Mada, i ovaj teren je katastrofa. Mlakve treba srusiti i prekriti kukuruzom.

I ta zelja za 2 brza igraca bi se morala ispuniti u roku od odmah.

Andric je, usudicu se da napisem, najgori igrac kog sam gledao u zadnjih 10 godina u nasem dresu. Covjek sa 2 metra nabija protivnicke igrace u glavu, u stomak, ubi ljude... Cina je za njega Micel Salgado.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Има ли икаквих информација кад би терен могао бити готов...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 11:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Ja ne razumijem zašto Vico i Lalatović ne sjedu sa Terzićem ili ko već sad vodi Zvezdu pojma nemam i uzmu 3-4 igrača, ili sa Vučićem ili s kim god ko može uticati na to. To bi moglo napraviti razliku, jedini klub koji gura dobro i Evropu i navezli su dobrih igrača, mogu nam posuditi kojeg. Ako neće, nek idu u 3 pm i zvezda i busanje u prsa sa nekim bratstvom i prijateljstvom, nek ne dolaze više vamo nikad. To mi jedino ima smisla, već smo bacili silne pare na ove igrače iz ostatka JSL ali očigledno oni ne mogu pomoći i ne trošiti više pare na to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 12:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Kontam da bismo jedino na taj način mogli napraviti restart i vratiti euforiju s početka sezone. Kad bi se gradom rasčulo doveo Lalatović 3 igrača iz Zvezde, i još da završe stadion do 30.08. protiv Zrinjskog bi bilo 10000


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 12:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2962
Simpatizer je napisao:
Andric je, usudicu se da napisem, najgori igrac kog sam gledao u zadnjih 10 godina u nasem dresu. Covjek sa 2 metra nabija protivnicke igrace u glavu, u stomak, ubi ljude... Cina je za njega Micel Salgado.


A nije mala konkurencija u toj kategoriji. :lol:

Meni je nevjerovatno da jedan bek ne moze proci po strani, uz liniju. On cim vidi covjeka u defanzivi, okrece se i vraca loptu nazad.

Nadam se samo da je Dino dobro, posto je imao par nekih bolnih grimasa pred kraj prvog poluvremena, nakon kojih je i zamijenjen.

Takodje, ne razumijem sto se Fedoru ne pruzi sansa. Tesko da mozemo gore u veznom redu od prikazanog.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 12:29 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Imaju slike na borac-sport trenutnog stanja na terenu.
Nisam optimista da ce biti spreman do kraja mjeseca


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 12:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Gledam radove na terenu skoro svakodnevno, ne vjerujem da ćemo u BL zaigrati prije septembra.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 13:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Da smo normalna država i klub, izbođač radova bi bio debelo novčano kažnjen za svaki dan zakašnjenja. Klub je izgubio velike pare od ulaznica od Evrope, utakmica sa Sarajevom, Željezničarom, Zrinjskim, usudio bih se reći da bi prošli Farane da se igralo na Gradskom, onda dodatni troškovi putovanja, hotela, navijači se stalno klackaju od Modriče do Novog Grada, mi svi zakinuti za velike utakmice pred punim tribinama.
Zeljkovići su krivi jer su dozvolili da se prvo radi naš teren, da se ovi debili uče praviti teren kod nas, drugi tereni će biti završeni na vrijeme zato što sad znaju kako se treba raditi, samo su nas zajebali.
I nije se smjelo dozvoliti da se u ovo vrijeme radi teren, pred najvažniju utakmicu u godini, nisu nam dozvolili ni da osjetimo tu euforiju koja se stvorila Lalatovićevim dolaskom, i to je sad otišlo u nepovrat.
Tačno ništa ne znaju uraditi planski i dugoročno, da pogledaju širu sliku, sve na o-ruk.

I od svih zamjenskih stadiona izabraše onaj najdalji, ovo je tačno zločin šta su uradili, jebo vas hibridni teren.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 13:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Ja kao laik koji nije upucen u uslove koje stadion treba da ispuni da bude privremeni domacin pl ekipama ne znam sta nedostaje stadionu u mrkonjicu da se tamo igra? Ljudi su skoro rekonstruisali teren i sad je super.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 13:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Је*ига, ко би се нама исправио... Да се није почело у јулу, почело би се сада па би била прича што се креће радити када креће лоше вријеме... Да се почело радити на прољеће, била би прича па куд сад кад се одлучује за титулу :-D
Елем, да не буде неспоразума, и мени је жао што смо Европу играли на страни, и што се еуфорија која се створила није могла пренијети на играче, али Боже мој, па мислим да не постоји идеалан "термин" да се ради терен... Дотакли сте се и те грешке у извођењу, па ко би то могао очекивати... Али да треба пуцати пенале извођачу, то свакако...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 07 Avg 2022, 13:12 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Ja kao laik koji nije upucen u uslove koje stadion treba da ispuni da bude privremeni domacin pl ekipama ne znam sta nedostaje stadionu u mrkonjicu da se tamo igra? Ljudi su skoro rekonstruisali teren i sad je super.....

Plus sto je mrkonjic puno pristupacniji od jebenog novog


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5385, 5386, 5387, 5388, 5389, 5390, 5391 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 14 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs