banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 20:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Jun 2020, 13:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2471
Lokacija: Крајишка љепотица
polapet je napisao:
Dobro, moguće je a bilo je poraza i to treba objaviti
A da te pitam o mladjim selekcijama Skk?
Kako tu stojite, koliko trenera, dječaka, kako stojite tu?


Polako, ti bi sve na ho-ruk, kao stari košarkaški znalac trebao bi da znaš da to ne ide tako.

Dostojevski777 je napisao:
GanDra je napisao:
Dostojevski777 je napisao:
Sa obzirom da si nekad gore u februaru u prepisci napisao da nije svako Mihajlo Zvonar pa da ne izvještava o porazima KK Borac, na tvoju žalost a moju radost do tog dana nisam imao o čemu da izvještavam jer je KK Borac imao sve pobjede u prvenstvu Republike Srpske.



Govorio sam o rezultatima OMLADINSKIH selekcija, a ne prvog tima.
Mogu svi da zađu po FB OKK i vide da je svaka pobjeda klinaca objavljena, pionira, kadeta, a porazi (a bilo ih je, pa i ''stoka'' razlikom) nijedan...
Govorio sam o tim porazima, nikad nijedan nije objavljen.
Kada ti budeš administrator onda ti objavljuj poraze omladinskih selekcija na zvaničnom facebook profilu KK Borac Banjaluka, ja sam za razliku od tebe igrao košarku i znam koliko klincima znači kada se pohvali njihova pobjeda i uspjeh, kada vide da ih ljudi prate i podržavaju, onda oni dobiju motivaciju i volju za rad i napredak. Srećno ti bilo.

Sent from my iPhone using Tapatalk


A poraz ne daj Bože da se objavi, sve je za ljude, toga ne treba da se stidi, a to je kod vas, vidim, uvreda časti.

Niko vas ne dira, boli me dupe, prijavi se za NBA ako hoćeš kao BC Banja Luka Fighters, samo se ne kitite istorijom koja nije vaša! Vi bi uzeli malo i iz vremena Kašinog Borca (a ovde pljujete po njemu), pa malo Zlaje Jovanovića i Nebe Pavlovića (vrijeme Slobe Simovića), a ne znate da su to tri pravna subjekta! Eno imate Borac iz Čačka, ima i tamo nekih uspjeha što bi mogli predstaviti kao svoje... Predstavljaj se kako i jeste, godina osnivanja 2011, pa izvoli.

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 13:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Сарадња са игокеом макар минимална ће да постоји, а многи заборављају ово: https://m.youtube.com/watch?v=pqPL0QIuFug

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 13:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
Saradnja će biti minimalna na papiru, a u praksi puno veca.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 13:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 16752
Ako će nam igokea plaćati licence i davati neke kvazi talente, onda nek im aba2 gleda familija dodik.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 13:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Shadow je napisao:
polapet je napisao:
Dobro, moguće je a bilo je poraza i to treba objaviti
A da te pitam o mladjim selekcijama Skk?
Kako tu stojite, koliko trenera, dječaka, kako stojite tu?


Polako, ti bi sve na ho-ruk, kao stari košarkaški znalac trebao bi da znaš da to ne ide tako.

Dostojevski777 je napisao:
GanDra je napisao:
Dostojevski777 je napisao:
Sa obzirom da si nekad gore u februaru u prepisci napisao da nije svako Mihajlo Zvonar pa da ne izvještava o porazima KK Borac, na tvoju žalost a moju radost do tog dana nisam imao o čemu da izvještavam jer je KK Borac imao sve pobjede u prvenstvu Republike Srpske.



Govorio sam o rezultatima OMLADINSKIH selekcija, a ne prvog tima.
Mogu svi da zađu po FB OKK i vide da je svaka pobjeda klinaca objavljena, pionira, kadeta, a porazi (a bilo ih je, pa i ''stoka'' razlikom) nijedan...
Govorio sam o tim porazima, nikad nijedan nije objavljen.
Kada ti budeš administrator onda ti objavljuj poraze omladinskih selekcija na zvaničnom facebook profilu KK Borac Banjaluka, ja sam za razliku od tebe igrao košarku i znam koliko klincima znači kada se pohvali njihova pobjeda i uspjeh, kada vide da ih ljudi prate i podržavaju, onda oni dobiju motivaciju i volju za rad i napredak. Srećno ti bilo.

Sent from my iPhone using Tapatalk


A poraz ne daj Bože da se objavi, sve je za ljude, toga ne treba da se stidi, a to je kod vas, vidim, uvreda časti.

Niko vas ne dira, boli me dupe, prijavi se za NBA ako hoćeš kao BC Banja Luka Fighters, samo se ne kitite istorijom koja nije vaša! Vi bi uzeli malo i iz vremena Kašinog Borca (a ovde pljujete po njemu), pa malo Zlaje Jovanovića i Nebe Pavlovića (vrijeme Slobe Simovića), a ne znate da su to tri pravna subjekta! Eno imate Borac iz Čačka, ima i tamo nekih uspjeha što bi mogli predstaviti kao svoje... Predstavljaj se kako i jeste, godina osnivanja 2011, pa izvoli.

Zasto Neba nije igrao kod vas proslu sezonu ?

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 13:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
borikbl je napisao:
Pa zar ta ultra sposobna uprava ne može sama naci 500 hiljada pa im treba pomoc Igokee? Vidim gospodin iz uprave gore i 5000 predstavlja kao basnoslovni cifru.
Možda ne mogu klinci iz Igokee igrati aba 2 kvalitetom ali njima to nije bitno poslace ih 3-4 u Borac da bi oni napredovali kroz jace utakmice. Pa nije ni Fmp zvanicno drugi tim Zvezde pa im jeste drugi tim. Ima onih klinaca što su igrali za njih u ligi Bih a oni vjerovatno neće igrati ligu Bih tako da njima treba obezbijediti utakmice i napredak. Negdje gore pise da Borac napreduje korak po korak, pa recite vi meni da li je korak po korak ici iz 1 lige Rs tj. U aba 2 bez igranja lige Bih u medjuvremenu.
Sva ovakva prica i te ambicije vec se vidi i aba 1 su dobro poznata prica koja zavrsava obicno krahom i gasenjem kluba nakon godinu dve.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 13:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
borikbl je napisao:
Pa zar ta ultra sposobna uprava ne može sama naci 500 hiljada pa im treba pomoc Igokee? Vidim gospodin iz uprave gore i 5000 predstavlja kao basnoslovni cifru.
Možda ne mogu klinci iz Igokee igrati aba 2 kvalitetom ali njima to nije bitno poslace ih 3-4 u Borac da bi oni napredovali kroz jace utakmice. Pa nije ni Fmp zvanicno drugi tim Zvezde pa im jeste drugi tim. Ima onih klinaca što su igrali za njih u ligi Bih a oni vjerovatno neće igrati ligu Bih tako da njima treba obezbijediti utakmice i napredak. Negdje gore pise da Borac napreduje korak po korak, pa recite vi meni da li je korak po korak ici iz 1 lige Rs tj. U aba 2 bez igranja lige Bih u medjuvremenu.
Sva ovakva prica i te ambicije vec se vidi i aba 1 su dobro poznata prica koja zavrsava obicno krahom i gasenjem kluba nakon godinu dve.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 13:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Feb 2020, 20:37
Postovi: 172
O kakvom vremenu Jovanovica i Pavlovica pricas? Pavlovic je u to vrijeme bio igrac sa kraja klupe i u svakom malo jacem projektu Borca nije imao nikakvu minutazu i popunjavao je mjesto domaceg igraca. Igrao je samo kad je Borac propao.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 19:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 447
Нова Варош je napisao:
Ako će nam igokea plaćati licence i davati neke kvazi talente, onda nek im aba2 gleda familija dodik.


Znaci moze da Dodik upumpava pare u FK preko sestrica, a ne moze da daje pare za KK? :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 20:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 12370
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Evo ovde na forumilu svi obozavaju sestrica.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 20:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10251
LDA212 je napisao:
Нова Варош je napisao:
Ako će nam igokea plaćati licence i davati neke kvazi talente, onda nek im aba2 gleda familija dodik.


Znaci moze da Dodik upumpava pare u FK preko sestrica, a ne moze da daje pare za KK? :lol:


nadji cija je to filijala fk Borac a cija bi mogao da postane kk?! valjda ti je jasna razlika jer o statusu kluba se radi.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 20:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4881
Lokacija: Tu preko puta
Al samo da pozdravim ovu cijelu konverzaciju od danas.. kakav god ko da je,citav dan se raspravlja na temu KK, a to se nije desilo..ne pamtim. Jos jedan dokaz da se kosarka vraca kuci

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 22:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26534
Lokacija: Banja Luka
vlakanje je napisao:
LDA212 je napisao:
Нова Варош je napisao:
Ako će nam igokea plaćati licence i davati neke kvazi talente, onda nek im aba2 gleda familija dodik.


Znaci moze da Dodik upumpava pare u FK preko sestrica, a ne moze da daje pare za KK? :lol:

Vlakanje, koji su nasi? :D
nadji cija je to filijala fk Borac a cija bi mogao da postane kk?! valjda ti je jasna razlika jer o statusu kluba se radi.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jun 2020, 23:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1299
supersonic je napisao:
Al samo da pozdravim ovu cijelu konverzaciju od danas.. kakav god ko da je,citav dan se raspravlja na temu KK, a to se nije desilo..ne pamtim. Jos jedan dokaz da se kosarka vraca kuci


Kojoj kući? Banja Luka je uvijek bili košarkaška provincija, Borac nikad nije igrao ni Prvu ligu SFRJ, niti smo dali neka velika imena u svijetu košarke. Bljesnuli početkom 2000., uzeli par trofeja, igrali Evropu, lijepe uspomene, ali to je sve.

Banja Luka je grad rukometa, boksa i fudbala. Nemoj da se ložite. 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 06:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2015, 22:20
Postovi: 447
vlakanje je napisao:

nadji cija je to filijala fk Borac a cija bi mogao da postane kk?! valjda ti je jasna razlika jer o statusu kluba se radi.


Igokea vec ima svoju filijalu i ta filijala igra Prvu ligu RS. Zovu se Student. To im je dovoljno za razigravanje mladih igraca, ne treba im jos i Borac. A da im je toliko bitno bilo da ti klinci igraju BiH ligu, a ne RS ligu, lagano bi oni doveli par iskusnih koji bi garantovali promociju.

skypostman je napisao:
Evo ovde na forumilu svi obozavaju sestrica.

Sent from my Mi A3 using Tapatalk


Nisam ni napisao da ga obozavaju, nego sam odgovorio na komentar "neka gleda familija Dodik". U fudbalu nije bas da gleda na stadionu samo familija. Navijacima ne smeta.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 08:47 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
https://ba.ekapija.com/company/view?id=5091067
https://www.b92.net/sport/kosarka/vesti ... _id=115909
https://www.nezavisne.com/sport/ostali_ ... nik-UO/547

Evo za ove koji su u nedoumici.
Dakle ovako:
KK Borac izvorni koji je osnovan 1947 godine i joji je igrao ABA ligu i ima legitimitet, takmiči se pod tim imenom do 2003 godine.Predsjednik Slobodan Čubrilo, komercijalni direktor Banjalučke Pivare u to vrijeme, a sportski direktor Vukašin Kašo Božić.Nakon sukoba sa tadašnjom Gradskom upravom, vuku nevjerovatan potez:odriču se imena KK Borac i mjenjaju ga u SKK Banjalučka Pivara.Kakav idiotizam!!!
Kad sam jednom prilikom pitao Veselog Vukušina zašto su to uradili, odgovor je bio da je to odluka tadšnjeg rukovodstva kluba, sa kojom se on nije slagao.Pitam ga , zašto nije podnio ostavku, ali odgovor nisam dobio.Pa nije zato što su ruke do lakata bile u parama, i ko j...be ime, daj kintu.U tom momentu egzistira i KK Nektar koji je vodio Đera, i koji se takmičio u tada 1 ligi RS i služio je kao razvojni tim seniorskog.Kad su kljub SKK Banjalučka Pivara (odnosno KK Borac) doveli u dubiozu , pokrali sve što su imali i razgulili glavom bez obzira ispadajući ne samo iz ABA lige nego i iz Premijer lige BiH , izvorni klub okovan dugovima i bahatošću stavljaju u "zamrzivač" uzimaju KK Nektar koji svakako igra 1 ligu RS i dodaju mu ime Borac (koje je tada bilo slobodno jer su ga se odrekli stručnjaci) i nastaje od KK Nekta, KK Borac Nektar.Dolaze Škrbić, Slobodan Simović, dovode Benačeka , avioni , kamioni, čelendž kup i razne gluposti.Ponovo kreće dubioza (https://www.nezavisne.com/sport/ostali_ ... nik-UO/547).GanDra neki dan reče da Nik Peni nije bio u Pivari 2006 ali on je mlad dječak , pa neka otvori ovaj link.https://www.nezavisne.com/sport/kosarka ... 93811.Elem negdje 2008-2009 dolazi Miroslav Dojčinović Doja, i opet kreće još veća i veća dubioza.Osnovali su paralelno 2011 OKK Borac kao tim za mladje kategorije i kad su sahranili KK Nektar(kome je dodato napušteno ime Borac), nastavili su da se takmiče pod imenom OKK Borac i 2012 ispadaju iz Premijer lige.Sunovrat je sve veći i veći, i konačno Doja kad je sve operušao (izmeđuostalog napravi dug u restoranu LADNA VODA u Šipovu od 2500 KM)odlazi, i 2014 prepušta klub Bojanu Božiću koji tavori sa tim klubom 2 godine i malte ne, ispada iz 1 lige RS.2017 ulazi ova nova ekipa ljudi i čim su došli, ubacili prve pare , odmah blokada od vec pomenzutog restorana LADNA VODA Šipovo.Plati žderanje i lokanje Doje i kompanije i ćuti.Bojan Božić se borio koliko je mogao, ali njegovi dometi su bili opstanak u 1 ligi RS.Ako je to uspjeh, u redu.Igrači su igrali za 0 km išli raspadnutim autobusom na gostovanja, jad i čemer.Danas imamo klub sa novom upravom, bez dugova, učesnik Premijer lige, i vjerovatno učesnik ABA 2 lige.Dakle od 2017, kad su došli novi ljudi i preuzeli klub do danas, igrali smo 2 finala play off 1 lige RS, a u trećoj sezoni ušli u Premijer ligu.Pri tom jedina pomoć je bila od grada u iznosu od 18000 km gosušnje.Sve ostalo, ljudi su skupili sami.I onad se pojavljuje Vukašin Božić, koji je navikao nda bude glavna faca i glavni grobar i , putem fiktvne skupštine navodno oživljava stari, ali u stvari formira novi SKK bORAC 1947 i poziva se na izvornost.Pa kad je izvorni, što mu se kljub ne zove KK Borac Nektar?Pa ne može, jer je on taj isti klub sahranio.Eto, pametnom dosta, ko želi shvatiće.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 09:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2471
Lokacija: Крајишка љепотица
polapet je napisao:
...navodno oživljava stari, ali u stvari formira novi SKK bORAC 1947 i poziva se na izvornost.Pa kad je izvorni, što mu se kljub ne zove KK Borac Nektar?Pa ne može, jer je on taj isti klub sahranio.Eto, pametnom dosta, ko želi shvatiće.


A kako onda "navodno" SKK BORAC 1947 ima isti JIB kao i KK Borac Nektar (prvo, izvorni Borac), kad se već u sve razumiješ!?

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 09:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Zastarili dugovi, JIB ima veze samo sa poreskom upravom zakonska rupa koju je stari mafijaš Veseli Vukašin iskoristio.Neka se klub zove KK Borac Nektar i skidam kapu.Može, ali malo sutra.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 09:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jul 2010, 19:38
Postovi: 2471
Lokacija: Крајишка љепотица
polapet je napisao:
Zastarili dugovi, JIB ima veze samo sa poreskom upravom zakonska rupa koju je stari mafijaš Veseli Vukašin iskoristio.Neka se klub zove KK Borac Nektar i skidam kapu.Može, ali malo sutra.


Ajde molim te, budi ozbiljan :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
d.a. je napisao:
ја нисам сељак, ја сам права српска сељачина :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 12:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Dajte ljudi ako je klub ili preduzece ponovo registrovano pod drugim imenom nema sanse da dobije isti JiB jer pod tim starim JiB postoje vjerovatno odredjena dugovanja koja su promjenom imena stavljena na cekanje odnosno stoje pod imenom prvog kluba, odnosno Borac nektar..jbg..


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 135, 136, 137, 138, 139, 140, 141 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs