banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 10:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113758 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Jun 2010, 11:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
око стадиона се баш дигла фрка :-? али још се ништа не зна...видјећемо

оно што ме нервира је да у новинама опет читамо разна звучна имена која требају доћи у Борац, и наравно сви они на крају потпишу за неки други клуб :roll:

Поред Вулета и Вукеље, мене занима шта је и са Боком? Хоће ли они њега позвати у клуб јбт? било би стварно безвезе да он не дође. па ту је и потање пузија и Максимовића..уф много питања, а мало одговора :(


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 14:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1670
Lokacija: banja luka
evo pozdravi od mene...tamo sam se imao nick "radebl"
malo me iritira ovaj vetran sa ovom parolom...jer naime mi zivimo za borac,pisemo o borcu..tako da....

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 14:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
baki je napisao:
evo pozdravi od mene...tamo sam se imao nick "radebl"
malo me iritira ovaj vetran sa ovom parolom...jer naime mi zivimo za borac,pisemo o borcu..tako da....


Bolje i on nego neki indijanci sa ss.ba!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 15:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Eh dobro, tamo je sve zakuvao simpatizer, a mi smo samo stali iza njega i to je to...
A sada jedan još uvijek ne potvrđen info ali veoma interesantan... novi direktor Borca je Darko Ljubojević 8)

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 15:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 14:37
Postovi: 236
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Eh dobro, tamo je sve zakuvao simpatizer, a mi smo samo stali iza njega i to je to...
A sada jedan još uvijek ne potvrđen info ali veoma interesantan... novi direktor Borca je Darko Ljubojević 8)



Ako je to tacno, da li je novi sportski direkotor pa umjesto fisera ili je umjesto Sipovca?

_________________
Sarajevski mangupi i ostala ćaršijska raja, izduvaše ove sezone našem Borcu jaja! BORAC ŠAMPION 2011.
TRECI PUT CASTIMO!
Republika Srpska lee,
Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 15:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
evo i mene,hvala Bogu sad na miru mozemo pisati o Borcu,svaka cast onome ko se sjetio da se ovdje mozemo preseliti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 15:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Pa valjda je umjesto fišera, takva je priča...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 17:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
jos da Darko spakuje Marica....

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 17:07 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 14:37
Postovi: 236
Alijanc Arena u Banjaluci

Dah jednog od najljepših stadiona u svijetu "Alijanc Arene", na kojem svoje utakmice igra bundesligaš Bajern, moći će se osjetiti i u Banjaluci jer je na Gradskom stadionu u petak počelo skidanje starih stolica, umjesto kojih će biti postavljene nove koje su identične onim na stadionu u Minhenu.

Radovi na rekonstrukciji stadiona koji su počeli 6. juna, ubrzani su kako bi Fudbalski klub Borac, koji nakon 18 godina ponovo izlazi na evropsku scenu, na svom terenu mogao da ugosti protivnika u kvalifikacijama za Evropsku ligu.

Prva faza rekonstrukcije stadiona, za koju je Vlada RS odobrila dva miliona KM, obuhvata sanaciju istočne i zapadne tribine na kojoj je juče počelo demontiranje starih stolica, koje će biti zamijenjene novim i to onim koje ispunjavajuju kriterijume Evropske fudbalske federacije (UEFA).

"Po planu je bilo da se, što se stolica tiče, krene od zapadne tribine na kojoj ćemo, pored mjesta za sjedenje, renovirati i svečanu ložu koja takođe mora da bude po mjeri UEFA. Stare stolice ćemo pokloniti banjalučkim klubovima kojima su potrebne. Nakon zapadne tribine, novo ruho će dobiti i istočna tribina na kojoj se, po običaju, okupljaju najvatreniji navijači Borca koji su naše fudbalere u proteklom periodu bezrezervno bodrili", kazao je Nenad Dragojević, direktor Gradskog stadiona u Banjaluci.

Osvajač Kupa BiH pripreme na evropsku scenu i novu sezonu Premijer lige BiH počinje u ponedjeljak, kada će trener Zoran Marić obaviti prozivku igrača.

Odmah kreću i prvi treninzi, a prvi dio priprema Banjalučani će obaviti u svom gradu.

"Planirali smo da u svojoj bazi počnemo pripreme, a nakon sastanka sa članovima Upravnog odbora, videćemo gde ćemo održati nastavak rada. Mislim da imamo dovoljno vremena da se kvalitetno spremimo za Evropu i novu sezonu. Igrači su dobili program individualnog rada, tako da ćemo jakim tempom krenuti odmah, 21. juna", kazao je šef stručnog štaba Borca, i dodao da će osim Gradskog stadiona "renoviran" biti i igrački kadar:

"Trenutno smo u potrazi za jednim rasnim napadačem koji ima kvalitet da u najtežim trenucima preuzme najveću odgovornost i riješi utakmicu. O ovom, ali i ostalim pojačanjima, detaljnije će se više znati tek nakon sastanka sa čelnicima kluba i fudbalerima za koje smo zainteresovani".

Sljedeće sedmice trebalo bi da bude poznato više detalja oko igračkog kadra.

"Trenutno razgovaramo s nekoliko igrača, ali ne možemo još o imenima. Pojedini mediji su se takmičili da prvi objave neka imena, ali uskoro će biti poznato da li su bili u pravu", kazao je Stanoje Štrbac, koji je od Upravnog odbora FK Borac zadužen za sportski segment.

Vraća se Ljubojević
Darko Ljubojević koji je prije dvije sezone nosio dres Borca, a prošlu igrao u Laktašima, opet se vraća na Gradski stadion. Ovog puta ne kao igrač, nego u će dobiti zaduženje da svojim iskustvom pomogne u takmičarskom segmentu.

"Nismo još definitvno odlučili koje će mu biti zaduženje, ali bez sumnje će nam biti od velike pomoći. Sve je otvoreno, biće "desna ruka" sportskom direktoru", kazao je Štrbac.

_________________
Sarajevski mangupi i ostala ćaršijska raja, izduvaše ove sezone našem Borcu jaja! BORAC ŠAMPION 2011.
TRECI PUT CASTIMO!
Republika Srpska lee,
Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 17:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1067
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Samo da dobro radi svoj posao! Meni bi bilo draže da je Olja umjesto Klibera na tom mjestu ali dobro. Olja je cijelu karijeru proveo u borcu i on je zaslužio neku funkciju u klubu.

A što se tiče stolica odlično bi bilo da ovi na čairama počnu nešto da rade, dovoljna je tribinica za 1000 ljudi. Stolice već imamo, samo da ima volje, malo betona i to je to. A i vrijeme je za tribinu na čairama.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 17:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Jojjjjjjjjjjjjjjj, kad napiše ovakvu glupost, dah Alianz arene u Banjaluci, e baš, samo neznam kojom bojom će da svijetli omotač stadiona, kakvi debili...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 17:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Nadam se da BrigateBl nije pisao ovo o dahu Alijanc arene. :D

Danas nemam snage da pisem bilo sta, iscrpljen sam kao da sam ja igrao protiv Svaba...

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 17:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 14:37
Postovi: 236
Simpatizer je napisao:
Nadam se da BrigateBl nije pisao ovo o dahu Alijanc arene. :D

Danas nemam snage da pisem bilo sta, iscrpljen sam kao da sam ja igrao protiv Svaba...


ahaha nije on, zaboravio sam da stavim izvor, u pitanju su Nezavisne :)
Ipak ce izgleda biti nesto od tog stadiona, bar za sada tako se cini...

I ja sam iscrpljen od gledanja tekme i zivciranja, treba se veceras negdje opustiti uz hladno vopi :D

_________________
Sarajevski mangupi i ostala ćaršijska raja, izduvaše ove sezone našem Borcu jaja! BORAC ŠAMPION 2011.
TRECI PUT CASTIMO!
Republika Srpska lee,
Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 18:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Aj Borac

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 19:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Sportski direktor je sama po sebi prevazidjena funkcija,a sta reci tek za pomocnika sportskog direktora :cry:

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 19:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
pozz svima. vidim ekipa se prebacila ovamo. neka neka tako i treba.

sta je ovo reci za koga kod se kaze da dolazi u borac ode negdje drugo. dokle to tako

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 20:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
evo par slika sa stadiona

http://img717.imageshack.us/img717/4628/vc1.jpg
http://img217.imageshack.us/img217/2133/vc2.jpg
http://img685.imageshack.us/img685/3950/vc3w.jpg
http://img175.imageshack.us/img175/4876/zapad.jpg


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 20:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ma vjerovatno se sprema noga za Fisera, on je ipak tamo poslednji Kopanjin bastion iygleda da prljavstina polako isplivava na povrsinu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 20:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3496
za sipovac isto nije kopanja & co

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jun 2010, 20:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ma jeste, ustvari on i jeste Kopanjin izum, izvukao ga iz Nevesinja i doveo u veliki grad, ali postoji realna opcija da se ovaj okrenuo protiv sefa ili je on i dalje njegov insajder u upravi ili ce i on ubryo dobiti nogu, mislim da ce biti vruce ljeto na nasem gradskom stadionu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113758 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs