banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5110, 5111, 5112, 5113, 5114, 5115, 5116 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2021, 21:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Avg 2020, 11:37
Postovi: 319
Bravo za sve,posebno Vranjes,Ćorić i Ćosić.Masina smo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2021, 21:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
ludiloooooooo

https://www.youtube.com/watch?v=-P1symXRjRU&t=30s


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2021, 21:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Хвала момци за ову борбу вечерас.
Не треба причати о именима, сви заслужују капу доле. Не знам што судија свирао минут раније, сјебо се лик ал ко га јебе.
Јебо титулу, дај овамо паре и Лигу шампиона!

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2021, 21:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Uh kakvo loše drugo poluvrijeme, naše najlošije u ovoj polusezoni. Sreća pa ni Zrinjski nije odigrao ništa bolje.
Prvo poluvrijeme duplo bolje i sa naše i sa njihove strane.
Na prvi pogled, Maksimović jeste malo kasnio sa izmjenama, ali kad se pogleda klupa, i nije imao neki izbor. Izvukao je maksimum iz ovoga što je imao.
Pribojavao sam se ove utakmice.

Svaka čast mi momcima, ostavili su srce na terenu! I stručnom štabu takođe! Još jedna velika pobjeda!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2021, 21:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
Одлична утакмица данас и Борца и Зрињског, прави дерби, нападачка са обе стране, ми јесмо (можда) били ближи побједи по шансама али и Зрињски је показао зубе. За мене лично, мрљу на ову утакмицу оставља класично домаћинско суђење које нам баца љагу на клуб. Стојан је код другог гола био у офсајду колико сам успио видјети. Да не причам о томе да се раније свира крај утакмице. Да ствар гора буде, Милорад се појави са неба са оном изјавом баш данас.

Издвојио бих данас само Врањеша, капитену свака част, опасан њух и осјећај за гол имаш, хвала ти што нас ниси послушао кад смо сви писали да је твоје прошло, желим ти да освојиш дуплу круну са својим Борцем и останеш први стријелац лиге. Што се осталих момака тиче сви су гинули за сваку лопту, нема им се шта замјерити, осјетила се у зраку важност утакмице.

Идемо даље следећи пенал, идемо на ту фамозну грбавицу, поновити приступ као и данас и резултат неће изостати. Зна ли неко хоће ли бити спреман Зиљкић?

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2021, 21:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Карлеуша, само му дај лопту 20-25 метара од гола, и гол је ту. Браво. Одлични Молс, Ћорић, Ћоса, Узелац. Штета за ону стативу Мелега, али опет танак скроз и мислим да би морао Чавић да добије на Грбавици 20-30 минута. Браво и за Лакића, сјајне лопте шаље, и одлична одбрана у 50 минути. Ма браво свима, борите се момци лавовски. И да одлична одбрана данас голмана слободе у 85,6 минути. Хвала му.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2021, 22:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Borac je Sarajevo razvalio na proljeće sa 15 bodova razlike, a Želju možda i sa 25. Ja ću staviti ruku na srce i reći da ne mogu tvrditi da li je ofsajd, na snimku uživo mi se činilo da nije ne isključujem da sam bio isuviše ushićen golom pa da to gledam i mjerim, a na onoj zaleđenoj slici lopta je već bila krenula kad su zaledili Stoleta u punom trku pola metra iza odbrane, tako da stvarno ne znam niti je bitno da li je bio 3 cm tamo ili vamo, desetine takvih golova je palo po Evropi ovo kolo. Treba da slavimo ovu ekipu, čuda čine na proljeće pa čak i večeras ovako desetkovani, borba vrhunska. Federalci nek pjene, ali na svoje, nije im Borac ništa kriv.


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 11 Maj 2021, 22:06, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 11 Maj 2021, 22:06 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
И надам се да ће Закара да се врати већ на Грбавици. Успаван је након Кошева, али одлично протури лопту кроз ноне :D

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 00:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
ББЛ je napisao:
Карлеуша, само му дај лопту 20-25 метара од гола, и гол је ту. Браво. Одлични Молс, Ћорић, Ћоса, Узелац. Штета за ону стативу Мелега, али опет танак скроз и мислим да би морао Чавић да добије на Грбавици 20-30 минута. Браво и за Лакића, сјајне лопте шаље, и одлична одбрана у 50 минути. Ма браво свима, борите се момци лавовски. И да одлична одбрана данас голмана слободе у 85,6 минути. Хвала му.

Al legendo, hoces li ti skontati da uopste nije smijesno niti ima smisla da covjeka zoves karleusa?
Nit on ima veze sa njom, nit je zasluzio. Koliko si kontra samog sebe govori cinjenica, da ga u istoj recenici prozivas ( sto je nidje veze, jer covjek sa karleusom veze nema), i hvalis. Jel tebi svaki Vranjes kojeg znas karleusa? De malo hebo ga ti..

Ovo ostalo ti je na mjestu, s tim sto ne moze sad Cavic, niti bilo koji drugi mladji da dobija tolike minute jer se cijela sezona sad lomi, i nema mjesta neiskustvu i greskama. I taj Meleg, koji je taraba po meni u vecini utakmica je opet iskusniji od svih klinaca zajedno, i neke odluke ce iskusnije donijeti nego oni. Sad stariji i iskusniji iznose do kraja koliko god mogu. Mladji gledaju, upijaju i cekaju spremni da pokriku ako bude trebalo.
Jos samo malo, tu smo.. To je to. Aj Borac!

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 01:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Добио си одговор у пп да не улазимо у расправу и затрпавамо тему без потребе. Иначе ако добијемо све до краја (а хоћемо) Борац ће онда на крају имати 69 бодова. Што ће бити једна лијепа порука за све велике "поштењачине" из федерације за крај ове сезоне.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 07:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
ЈОШ 270 МИНУТА ФУДБАЛА !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 08:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
ББЛ je napisao:
Добио си одговор у пп да не улазимо у расправу и затрпавамо тему без потребе. Иначе ако добијемо све до краја (а хоћемо) Борац ће онда на крају имати 69 бодова. Што ће бити једна лијепа порука за све велике "поштењачине" из федерације за крај ове сезоне.

Sta 69, skk..

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 09:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Baš je razlika između ovog Borca punog samopouzdanja i onog prije 10ak kola. Nema više beskonačnih dodavanja unazad. Sad Mols fino primi loptu i odmah gleda naprijed, Meleg isto i svi ostali. Sad je igra za primjer, i mnogo smo ubojitiji. Mnogo nam znači i što se pogodilo sa Uzelcom, sa golmanom, sa Molsom, dobro odmjenjuju brojne izostanke. Za Želju se barem vraća Suba. Odlično je i to što ekipa ima manji pritisak jer imamo pravo na jedan X, ne opuštati se do posljednje minute u Tuzli. Niko se neće predati protiv nas


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 10:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Koliko je dobro sto kod Marka lopta ide naprijed kad god je moguce, vidi se i na Molsu promjena. Za razliku od Vladinog Borca i, koliko vidimo, kod Vinkovog Sarajeva.
To je ono sto nas je ubijalo, jalovost, sporost...
Iako osakaceni povredama, nekad i kartonima, igra ostaje slicna.

Kao i Mols, i Moraitis izgleda sve bolje. Moze se reci da smo uboli sa ova dva igraca.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 10:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
ББЛ je napisao:
Добио си одговор у пп да не улазимо у расправу и затрпавамо тему без потребе. Иначе ако добијемо све до краја (а хоћемо) Борац ће онда на крају имати 69 бодова. Што ће бити једна лијепа порука за све велике "поштењачине" из федерације за крај ове сезоне.

Sta 69, skk..


Zna li brat uopste sta je napisao. :lol:

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 10:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Kao što ponavljam već zadnjih 4-5 kola, za mene ste već šampioni! Ovakva serija bez poraza, ovakva hrabra igra, borbenost do zadnje minute, za mene ste već šampioni!
Glavni cilj, izlazak u Evropu, je ostvaren. Čestitke igračima i stručnom štabu na tome!
Sve preko toga je bonus. Titula ako dođe, dođe. Možete igrati rasterećeno, pritiska nema. Nemate šta izgubiti, a možete puno dobiti. Ova tri kola odigrati rasterećeno, dokazali ste da možete i u gostima igrati kao i na Gradskom, i pobijediti bilo koju ekipu u ligi. Samo nastavite tako do kraja, još 3 utakmice odigrati hrabro na pobjedu kao i do sad, pa šta bude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 10:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
tatamata je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
ББЛ je napisao:
Добио си одговор у пп да не улазимо у расправу и затрпавамо тему без потребе. Иначе ако добијемо све до краја (а хоћемо) Борац ће онда на крају имати 69 бодова. Што ће бити једна лијепа порука за све велике "поштењачине" из федерације за крај ове сезоне.

Sta 69, skk..


Zna li brat uopste sta je napisao. :lol:

Ja sam u soku...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 11:00 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Краљ ббл :lol: :lol:
Ко би био горе у тој пози?

Али сјајна партија Ћосића.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 11:05 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
tatamata je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
ББЛ je napisao:
Добио си одговор у пп да не улазимо у расправу и затрпавамо тему без потребе. Иначе ако добијемо све до краја (а хоћемо) Борац ће онда на крају имати 69 бодова. Што ће бити једна лијепа порука за све велике "поштењачине" из федерације за крај ове сезоне.

Sta 69, skk..


Zna li brat uopste sta je napisao. :lol:

Ja sam u soku...

Када мало порастете па ћу вам рећи шта сам желио да кажем. :lol:

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Maj 2021, 12:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Нова Варош je napisao:
Краљ ббл :lol: :lol:
Ко би био горе у тој пози?

Али сјајна партија Ћосића.


Kaze BBL popusice nama oni kurac! Al i mi cemo njimaA :lol:

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5110, 5111, 5112, 5113, 5114, 5115, 5116 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Joker4 i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs