banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5258, 5259, 5260, 5261, 5262, 5263, 5264 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2021, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Bice i fin dan sutra, bez padavina. Razlog vise da daju sve od sebe

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2021, 17:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Laganica je napisao:
Danas su im legle dve plate, nema alibija za Subotu. Zgaziti gamad iz Tuzle i zavrsiti lijepo polusezonu uz nadu da ce Velez bar uzeti bod Sarajevu

To je avgust i septembar?
Zainteresovani smo za Pavlovica iz Rudara bilo je danas u Blicu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2021, 17:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
On i onaj Amoah isto iz prijedora.. dobro je da se desava nesto, da vec ganjaju sta ce i kako ce, da nisu pasivni i da cekaju da prodju pripreme pa da onda dovedu 2-3 igraca. Ja se iskreno nadam da ce odraditi ova rok kako treba, da ce pokrpati rupe kvalitetnim igracima , a samim tim i ta evropa ne bi trebala biti daleko plus kup bh

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2021, 19:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Meni je Mandić bolji i od Amoe i Santosa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 03 Dec 2021, 22:13 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Нова Варош je napisao:
Meni je Mandić bolji i od Amoe i Santosa.
Jbg tebi je i Poligraf bio bolji , pa vidi sad....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 10:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Momci danas moraju pametno odigrati, sto znaci ne srljati, ne preskakati igru, moramo mi diktirati tempo i ne dozvoliti protivniku da nametne svoj stil igre, mozda poceti sa dva spica, srecno momcima i nama, trebace nam.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 10:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Izgleda da mladi momci samo kod nas ne napreduju, cim odu u druge klubove, bljesnu kao malisa Sipovac u MO


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 11:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Ma, više-manje svejedno i da bude remi, već smo ih 10 napravili jedan više manje ne mijenja sliku polusezone koja je skoro pa katastrofalna, ili bolje reći pripreme za polusezonu koja je bila nikakva a sve ostalo je logično posljedično. Kad šampionu nakon 19 kola prvi biježi za duplo, pišaj na nas. Treba tražiti odgovornost i ostavke. Da je bilo više znanja, struke i sistema u organizaciji kluba Borac je po svim parametrima trebao biti na mjestu Zrinjskog. Da već sad slavimo odbranu titule u dosta lošoj konkurenciji ove sezone


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 11:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
I da smo jači za 50%, Zrinjski bi nam bježao 10ak bodova.
Igraju odlično i ruše rekorde po broju bodova, čak i da je ostala ona ekipa sa Zilkićem ne bi se odbranila titula.

Ono za čim možemo žaliti je Evropa i cirkus oko nje. Bez pojačanja, sa jednom pripremnom utakmicom i sa prodajom Zilkića pred revanš... A mogli smo nikad lakše doći do grupne faze i uzeti ozbiljne pare, a u prvenstvu odigrati opušteno i izboriti Evropu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 15:51 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Kujundžić pored toga što pojma nema je i jako glup momak. Zakarić mu crta da treba ići naprijed on kao tele gleda u njega. Vušurović isto tako. Meleg me prijatno iznenadio. Fino dijeli lopte sad na kraju sezone.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 17:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Treće mjesto je premija nakon onakvog katastrofalnog prelaznog roka.
Bravo Milane povukao si na kraju i obezbio bodove za mirniju zimu.
Treba sad osvježiti igrački sastav. Lukendić reče da idu odma na odmor, početak priprema 10.01 i trebalo bi se u Antaliju.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 17:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Fina predstava. Meleg odigrao dobro.

Štoper, veznjak i jedno dobro krilo na zimu.

Napokon završena tumrna polusezona.

Doduše, dosadiće pauza, preduga je.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 17:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1826
Lokacija: Бања Лука
Нова Варош je napisao:
Fina predstava. Meleg odigrao dobro.

Štoper, veznjak i jedno dobro krilo na zimu.

Napokon završena tumrna polusezona.

Doduše, dosadiće pauza, preduga je.

И лијеви бек један.
Добра представа, Мелег добар, надајмо се да ће у наставку сезоне бити још бољи. Борити се у купу и за треће мјесто за Европу.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 20:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Турбулентно полугодиште 2022.
Сплетом срећних околности смо трећи, ал да се не зајебавамо...по квалитету смо 5-6та екипа у лиги и без конкретна 3-4 појачања на паузи врло лако испадамо из буса за европску Конференцију.

Освјежити треба и УО и маркетинг, ријешити се гомиле спавача на "функцијама" којима је партија наредила да попуне број.

Пс: Надам се да Закари ово није опроштајна, јер је једини капиталац који је остао у екипи. Момак за примјер, уз Мелега и Лукића један од оних који су подигли форму одласком Стојана.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 20:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Čestitke igračima i stručnom štabu na pobjedi. Treće mjesto je džek pot kada se uzme sve u obzir, da nas je 6 igrača napustilo, da je Marko otišao na onaj način, da je doveden Kiza kojeg ne želim ni najgorem neprijatelju. Na kraju palo je na Miljanovića i Boku da od govana prave pitu. Pod njihovim vođstvom ekipa je odigrala 20 mečeva zajedno sa kupovima, skor je 12 pobjeda, 7 remija i onaj poraz od Zrinjskog. Vjerovatno to neće biti dovoljno da ostanu jer će u ovom ringišpilu dovesti novog trenera, nekog ko je već vodio Borac.

Toliko grešaka je napravljeno da se ne sjećam u zadnjih 26 godina da je ovakav cirkus bio. Počev od priprema i samo jedne utakmice, pa ne dovođenja ni jednog pojačanja. Posebna priča su gostovanja u Klužu i Belfastu gdje su poveli ljude po raznim osnovama koji su opušteno išli u šoping, zajebavali se, pravili lakrdiju i narušavali ugled kluba. Udomljavanje amaterskih fudbalera u Borac, da ne nabrajam jer znate svi koji su i koji ih dovodi. Tjeranje igrača u septembru, srozavanje ugleda kluba u gradu i šire. Funkcionisanje od danas do sutra, bez vizije kako bi Borac trebao normalno izgledati i napredovati.

Evo sad udomljen je u ovu ustanovu i Goran Đukić na poziciju sportskog direktora. Nemam ništa protiv tog čovjeka, ali imam protiv udomljavanje po osnovu kumovskih i prijateljskih veza jer čovjek nije u fudbalu preko 10 godina. Na sve to, boli ih karina šta mi pišemo ovdje i šta im ljudi govore lično. Kad je dobro treba pohvaliti i reći svaka čast, a kad je loše onda treba ukazati na greške. Realno, ja ne vidim šta je pohvalno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 22:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Ne treba mraciti jer smo sa oslabljenom ekipom ipak napravili dosta toga, naravno u zimskom prelaznom pokusati dovesti 3-4 pojacanja koji ce odmah napraviti prevagu, po meni treba otici 10-ak zalutalih igraca koji su samo bili na teretu Velikanu, sa Zakarom produziti ugovor bar za godinu dana, Mare mi je pod upitnikom jer odigra jednu utakmicu a 5 pauzira a da je bio pun pogodak sa njim itekako je bio.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 04 Dec 2021, 22:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Pa Jovanović ulazi u godine, momak se tokom karijere naigrao ozbiljnog fudbala i pokidao se, sad stižu i povrede... Uglavnom, ne znam kakav je za atmosferu, čini mi se dobar momak, ako je tako ostaviti ga uz određenu korekciju ugovora jer sve više ne igra. Ako je počeo i on voditi politiku neku, zahvaliti mu se od srca za veliki doprinos i partije, i dao Bog da sva pojačanja budu taj nivo i doprinos. Meleg uvijek proigra pred kraj sezone, mi se ponadamo a onda tuš u sljedećoj. Ja bih ostavio obojicu uz Zakaru, Subu, Vušurovića, Jovu, Ćorića i Vojinovića. Umjesto ostalih navesti drugi kamion igrača pa šta bude


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Dec 2021, 06:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Trece mjesto je odlicno s obzirom na idiotluke uprave.

Prije svega, ovo je zasluga igraca i Miljanovica.
Grijese i igraci i Miljanovic, ali to je nista spram gresaka ili zle namjere ovih koji vode klub.

Vusurovic procepio i to je dobro za lijevu stranu, ali ono sto je lose sto nam hitno treba lijevi bek. Subic neka bude rezerva, a Kujundzic neka ispada iz voza u drugom klubu. Takticki apsolutno nepismen igrac.

Jovo i Moraitis su napadaci i tu imam glavnu zamjerku Miljanovicu. Sklanjanje Moraitisa i davanje sanse Zivkovicu. Pljuc.

Mora se dovesti i stoper. Ovaj Bosnjak cisti solidno, ali pas mu je karastrofa. Juce je 5 puta promasio teren. Ali ajde, bolje i to nego da komplikuje pred golom. Mada, i tu je znao brljati.

Desni bek pokriven Coricem, ali nemamo zamjenu.

U vezni red takodje dovesti pojacanje. Jednog u sredinu pa neka se s njim rotiraju Begic, Mols i Dujakovic.

Ako Zakaric ode onda i krilo naravno. Mada bi trebao svakako dovesti jedno.

3-4 igraca bi se trebala dovesti i to da uskoce odmah.

Sto se tice golmana, Cetkovic ce nam kidati zivce, to je jasno, ali ako su se u klubu opredijelil za mladog golmana onda trebamo nekako izgurati s njim. Odnijece nam bodova svojim greskama i zato se moramo pojacati u polju da to mozemo anulirati.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Dec 2021, 08:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Po meni treba bar 4-5 pojacanja. Prvenstveno odbrana, minimalno po jedan na svakoj poziciji, lijevi bek mora biti kvalitetom za prvih 11. Svidja mi se ovaj mali iz Rudara Pavlovic na stoperu, i valjalo bi Amoah-a dovesti bez obzira da li ce Zakaric ostati. Rjesiti se samo Zivkovica, treceg napadaca nam moze igrati i neki klinac iz mladjih selekcija, Moraitis mora dobiti vecu minutazu, covjek je zasluzio i prikazanim a i svojim zalaganjem, jedini vrsi stalni presing na odbranu, moderan napadac. Jovo je nas biser, stalno govorim taj decko ce eksplodirati kad ode iz ovih nasih mocvarno-barskih terena. Sredina nit smrdi nit mirise, ako dovedemo nekog onda se nekog i valja rijesiti od ove cetvorice, Vojnovic, Mols, Begic, Dujakovic, po meni ili Dujakovic ili Begic, Begica bi mozda ostavio zato sto je mladji, rjesavati se usluga jednog od njih samo pod uslovom ako dovedemo jos nekog na toj poziciji. Vojnovic je pola sezone pokrivao i stopersku poziciju. Ako se ne uspije dovesti Amoah iz Prijedora onda treba traziti jos jedno krilo.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 05 Dec 2021, 08:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Bosnjak bi mogao biti lijevi bocni, defanzivno dokazan ali je pitanje kako bi izgledao u napadu, ali valja ga probati na pripremama, pogotovo ako dodje Pavlovic, Vusur moze i na desnom bocnom igrati ako zatreba, znaci na pripremama uigravati vise kombinacija i koncepcija, zasto ne pokusati igrati ponekad u formaciji 3 5 2 jer bi tako iznenadili protivnika pod uslovom da imamo tri vrsna stopera i dva ofanzivna bocna koja znaju probiti po svojim pozicijama


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5258, 5259, 5260, 5261, 5262, 5263, 5264 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs