banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5313, 5314, 5315, 5316, 5317, 5318, 5319 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Maj 2022, 22:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Samo da se odigraju još ove dvije utakmice...
Očajna sezona, zamaskirana evropom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Maj 2022, 22:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Eto ako iko iz uprave prati ovaj forum, molimo Vas svi mi navijaci Borca, koji smo tu godinama da ako dodje Lalatovic ili bilo koji drugi trener, da ga pustite da radi posao sam bez uplitanja oko igraca, tima i svega toga.
Takodje, otjerajte ovu prevaru od ivkovica i onog cupu sa njim, vidite da je covjek u glavi jos u Selji, hebe se njemu za Borcem.
Dajte da se napokon napravi prica oko ovog Borca kakva je dostojna velikanu.


Ne znam vise kako, iskreno..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Maj 2022, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Vjerujem da bi Milojević pod lalatom bio kao Tijago Silva u najboljim danima, iz svakog igrača izvuče maksimum i nadam se da slijeće na klupu ovog ljeta. Šta je sa zamjenom podloge?

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Maj 2022, 22:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Ivkoviću pročitaj svoju izjavu poslije utakmice: "Željo, Grbavica, Željo, Mulalić, Grbavica, Željo..."
Nema ni jedne riječi o katastrofalnoj igri Borca danas?!?

Sve u svemu, kako smo igrali ove sezone, i s obzirom da smo izmijenjali 4 trenera u sezoni, ovo treće mjesto je odličan uspjeh. Sreća pa su podbacili i Široki i Sarajevo i Željezničar, inače bi sa ovakvom igrom bili maksimalno peti-šesti na tabeli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 07:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Lalatović bi nedvosmisleno vratio energiju u ovu čamotinju. Ima u gradu i dosta poštovalaca JSL i njegovih rijaliti karafeka pa bi oživio stadion i drugačija odmah slika Ali ne vidim da je to put u neki sistem, sve je to kratkoročno, dok im ne dosadi sa svojim zahtjevima i egzibicijama. No ako njegov dolazak znači ozbiljan prelazni rok i ambiciju napada na duplu krunu. Ajde. Povedite i njega. Naredne sezone Tuzla i Sarajevo najavljuju velika ulaganja a od Veležovaca nećeš moći živjeti kad uzmu Kup večeras. Tako da nam treba neka inekcija, ko izduvan balon smo trenutno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 07:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Lalat, iako nije dobar sa glavom, je ozbiljan trener. Ovdje nema razloga da izvodi svoje egzibicije sa navijacima, tako da, ako ce mu pustiti da radi po svome, moglo bi to ispasti dobro. Medjutim, ako ce mu neko odredjivati tim, puknuce i otici poslije 2 kola....

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 08:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
skeva je napisao:
Lalat, iako nije dobar sa glavom, je ozbiljan trener. Ovdje nema razloga da izvodi svoje egzibicije sa navijacima, tako da, ako ce mu pustiti da radi po svome, moglo bi to ispasti dobro. Medjutim, ako ce mu neko odredjivati tim, puknuce i otici poslije 2 kola....


Мислим да у томе и лежи главни проблем...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 10:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Na to neće pristati ni jedan trener koji ima već izgrađeno ime, i koji može da bira u koji će klub.
Lalatović sigurno neće doći u ligu BiH da se zadovolji trećim mjestom na tabeli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 10:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Da su ozbiljni u dovođenju novog trenera za Evropu, doveli bi Dragana Jovića. Kako im je on izmakao i otišao u Simin Han jedino i posljednje rješenje da ova uprava pokaže ozbiljnost je dovođenje Lalatovića i poželjeti Ivkoviću srećan put kući.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 16:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 26 Jan 2017, 22:29
Postovi: 275
Lalat jeste ime atraktivno ali mislim da ce sve izaci preskupo. Kad poredim pricu Zrinjskog i Jakirovica ( ne znam koliko ima pomocnika) i Lalata i njegov tim (smjestaj,hrana,plate i srbijanski ostali zahtjevi) mislim da se moze dovesti tri top pojacanja a opet koliko poznaje ligu upitno je. Moj pik je Marinovic pa Trivunovic jer su posveceni poslu i profesionalci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 18:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Miljanovicu nista nije falilo, u pocetku sam bio skeptican a na kraju mi bi zao sto su ga sklonili, normalan covjek, njega kad bi se pustilo da radi cudo bi napravio, ali sad je gotovo. Ja ne znam da li ima ijedan klub koji mjenja trenere svako malo i to je najbolji pokazatelj da ljudi koji vode klub ne zele dobro Borcu ili jednostavno nemaju blage veze o fudbalu ili mozda i jedno i drugo. Kad bi uzeli pa pogledali unazad 10, 15 godina ja mislim da mi imamo u prosjeku dve ako ne i tri promjene trenera po sezoni sto se ne radi ni u seoskim klubovima, dobri rezultati se i postizu kad pogledas samo tu cinjenicu. Ako se misli ozbiljno i profesionalno voditi klub mora biti kontinuitet i na terenu i u ekipi, to je osnova za sve, ostalo je sve nadogradnja.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 21:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Danas juniori izgubili finale kupa na penale. Šteta, ali ipak je bitnija titula koja donosi igranje u juniorskoj ligi šampiona. Ukoliko klinci osvoje prvo mjesto, to će biti prva juniorska titula.

Moglo bi biti zanimljivo ljeto ako dođe Lalatović, a vjerujem da će uz njega doći par igrača kvalitetnih igrača. Nadati se povoljnom žrijebu i prolasku u drugo kolo, sigurno i njega Evropa loži. Uz to, klinci 2003. godište izlaze iz juniora, ima tu par dobrih fudbalera. Koliko je ova sezona sjebana, sledeća mora biti bolja.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 21:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1826
Lokacija: Бања Лука
korpus je napisao:
Danas juniori izgubili finale kupa na penale. Šteta, ali ipak je bitnija titula koja donosi igranje u juniorskoj ligi šampiona. Ukoliko klinci osvoje prvo mjesto, to će biti prva juniorska titula.

Moglo bi biti zanimljivo ljeto ako dođe Lalatović, a vjerujem da će uz njega doći par igrača kvalitetnih igrača. Nadati se povoljnom žrijebu i prolasku u drugo kolo, sigurno i njega Evropa loži. Uz to, klinci 2003. godište izlaze iz juniora, ima tu par dobrih fudbalera. Koliko je ova sezona sjebana, sledeća mora biti bolja.

Гледао сам мало, могли су то ријешити у 90 минута без пенала, имали су пар добрих шанси али су солирали превише, нисам испратио ко је играо десно крило али било га је јако тешко задржати.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Maj 2022, 22:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2021, 16:19
Postovi: 178
SuperDjomla je napisao:
korpus je napisao:
Danas juniori izgubili finale kupa na penale. Šteta, ali ipak je bitnija titula koja donosi igranje u juniorskoj ligi šampiona. Ukoliko klinci osvoje prvo mjesto, to će biti prva juniorska titula.

Moglo bi biti zanimljivo ljeto ako dođe Lalatović, a vjerujem da će uz njega doći par igrača kvalitetnih igrača. Nadati se povoljnom žrijebu i prolasku u drugo kolo, sigurno i njega Evropa loži. Uz to, klinci 2003. godište izlaze iz juniora, ima tu par dobrih fudbalera. Koliko je ova sezona sjebana, sledeća mora biti bolja.

Гледао сам мало, могли су то ријешити у 90 минута без пенала, имали су пар добрих шанси али су солирали превише, нисам испратио ко је играо десно крило али било га је јако тешко задржати.


Kulašin


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2022, 07:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Ono što je najveća prednost Lalaltovića, ako dođe, što bi ovdje bio dočekan ko Bog na zemlji. Imao bi podršku navijača, ko onomad Jović.
Najveća mana, što vjerovatno ne poznaje igrače iz lige, pa bi mu mogli slijepci uvaliti ko zna koga.

Otom potom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2022, 08:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Нова Варош je napisao:
Ono što je najveća prednost Lalaltovića, ako dođe, što bi ovdje bio dočekan ko Bog na zemlji. Imao bi podršku navijača, ko onomad Jović.
Najveća mana, što vjerovatno ne poznaje igrače iz lige, pa bi mu mogli slijepci uvaliti ko zna koga.

Otom potom.

Sa druge strane, mogao bi dovuci sa sobom 3-4 igraca iz Ling Longa ispod radara, koji bi bili klase za BiH ligu a bili bi dzabe.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2022, 09:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Повешће Дринчића са собом :-D

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2022, 09:38 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
I sanicanina :-D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2022, 10:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Zeljković potvrdio da su kandidati za klupu Lalatović i Marinović, i da je razgovarano sa obojicom.

https://www.glassrpske.com/cir/sport/sp ... rak/412238

Evo, priča i o rekonstrukciji igračkog kadra, prolasku nekog kola u Evropi i borbi za duplu krunu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Maj 2022, 12:44 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Znaci Marinovic.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113756 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5313, 5314, 5315, 5316, 5317, 5318, 5319 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs