banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Apr 2024, 10:53

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114075 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5441, 5442, 5443, 5444, 5445, 5446, 5447 ... 5704  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2023, 14:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1048
Zanima me samo hoce li nam Bogoljub iznjeti podatke,tacne cifre kome se koliko duguje,zanima me gdje ce otici 2 mil nasih para.Hoce li mozda neko od novinara upitati da se iznese stvarno stanje, jer akp ovo sluzi da se zatvore rupe kako klub misli funkcionisati u nastavku.Hoce li neko upitati,ako nemamo para zasto se ide u Tursku na pripreme???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2023, 14:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4849
Ma i Veležu pomaže Federalna Vlada još onoliko gurali u Evropi i opet se raspadaju i krešu sve moguće troškove. Fudb. klub je skupa igračka ako pred sezonu promašiš selekciju, ne uspostaviš sistem, nemaš posjetu. Nama je ovo sezone sve otišlo kako ne treba. Velike pare u trenera i njegove vedete, a ni na koji način se nije isplatilo. Uglavnom, Sad Vinko spremaj ekipu za šampionsku trku


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2023, 17:17 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Apr 2012, 21:14
Postovi: 73
Kao sto rekoh prije nekoliko dana vatra ce biti ugasena.Greska za greskom.Zasto da ja placam Vinka narodnim parama? Kupim karrtu,sal,dres....ne pare iz budzeta za profi klubove i profi igrace i uz to jos za parazite---drustveno sportske radnike.Jebo vas Dodik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2023, 17:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1566
Nemamo mi mentalitet za tu pricu kupim kartu, sal, dres.
Pare koje nama stignu su pare od tajkuna i firmi koje gospodare Republikom Srpskom. Samo se puste po nalogu.
To je skoro pa jedini izvor finansiranja kluba godinama, i tu nista nije cudno. Popusili smo kes od evrope ispadanjem u prvom kolu, prodaja igraca je strani pojam, tako da ja ne znam sta je po vama opcija za finansiranje kluba?
Sad je samo stvar sto se to treba malo pametnije voditi i tempirati, ali svako gleda svoj interes negdje tako da i zaborave na klub.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 12 Jan 2023, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4961
Lokacija: Republika Srpska
Da nisu Dodi rod Zeljkovici bi bili, u najbolju ruku, smecari.
To je jasno kao dan i izvinjavam se smecarima koji rade svoj posao.

Ali posto se nakaradnost drustva u svim poljima nece promijeniti, ostaje nam da uzivamo u kvalitetnim igrama vedeta poput Jove i druzine. :D

Jedina vrijednost datih 2 miliona nasih para je pucanje cireva i kmecanje u 23%. :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 09:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Šteta bas za Ziljkica. Vjerujem da bi opet dosao kod nas da smo normalni, ali...

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 11:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Каква се појачања очекују након изненадног уплаћивања средстава од Владе РС. 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
https://youtu.be/coNAyjCS0nA
А шест плата није примио, гдје би тек био да јесте
Ал' нека нам и раде све што нам раде, кад се нико не буни. Само нека наставе.

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 12:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2021, 16:19
Postovi: 180
Зељковић о ситуацији у клубу:

https://meridianbetsport.ba/featured/ze ... napravili/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 13:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Jul 2021, 16:19
Postovi: 180
https://meridianbetsport.ba/featured/ze ... tao-novac/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 13:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12399
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Hvala velikom vodji, kralju ,sahu, poglavici, predsjedniku jednom jedinom, vozdu nasem, braniocu srpstva sto nas je jos jednom spasio utapanja.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 13:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Kakva cemo mi kanta za nabijanje biti, pa to je strasno. Ekipe se pojacavaju i to jako dobrim i provjerenim igracima vecinom, a mi nula. Napustili nas svi, nikog doveli nismo ( onu dvojicu ne racunam ko pojacanja ). Opet ce sudije gurati, to ce biti mucno za gledati..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 14:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16753
Овај фудбалски клуб годинама функционише на овај начин, да држава и град финансирају клуб. Дакле, како се њима ћефне тако новца и има. Није ово ништа ново, све се ово дешавало и прије, спасиоци у задњи трен.
Једностано, не види политика овдје неке веће планове и то је то.

Други пар опанака је тај што ово Зељковићи много гријеше у свему, пола године се терен правио, милиони грешака са играчима и тренерима и све оно што је овдје већ милион пута испричано.

Укратко, помирите се да је ситуација оваква, нема овдје више ко тјерати, прекидати утакмице и сличне ствари као у прошлости.
Ко хоће доће да гледа клуб, ко неће, његов избор да не иде.

Такође, што се мене тиче, апсолутна подршка играчима, какви су да си наши су.

Винко би морао тражити неке играче сад већ, ако мисли и на љето остати. Успут, и нек угаси телефон кад крене лига, бар да сачува мало достојанства.

АЈ БОРАЦ, АЈ СРПСКИ ШАМПИОН !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 14:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Koja su to kurceva pojacanja kod drugih klubova?
Tuzla dovela corica i jos neke ojebine a na tabeli su blizi ispadanju iz lige nego mjestu za evropu,zeljo ni tamo ni ovamo. sarajevo dovelo onog sandzakliju ziljkica koji ako mu crijevo ode nalijevo ce biti gori nego stojan vranjes u zelji i molice se bogu da ga se rijese cim prije,,trener im lik "cao cao vozdrica,cickovo ulje kosica" fazon. U siroki se vratio onaj zlocinac od generala ali mislim da siroki nema nikakav uticaj i da ce ih ostali sjebati samo tako. Velez,gola qrcina isto smanjili svima plate,otjerali amara koji ce im sve i marku uzeti a doveli komentatora sa arene za trenera.
O zrinjskom necu da pricam,cak i sa nekim potresima u klubu nakon odlaska jakirovica oni su iznad svih klubova u ligi.

Jedino mi je zao uposlenika u klubu kojim je borac jedino radno mjesto i one djece koja igraju za male pare jer pola godine ne dobiti nista je stvarno sramota i da se niko ni ne pocese zbog toga.
Srbijanskih govana mi nije zao uopste,ionako su bili preplaceni a od jeden plate i premija za utakmice za nase uslove mogu zivjeti godinu dana bez problema.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 17:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Jesu pojacanja druze, za ovu ligu jesu. I taj Zilkic i Coric, nama su i vise nego valjali. Uostalom, sve i da su qrcine od igraca, ljudi rade, dovode, krpe ko i svi u ovoj ligi. Samo kod naseg Borca parola “ lako cemo “
Koga smo mi doveli za ova dva mjeseca pauze ? Daleko od toga da mi nije drago sto su srbijanci polovni otisli, ali oni su bili 90 posto ekipe. Svake godine ista prica kod nas, pa dokle vise ??
Saglasan sam za djecu, i meni ih je zao jer igraju za sicu neku mizernu a ni to ne mogu dobiti, kao i zaposlenih takodje.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 18:03 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Ne mislimo na isto. Ja mislim na to da borac u odnosu na tuzlu,velez pa i sarajevo ima sasvim dovoljno bodova vise da se ne brine za evropu pa na konto toga i pojacanja koja oni dovode borac ne treba da se brine da ce ih stici. Ako i bude bila neka potencijalna opasnost to ce se zavrsiti na poznate nacine svidjalo se to nekome ili ne (meni ne).
Dovesce neke nove igrace u borac samo se nadam da ce zelje od vinka biti ispostovane pa to nece biti toliko ni lose i onda sve ovo na novo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 18:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4886
Lokacija: Tu preko puta
Imamo mi bodova, ali treba to braniti. I ja sam rekao, bice guranja na poznati nacin, ali to ce toliko biti mucno za gledati. Iz ove perspektive, bice mnogooo zajeban drugi dio sezone za nas. “Okosnica” ekipe, kakva god da je bila, je otisla. Ostali smo sa Ninkovicem koji ce valjati ako se skroz doveo u red, Juriljom i subom koji igraju toplo-hladno i velikim magom fudbala Jovom, koji je fenomen. Doveli smo dvojicu “igraca”, koji nemaju sve ukupno dve citave utakmice. Nemam nista protiv, ni ne znam ih, ali to uopste nije kalibar kojim bi ciljao evropu/pehar kupa. Volio bih da me demantuju.
Iz kluba, vidjeli smo zadnjih dana sta se desava, marke nema, plata nema. Dakle ni jedan ozbiljan igrac nece doci, plus sto nas provlace i kroz medije a i kroz sindikate fudbalera. Sve i da dodje “pojacanje” neko, po obicaju ce doci pred kraj priprema. Jebi ga, sezona je pocela kao u bajci nekoj, ali poslije pola godine bolan pad. Vidjecemo sta ce biti..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 20:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4849
Mols defakto moli da se vrati


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 20:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4169
Lokacija: Banja Luka
Zar nije prije 5 dana potpisao za Kolubaru?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 13 Jan 2023, 20:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
https://mondo.ba/Sport/Fudbal/a1193530/DOnald-Mols-za-MONDO-Htio-sam-da-se-vratiim-u-Borac-ali-nije-stigla-zvanicna-ponuda.html

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 114075 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5441, 5442, 5443, 5444, 5445, 5446, 5447 ... 5704  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 11 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs