banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 23:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4596, 4597, 4598, 4599, 4600, 4601, 4602 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Feb 2018, 19:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Nov 2017, 22:23
Postovi: 56
Nektar je napisao:
muju je dela doveo


Чекај који Дела, ако мислимо на истог какве он има везе са довођењем играча?

_________________
Dodju tako vremena kada pametan zasuti, budala progovori, a fukara se obogati!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 00:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
Nakon koliko godina Borac nije imao podrsku sa tribina ?

Nije ta tribina za foruma, nije se nikad o njoj ni pisalo puno ali dovoljno pokazuje da su dva-tri covjeka upropastila onu pozitivnu pricu s posetka sezone.

Otjerali Pusica koji je bio dobra prica u tome, ocigledno otjerali navijace da ne pisem puno o tome koga zanima zna sta i kako... Ona ograda porusena zjapila mjesecima porusena...

Ne znam, sjeban osjecaj, i eto kad juce nisam ni znao da smo igrali,jutros citam... a prije sam svaku pripremu,svaki trening ispratio... Nadam se da sam u manjini sa ovim osjecajem i raspolozenjem al valja se naoruzati zivcima i strpljenjem za ono sto slijedi...

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 08:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
baki je napisao:
Nakon koliko godina Borac nije imao podrsku sa tribina ?

Nije ta tribina za foruma, nije se nikad o njoj ni pisalo puno ali dovoljno pokazuje da su dva-tri covjeka upropastila onu pozitivnu pricu s posetka sezone.

Otjerali Pusica koji je bio dobra prica u tome, ocigledno otjerali navijace da ne pisem puno o tome koga zanima zna sta i kako... Ona ograda porusena zjapila mjesecima porusena...

Ne znam, sjeban osjecaj, i eto kad juce nisam ni znao da smo igrali,jutros citam... a prije sam svaku pripremu,svaki trening ispratio... Nadam se da sam u manjini sa ovim osjecajem i raspolozenjem al valja se naoruzati zivcima i strpljenjem za ono sto slijedi...

Је ли се само мени учинило да се пред крај утакмице чуло марш из Борца :-?

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 15:20 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
jel bi danas trening?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 16:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
A sto ne bi bio?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 16:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Са Крупом у недјељу 15:30

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
bilo je nekih sastanaka sa igracima zbog necega, ne znam tacno sta je u pitanju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 18:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Pa poslije onog blamiranja u Bijeljini, ja bih pola otjerao bez da progovorim i rijec. Radije bih juniore ubacio pa nek igraju, bar ce ginuti za loptu i trcati. A mozda i uvezu 2-3 pasa kako treba, posto ovi " profesionalci" ne mogu ni jedan.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 08 Jan 2012, 21:55
Postovi: 1513
supersonic je napisao:
Pa poslije onog blamiranja u Bijeljini, ja bih pola otjerao bez da progovorim i rijec. Radije bih juniore ubacio pa nek igraju, bar ce ginuti za loptu i trcati. A mozda i uvezu 2-3 pasa kako treba, posto ovi " profesionalci" ne mogu ni jedan.


Juniori su nam posebna prica.
Spoiler:
Juniorska ekipa Borca je prvi dio takmičenja POL 2017/18. završila na 11. mjestu sa 13 bodova.

Banjalučani su ostvarili 4 pobjede, 1 neriješen rezultat i 8 poraza uz gol razliku 18:26.

Trener ekipe Zoran Dragišić je prokomentarisao dosadašnje nastupe svog tima:

"Prošle godine nismo igrali Premijer ligu jer je prvi tim ispao iz takmičenja i dosta igrača nam je otišlo u druge klubove. Uz to smo imali i težak raspored na početku prvenstva, ali kako je takmičenje odmicalo i mi smo bili bolji. U svakom slučaju, rezultati koje smo ostvarili su ekvivalentni onome sa čime raspolažemo.“

Šef struke juniora Borca ističe da ekipa ima sve potrebne uslove da se spremi na najbolji način:

"Borac zaista ima vrhunske uslove za rad u Banjaluci, tako da smo pripreme odradili onako kako smo i planirali. Bićemo spremni za nastavak šampionata.“

Dragišić o ambicijama na proljeće kaže:

"Cilj nam je opstanak u Premijer ligi. To bi sada zadovoljilo naše apetite, ali moramo se bazirati i na stvaranje ekipe za narednu sezonu. Raduje nas što smo u Kup-u ostvarili plasman u polufinale i nadam se da ćemo otići i korak dalje.“

Srđan Eskić i Dorian Kuruzović predvode timsku listu strijelaca sa po 4 postignuta gola, dok su Jovan Dubravac i Boris Jagodić su postigli po 3. Mihajlo Grahovac je postigao 2, a Nemanja Bamburić i Luka Grahovac po 1 pogodak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 19:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
A mozemo i napomenuti da juniori krupe imaju duplo vise bodova od nasih juniora..
A vecinom su gore Borceva djeca.
Kako to da se nasa djeca tek tako rasipaju po drugim klubovima?

Treba se zapitati i o tome.. otkako je ova uprava dosla prosipaju pricu o Borcevoj djeci, o omladinskom pogonu, pa gospodo sta je reci??

Duva nama po svim savovima.. ne vidim ista pozitivno trenutno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 19:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Неке од ових јуниора је требало убацити у прву екипу какви су да су, а не доводити разне пањеве из нижих лига, којим се мора платити станарина+храна, а на терену тешко да ко може помоћи.

По мени, што за првих 11, што за клупу имамо пар играча.
Ацо, Бураз, Жеравица, Владан, Зекановић,Карић, Ћина, Јаничић, Пузи, Веселиновић, Тркуља, ово све остало тешки шкарт.
Лучића још нисам видио, тако да нећу ништа о њму писати. Гледао сам га нешто мало у Зрињском, али слаб је узорак.

Чудић, Илић, Стефан Дујаковић, Кунић, Бунић, Жерић, Саватовић (бар ми се чини да је танак), Ојданић, Кондић (стално повријеђен), Маховић, вјероватно сам још кога заборавио. 10 играча је овдје, што је пуно пуно је, нама је, не рачунајући јуниоре 3 играча превише кад промашимо, а камоли овлики број.

Не могу се ја љутити на Зекановића код првог гола, момак је читав живот нападач и крилни играч, проклет био дан кад га на бека ставише против Конкордије.
У реду, покушали направити бека, не иде, враћај га на крило, ионако су ту све тешки отпади као што набројах горе.
Надам се да ће Лучић бити на беку у недјељу.

Не љутим ни на малог Владана, гурају га на силу, најбоље њему јебати мајку и да он буде кривац људима на трибини, а узгред није био најскандалозинији у Бијељини, ако уопште има позитивних страна та утакмица.
(ово је више тражење било чега доброг :( )

Читам неки дан Вицо оправда 60+ играча и 10+ тренера, каже "нисмо имали систем", и како човјек да таквог дилетанта схвати озбиљно?
Па ко треба направити систем, ја?
Шта ће ти онолики број тренера у млађим категоријама, као да имамо у свакој генерацији по 120 играча? Само дај запошљавај, па послије кукај кад те туже и причај небулозе о отпуштању ко нас тужи :roll:

Све је ово испричано и поновљено, али просто морам опет написати.

Надам се да ће падавине стати, и да се неће пролонгирати коло, пожелио сам се фудбала, бар и овог нашег анти-пропаганда лоптања.

Дај Драшко бар бод, не буди циција :iconbiggrin: :iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 21:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Опет нас преноси национална телевизија.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 20 Feb 2018, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Pa bez obzira sto au juniori losi u svojoj ligi kao i prvi tim, mogu se kladiti da bi vise grizli i davali sebe na terenu nego ovi levati. Tacno je nekad melem otici na selo i gledati lokalni seoski klub, ljudi ne znaju al zelja, borba, toga ni sekunde ne fali.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Feb 2018, 09:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
supersonic je napisao:
Pa poslije onog blamiranja u Bijeljini, ja bih pola otjerao bez da progovorim i rijec. Radije bih juniore ubacio pa nek igraju, bar ce ginuti za loptu i trcati. A mozda i uvezu 2-3 pasa kako treba, posto ovi " profesionalci" ne mogu ni jedan.

nije to u pitanju, nisu celnici Borca inicirali sastanak, vec igraci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Feb 2018, 12:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
Da nece u kakav strajk. Mislim odigrali su jednu utakmicu i imaju puno pravo na to

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Feb 2018, 12:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
traze svoje plate


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Feb 2018, 13:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ja sam mislio da ce poslije nas strajkovati igraci Radnika...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Feb 2018, 09:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1572
баки ниси једини...
ја не да немам ни воље ни жеље да гледам патњу... и то након 20 година активног праћења Борца по свим селима...
успјели су оно што нико није прије њих, убили су ми вољу да уопште помислим да одем на утакмицу, макар и да им јбм ма... сељачку.
не кажем да се до недјеље нећу одлучити да дођем на утакмицу и да их тјерам из Нашег Клуба, али стварно су нас сје...

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Feb 2018, 11:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4290
Da smo mi klub kao sto nismo ova gomila amatera bi placala klubu da se vode na spisku igraca. A ne klub njima.
Ali nisu oni krivi vec onaj sto ih dovede. A oni jadni umislili da su nekakve igracine jos im i plata kasni. Pa trazite raskid i u Real. Ko vam brani.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Feb 2018, 11:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Što se tiče meča u Banja Luci, sudit će ga Zoran Grbić iz Prijedora, a pomagat će mu Dragan Keranović iz Prijedora i Marko Perić iz Mostara.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4596, 4597, 4598, 4599, 4600, 4601, 4602 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs