banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 18 Apr 2024, 23:15

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2007, 10:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Sutra u 20 sati deranje Igokee,malo je reći.Prvo smo dobili Čelik 20 razlike,zatim Slobodu 21 i sad je red da protiv Igokee bude 22 :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2007, 13:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
GanDra je napisao:
Sutra u 20 sati deranje Igokee,malo je reći.Prvo smo dobili Čelik 20 razlike,zatim Slobodu 21 i sad je red da protiv Igokee bude 22 :wink:

Ma da hoce ih poslati u Alexcity bar sa 30 razlike.....

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Nov 2007, 15:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2006, 12:58
Postovi: 10625
Lokacija: Banjaluka
Citiraj:
BANJALUKA – Akciju "Pomozimo školama u Republici Srpskoj" podržao je i košarkaški klub "Borac Nektar" iz Banjaluke koji je prihvatio inicijativu Ministarstva za prosvetu i kulturu da deo prihoda sa derbi meča protiv aleksandrovačke "Igokee Partizan" uplati za obnovu škola. Borac će 90 odsto uplatiti na račun Ministarstva prosvete RS u "Novoj banjalučkoj banci", a ostalih deset odsto Regionalnom udruženju paraplegičara Banjaluke koje tradicionalno pomaže.

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 10:16 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Nov 2005, 09:39
Postovi: 79
Bio sam na tekmi sinoć. Nažalost, Borac je izgubio a odigrali su zaista konkretno.

Igokeu je napao šut i to nije bilo za povjerovati. U trćoj četvrtini onaj camuga je ubacio 6 ili 7 trica za redom a pored njega je vučurović ubacio jedno 5 komada isto kao i šubara. Mislim da su dali jedno 20 trica tokom utakmice a pored toga su imali i jedno 10 puta koš uz dodatno slobodno.

Rezultat 108 - 110 u regularnom djelu sve govori. U drugom poluvremenu je Igokea zabila 67 koševa što pokazuje koliko ih je išlo ali i koliko je borac loš u odbrani.

Borac je igrao po meni dosta dobro ali je očigledno da odbrana ne funkcioniše. Raduje me da kara rotira sve igrače što će se isplatiti pre ili kasnije.
Gruzijac je počeo igrati i pokazao se dosta dobro. Mislim da Borac još nikada nije imao 3 centra jednako dobra ali su svi nekako na isti kalup.

Sretenović je odigrao mudro skoro bez centara pa je i kara igrao skoro čitav meč bez ove trojice.

Sve u svemu drama na kraju, puno koševa, pobjeda srpskog tima, par fantastičnih zakucavanja - sve ono što dovodi publiku u dvorane.

PS. Kada bi ovako igrali čitavu sezonu borili bi se u finalu za titulu prvaka BiH


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 10:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2006, 15:21
Postovi: 3835
nikson je napisao:
Bio sam na tekmi sinoć. Nažalost, Borac je izgubio a odigrali su zaista konkretno.

Igokeu je napao šut i to nije bilo za povjerovati. U trćoj četvrtini onaj camuga je ubacio 6 ili 7 trica za redom a pored njega je vučurović ubacio jedno 5 komada isto kao i šubara. Mislim da su dali jedno 20 trica tokom utakmice a pored toga su imali i jedno 10 puta koš uz dodatno slobodno.

Rezultat 108 - 110 u regularnom djelu sve govori. U drugom poluvremenu je Igokea zabila 67 koševa što pokazuje koliko ih je išlo ali i koliko je borac loš u odbrani.

Borac je igrao po meni dosta dobro ali je očigledno da odbrana ne funkcioniše. Raduje me da kara rotira sve igrače što će se isplatiti pre ili kasnije.
Gruzijac je počeo igrati i pokazao se dosta dobro. Mislim da Borac još nikada nije imao 3 centra jednako dobra ali su svi nekako na isti kalup.

Sretenović je odigrao mudro skoro bez centara pa je i kara igrao skoro čitav meč bez ove trojice.

Sve u svemu drama na kraju, puno koševa, pobjeda srpskog tima, par fantastičnih zakucavanja - sve ono što dovodi publiku u dvorane.

PS. Kada bi ovako igrali čitavu sezonu borili bi se u finalu za titulu prvaka BiH

Ja ne kontam!

_________________
Растветали яблони и груши,
Поплыли туманы над рекой.
Выходила на берег Катюша,
На высокий берег на крутой.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 12:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Nek@d_sam_bio_W@lter je napisao:
nikson je napisao:
Bio sam na tekmi sinoć. Nažalost, Borac je izgubio a odigrali su zaista konkretno.

Igokeu je napao šut i to nije bilo za povjerovati. U trćoj četvrtini onaj camuga je ubacio 6 ili 7 trica za redom a pored njega je vučurović ubacio jedno 5 komada isto kao i šubara. Mislim da su dali jedno 20 trica tokom utakmice a pored toga su imali i jedno 10 puta koš uz dodatno slobodno.

Rezultat 108 - 110 u regularnom djelu sve govori. U drugom poluvremenu je Igokea zabila 67 koševa što pokazuje koliko ih je išlo ali i koliko je borac loš u odbrani.

Borac je igrao po meni dosta dobro ali je očigledno da odbrana ne funkcioniše. Raduje me da kara rotira sve igrače što će se isplatiti pre ili kasnije.
Gruzijac je počeo igrati i pokazao se dosta dobro. Mislim da Borac još nikada nije imao 3 centra jednako dobra ali su svi nekako na isti kalup.

Sretenović je odigrao mudro skoro bez centara pa je i kara igrao skoro čitav meč bez ove trojice.

Sve u svemu drama na kraju, puno koševa, pobjeda srpskog tima, par fantastičnih zakucavanja - sve ono što dovodi publiku u dvorane.

PS. Kada bi ovako igrali čitavu sezonu borili bi se u finalu za titulu prvaka BiH

Ja ne kontam!


Al baš...

Šta je pisac htio reći???

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 15:40 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Prijatno sam iznenađen utakmicom, ali ta priča napala ih trica mi nikad nije bila jasna. Nije to da su ljudi šutirali iz nekih nemogućih pozicija, već su ih igrači Borca ostavljali na otvorenim šutevima, pogotovo Džonsona koji je vezao 4 trice u 4 napada. I ovi su normalno pogađali (14/23 trica Igokee).
Zatim, Sretenović igra sa pet nižih koji svi stoje van linije za tri poena i razvlače odbranu, a Drago igra zonu, i normalno fali mu jedan čovjek. Dok je on shvatio šta se dešava, igokea je vezala hrpu trica i prelomila utakmicu.
Posljednji napad Borca je za zaborav. Za sedam sekundi možeš šta hoćeš u košarci, ali lopta dolazi do Velimirovića, crnac koji ga čuva se samo ukopao i digao ruke, da ne bi slučajno napravio faul, a ovaj ga fintira tri sekunde i onda naravno šut iz očaja i lopta ne ide ni blizu obruča.
Osim toga ne treba zaboraviti i glupu namjernu ličnu grešku Borca...pa jebo te zar nisu gledali Evropsko ili Euroligu pa skontali da se svaki grublji faul u zadnjim sekundama od ove sezone svira kao namjerna.
Uglavnom, i jedni i drugi će u drugu fazu,a nadam se da će ovaj prvi dio iskoristiti da se uigraju.

Borac idući vikend ide u Grude, pa je slobodan


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 20:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
nikson je napisao:
Bio sam na tekmi sinoć. Nažalost, Borac je izgubio a odigrali su zaista konkretno.

Igokeu je napao šut i to nije bilo za povjerovati. U trćoj četvrtini onaj camuga je ubacio 6 ili 7 trica za redom a pored njega je vučurović ubacio jedno 5 komada isto kao i šubara. Mislim da su dali jedno 20 trica tokom utakmice a pored toga su imali i jedno 10 puta koš uz dodatno slobodno.

Rezultat 108 - 110 u regularnom djelu sve govori. U drugom poluvremenu je Igokea zabila 67 koševa što pokazuje koliko ih je išlo ali i koliko je borac loš u odbrani.

Borac je igrao po meni dosta dobro ali je očigledno da odbrana ne funkcioniše. Raduje me da kara rotira sve igrače što će se isplatiti pre ili kasnije.
Gruzijac je počeo igrati i pokazao se dosta dobro. Mislim da Borac još nikada nije imao 3 centra jednako dobra ali su svi nekako na isti kalup.

Sretenović je odigrao mudro skoro bez centara pa je i kara igrao skoro čitav meč bez ove trojice.

Sve u svemu drama na kraju, puno koševa, pobjeda srpskog tima, par fantastičnih zakucavanja - sve ono što dovodi publiku u dvorane.

PS. Kada bi ovako igrali čitavu sezonu borili bi se u finalu za titulu prvaka BiH


Kad bi ovako igrali cijelu sezonu,ne bi došli ni do plej-ofa,a kamoli do finala.Primiti 67 koševa u drugom poluvremenu???Mogli su i morali mnogo bolje.U sljedećoj utakmici moraju ići na pobjedu,kakva god sredstva koristili da do nje dođu.
P.S.Da li neko slučajno ima himnu KK Borac Nektara,tražim je već dugo vremena?Pitao sam i na nekim drugim sajtovima,međutim ništa.Hajde ako ima neko da je postavi na rapidshare ili megaupload,svejedno je.Hvala unaprijed.


Poslednji put menjao GanDra dana 13 Nov 2007, 10:03, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 20:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Mar 2002, 01:00
Postovi: 53
Lokacija: Kolumbija
miki je napisao:
Prijatno sam iznenađen utakmicom, ali ta priča napala ih trica mi nikad nije bila jasna. Nije to da su ljudi šutirali iz nekih nemogućih pozicija, već su ih igrači Borca ostavljali na otvorenim šutevima, pogotovo Džonsona koji je vezao 4 trice u 4 napada. I ovi su normalno pogađali (14/23 trica Igokee).
Zatim, Sretenović igra sa pet nižih koji svi stoje van linije za tri poena i razvlače odbranu, a Drago igra zonu, i normalno fali mu jedan čovjek. Dok je on shvatio šta se dešava, igokea je vezala hrpu trica i prelomila utakmicu.
Posljednji napad Borca je za zaborav. Za sedam sekundi možeš šta hoćeš u košarci, ali lopta dolazi do Velimirovića, crnac koji ga čuva se samo ukopao i digao ruke, da ne bi slučajno napravio faul, a ovaj ga fintira tri sekunde i onda naravno šut iz očaja i lopta ne ide ni blizu obruča.
Osim toga ne treba zaboraviti i glupu namjernu ličnu grešku Borca...pa jebo te zar nisu gledali Evropsko ili Euroligu pa skontali da se svaki grublji faul u zadnjim sekundama od ove sezone svira kao namjerna.
Uglavnom, i jedni i drugi će u drugu fazu,a nadam se da će ovaj prvi dio iskoristiti da se uigraju.

Borac idući vikend ide u Grude, pa je slobodan



Moja baba je vec odavno slijepa ali da je bila na utakmici sinoc mogla je vidjeti da je trener Karalic galamdzija i tragicno 'corav' trener. Treca cetvrtina i forsiranje zone u situaciji kada je igokea igrala sa tri beka i dva niza krilna centra nije jasna nikome u klubu (pricao sam sa nekima od njih danas)

A sad ono sto bi takodje moja corava baba vidjela a vidjeli su svi u dvorani....

Sudijska trojka je prve dvije cetvrtine 'drzala' igokeu u igri. Americki igraci su dobri ali ocigledno da imaju problem sa setanjem (citaj: koracima). Ocigledno im niko nije rekao da noga sa kojom se pilotira mora biti tzv. fiksna....a sudije cooliraju. Tri sekunde se ne sude kosarkasima igokeeeee odlucise sudije.

Borac je napravio oko 30 prekrsaja (toliko su im svirali) i primio 110 poena. Pokusajte na bilo kojoj utakmici naci u statistici podatak da je ekipa koja je napravila tridesetak prekrsaja a niti jedan igrac nije iskljucen zbog pet faulova, primila vise od 90 poena. Ko zna koliko puta su im svirali kos-faul :fist:

ako iko nadje ovaj gore pomenuti podatak, obecavam vjesanje mojih testisa od obruc u boriku!!!

Sad se pitam ko je naredio ovakvo sudjenje. Mile Dodik je mozda platio ili je Lajcak prijetio da smjeniti sudijsku trojku.

Priznajem Borac je u trecoj cetvrtini lose igrao odbranu (previsoki igraci u zoni koja je branila nisku petorku igokee: greska Karalica) ali priznacete sudjenje je u pojedinim momentima izgledalo smijesno!!!

Pitanje: Gdje su vulturesi??????????? Mozda su se prepali da ce ih Dodikovi klenovi ponovo nalupati???


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Nov 2007, 20:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Jugosloven je napisao:
miki je napisao:
Prijatno sam iznenađen utakmicom, ali ta priča napala ih trica mi nikad nije bila jasna. Nije to da su ljudi šutirali iz nekih nemogućih pozicija, već su ih igrači Borca ostavljali na otvorenim šutevima, pogotovo Džonsona koji je vezao 4 trice u 4 napada. I ovi su normalno pogađali (14/23 trica Igokee).
Zatim, Sretenović igra sa pet nižih koji svi stoje van linije za tri poena i razvlače odbranu, a Drago igra zonu, i normalno fali mu jedan čovjek. Dok je on shvatio šta se dešava, igokea je vezala hrpu trica i prelomila utakmicu.
Posljednji napad Borca je za zaborav. Za sedam sekundi možeš šta hoćeš u košarci, ali lopta dolazi do Velimirovića, crnac koji ga čuva se samo ukopao i digao ruke, da ne bi slučajno napravio faul, a ovaj ga fintira tri sekunde i onda naravno šut iz očaja i lopta ne ide ni blizu obruča.
Osim toga ne treba zaboraviti i glupu namjernu ličnu grešku Borca...pa jebo te zar nisu gledali Evropsko ili Euroligu pa skontali da se svaki grublji faul u zadnjim sekundama od ove sezone svira kao namjerna.
Uglavnom, i jedni i drugi će u drugu fazu,a nadam se da će ovaj prvi dio iskoristiti da se uigraju.

Borac idući vikend ide u Grude, pa je slobodan



Moja baba je vec odavno slijepa ali da je bila na utakmici sinoc mogla je vidjeti da je trener Karalic galamdzija i tragicno 'corav' trener. Treca cetvrtina i forsiranje zone u situaciji kada je igokea igrala sa tri beka i dva niza krilna centra nije jasna nikome u klubu (pricao sam sa nekima od njih danas)

A sad ono sto bi takodje moja corava baba vidjela a vidjeli su svi u dvorani....

Sudijska trojka je prve dvije cetvrtine 'drzala' igokeu u igri. Americki igraci su dobri ali ocigledno da imaju problem sa setanjem (citaj: koracima). Ocigledno im niko nije rekao da noga sa kojom se pilotira mora biti tzv. fiksna....a sudije cooliraju. Tri sekunde se ne sude kosarkasima igokeeeee odlucise sudije.

Borac je napravio oko 30 prekrsaja (toliko su im svirali) i primio 110 poena. Pokusajte na bilo kojoj utakmici naci u statistici podatak da je ekipa koja je napravila tridesetak prekrsaja a niti jedan igrac nije iskljucen zbog pet faulova, primila vise od 90 poena. Ko zna koliko puta su im svirali kos-faul :fist:

ako iko nadje ovaj gore pomenuti podatak, obecavam vjesanje mojih testisa od obruc u boriku!!!

Sad se pitam ko je naredio ovakvo sudjenje. Mile Dodik je mozda platio ili je Lajcak prijetio da smjeniti sudijsku trojku.

Priznajem Borac je u trecoj cetvrtini lose igrao odbranu (previsoki igraci u zoni koja je branila nisku petorku igokee: greska Karalica) ali priznacete sudjenje je u pojedinim momentima izgledalo smijesno!!!

Pitanje: Gdje su vulturesi??????????? Mozda su se prepali da ce ih Dodikovi klenovi ponovo nalupati???


Mnogi vulturesi su bili u dvorani,neki su sjedili na tribinama,neki su stajali na terasi (među kojima sam bio i ja),ali organizovanog navijanja nije bilo i sumnjam da će ikad više i biti,jer se ne navija već dug vremenski period,i bilo bi glupo ponovo početi,osim ako u se u BL ne osnuje druga navijačka grupa koja će pratiti samo košarku.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2007, 11:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Dec 2004, 11:18
Postovi: 856
Lokacija: Banja Luka
Citiraj:
Priznajem Borac je u trecoj cetvrtini lose igrao odbranu (previsoki igraci u zoni koja je branila nisku petorku igokee: greska Karalica) ali priznacete sudjenje je u pojedinim momentima izgledalo smijesno!!!
Ti i ja kao da nismo bili na istoj utakmici.
Nista sporo nije bilo za za borac,sem faula na tosicu na trici koji nije bio.
Tri sekunde ti vise niko nece svirati i ako su jedne koje su svirane protiv borca previse,onda si u pravu.
A i po reakcijama oba trenera mogao si vidjeti da sudjenje nije apsolutno nikakvog uticaja na tok utakmice.
Sudije su po mom misljenju dobro odradile posao, a to sto neki ne znaju se odbraniti i primiti 67 koseva za poluvrijeme.
U drugom poluvremenu su kad bi racunali i akcije kos i faul u isto vrijeme dobili najmanja 20 trica.
Vise mi je smijesno Karaliceva postavka igre da igrace koje ide odmah postavi na klupu, a najsporijeg,loseg u odbrani i nikakvog u napadu stavi da igra 30 minuta i da cuva crnju koji se prosrao kao nikad do tada.
Ovu utakmicu je trener i sto bi rekao moj kum, kara je kao ferguson- vjeciti trener ,samo sa razlikom da kara nije nista napravio do sada u svojoj karijeri.

A i da se osvrnem na akciju pomozimo skole procitah danas u blicu da je prodano 2500 karata mada je i coravom jasno da je bilo najmanje 4000 i od prodanih karata ministarstva i opstine su uzele 2000 ,a da je na salterima prodano 400 karata.
Vise nego smijesno.

_________________
I'm a man that will go far
Fly the moon and reach for the stars
With my sword and head held high
Got to pass the test first time, yeah
I know that people talk about me
I hear it every day
But I can prove them wrong 'cause I'm right first time.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2007, 14:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2006, 13:58
Postovi: 712
borik ima 2600 stolica, nisu mogli prodati karata kao za kamp nou


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2007, 15:45 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Citiraj:
Nista sporo nije bilo za za borac,sem faula na tosicu na trici koji nije bio.


Uzeo si mi riječ iz usta...Razumijem da su ovi iz Igokee malo pali u drugom dijelu jer su u srijedu igrali u Danskoj, ali zašto su ovi iz Borca crkli i zaboravili na odbranu, e to mi nije jasno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Nov 2007, 23:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Znate li možda kad će proraditi onaj sajt http://www.kkboracnektar.com ? U subotu kad su dijelili karte za Igokeu,donijela uprava plakate na kojima piše da sajt postoji.Do sada nema još ništa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 14 Nov 2007, 00:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2007, 12:57
Postovi: 165
Lokacija: BL, Caire
Novcem skupljenim od karata se ne moze malo veca vikendica pokriti, to je samo bilo medijska patka da bi posrnuli KK Borac (u medijskom i marketinskom smislu) privukao malo paznje na sebe...

sudjenje je bilo po mojoj ocjeni korektno, namjeran ili nesportski faul se svira za svaki kontakt s ledja na igraca s loptom, dalje tri sekunde se bas, ali bas bas rijetko kad svira na tim nivoima takmicenjima...Takodje mislim da je Borac odigrao onako dobro samo iz razloga sto je 4000 banjalucana bilo u dvorani, a Karalic hmmm sa reci sve ste vec rekli, on je promasaj definitivno...igracima svaka cast odlicno su se drzali ali kad nekog onako krene kao Igokeu neku vece tesko je ostati pribran i dobiti utakmicu, a njima je to zamalo poslo za rukom...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2007, 08:42 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Nov 2005, 09:39
Postovi: 79
Opet poraz i to ovog puta od Gruda.

Pa dokle više trpiti tog Karalića kada nije u stanju da vodi ekipu protiv jednog seoskog kluba u kome igraju amateri. Amateri - lokalni ljubitelji basketa iz Gruda koji su se okupili oko školske dvorane i registrovali klub.

Ovaj Drago nije sposoban da vodi klub u bilo kojem takmičenju višeg ranga od prvenstva RS. I tamo bi ga razvaljivali da nije bilo naređeno da Borac mora sve pobjediti.

Ljetos je Benaček imenovan za trenera pa se Drago pobunio i rješeno je da on ostane trener a Benaček kao Direktor.

Nevjerovatno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2007, 08:57 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 20 Avg 2003, 17:45
Postovi: 748
Citiraj:
Ljetos je Benaček imenovan za trenera pa se Drago pobunio i rješeno je da on ostane trener a Benaček kao Direktor.


Nije se pobunio Drago, već Mile Dodik (čiji je Drago zemljak), jer Mile upravlja i Borcem, tako da demistifikujemo i tu stranu priče. Nažalost, Borac je sa Dragom Karalićem osuđen na tavorenje, jer je Drago mediokritet kao trener, a osim toga je i prilično limitiran znanjem. Sa Dragom nema napretka i zanima me koliko još generacija taj čovjek treba da uprosječi da bi se nešto desilo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2007, 09:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:08
Postovi: 1645
miki je napisao:
Citiraj:
Ljetos je Benaček imenovan za trenera pa se Drago pobunio i rješeno je da on ostane trener a Benaček kao Direktor.


Nije se pobunio Drago, već Mile Dodik (čiji je Drago zemljak), jer Mile upravlja i Borcem, tako da demistifikujemo i tu stranu priče. Nažalost, Borac je sa Dragom Karalićem osuđen na tavorenje, jer je Drago mediokritet kao trener, a osim toga je i prilično limitiran znanjem. Sa Dragom nema napretka i zanima me koliko još generacija taj čovjek treba da uprosječi da bi se nešto desilo...



i meni se on cini kao prosjecan ili ispodprosjecan trener, protiv igokee je trazio time out poslije velike serije igokee, kao da nije shvatao sta se desava ... al jbg ...

_________________
"Muzika je vise od zene, od zene se mozes razvesti, a kada se zaljubis u muziku, nema ti pomoci" - A. Piazzolla (slobodni prevod)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2007, 15:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2002, 01:00
Postovi: 1155
Lokacija: dajte Hajduk da se igramo...
Ua Borac!Papci.

_________________
Slika
14.02.2000-14.02.2007


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2007, 15:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007, 07:50
Postovi: 1004
Lokacija: Preblizu za moje dobro
Astor_Piazzolla je napisao:
miki je napisao:
Citiraj:
Ljetos je Benaček imenovan za trenera pa se Drago pobunio i rješeno je da on ostane trener a Benaček kao Direktor.


Nije se pobunio Drago, već Mile Dodik (čiji je Drago zemljak), jer Mile upravlja i Borcem, tako da demistifikujemo i tu stranu priče. Nažalost, Borac je sa Dragom Karalićem osuđen na tavorenje, jer je Drago mediokritet kao trener, a osim toga je i prilično limitiran znanjem. Sa Dragom nema napretka i zanima me koliko još generacija taj čovjek treba da uprosječi da bi se nešto desilo...



i meni se on cini kao prosjecan ili ispodprosjecan trener, protiv igokee je trazio time out poslije velike serije igokee, kao da nije shvatao sta se desava ... al jbg ...





Pa time out se trazi kad te stigne drugi tim...majko :roll:


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs