banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4376, 4377, 4378, 4379, 4380, 4381, 4382 ... 5688  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 07:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
Kao sto napisah sinoc, Galesic i Karic najbolji. Uz njih dobar je bio i Veselinovic, imao je par gresaka ali momak je rastrcan, ubacuje se. Odlicna asistencija za Mirkovica. Voljni momenat na nivou, to cijenim kod igraca pa i nek nije perfektan.

Cina- takodje solidan, odlicno probio kod akcije za gol, mada Celik nije neki reper, vidjecemo defanzivu u narednim kolima.
Avduka, Boka i Janicic maltene bez posla. Avduka dirunuo loptu poslije pola sata. 8)

Puzi ok, bio sam na Istoku i jednom je odlicno presjekao mogucu kontru. Neka prepusti slobodnjake Mesiju.

Danilovic solidan za debi, bespotreban zuti. Ali dobro, u zaru borbe.
Mirkovic dobar, aktivan. Jos nisam siguran koliko moze u situacijama jedan na jedan...

Guberac solidno zatvarao, nemam neku sliku posto je, kao sto rekoh, Celik bas tanak.

Svidja mi se sto smo poprilicno agresivni, ujedamo :D, pogotovo Karic. Mada, manja zamjerka je opustanje sto je i Cupo naglasio.
Ali dobro, prva utakmica, uzasno vrijeme, i sam sam se 10 puta zalijepio i odlijepio sa stolice...tako da se momcima nema sta zamjeriti. Rutinski odradjeno, a i nikad nismo bili klub koji ce grogiranog protivnika ponizavati.

Posjeta odlicna, nesto preko 5000 po mojoj procjeni. Donekle sam ocekivao tako nesto iako su godisnji u toku, pozitivna atmosfera u svakom slucaju. Lesinari veoma dobri, Sjever im svakako odgovara, fino su ga popunili i neka imaju svoju tribinu.

Svaka cast za objavu prihoda, jos bi trebalo i broj gledalaca.

To su neke pozitivne stvari, ali moram nesto i negativno, jebes ga, bilo je i toga.

Ne znam kako ostalima, ali meni poprilicno smetaju idioti koji pojma nemaju o fudbalu. Dva kretena u mojoj blizini su cijelo vrijeme drobila, pi*karala igrace za prvi los potez. Ne razumijem takve ljude i nekako mi vise godi kad nas je 2000 nego kad se sjati i kuka i motika i pocne da kenja...i tako cijelu utakmicu...nisu oni urlali da se razumijemo, ali dovoljna muka je sto smo ih mi u blizni morali slusati. :D

A sad male kritike ljudima u klubu, dobronamjerne.

Ocistite one usrane stolice na Istoku! Vidi se da su ih kupali smrkom i gotovo, to prljavo do bola, serafi okolo, kospice od prosle sezone se zgrudvale...dajte ljudi, postujte navijace...
Neko je spomenuo nedostatak pive i ostalog, to je ok, pogresna procjena, ispravice se...ali stolice bi trebale biti ciste pred svaku utakmicu...ili trazim previse?

Vec je napisano za prvi ulaz, otvarajte!

Razglas ocajan. Na Istoku vise od pola nismo mogli razumjeti. Popraviti.

Sve u svemu, lijepo vece.
Neka neko napise desavanja u fan zoni na Zapadu, da imamo sliku kako je to izgledalo.

I malo o gostima, vjerujem da ce i neki navijac Celika procitati, posto nije bilo najavljenog prenosa na idiotskom BHT-u.
Slabo izgledaju, ali se momci bore. Bunker cijelu utakmicu, uz poneki pokusaj kontre, ali nedostatak kvaliteta je i te rijetke situacije upropastio. Cini mi se da je golman mogao bolje reagovati kod gola Mirkovica. I da se ne zavaravaju, juce je moglo biti i 5-0.
Uglavnom, ako se postave tvrdo, uz ovakav voljni momenat i tih par neregistrovanih igraca, mozda nesto i izvuku protiv Sarajeva koje je u nokdaunu.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Poslednji put menjao Simpatizer dana 24 Jul 2017, 07:51, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 07:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16745
На истоку тоалет не ради под трибином, то је већа замјерка од било чега.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 07:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
Ima li ko da postavi kakvu slicicu od sinoc , za nas koji nisu bili u mogucnosti prisustvovati tekmi. Hvala

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2718
Pored piva, ni vode nije bilo nigdje oko ni u stadionu. Cak se i u Manji sva kupila tako i da na to se pripazi. Kole i njenih proizvoda,koliko sam vidio, nije bilo ni u prici kao ni štarka.
Slazem se u svemu sa Simpatizerom oko igraca, samo bi jos dodao da je Janicic uradio lavovski posao zatvarajuci puzijevu lijevu stranu. Generalno napadacki odradi super posao ali problem je u odbrani, slabo se vraca i stalno ga neko mora krpiti od igraca.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 07:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Сад сам контактирао Елту, од 14:00 иде снимак.

Иначе је л се оно Даниловић захебавао са лоптром па избаци у контру Челик 4 на 2, срце ми је стало, први пут прешли центар и још ови доле нешто тражили пенал, уф.

Сјајно је било и извођење химне уживо, мислим разглас се чуо одлично, док кад спикер прича, заиста се слабо чује. Сложио био се да је прелазак Лешинара на сјевер пун погодак, сјајно изгледају, одлично се чују и добро су попунили трибину.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 08:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 4957
Lokacija: Republika Srpska
borac_sampion je napisao:
Slazem se u svemu sa Simpatizerom oko igraca, samo bi jos dodao da je Janicic uradio lavovski posao zatvarajuci puzijevu lijevu stranu. Generalno napadacki odradi super posao ali problem je u odbrani, slabo se vraca i stalno ga neko mora krpiti od igraca.


Tacno, ali to za Puzija smo vec znali. :D
Dobar je bio Janicic, bez komplikacija.

_________________
Nek' je tvojoj majci hvala!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 08:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12643
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Od igraca nikog posebno ne treba izdvajati, cini mi se da Celik nije nikakvo mjerilo, ali vidi se da imamo potreban kvalitet, e sada koliko jos sto se tice igre mozemo podizati ljestvicu to je pitanje. Potez veceri Galesiceva peta kada je izbacio oba stopera Celika.
E sada oko ostalog, svaka cast ljudima iz kluba na trudu koji su ulozili u sve ovo, jer vidi se da klub raste.
Te neke sitne greskice kojih je bilo trebace neko vrijeme da se otklone tj da se uhodaju neke stvari, kao sto je kolicina vode, sokova, grickalica itd, e sada ono sto bih ja predlozio, to je da se direktor kluba pokusa dogovoriti sa onim starim ljudima koji su prodavali sjemenke i sokove na stadionu, neka njih angazuju i neka im plate honorarno da to odrade, napravice pet puta veci promet od ovih djevojaka koje se jako tesko snalaze u ovom... Naravno od mene cista desetka za pricu koja se stvorila u i oko kluba.
Dalje, sada je sve na igracima, ako naprave dobar rezultat u Gabeli i u trecem kolu ce imati ovakvu posjetu, dakle, sada je sve na njima.

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 08:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
munja.alex je napisao:
Šlagz ti si bio sa onim čupom pri vrhu zadnjeg bunkera na istoku prema sjeveru?



Jesam,u prvom poluvremenu :D

U drugom smo prešli isto na vrh Istoka,ali sasvim na drugu stranu gdje Borac napada,do Robijaša :D

Doduše,otjerali su nas kasnije Security odatle,i pomjerili malo prema sredini..

Ono je inače jako diskutabilno rješenje sa lokacijom onog kaveza :(

Bukvalno sam mogao pišati po Robijašima dole ispod da sam htio,a da ne govorim kako će sigurno nekome pasti na pamet svašta nešto kad dođe neka omraženija grupa od ovih iz Zenice :(

Nešto se tamo mora mijenjati...

Ili bar da neki kordon stoji i ostavi praznim taj dio Istoka prema kavezu...a i to nije rješenje..i skupo i ružno izgleda....čudi me da onaj kavez nije pomjeren prema sredini...tamo prema semaforu


Inače,utisak večeri su mi Lešinari!!

Kako prelijepo izgledaju i zvuče na onoj novoj tribini...Zaista je bilo krajnje vrijeme da imaju ovako svoju tribinu i da je onako fino utegnu...a ne da se miješaju sa nama indijancima gdje više ne znaš gdje počinje kop gdje završava...Koliko god mi svi bili vezani za Istok,ono sinoć je predivno!

Ne smijem ni zamislit ljepote kad jednom bude baš potpuno popunjen Sjever i zagrmi! 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
evo,za ove što nisu bili u mogućnosti da vide...konkretno motoželjo mi je tražio :D

Slika

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 24 Jul 2017, 09:11, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:11 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Slika

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
ТВ програм на сајту Елте каже снимак у 12:30...

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
Schlager je napisao:
munja.alex je napisao:
Šlagz ti si bio sa onim čupom pri vrhu zadnjeg bunkera na istoku prema sjeveru?



Jesam,u prvom poluvremenu :D

U drugom smo prešli isto na vrh Istoka,ali sasvim na drugu stranu gdje Borac napada,do Robijaša :D

Doduše,otjerali su nas kasnije Security odatle,i pomjerili malo prema sredini..

Ono je inače jako diskutabilno rješenje sa lokacijom onog kaveza :(

Bukvalno sam mogao pišati po Robijašima dole ispod da sam htio,a da ne govorim kako će sigurno nekome pasti na pamet svašta nešto kad dođe neka omraženija grupa od ovih iz Zenice :(

Nešto se tamo mora mijenjati...

Ili bar da neki kordon stoji i ostavi praznim taj dio Istoka prema kavezu...a i to nije rješenje..i skupo i ružno izgleda....čudi me da onaj kavez nije pomjeren prema sredini...tamo prema semaforu


Inače,utisak večeri su mi Lešinari!!

Kako prelijepo izgledaju i zvuče na onoj novoj tribini...Zaista je bilo krajnje vrijeme da imaju ovako svoju tribinu i da je onako fino utegnu...a ne da se miješaju sa nama indijancima gdje više ne znaš gdje počinje kop gdje završava...Koliko god mi svi bili vezani za Istok,ono sinoć je predivno!

Ne smijem ni zamislit ljepote kad jednom bude baš potpuno popunjen Sjever i zagrmi! 8)


samo na trenutak sam pomislio da ces i protiv MDK doci na istok, iako ce biti prenos na areni :D :D :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
juče sam doveden pred svršen čin,ali nadam se da se to neće uskoro ponoviti :D

i one gužve za pivo,kao i nestanak istog su da meni napakoste! 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 24 Mar 2015, 20:12
Postovi: 8731
Lokacija: Banja Luka Republika Srpska
@Schlager hvala za slike , imas ledeno hladni jelen(i) od mene danas :D :D

Ponekad se pitam jel ti ides na tekmu da pijes ili da navijas :lol: :lol: :lol:

_________________
1.If in doubt , flat out !
2.A true soldier fights not because he hates what is in front of him, but because he loves what is behind him.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:36 
zasto da ne i jedno i drugo


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:37 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
:D
e jbg,sad moram nešto napisat da ti dokažem da sam gledao i utakmicu :lol: :lol:

onako,čini mi se da bi i meni ostala devetorica bila prvi izbor da sam na Čupinom mjestu...samo bi mi početni starteri na zadnjem veznom u jačim utakmicama bili Aco Radulović i Burazor.

Bar zasad.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 09:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9166
Evo i od mene...SlikaSlika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 10:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Avg 2015, 21:36
Postovi: 371
Sve pohvale za Karica, trudio se max kad se zagradi onako a dvojica na ledjima i onda fino pusti na stranu loptu, pa svaka cast. Jeste promasio onu sansu ali meni medju najboljima. Mali danilovic se mozda i prepao malo mada onakva greska se ne smije desavati, da je bila ozbiljnija ekipa to je gol ali dobro bice i on bolji. Sve u svemu odlicno nakon duzeg vremena :)

Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 10:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2188
Lokacija: Бања Лука
Djordjevic i Perisic pozajmica u Rudar.

_________________
Ана Карењина и друге жене све,
нек` знају да си ти за мене једини!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ФК Борац
PostPoslato: 24 Jul 2017, 10:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Maj 2017, 10:47
Postovi: 18
Grickalice, sokovi, voda... su bili u fan zoni na zapadu, mislim da sam čak prije utakmice pročitao neko obavještenje u kojem je pisalo da će na istočnoj fan zoni biti samo proizvodi Jelen piva. Na zapadu se može piti i Nektar, u kafićima.
Na ulazu na zapadu, na poluvremenu redari nisu postojali, pa su se flaše mogle unositi sa čepovima, to bi se trebalo promijeniti protiv sarajevskih klubova, da ne moramo plaćati kazne zbog flaša u terenu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 113755 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4376, 4377, 4378, 4379, 4380, 4381, 4382 ... 5688  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs