banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:49

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Maj 2017, 23:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Ja ne znam koji su to navijaci kojima smeta ovo sto ovi momci rade ? Mimo publike koja dodje pogledati tekmu, postoji jos samo grupa od njih 10ak, najzagrizeniji cini mi se, koji na svakoj domacoj a Bogami i nekoj gostujucoj daju bezrezevnu podrsku momcima. Ovo sto slager prica, stoji, al kad se radi o fk i rk borac, koji imaju budzete, na cijim utakmicama prisustvuju lesinari, i koji su trenutno svjetlosnim miljama ispred kosarkasa. Gandra je to fino sve objasnio, da ne serem sad ja u sirinu..


Elem, seniori u nedelju igraju turnir u Prnjavoru, gdje jos ucestvuju OKK Prnjavor i KK Mladost Kotor Varos.
Momci igraju u 3 sata, pa odmah drugu u 5. Jbg, termini su ko da je pionirski turnir al ajde de.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2017, 12:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
http://borac-sport.com/index.php?option ... Itemid=113

Slika

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jun 2017, 23:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Да се мало огласим и о резултатима...
Јуниори имају још три утакмице у Лиги младих, без шанси су за завршни турнир, а данас су у Борику побиједили Зрињски 81:79, те сад имају омјер 5-10.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Jun 2017, 07:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1245
Schlager je napisao:
al onako iskreno....mozes li mi napisati svoju predikciju kako mislis da ce se ova prica sa kk borac odvijat u sledecih 3-5 godina?


Gandra ide na finjaka, ali ne znam sta je problem otvoreno reci ...ne moze KK Borac biti ONAJ KK Borac, dok je Igokea tu gdje jeste. Tako je, zavrsena prica.

Ono sta je cilj i cemu teze ti ljudi po meni, da budu spremni, kada dodje trenutak, a nista nije vjecno, vrijeme nase dolazi, to je neupitno. Mi smo Borac, razno razne igokeJe, krupe su danas tu, sutra ih ili prekosutra nece biti, to je valjda svima jasno.

Cilj je bio da se pokaze ljudima da je klub ziv ...da se publika vrati na utakmkice ...da se vrati kultura odlaska na utakmice ...
Dzaba nekima i 100 titula pred 100 gledalaca, kada mi igramo trecu ligu pred 1000 gledalaca.

Mi samo trebamo svoje da njegujemo i cuvamo, bilo koju ligu da igramo. Igramo trecu ligu, ajde da dodje 2000 ljudi u dvoranu da gleda tu trecu ligu, jasno je da nece doci da gledaju lebron dzejmsa u dresu Borca, ali doces da gledas svoj klub. Ima li ista lijepse, nego ta odanost prema klubu i gradu, i ima li lijepsi nacin da .ebes vjestacke projekte koji osvajaju titule pred praznim tribinama, a ti imas punu dvoranu u trecoj ligi pred punim tribinama.

Kako promjeniti u glavama mentalitet ljudi da to shvate, to je cilj i poenta svega.

A jasno je vjerovatno i tebi kao i meni, kada prodje politicka era Lemija, da ce se desiti logicni procesi na kosarkaskoj mapi naseg grada. Samo onda neka se zapitaju ti veliki borcevci, kada bude dolazili na evropske utakmice, i punili dvoranu, gdje su bili, kada je Borac bio u trecoj ligi.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2017, 12:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Prije svega, volim Borac, volim i podrzavam sve momke, od prvog do zadnjeg koji su u klubu i bore se za klub i grad. Ali nesto mi bode oko.. ovaj klub ne moze da slavi 70 godina postojanja jer to nije taj Borac sa grbom, godinom koji je osvajao pehare, igrao evropu/jadransku ligu. Ovo je okk borac, star nekoliko godina tek. Ne mislim ovim da prozivam ljude, igrace iz kluba koji su zadnji atom snage dali da ovo opstane, vec zelim da apelujem iste da se krene polako u projekat vracanja starog imena i grba, tj kluba koji stvarno slavi 70 godina. Eto, nadam se da me nece niko pogresno razumjeti.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2017, 12:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
supersonic je napisao:
Prije svega, volim Borac, volim i podrzavam sve momke, od prvog do zadnjeg koji su u klubu i bore se za klub i grad. Ali nesto mi bode oko.. ovaj klub ne moze da slavi 70 godina postojanja jer to nije taj Borac sa grbom, godinom koji je osvajao pehare, igrao evropu/jadransku ligu. Ovo je okk borac, star nekoliko godina tek. Ne mislim ovim da prozivam ljude, igrace iz kluba koji su zadnji atom snage dali da ovo opstane, vec zelim da apelujem iste da se krene polako u projekat vracanja starog imena i grba, tj kluba koji stvarno slavi 70 godina. Eto, nadam se da me nece niko pogresno razumjeti.


Ради се на томе, било је већ и у појединим медијима, оживљавање изворног Борца из 1947. године питање је дана.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2017, 21:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Чекај, хоће ми неко објаснити о каквој трећој лиги причамо? Премијер бих, па онда Прва ПС, ту смо. Друга лига, откуд да смо трећа?

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Jun 2017, 21:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Drago mi je cuti da su krenuli u tu pricu vracanja pravog, starog Borca.
VolimBorac se zajebao malo, mi smo druga liga bh/prva liga RS, zavisi kako kome objasnjavas da lakse shvati.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2017, 00:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 4804
Овдје је основно питање има ли тренутна гарнитура у клубу идеју како намакети мало цркавице, довести пар играча и ући у Лигу БиХ, или ако могу наговорити неког солидног домаћег играча пред пензију да одигра још једну сезону и помогне волонтерски или на неки трећи начин учинити то.

Пласман у ранг више, гарантује и неки мало већи прилив новца са различитих страна и већу посјету као и лакшу могућност планирања даљих карака, лакше функционисање. Плесање констатно на рубу 2/3 лига ми више личи да ћемо прије доле него горе.

Па не би ни Звезда имала 500 људи на утакмици да игра другу или трећу лигу, мора се некако у ранг више да бисмо напредовали, па другу годину циљ плеј-оф итд.

Пробати опет с Пиваром неки заједнички план направити


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2017, 11:52 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
GanDra je napisao:
supersonic je napisao:
Prije svega, volim Borac, volim i podrzavam sve momke, od prvog do zadnjeg koji su u klubu i bore se za klub i grad. Ali nesto mi bode oko.. ovaj klub ne moze da slavi 70 godina postojanja jer to nije taj Borac sa grbom, godinom koji je osvajao pehare, igrao evropu/jadransku ligu. Ovo je okk borac, star nekoliko godina tek. Ne mislim ovim da prozivam ljude, igrace iz kluba koji su zadnji atom snage dali da ovo opstane, vec zelim da apelujem iste da se krene polako u projekat vracanja starog imena i grba, tj kluba koji stvarno slavi 70 godina. Eto, nadam se da me nece niko pogresno razumjeti.


Ради се на томе, било је већ и у појединим медијима, оживљавање изворног Борца из 1947. године питање је дана.


ne razumijem kako je to moguce? ako je nesto ugaseno, ne moze da se "ozivi" koliko ja znam... je li klub ugasen zbog duga i ako jeste, hoce li se i taj dug morati vracati ili ce samo da promijene ime u kk borac i to je to?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2017, 16:02 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Клуб никад није угашен, већ ''правно замрзнут'', у стању мировања, правно је постојао, али је био стављен ''ван снаге''. Сви су документи за оживљавање Борца прикупљени, све ће врло брзо бити и званично.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2017, 16:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
a dugovi?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2017, 17:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Нисам у потпуности правно упућен у све то и како је ријешено, биће врло брзо ваљда и прес на којем ће све бити јавно саопштено.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2017, 17:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Јуниори данас савладали другог фаворита за титулу у лиги БиХ Спарс 83:71, кадети ушли у финале Развојне лиге, побиједили данас Игокеу 70:43.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2017, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
David Kovačević na sirem spisku juniorske reprezentacije BiH

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Jun 2017, 19:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Завршен лигашки дио Лиге младих БиХ, Борац данас поражен од Слободе 77:70 у комбинованом саставу кадета и јуниора, на крају смо десети. Овом утакмицом званично је завршена такмичарска сезона, а већ 29. јуна у хотелу Јелена слиједе прва дешавања по питању сљедеће.

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2017, 17:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Игњатић: Представићемо урађено и план за будућност, Барош: На корак смо од оживљавања изворног Борца

http://borac-sport.com/index.php?option ... Itemid=113

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Jun 2017, 18:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
E ovo je ono o cemu sam pricao. Ako ostvare zacrtano, svaka im cast ! Na to sve, ako je istina sto covjek kaze, stari izvorni borac nema dugova poreskoj/ povjeriocima sto je ogroman plus !

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2017, 17:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Vidim da je GanDra upoznat sa radom kluba, pa bih zelio da cujem konkretne korake koji ce se preduzeti u cilju vracanja kluba na stare staze? Prvenstveno sportski aspekt, da li ce to biti podizanje nivoa struke, skautinga, treninga, poboljsanje uslova za najmladje, da li ce se odrediti vizija kako tim treba da izgleda, itd... A zatim i organizacioni aspekt, infrastruktura i plan rada i finansiranja u sledecih 3-4 godine itd.

Par stvari da napomenem, posto se godinama obrcu iste price oko kosarkaskog kluba. Pad Igokee sigurno nece znaciti dizanje Borca, kao sto ni dizanje FKa nije bilo uslovljeno padom Krupe, nego malo ozbiljnijim planom rada i organizacijom (odgovarajuci ljudi sa uticajem). KK Borac nikad nece napraviti iskorak ako se u njemu bude igralo volonterski, od ljubavi se ne zivi, to su price za malu djecu. Organizacija je kljuc.

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Jul 2017, 21:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Recu ti ja.. prvi cilj je rjesavanje nekih repova iz proslosti, gdje bi se vratio stari grb, stari Borac koji i slavi 70. Godina. Sto se tice struke, glavnu trenersku rijec ce i dalje voditi Bozic i Ignjatic, uz Vulina koji je kondicioni trener ( trenutno je u fk, cuo sam od par momaka da se nece vracati u kk, pa poslije cujem da ce i sledece sezone biti u kk ). Za skauting nema potrebe, pogotovo ne u RS ligi tako da sumnjam da ce na tome raditi. Ono sto ti mogu reci jeste da ce pokusati ojacati upravni odbor, animirati neke jace sponzore gdje bi klub, pored nesmetanog rada mogao momcima i neke mjesecne stipendije da obezbjedi. Takodje, u cilju je da, ako ne ove onda sigurno sledece sezone se napada plej of, gdje bi se moooozda i titula ganjala i povratak u bh drustvo, al o tom po tom. Treninge i dalje diktiraju termini u dvorani Borik i Mejdan, onaj ko prati ove momke zna da su termini boljka i da pojedini ne odgovaraju momcima zbog faxa/posla, te iz toga dolazi nekonstantnost i slabije uigravanje ekipe, ali koliko sam upoznati i na tome bi se trebalo poraditi. Sad za mladje ne znam, ganDra je tu svakako da ispravi mene i doda/oduzme po pitanju seniora a i mladjih kategorija.

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 89, 90, 91, 92, 93, 94, 95 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs