banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 03:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5102, 5103, 5104, 5105, 5106, 5107, 5108 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2021, 21:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5241
Lokacija: Црвено - плави град
https://pravdabl.com/bez-komentara-pogledajte-fotku/

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2021, 21:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Avg 2020, 11:37
Postovi: 319
Zasluzen bod,brz oporavak Pavlovicu i Ćoriću.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2021, 21:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Evo i statistike na kraju.Slika

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2021, 22:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Bravo za pravdu što su objavili ovu fotografiju. Momci su HEROJI poslije svega. Prvi smo i samo da prođe Veliki petak trebamo krenuti sa slavljem. Natjerati stoku neotesanu da plače i kmeči na Veliki petak je neprocjenjivo!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2021, 22:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Ova pravdabl zna valjati niz gluposti ali sa slikom je potpuno pogodila, spustila tenziju, i postavila stvari na svoje mjesto. Mada je vjerovatno i Feđa vidio da je penal bio, jer je jako korektno sve iskomentarisao, iako ga ne mogu nikako, ali u ova dva dana je davao korektne izjave i doprinio da se malo tenzije smire kao što je nekad prije doprinosio da se rasplamsavaju


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2021, 22:44 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Neka se naduvaju bijelih bubrega. Sad pozivaju na spustanje tenzija a izjave im bile ko da pocinje rat za otcjepljenje.

Ja ne mogu da shvatim kolicinu gluposti prije gola veleza!
Kakav je ono prekid,kakvo je ono vracanje u odbranu!!!
Meni je suba drag lik ali do ulaska cine u igru bio je medju najslabijim na terenu.
Nadam se da ce coric moci igrati protiv zrinjskog,vidjelo se i danas i protiv sirokog da nemamo zamjenu za njega. Izostanak pavlovica nije toliki problem jer ima lakic ali bez corica je problematicno. Taj momak je opravdao svaki dinar koji je dobio


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 30 Apr 2021, 23:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Rovovska borba, 1000 prekršaja.
Penal čist za nas, oni opasniji zeru kroz igru.
Generalno, niđe fudbala, narodski rečeno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 00:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1287
Loše je ovo bilo, bod kao kuća.
Gledajući pojedinačno skoro svi su podbacili.

Na kraju Marko pogodio sa izmjenama, Meleg šutao, Moaitis išao na odbitak i izborio penal.

Kakve uigrane kombinacije, kakvo glupiranje... slobodan udarac u zoni šuta, ne znam je li bilo i 25 metara, on dodaje... svakako imamo premalo šansi, pa pokušajte bar šutati kad se ukaže prilika.

I zajebite ovo da Vranješ izvodi ove slobodnjake sa 30 metara i dalje. Ne može dobaciti do gola, uzeo je jedno 100 šuteva iz igre od početka sezone sa te udaljenosti i ni jedan nije bio opasan ni blizu. Zakarić, Vojnović, neka proba neko drugi...

Željezničaru treba spremiti premije za eventualno otkidanje bod-ova gradskom rivalu, ako već nisu spremne. Tad bi ovaj bod dobio još veću vrijednost.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 05:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Dilemu vise nemam. Kad se Jovanovic vrati on i Uzelac moraju ciniti stoperski par, Coric naravno desno a Cosic lijevo.
Subic klupa i prva zamjena za lijevu stranu.

Cinu ne bih zelio vise da gledam, ali nazalost ima ugovor jos godinu dana. Jednostavno, uzasno je ovo sto on igra defanzivno a o ponavljanjima u napadu da ne pricam. Ode naprijed a centarsut kafastrofa. Cim neko sazna tezinu Coriceve povrede neka napise, igrac kom vec sad na potpisane 2 godine treba dati jos 2 godine ugovora.

Lakic korektan, bez greske i u hvatanju visokih lopti i u igri nogom.

Vojin i Brtan. Tuceni su, ali su i tukli. Korektni. Vojin ima mjesto kao DM a za Brtana ne znam. Bolji je nego na pocetku, ali covjek je hodajuci karton, lakat radi u svakom skoku. Da se razumijemo, nije mi zao kad udara seljacine kao ove sinoc. :D Na ljeto naci igraca koji je bolji na lopti ako je moguce.

Ziljkic slabo, ali i najbolji imaju pravo na los dan. U slucaju solidne ponude pustiti ga. U onom intervjuu je indirektno i rekao da bi mu bila zelja da se naplati. Zasluzio je a mislim da kod nas ne moze bolje jer dolazi u pitanje i motiv naredne sezone.

Zakaric sinoc nije uradio nesto krucijalno u smilu gola ili asista, ali opet je iznudio gomilu faulova uvaljujuci guzove u pravom momentu. Jedini nas igrac koji zna stati na loptu. Bilo bi dobro da ga zadrzimo, mozda neka opcija kao zimus jer je ispunio dato obecanje. Neka proba nesto vani pa da ga sacekamo u razumnom roku. Ima ugovor jos narednu polusezonu.

Meleg. Ne znam, sinoc je fakticki bio asistent, poslije njegovog suta penal. Pitanje je da li se iko u klubu vec bavi pojacanjima u vezi za narednu sezonu. Od toga zavisi da li mu produziti ugovor ili ne.

Mehanovic. Na "vi" sa tehnikom, ali ja bih ga produzio kao rezervu Jovi. Gradjenje, skok igra...ili ganjati drugi profil napadaca.

Vranjes, jbg mora se trcati za njega, ali covjek nas je svojim golovima pogurao na prvo mjesto. Po meni, ne treba igrati 90 minuta, ali onda bismo morali imati kvalitet koji bi ga mijenjao.

Sve ovo zavisi od toga da li cemo biti prvi. Za bilo kakvu sansu kljucne ce biti dvije utakmice Sarajeva, ova danas i protiv Sitija u Tuzli. Nadam se da nece uzeti vise od 2 boda. :D

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 05:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Sad se vidi koliko je Jagodić gušio ovu ekipu.
Od početka tvrdim da imamo odličnu ekipu koja je sigurno među prve 3 u ligi, ali eto ispostavilo se da Jagodić nije znao izvući 100% iz igrača.
Maksimović je to uspio, i svaka mu čast. I njemu i igračima.
Borac je napokon ekipa od koje strahuju svi, i koja može pobijediti svaku ekipu u ligi, i na svom terenu i u gostima!
Momci, samo tako nastavite, na pravom ste putu!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 06:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Ne mogu urediti prethodnu poruku.

Marko uci. Iako je bilo losije nego u prethodnim utakmicama jasno je da je ovo spremio bolje nego prosli put u Vrapcicima. Izasli smo na njihovu zadnju liniju, imali loptu i sve je bilo veoma dobro prvih 20-ak minuta, a solidno citavo prvo poluvrijeme. Drzali smo utakmicu pod kontrolom do izlaska Corica. Nakon toga lose do zadnjih 10 minuta kad smo pojacali agresiju i pokazali jaku zelju da dodjemo do boda. Probijali smo im linije, ali je nedostajao dobar zavrsni pas ili centarsut, samo sto se to mozda ne primijeti dok gledamo pod adrenalinom. Zasluzili smo bod, pa nek se sad valjaju materi kao zadnjih pola sata.

@davor

To za Jagodica je jasno. Evo, nas ne bi odveo u Evropu, ali ce zato Radnik u nizi rang.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 06:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Morace se desiti ta rotacija u zadnjoj liniji definitivno, Suba moze pomoci sa klupe, mozda i biti prva opcija u utakmicama kada smo mi ti koji dominiramo u posjedu, a kad su ovakve utakmice on nema snage za takvih 90 minuta...
Meleg je ozivio vezni red kada je usao, jos uvijek mislim da bi on mogao biti top igrac...
Ostalo moram reci da su svi bili korektni pa cak i Cina za kojeg je sigurno da nije igrac za timove iz vrha tabele...
Iako ne treba nikoga posebno izdvajati jer smo mi prije svega tim, moram pohvaliti Vojina koji je zaista puno napredovao...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 06:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 17:30
Postovi: 3522
Cestitke na bodu koji bi na kraju mogao presuditi za nasu titulu, momci odigrali borbeno ali malo losije u drugom poluvremenu poslije izlaska velikog fudbalskog znalca Corica, za razliku od jesenjeg dijela kada smo prosipali bodove u finisu utakmice, ovog proljeca se desava suprotno, jer imamo snage za dodatni pritisak u finisu a to rezultira bodovima, dati momcima 3 dana slobodno da se osvjeze a onda dodati 6 bodova na saldo pa neka drugi razmisljaju o nama, srecno u nastavku, do duple krune aj Borac!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 08:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12325
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Moraitis uopste nije los, za uci sa klupe a i kao drugaciji tip napadaca od Mehe i Jove, u svakom slucaju ja bih ga zadrzao. Fino smo popunjeni na svim pozicijama, ne dirati nista pretjerano u slucaju odlazaka popuniti to mjesto i to je to. Lakic kao rezervni golman odlican. I jedino bih ja jos umjesto Brtana dao sansu Molsu, Brtan i Vojnovic u paru su previse tromi, obojica visoki, Mols i Vojnovic idealno.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 08:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
Vezni red se ozbiljno mora pojačati za evropu.
Uz Melega ispred dvojice veznjaka, bili bi jači.
Ovako nam Zakarić i Zilka glume veznjake.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 08:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Samo da napišem ĐORĐE ĆOSIĆ! Nakon onakvog starta Uzelca momak ustade i nastavi meč. Sada nam dolazi Jovanović, ako dragi Bog da, on i Uzelac na štopere, a Ćosić na mjesto lijevog beka. Suba zamjena za Ziljku. Nema još snage za 90 minuta. Direktan krivac za primljeni gol. Nakon prespavane noći, Bravo momci. Ponosni smo na vas.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 09:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
UH

BOD mi je kao pobjeda, jer njima su tri boda bila pod mus, sada kada ih gospodski klub iz Mostara i Biki otresu pitanje i hoce li u Evropu. Mi bi slijedecu sedmicu trebali ukovati Evropu a protiv Zrinje i napad na titulu.

Malo mi je ruzno da pricamo u ugovorima za slijedecu sezonu ili prozivanja igraca.
Odgovornost je na treneru koliko i na igracu, ne treba prozivati nikoga. Jasna je logika Marka i to je to ...ja bih volio da ...ali...

Na kraju sezone podvuci crtu, presjek pa onda o tome svemu... sada kritika da ali u pozitivnom smislu...
ljudi koji su odigrali gomilu uakmica za naseg velikana kakvi god da su zasluzuli su postovanje od nas.

Bravo Stojane za penal...ludjak pravi kako hladnokrvno opali penal...ja nisam smio gledati a zavuce ga kao da je trening....

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 09:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Najostecenijem klubu u univerzumu ove sezone je svirano 9 penala, a protiv njih 5.

Nama je svirano 7, a protiv nas 4.

Toliko o ugrozenim Vrapcicanima i njihovom arlaukanju na sudije.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 10:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Mene veća trema pred Želju nego juče :lol: Željo ako otme bodove, uh da ne prejudiciramo ali ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 01 Maj 2021, 10:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 07 Mar 2016, 16:18
Postovi: 1673
Ја бих похвалио све момке, није било лако изаћи на терен узимајући у обзир каква се атмосфера направила пред утакмицу. И још када на све то узмемо традицију у обзир, бод је к'о зграда. Момцима пуна подршка, а данас свим срцем уз сарајевске плаве да прочепи што се каже. Ај Жељо :D

_________________
Гдје год био, гдје год игр'o, Бока ти си наш, вољеће те Лешинари, ти то добро знаш.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113757 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5102, 5103, 5104, 5105, 5106, 5107, 5108 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs