banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 22:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113930 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4674, 4675, 4676, 4677, 4678, 4679, 4680 ... 5697  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Sep 2018, 16:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
http://mondo.ba/a828512/Sport/Fudbal/Ze ... liT11fwiPQ
Па теби нова епоха почиње већ двије ипо године... Али у праву је, нова епоха у покопавању Борца.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 21 Sep 2018, 18:16 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Mi smo krivi sto nismo nastavili sa protestima, mada nnislim da nista od toga ne bi ni promijenilo on se nama smije samo... nece se on dati tako lako otjerati , jer reslno prije ovoga niko ni nije znao za njega, ovako novine pisu o njemu, njegove slike su po portalima i njemu to imponuje!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 14:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Dec 2011, 17:39
Postovi: 229
VicoBl je napisao:
Mi smo krivi sto nismo nastavili sa protestima, mada nnislim da nista od toga ne bi ni promijenilo on se nama smije samo... nece se on dati tako lako otjerati , jer reslno prije ovoga niko ni nije znao za njega, ovako novine pisu o njemu, njegove slike su po portalima i njemu to imponuje!


Пицо! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 17:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
VicoBl je napisao:
Mi smo krivi sto nismo nastavili sa protestima, mada nnislim da nista od toga ne bi ni promijenilo on se nama smije samo... nece se on dati tako lako otjerati , jer reslno prije ovoga niko ni nije znao za njega, ovako novine pisu o njemu, njegove slike su po portalima i njemu to imponuje!


Pizdica malena


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 19:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
korpus je napisao:
VicoBl je napisao:
Mi smo krivi sto nismo nastavili sa protestima, mada nnislim da nista od toga ne bi ni promijenilo on se nama smije samo... nece se on dati tako lako otjerati , jer reslno prije ovoga niko ni nije znao za njega, ovako novine pisu o njemu, njegove slike su po portalima i njemu to imponuje!


Pizdica malena


Ali da je to bilo ko drugi napisao pa da covjek precuti al ti kojem je jedan covjek zabranio da dolazi na stadion i ti da nekome kazes da je pizdica :lol: :lol: :lol:

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 19:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2018, 15:22
Postovi: 162
a jesi ti na stadionu?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 19:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 15 Avg 2018, 08:48
Postovi: 16
Sve na stranu, ali ovo sto je uradjeno u ovoj akciji za omladinsku skolu i da su stvarno uspjeli da upisu vise od 70 novih klinaca, je stvarno realno za pohvalu, oko toga moramo biti jedinstveni svi i reci Svaka čast, odličan posao i odlična stvar za pozitivnu priču o Borcu. Pa ako je clanarina 50KM, to je 3500KM mjesecno ili nesto vise od 40000KM godisnje od clanarina... svaka cast jos jednom, ne znam dal je ikad i jedan klub to napravio tako.

_________________
BIĆE BORAC OPET ŠAMPION


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 19:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
VicoBl je napisao:
korpus je napisao:
VicoBl je napisao:
Mi smo krivi sto nismo nastavili sa protestima, mada nnislim da nista od toga ne bi ni promijenilo on se nama smije samo... nece se on dati tako lako otjerati , jer reslno prije ovoga niko ni nije znao za njega, ovako novine pisu o njemu, njegove slike su po portalima i njemu to imponuje!


Pizdica malena


Ali da je to bilo ko drugi napisao pa da covjek precuti al ti kojem je jedan covjek zabranio da dolazi na stadion i ti da nekome kazes da je pizdica :lol: :lol: :lol:


I da je tako kao što kažeš, opet si pizdica. Ne smiješ se javiti jednom sportisti. Smanjuju li se muda od steroida ili od nečeg drugog


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 19:35 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2746
Jel cilj omasovljenja da se dobije vise kesa od clanarina ili da se djeca nauce necemu,sklone sa ulice?????
Ocigledno sam zivio u zabludi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 19:45 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
iskreni navijač je napisao:
Sve na stranu, ali ovo sto je uradjeno u ovoj akciji za omladinsku skolu i da su stvarno uspjeli da upisu vise od 70 novih klinaca, je stvarno realno za pohvalu, oko toga moramo biti jedinstveni svi i reci Svaka čast, odličan posao i odlična stvar za pozitivnu priču o Borcu. Pa ako je clanarina 50KM, to je 3500KM mjesecno ili nesto vise od 40000KM godisnje od clanarina... svaka cast jos jednom, ne znam dal je ikad i jedan klub to napravio tako.

:lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 20:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23485
Ima sada da iz Reala, Barselone, Juventusa... dođu ovdje i upoznaju se sa ovim. Mamić uzimao 10k evra da ubaci klinca da odigra utakmicu, a ovdje se zajebavaj pola godine sa 70 klinaca za taj novac :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 20:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2011, 09:54
Postovi: 477
A jebo vas konj!!! samo sto se pico ucutao opet ga palite.......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 20:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
iskreni navijač je napisao:
Sve na stranu, ali ovo sto je uradjeno u ovoj akciji za omladinsku skolu i da su stvarno uspjeli da upisu vise od 70 novih klinaca, je stvarno realno za pohvalu, oko toga moramo biti jedinstveni svi i reci Svaka čast, odličan posao i odlična stvar za pozitivnu priču o Borcu. Pa ako je clanarina 50KM, to je 3500KM mjesecno ili nesto vise od 40000KM godisnje od clanarina... svaka cast jos jednom, ne znam dal je ikad i jedan klub to napravio tako.

Dzaba omladinska skola kada niko od te djece nece igrati u Borcu vec samo mamini i tatini sinovi , tj. oni koji plate....

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 20:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
korpus je napisao:
VicoBl je napisao:
korpus je napisao:
VicoBl je napisao:
Mi smo krivi sto nismo nastavili sa protestima, mada nnislim da nista od toga ne bi ni promijenilo on se nama smije samo... nece se on dati tako lako otjerati , jer reslno prije ovoga niko ni nije znao za njega, ovako novine pisu o njemu, njegove slike su po portalima i njemu to imponuje!


Pizdica malena


Ali da je to bilo ko drugi napisao pa da covjek precuti al ti kojem je jedan covjek zabranio da dolazi na stadion i ti da nekome kazes da je pizdica :lol: :lol: :lol:


I da je tako kao što kažeš, opet si pizdica. Ne smiješ se javiti jednom sportisti. Smanjuju li se muda od steroida ili od nečeg drugog


Kazem ti opet presmijesno mi je kada neko koga je jedan covjek otjerao( ne ekipa, ne grupa) vec jedan debil da se javi i ovde prosipa neku silu :lol: :lol: :lol: pa ne znam stvarno kako te nije sramota da ti mene nesto prozivas , kada si jedan obican indijanac... znas kada bi mene neko mogao otjerati onako kao sto je tebe? Nikada!

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 22:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 03 Feb 2011, 08:16
Postovi: 486
Pretpostavljam da si me ti otjerao. A već kad si tako siguran, prepričaj nam taj događaj.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 22:45 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Dec 2017, 19:27
Postovi: 32
Kad samo ljudi pogledaju tvoj nick na forumu odmah znaju da si neki debilni klinac koji je samo sanjao da stoji sa nama na tribini a sto vise u prvom redu...Pravi si debilcic i glupu pricu prodajes,mnogo glupu,predstavljas se kao neko jezgro grupe a ne znas niti jednu informaciju o nasoj grupi...Citam i nevjerujem,plivas po suvom bukvalno,citaj svoje postove i vidi koliko si ne povezan,najbolje bi ti bilo da odes kod doktora i zatrazis terapiju jer ti to jedino i treba,prestani da pominjes neke momke i grupu uopsteno ovdje jer to nije fino ko god da si,glupe price pricas momcicu,nikada neces prismrditi nasoj tribini a mnogo to zelis priznaj,makar pored kopa stojao hehe,ajde dosta te vise idi drkaj da ne kazem sta na predsjednika koji ima 30 godinica a ne zna trenutnu postavu Borca a da ne kazem unazad par godina...Jedino si uspio iziritirati narod ovdje koji voli Borac i koji ide citav zivot na stadion,momci pustite dijete neka pise sam sa sobom vidite da je neki ograniceni momcic koji je silovan kao mali vjerovatno pa nema pametnijeg posla nego pisati gluposti,kad tad ce proci ovo sve pa cemo mi opet stajati na tribini zajedno i zezati se,uzivati..Gas djecak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 22:47 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Dec 2017, 19:27
Postovi: 32
A i bigman se pojavio da nam saopsti da cemo igrati prijateljsku sa Olimpijom...Strasno kakav upravin podanik koji navija za kurvu crvenu kao i vicko...Sta se i radi......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 22 Sep 2018, 22:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Клуб из града од око 250 000 људи и околине од 100-њак хиљада која би такође требала да прикупља клинце да играју за исти, јер је то ипак један Борац, крајишки великан, једна од перјаница фудбала бих уопштено (говорим како би то иначе требало да буде) и да такав клуб скупи смијешних, трагикомичних, мизерних, микроскопски видљивих 70 дјечака? То успјех?

Е нек си ти отјерао неког с трибине, добићеш кексић.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Sep 2018, 00:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
iskreni navijač je napisao:
Sve na stranu, ali ovo sto je uradjeno u ovoj akciji za omladinsku skolu i da su stvarno uspjeli da upisu vise od 70 novih klinaca, je stvarno realno za pohvalu, oko toga moramo biti jedinstveni svi i reci Svaka čast, odličan posao i odlična stvar za pozitivnu priču o Borcu. Pa ako je clanarina 50KM, to je 3500KM mjesecno ili nesto vise od 40000KM godisnje od clanarina... svaka cast jos jednom, ne znam dal je ikad i jedan klub to napravio tako.


Dvomjesečna plata Kize Milinkovića.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 23 Sep 2018, 07:43 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Mar 2018, 13:54
Postovi: 83
Marš iz Borca je napisao:
Kad samo ljudi pogledaju tvoj nick na forumu odmah znaju da si neki debilni klinac koji je samo sanjao da stoji sa nama na tribini a sto vise u prvom redu...Pravi si debilcic i glupu pricu prodajes,mnogo glupu,predstavljas se kao neko jezgro grupe a ne znas niti jednu informaciju o nasoj grupi...Citam i nevjerujem,plivas po suvom bukvalno,citaj svoje postove i vidi koliko si ne povezan,najbolje bi ti bilo da odes kod doktora i zatrazis terapiju jer ti to jedino i treba,prestani da pominjes neke momke i grupu uopsteno ovdje jer to nije fino ko god da si,glupe price pricas momcicu,nikada neces prismrditi nasoj tribini a mnogo to zelis priznaj,makar pored kopa stojao hehe,ajde dosta te vise idi drkaj da ne kazem sta na predsjednika koji ima 30 godinica a ne zna trenutnu postavu Borca a da ne kazem unazad par godina...Jedino si uspio iziritirati narod ovdje koji voli Borac i koji ide citav zivot na stadion,momci pustite dijete neka pise sam sa sobom vidite da je neki ograniceni momcic koji je silovan kao mali vjerovatno pa nema pametnijeg posla nego pisati gluposti,kad tad ce proci ovo sve pa cemo mi opet stajati na tribini zajedno i zezati se,uzivati..Gas djecak

Gdje sam ja to ne povezan? Kako mislis da nikada necu prismrditi vasoj tribini kada sam ja dio iste vec dugo godina i stojim u prvim redovima a ne pored kopa kao sto ti kazes? Kakve veze ja osim nika imam sa predsjednikom, imas li kakav konkretan dokaz za to ili to cisto kazes onako da bi ispao tu pametan? Otkud znas da sam klinac a ne neko od 33 god? Koje ja to informacije ne znam o grupi pitaj recu ti u pp sve? I ovaj zadnji dio mi je najjaci PROCE TO SVE PACMO MI OPRET STAJAtI NA TRIBINI, dok ti cekas da prodje to sve mi radimo na tome sinko da bi ti ponovo mogao doci i zezati se tako da nemoj da prosipas neke lazne price ovde vec uzivaj kuci dok sve ne prodje da se ne bi deli zamjerio mozda...

_________________
Карање је наука!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113930 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4674, 4675, 4676, 4677, 4678, 4679, 4680 ... 5697  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs