banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Apr 2024, 13:10

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113916 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5032, 5033, 5034, 5035, 5036, 5037, 5038 ... 5696  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jan 2021, 20:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Bradonjić najvjerovatnije ide u Čuku. Propustili smo ga ali naš Ziljka je tu tako da nam nikakvi Bradonjići neće trebati. Georgiev zamjena. Mislim da se poslije današnjeg dolaska Bugarina, ostanak Zakare može smatrati samo formalnostima... Još jedan reprezentativac. Po meni trebali bi se naglaviti za Hiroša i zatvoriti prelazni rok koji bi sa ovakvim igračima bio najbolji u istoriji kluba. Druga ekipa smo po vrijednosti na TM. Odmah iza SA. Dakle,

Pavlović
Ćorić Jovanović Uzelac Ćosić
Zakarić Meleg Hiroš Vranješ Ziljkić
Lukić

Klupa Subić, Vojinović, Brtan, Ćina...

Strašna ekipa!

Šta je da Kruzom, nisam ispratio?

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jan 2021, 22:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Avg 2020, 11:37
Postovi: 321
Napad koji imamo (Ziljka,Jovo,Zakaric)je mnogo dobar super se razumiju.Odbrana je pojacana (Uzelac,povratnik Ćosić,i Ćorić koji ce AKO ostane Zakara igrati beka.)Trener je rekao da ce se igrati agresivno znaci Vranjes Meleg i Vojinovic(Brtan,Bosancic) su tu Hiroš jeste zanimljiv i kreativan samo sto je Meleg nedavno doveden za tu ulogu...Postava mrkvice je super napadacki...Ma nek samo ostanu ovi koji su tu i na dobrom smo putu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jan 2021, 22:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Ako je doslo vrijeme da se borac malo bahati i pisa po drugima,onda pozvati t.tomica da dodje pa bi samim tim imali jos jednog koji ce biti redovno pozivan za bejha (dati mu i pasos ako nema) :-)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Jan 2021, 23:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2720
pinkara je napisao:
Ako je doslo vrijeme da se borac malo bahati i pisa po drugima,onda pozvati t.tomica da dodje pa bi samim tim imali jos jednog koji ce biti redovno pozivan za bejha (dati mu i pasos ako nema) :-)

Tomić bi ekipu doveo do savršenstva.
Volio bih da Borovčanina pošalju na posudbu, mali ima potencijala a kao treći bek ne vidim kada bi dobijao šansu. Dobar prelazni rok trenutno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 10:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
“Bilo je neke priče, jesu me kontaktirali i tu nema nikakve tajne. Navijači Borca i Vojvodine su u bratskim odnosima, vjerovatno je tako i došlo do ideje da sjednem na klupu banjalučkog kluba. Imao sam još dvije ponude iz inostranstva, ali sam odbio. Meni ugovor sa Novosađanima ističe ovog ljeta i nisam želio po svaku cijenu da idem iz Vojvodine.
Oni su mi pominjali jedne uslove u normalnim okolnostima, a potpuno druge u slučaju da se oduži situacija sa koronom. Nisam htio da pristanem. Znate kako, ako me želiš, ja postavljam uslove tebi, a ne ti meni. Nikada ne bih dozvolio da mi se bilo ko miješa u sastav. To može jednom da prođe, ako me predsjednik pošteno zamoli da stavim nekog igrača jer su skauti iz inostranstva došli da ga gledaju. Ali ne smije da se pretvori u praksu, da mi neko u kontinuitetu sugeriše ko bi trebalo da bude u timu. Kod mene ne prolaze ceduljice prije utakmice. Zašto bih nekoga slušao, kad ja najbolje znam šta je dobro za ekipu. Nikada nisam bio pod uticajem menadžera ili klupskih funkcionera. Radim isključivo u interesu kluba i svojih igrača. Prioritet su rezultati, a cilj mi je da se ti momci nametnu, da kvalitetnim radom pod mojom palicom skrenu pažnju na sebe i da odlaskom u inostranstvo riješe svoju egzistenciju.
Nema velike razlike u poređenju Premijer lige Bosne i Hercegovine sa Superligom Srbije. Borac je veliki klub i svakome bi bila čast da živi i radi u Banjaluci. Meni, takođe. Međutim, sve planove i ambicije vezao sam za neke jače šampionate. Imponuje mi ogromno interesovanje iz svih krajeva Evrope. Skoro svakih sedam dana stigne neki zahtjev za autorizaciju. Volio bih najiskrenije da se neka od tih solucija realizuje u narednom periodu jer sam ubijeđen da bih tek tamo pokazao sve svoje trenerske vrline. Ukoliko dobijem šansu u inostranstvu, sigurno se sedam, osam godina neću vraćati u Srbiju” – dodao je trener Vojvodine.

Meridian Sport


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 11:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
Nista sto vec nismo znali.. Da nece dati da mu se neko petlja u tim. A i da neko drugi odredjuje tim, sve se to znalo. Uato Lalat nije ni dosao.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 13:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Kruz u Rudaru PD


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 13:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4829
Šta ovi pederi iz Oslobodjenja pričaju da je Zakarić blizu Sarajeva kao zamjena za Tatarev ili Fanimov odlazak.

Nama treba biti prioritet zadržati ovo igrača što imamo sad, a još jedan u sredini ako može, može...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 13:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
iskusniborcevac je napisao:
Kruz u Rudaru PD

Mislim da je greska sto smo ga tako lako pustili.. Mlad je, imao je potencijal da napravi nesto.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 14:45 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1560
Valjda nisu tolike budale da dozvole da Zakaric ode u sarajevo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 14:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
U februaru se ne pita borca nista vec zakarica jer ce biti slobodan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 14:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Ističe mu ugovor uskoro.
Ali valjda su tolko pametni, ako koketira sa Sarajevom da ga vrate za BL i to redovnom linijom. Doduše čaršija priča da su mu platu baš podebljali u odnosu na koliko ovdje ima. Takođe, apelujem na savjest da naši to ne pokušavaju izjednačiti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 14:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1560
pinkara je napisao:
U februaru se ne pita borca nista vec zakarica jer ce biti slobodan.

Pa pita se Borca kakve ce mu uslove ponuditi za produzetak saradnje..
I on je taman digao formu, uklopio se u ekipu, ne vjerujem da bi za neku sicu rizikovao, mjenjao sredinu i isao u sarajevo.. ne znamo naravno sta mu mogu ponuditi tamo.

Po meni se takvog igraca isplatiti platiti, jer se vidi razlika na terenu. Dosta utakmica nam je izvlacio svojim individualnim kvalitetom.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 15:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Sve to stoji ali ako mu je borac ponudio bolji ugovor od aktuelnog i vise od toga ne moze,a sarajevo ponudi jos bolje uslove, onda tu borac ne moze nista.
A to da li je ce neko otici za 2milje vise u drugi klub iz lige je pitanje za samog igraca i tu neki drugi kvaliteti dolaze u pitanje. Nadam se da nije toliko lud pa da ode jer vjerujem da bi na taj nacin zatvorio sebi neka druga vrata i neki ljudi bi promijenili misljenje o njemu pri tom ne misleci na obicne navijace


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 15:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1560
Bas tako, mozda imamo keca u rukavu :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 15:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Сумњам да ће отићи у Сарајево. Ако остане код нас добиће позив у репрезентацију, а ако оде у Сарајево сумњам да ће га Пицо позвати. Добар је играч и било би добро да остане. А ако оде надам се да ови из управе имају адекватну замјену за њега.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 18:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Mar 2020, 22:34
Postovi: 226
Jel Kruz na pozajmici ili transfer? Koliko znam.potpisao je na 3 godine sa nama kad je dosao.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Jan 2021, 22:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Pozajmica


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jan 2021, 00:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4879
Lokacija: Tu preko puta
To je onda okej skroz.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Jan 2021, 11:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1560
Otkazana utakmica sa Leotarom.
Kisa, jak vjetar..

Ovih dana ljepse vrijeme u BL nego u Trebinju..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113916 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5032, 5033, 5034, 5035, 5036, 5037, 5038 ... 5696  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs