banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 21:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Jun 2020, 12:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
Odosmo sad i u poreznu hehe...necemo vise..


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 12:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Kako god, poenta priče da je dugove počeo da pravi Veseli Vukašin i njegova ekipa, što je i laiku jasno.Alo ljudi, ko je imao pravo da promejni ime i odrekne se imena Borac Nektar ,te ga promjeni u SKK Banjalučka Pivara?Ko je tad bio direktor:Vukašin Božić?Nije se slagao sa tom odlukom, ok?Zašto nije podnio ostavku?Pa jbg, kum Čubro, Lajišić i ekipa ga ućutali novčanicama.Bilo lepo vreme.I onda ajde da zaledimo klub?Još informacija vezano za jib uskoro.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 12:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Polapet, да те питам нешто... Мрзиш ли ти само Божића или и комплет Борац? Исписао си доста постова, и није тако тешко закључити да та мржња коју имаш према Божићу превазилази његове оквире и у ствари, мрзиш и Борац као клуб, не само једну или пар персона које су ти се замјериле. За особе у реду, дођу и прођу, али имам осјећај да су ту негативне стрелице и према самом клубу.

За расправу са прошле странице, ко је рекао да навијачима одговара нећакови и дудукови марифетлуци по ФК? Ни не знам колико милиона не може да опере оно што су радили прије тих милиона.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 14:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Drugar, ja nikog ne mrzim.Pokušavam, za ovu mlađu gardu da približim situaciju.Čovjek koji je učestvoavao u odricanju imena KK Borac Nektar i njegovom preimenovanju u SKK Banjalučka Pivara (čak su i grb bili promijenili), sad se pojavljuje nakon 16 godina, i proziva ljude koji nešto pokušavaju uraditi.Bitanga je ćutao 16 godina, trošio ukradene pare, i kad su se pojavili ljudi koji su pokrenuli priču sa mrtve tačke, eto njega, starog "Lešinara".Poenta cijele priče leži u prostorijama kluba, na veoma atraktivnoj lokaciji u ulici Sime Šolaje br.7 , na adresi na kojoJ je registrovan i (O)KK ali na kojoj je on registrovao i SKK.Vukašin je nanišanio taj prostor, koji je inače i vlasništvu grada, i krajnja namjera je bila da ga uzme za sebe, po navici da kraducne, kao što je kraducnuo lokaciju roštiljnice AD.Predmet je trenutno na sudu, (o)KK je dobio prvu presudu, dobio je i nakon žalbe drugu presudu, i sad se čeka izvršenje, i sudska dozvola da se (O)KK vrati u poziciju da korist nesmetano prostorije, koje je stara bitanga na foru uzimanja ključa, učinio.
To su činjenice.Prostorije su ovi ljudi vlastitim vezama sredili u namjeri da naprave muzej KK Borac, trofrjnu salu i sve ostalo, da ostane nešto ovom gradu kao dokaz o bogatoj tradiciji kluba.Ne meni, ne Kaši , nego svima nama i narednim generacijama.Za to ima i projektna dokumentacija.Oni su tu napravili kafančigu gdje su cugali do besvjesti, struja isključena, haos.O tome ja govorim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 14:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
A jebote aj ne seri više odricanju imena.Sta ti znaš o tome.Došao sponzor i dao pare uz uslov.Šta ti nije jasno.

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 14:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Mar 2020, 13:44
Postovi: 109
Slika


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 14:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Drugar, ja pokušavam na pristojan način da komuniciram, no dobro, ti tako, ja ovako, sve ok.Kao pivara nije davala pare u periodu 1998-2003, pa naglo postavila uslov i rekla morate promjeniti ime?Koja je to cijena promjene imena?S mog aspekta, ne postoji ta cijena.Ne znam koliko se sjećaš, tad finaln serija je igrana protiv Širokog u Prijedoru, jer se reukovodstvo posvađelo sa gradom, i upravo zbog tog razloga odlučili su da se tad promjeni ime i sahrani klub, a u okolnostima jačanja Igokee to je bilo njihovo rješenje.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 14:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
Ideš li na sahranu sutra

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 14:58 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Naravno, Cober, 13 h Rebrovac


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 15:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
polapet je napisao:
.
To su činjenice.Prostorije su ovi ljudi vlastitim vezama sredili u namjeri da naprave muzej KK Borac, trofrjnu salu i sve ostalo, da ostane nešto ovom gradu kao dokaz o bogatoj tradiciji kluba.Ne meni, ne Kaši , nego svima nama i narednim generacijama.Za to ima i projektna dokumentacija.Oni su tu napravili kafančigu gdje su cugali do besvjesti, struja isključena, haos.O tome ja govorim.

Ок, ако ће то бити музеј са комплет историјом од 1947. и ако ће је ОКК прихватити, те ако ће он бити званично тај клуб који је освајао лиге, купове, играо на међународној сцени, онда у реду, подржавам и навијам за ОКК, јер он је Борац. Ако ће му историја сезати тек до 2011. а успјеси бити освајање лиге РС, уз порицање играња Аба лиге и освајања титула, онда то очигледно није Борац, и за то нећу да навијам. Ето, па ћемо видјети шта будућност носи, како ће се све ово разријешити.

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 15:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Drugar, ti rezonski razmišljaš, ali dok se god neko ponaša na način Borac to sam Ja, nema šanse da se to desi.
E na takav način razmišljaju Vukašin prije svega, a onda i Bojan Božić.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Jun 2020, 15:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Јбг, таквих је много било по Борцу, не само у кошаркашком клубу...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2020, 10:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2020, 16:36
Postovi: 374
A gdje je bivsi trener Djera, njega nigdje nema, cak ga nisam vidjao ni na utakmicama ove sezone, mozda bi bilo dobro da se angazuje, po pitanju mladjih kategorija, posto se planira rad sa mladjim igracima, naravno ako nisu naruseni odnosi...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2020, 10:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Koliko sam upućen, odnosi nisu narušeni, Đera je naš.Prošle godine su mu ponuđeni juniori, ali čekao je neku ponudu iz Premijer lige, i na tome je ostalo.Koliko znam, radi individualne treninge, vrata kluba su mu uvijek otvorena.I ne samo njemu, otvorena su svim ljudima dobre volje, koji žele pomoći u bilo kom smislu, pa i kritikom, ukazujući na neke greške.Cilj je da se klubu vrati duh grada Banja Luke, da vratimo naše igrače u klub, da vratimo njihovu rodbinu i prijatelje na tribine, i da zajedno uživamo u pobjedama, a tugujemo u porazima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2020, 14:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
Slabo si upućen

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2020, 14:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
https://www.bhbasket.ba/borac-postaje-r ... im-igokee/

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2020, 15:36 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Veoma sam dobro upućen drugar, vjeruj mi.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2020, 15:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
Slabo si upućen

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2020, 15:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2020, 22:04
Postovi: 378
Evo dobro, ti si upućen , ja nisam.
Vrijeme će pokazati, ali daj vedrine, zašto sve unaprijed orudjujemo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2020, 16:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Apr 2012, 20:49
Postovi: 253
Zajebavaš me,glagol oruđivati.Legendo

Sent from my SM-J600FN using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 136, 137, 138, 139, 140, 141, 142 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 41 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs