banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:28

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5224, 5225, 5226, 5227, 5228, 5229, 5230 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2021, 21:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1826
Lokacija: Бања Лука
Важна побједа!
Поклонили смо го опет, али идемо даље.
Сриједа Вележ, а зна ли неко кад је Сарајево, субота или недјеља?

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2021, 21:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Zadnjih 20 minuta je recept kako treba igrati.
I kad kazu da ne mozemo igrati presing...ma nemoj!
Cim smo udarili presing na zadnju liniju nisu se mogli sastaviti.

Dujakovic je fino odigrao otkako je usao.

I Vranjesu je smanjena minutaza na 70 minuta.
Hvala nebesima da Miljanovic vidi da mu je to kapak, sve iza toga je mrcvarenje. Kako on izadje mi visoko na njihove stopere.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2021, 21:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
Bice nesto od Kulasina sigurno.
Suba se isto budi.
Dujakovic korektan bio.
Mols ima zalaganje na 200%, svaka mu cast. Tu je negdje i Moraitis.

Najveci upitnik mi je Jovo, bice patnja vratiti ga u staru formu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2021, 21:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Mar 2020, 22:34
Postovi: 219
Cestitke na pobijedi. Nastavlja se cirkus sa sudjenjem, sramota me gledati nase utakmice.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2021, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Onaj celavi pomocnik je dominirao. :lol:
Mase aut a udaljen metar, kao i onaj presmijesni ofsajd.
Mada je i onaj Mujan vec nabio loptu.

Glavni sudija ok, jedino nisam siguran kod Vojinovog starta za eventualni drugi zuti. Izbio je prvo loptu...
Tu je sudija trebao pustiti prednost.

Moraitis izginuo danas, Jovo ce morati dobrano oznojiti guzove da se vrati u prvu postavu.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2021, 22:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 440


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 17 Sep 2021, 23:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Okrenem na dobri ss.ba i čim vidim naslov da skiče na sudije dobro je. Boje se da se Borac zahuktava zato skiče, a glupo je pričati o sopstvenom kiksu protiv Leotara. Veći period dobre igre nego u tuzli. Samo da je nekako nastaviti dizati formu i u Mostaru. Suđenje domaćinsko, ali tolerantno, daleko od cirkusa. Cirkus je bio u Posušju i Prijedoru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2021, 07:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Koliko nas više piše ovdje kad izgubimo nego kad pobjedimo...

Sudija oprostio čist crveni Vojinoviću, ali bez obzira, ne igra u vrapčićima zbog tri žuta. Valjda se Miloja oporavi ili registruju Bošnjaka.
Svakako mislim da nam je dole mrka kapa, ali da ćemo dobiti sarajlije, i jedne i druge. :evil3:

Igramo nešto bolje, ali ima tu još posla za trenere.

Sviđa mi se što Vranješa vadi kad treba, najbolji egzekutor pred golom, ali biologija je neumoljiva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2021, 11:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2020, 15:53
Postovi: 714
Mozda bi se pohvalila pobjeda i 3 boda da gledajuci utakmicu i ne obracajuci paznju i tacno brojeci nisam vidio bar 10 sudijski gresaka direktno na stetu gostiju. Ako to treba da dobijes ovakav Siroki kuci onda nismo ni za ligu bez briga.

Pohvale za zalaganje i pritisak nakon sto je izasao Vranjes.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2021, 13:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Kad je nešto dobro treba pohvaliti, kao što smo i drvlje i kamenje osuli kad ne valja nešto, a mnogo toga ne valja i dalje. Pohvale za igru i trebali smo uvaljati treći go. Bezveze smo se povukli nakon 2:0, ali ipak su se skontali na poluvremenu. Mnogo opasniji je presing bez Stojana, Široki je jedva iznosio loptu.

Sudija sasvim korektno obavio posao, da nema tih sitnih greškica sudio bi ligu šampiona. Na onom smećarskom ss.ba forumu likovi naprave po nekoliko akaunta, ne gledaju utakmicu ali već imaju spremljen tekst kako bi popljuvali Borac. Mrze nas i nek nas mrze, ali nemojte padati pod njihov uticaj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2021, 14:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Prebitna pobjeda, idemo po bod(ove) u Mostar 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2021, 14:44 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5727
Meni smiješno da napadaju sudiju za odluku gdje je bio u pravu.
Imao je prvi pomocnik greska, aut, ofsajd, onaj start Vojina nije bio za crveni svakako, a pored svega oni navode kako Music ne zna pravila zato sto ga je lopta pogodila.
Bitno je napasti Borac svakako, a čak i ako je odluka sudije ispravna.
Konkretno prema novom pravilu ako sudiju pogodi lopta i to značajnij utiče na igru ili se promijeni posjed on je dužan da prekide igru. Kod Borca Mols je pogodio sudiju i lopta niti je mijenjala posjed niti je značajnije uticala na igru, tako da je odluka ispravna.
Niko nije naveo da je klupa Borca u Tuzli gađana svim i svačim nakon što su pokušali da vrate loptu u igri jer su oni dječaci oduglvlačili, sv se gleda jednostrano

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2021, 14:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1554
Momci su zasluzeno uzeli 3 boda!
Ako neko smatra da jedan pogresno dosudjen aut ili ofsajd (centarsut zavrsio van svakako) nesto mjenja po tom pitanju onda je stvarno pao pod jak pritisak sarajevske kuhinje.

Malo tezi period je iza ekipe i treba im dati sada maksimalnu podrsku. Sa dobrom energijom mozemo do bodova na vrapcicima. Aj Borac!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2021, 22:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Marković i danas strijelac za Radnik, dijeli drugo mjesto na listi strijelaca sa Krpićem, Bilbijom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 18 Sep 2021, 23:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Ne bi ni komentarisao imbecile sa onog foruma, ali prosto moram napisati o čemu se radi sa ovim njihovim spinovanjem i teorijom zavjere, moram iz razloga što su i naši ljudi počeli pušiti tu priču.

Glavni lik od kojeg kreću sve bljuvotine je vješti manipulator Šemsudin Hasić. Čovjek je stvorio vojsku imbecila koji vrte istu priču i uspijeva u svojim ciljevima, mada su ga već provalili i u Sarajevu i ostalim mjestima. Stvara lažnu sliku kako je on poštenjačina i spasioc fudbala, a skoro je ušao u taj za njega biznis.

Čitavu prošlu sezonu, a i ovih par kola, nakon svake utakmice u javnosti se predstavlja kako je Velež oštećen od strane sudija, Vice, Borca, vanzemaljaca itd. U svojim namjerama su uspjeli sa veoma lošom ekipom završiti na mjestu koje vodi u Evropu, uz najviše dosuđenih penala. To govori da su i sudije podlegle njihovom pritisku. Prije par godina ušli su i u premijer ligu na otimačinu, a sad su tobože pošteni.

Lik je napravio takozvanu incijativu 4R, rezultat toga je izbacivanje Mladosti iz lige jer nisu ispunili uslove koje su svi imali na uvid i koji su pravno valjani. Obećao im je zaštitu za koju nema pravnog osnova i digao vojsku na internet kako bi se stvorila lažna slika u javnosti.

Danas su igrali sa Željezničarom i danima vrše pritisak kako njihova 4 igrača imaju po 2 žuta kartona, sve sa ciljem da slučajno sudija ne bi nekog eliminisao protiv Borca. Evo naš Vojinović je dobio treći žuti, ali je to sastavni dio fudbala, ali za njih to nije moguće.

Na kraju, taj poštenjačina Šemsudin Hasić, na rođendan FK Željezničar odlazi sa stadiona u toku utakmice jer je opet jadni Velež oštećen, te se aktivira vojska debila na internetu koji podržavaju njegove postupke. Dokle ide ta bolest, možete pročitati u njegovoj izjavi.
Citiraj:
Hasić prije kraja napustio Grbavicu: Žele da nas zavade, takve ne mogu svrstati u ljudsku rasu!

Rođeni su imali svoje prilike, Željezničar i jedanaesterac koji nije iskoristio, a zanimljivo da je predsjednik Veleža Šemsudin Hasić napustio stadion Grbavicu kada je sudija Jelić iz Širokog Brijega pokazao na 11 metara.
Sjeo je u automobil i krenuo put Mostara. Ističe da rezultat više nije bio bitan, te da je Jelić dobio naređenje.

“Prvo poluvrijeme je bilo podnošljivo, bez većih grešaka sudija. U drugom poluvremenu sudija Jelić je krenuo da realizuje naređeno, a naređeno mu je da posvađa dva člana "Incijative 4R“ u svetoj utakmici. Imate instituciju koja postoji 100 godina i normalno želi da proslavi jubilej, a to želimo svi. Dirnuli su nas gdje smo bili najtanji, a to je u regularnost. Svirao je nepostojeće prekršaje, a na kraju i penal. Nisam želio biti svjedok toga, napustio sam stadion, svjestan toga šta nam žele uraditi. Vjerujte, ovo će samo ojačati "Incijativu 4R“, kazao je Hasić za SportSport.ba.

Hasić je nedavno platio kaznu u kasu Saveza, a vjerovatno će opet. Svjestan je toga, no puno ga ističe to i ne dotiče.

“Prije dva dana sam platio 2.000 KM kaznu za iznošenje istine na Skupštini kluba o Saveza i sudijskoj organizaciji, a onda sam platio još dvije hiljade za isticanje plakata "Incijative 4R". Oni mene ne mogu kazniti koliko ja mogu platiti. Nadam se da će sada početi da me kažnjavaju ozbiljnijim kaznama“.

Koliko je trenutno jaka "Incijativa 4R“?

“Mi smo od početka na udaru režimskih klubova koji su u dobrim odnosima sa Savezom. To su ljudi koji su vratili u srednji vijek, te hodaju pognuti.... Te ljude ne mogu svrstati više u ljudsku rasu. To su ljudi koji su pristali da hodaju pognuti, a tu su i sudije Jelić, Grbić i Musić, vidjeli ste suđenje na Koševu, pa u Banjoj Luci. To za mene nisu ljudi, a Velež neće slomiti. Mi ćemo na kraju biti pobjednici“.

Za kraj dotakli smo se i samog rezultata večerašnje utakmice.

“Rezultat je suštinski bio nebitan. Došli smo da se nadigravamo, da bude jedna lijepa utakmica. Želio sam da napravimo spektakl i rekao sam to igračima i Feđi, ali nisu nam to dozvolili“, dodao je prvi čovjek Veleža na kraju razgovora za SportSport.ba
.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Sep 2021, 08:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
:lol: Rezultat je nebitan, sudije nam kvare pakt, sasvim slučajno u paktu su sve Bošnjački klubovi. Sportski, fer, građanski i ljudski koncept na djelu, nema šta. Ovu budalu treba otjerati iz fudbala a taj seljački klub kojem nije bitan rezultat u profesionalnoj ligi kad igra sa Bošnjačkim klubom izbaciti u najniži rang. Vico reaguj. Na ovo se ne može biti imun. Javno priznaju mješanje politike u sport. Sjediš tamo u UEFAi istjeruj sva govna fašistička iz lige.
A fudbaleri da ih unište u utorak. Aj tri razlike


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Sep 2021, 08:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Apr 2014, 21:35
Postovi: 1826
Lokacija: Бања Лука
У сриједу је са Вележом и вјероватно недјеља Сарајево.

_________________
У животу је важно бити БОРАЦ!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Sep 2021, 09:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2187
Lokacija: Бања Лука
Екипа се јесте коначно мало тргла...боље то изгледа у односу на оне хороре у првим колима.
Задњих 20ак мин и онај пресинг је било уживање гледати...водиш са само голом разлике а не осјетиш тензију јер ти противник не може прићи голу.

Мораитис и Молс су два велика радника и морају играти без обзира на грешке. Закарић се и даље тражи.

Врањеш нам је најбољи финишер у 16м ал му је радијус кретања велика мана...од његовог изласка смо изгледали за класу јачи у пољу. Али опет, голови су ти који се броје а ту је најјачи.

Иде паклен распоред, ко преживи...

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Sep 2021, 10:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3285
Dobro smo odigrali ovu utakmicu zasluzena pobjeda. Vidi se pomak u igri i to raduje pitam se je li stvarno moguce da je odlazak trojca popravio atmosferu u ekipi? Ja bih posebno pohvalio Molsa koji izgleda da cita forum. Sto neko napisa veliki je radnik i kretanje i defanziva su mu super a evo i ofanzivno se trgnuo. Sto se sudijskih gresaka konkretno tice ne vidim da je sudija napravio neke kardinalne greske pogotovo u nasu korist. Ona situacija kad igrac Sirokog ide prema golu jedina ispravna odluka je mogla biti zuti karton. Start nije bio ostar jedva ga je pipnuo za rame a druga stvar u trenutku starta mi se cini da i nije bio zadnji igrac odbrane. A u vezi drugog zutog za Vojnovica realno izbio je prvo loptu. Pomocnik je morao bolje u par situacija.

Mene sad najvise zanima ko ce biti stoperski par protiv Veleza. Jovanovic-Drca mozda?
Sta je s onim Bosnjakom je l moze igrati on?

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 19 Sep 2021, 10:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Bošnjak nije registrovan bio, ako ga registruju možda i zaigra.
Milojević je realniji ako nije teže povrijeden.

Ako ne mogu obojica igrati, biće tu nekih bravura, možda i nstupi neko od juniora s Markom u tandemu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113754 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5224, 5225, 5226, 5227, 5228, 5229, 5230 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 18 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs