banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 06:40 Danas je 23 Jun 2026, 06:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 7380 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 364, 365, 366, 367, 368, 369  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Sep 2024, 09:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2012, 21:34
Postovi: 25
To kao nema ko drugi , pa bolje da nema nikog nego ovo sad sto rade, naša djeca odlaze i to ne samo zbog para već zbog odnosa prema njima, prosle godine dok je bilo para dovodili su se stranci i sto je najgore nista nisu uradili . Pa Mikić je uzeo titulu sa našom djecom al jbg nije nam valjao. doveli smo ovog strucnjaka koji je rastjerao sve sto je valjalo. Možda će mu sad Branković igrati , pa postane legenda Borca jer je sad samo legenda Kosiga. i sto reče pendula ima tu mnogo stvari koje nisu za pisanje ...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Nov 2024, 10:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 305
Бранка дао оставку... Само коме пошто УО нема, а скупштина га је оставила прије пар мјесеци...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Nov 2024, 14:34 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29904
Lokacija: Banjaluka
https://capital.ba/trener-rk-borac-irfa ... 48-000-km/

Kakav lopovluk je u klubu, strasno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Nov 2024, 14:41 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2073
Ko zna koliko njih je bilo uglavljeno u toj plati.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Nov 2024, 15:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14880
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Gdje Branka da nam objasni ovo? Jel on uzimao pola ove plate?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Nov 2024, 11:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 305
Ово су стварно нереалне цифре. Дошао је демант од клуба. Раније се причало да има 9000КМ што је исто тако пуно, поготово за резултате које прави. А о овој цифри не треба ни причати.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Nov 2024, 19:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1595
Smiješan demant iz kluba, mora da ga je Dejan Kondić sastavaljao. Pa kao "pod punom moralnom i materijalnom odgovornošću" demantuju iznos. U potpisu nema ko stoji iza demanta već samo piše RK Borac. Ko je odgovorno lice ako se ispostavi da je tačno? Ovaj iz Capitala se potpisao imenom i prezimenom.

Napisali između ostalog "ako Capital.ba ima dokaze za izrečeno, zahtjevamo da momentalno izađe u javnost sa istim". Capital objavio još jedan tekst sa dokazima povodom ovog demanta, a "RK Borac" piše: pa nećemo se sad dopisivati preko medija. Cirkusanti.

Po gradu se odavno šuška o ovoj ogromnoj cifri tako da je vrlo vjerovatno istina. Klub je morao objaviti demant reda radi, ali je to očajno napravljeno jer su i sami očajni.
RK Borac je odavno zreo za totalnu deratizaciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2024, 15:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
pandorina kutija tek se otvorila ...

Klub se u ovom periodu da kažemo brankinog predsjedovanja gasio najmanje 5 puta, pa se "ćudom" u zadnjem trenutku uletale stotine hiljada od politike, u pravilu je to uvijek oko izbora bilo.

Ima tu svega i svačega, što i ne čudi, jer živimo na "divljem" zapadu gdje nemoguće nomalno poslovati.

Evo otišao Branka, gdje su sada ljudi koji su otišli zbog Branke iz Kluba i udaljili se iz Kluba.

Evo prilike da oni pokažu da se može i drugačije i bolje, samo još da preuzmu odgovornost.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Nov 2024, 18:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5745
Lokacija: 78000
Sta je Branka znao, plakati vjecito kroz medije i moliti dodika i ostale da uplate nesto. On sam ako je 1000km unio u klub, a i to je upitno. Ja samo ne mogu da vjerujem da su ljudi digli ruke tek tako i otisli, ostavivsi haos iza sebe. Da li ce neko odgovarati za ovo stanje u RK Borac?

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Nov 2024, 08:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 305
Најгора опција је да ова сазвана скупштина за петак не донесе ништа ново. Него да се састану, утврде стање и као ето, чекамо да нам "одозго" кажу шта да радимо.

Међу именима која се спомињу у тим рукометним круговима је Тривунџа као неко ко би требао чинити ту нову управу.


Vrh
  
 
PostPoslato: 27 Dec 2024, 14:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Zanimljiv press danas u r.k.
Svasta naprica Savic...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Maj 2025, 11:30 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 305
Изузетно важна утакмица у суботу против Извиђача. Разне су калкулације у игри, али најсигурнија је двије побједе и сигуран опстанак. Извиђач па Криваја.


Vrh
  
 
PostPoslato: 17 Maj 2025, 22:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5745
Lokacija: 78000
Rukometasi opstase u ligi. Necu cestitati na tome jer je to sramota, situacija u koju se Rukometni klub Borac doveo!
Nadam se da ce sljedece sezone prica biti skroz drugacija.

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Jun 2025, 17:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 22 Jun 2022, 14:36
Postovi: 305
Удружење симпатизера у потпуности преузима организацију домаћих утакмица и сектор маркетинга у РК. Прилика да у дјело претворимо све оне ствари о којима говоримо. Као гарант домаћинском пословању у клубу Удружење добија члана управног одбора и скупштине клуба. Овој иницијативи се могу прикључити сви заинтересовани. Сезона у рукомету почиње тек крајем септембра. Времена је довољно.
https://mondoba.cdn.ampproject.org/c/s/ ... je.htmltml


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Avg 2025, 22:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5745
Lokacija: 78000
Ova akcija “plati gostovanje” cista ciganija. Toliko jadno to izgleda, cigani se za prevoz do doboja, visokog, ljubuskog. Pa jel mora tako majku mu, kao da smo najjadniji klub u univerzumu? Zar se nije mogao sponzor naci u vidu autoprevoza koje ce ustupiti bus, vozaca i gorivo za potrebe gostovanja, a kao sponzorstvo?
Zasto je Savic napustio klub?

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2025, 07:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 2183
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Prevoy do Trebinja i nazad 2000KM. Cime idu, helikopterom


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2025, 08:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Па навијачи, симпатизери, борчевци су скоро па тотално преузели клуб, што довољно говори у каквом се стању налази понос Бањалуке!
За буса се нема, па се крпи како се стигне.

Баш ће неко од превозника да вози џаба играче, ево лете. Не знам стање, има пуно упућенијих, али вјероватно се и неким превозницима дугује.

Да град, држава, не може обезбједити милион марака годишње за Рк Борац је ван памети. И да то води неко одговоран.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2025, 09:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2024, 10:06
Postovi: 512
Iako teška situacija i sve ostalo, meni je ovo super. Transparentno do srži. Za svakog sponzora piše kolika je uplata za sponzorstvo, za svaki prevoz piše koliko je itd. Znači ni po babu ni po stričevima nego sve crno na bijelo. Druga stvar je sramota što nekad simbol grada nema podršku nijedne institucije.
Mada bolje i to nego da dolaze u dvoranu oni što su slali ljude da tuku banjalučku djecu.
Svaka čast i svim bivšim igračima koji su tu za svoj klub kada mu je teško.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2025, 09:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2017, 20:56
Postovi: 1595
supersonic je napisao:
Ova akcija “plati gostovanje” cista ciganija. Toliko jadno to izgleda, cigani se za prevoz do doboja, visokog, ljubuskog. Pa jel mora tako majku mu, kao da smo najjadniji klub u univerzumu? Zar se nije mogao sponzor naci u vidu autoprevoza koje ce ustupiti bus, vozaca i gorivo za potrebe gostovanja, a kao sponzorstvo?
Zasto je Savic napustio klub?


Dođi u klub i nađi sponzora kad si tako sposoban. Navijači se sami bore da klub opstane i izgura sezonu, a ovi što kurcem ne mrdaju pričaju šta bi i kako bi trebalo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Avg 2025, 09:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 5745
Lokacija: 78000
ElPadrino je napisao:
Iako teška situacija i sve ostalo, meni je ovo super. Transparentno do srži. Za svakog sponzora piše kolika je uplata za sponzorstvo, za svaki prevoz piše koliko je itd. Znači ni po babu ni po stričevima nego sve crno na bijelo. Druga stvar je sramota što nekad simbol grada nema podršku nijedne institucije.
Mada bolje i to nego da dolaze u dvoranu oni što su slali ljude da tuku banjalučku djecu.
Svaka čast i svim bivšim igračima koji su tu za svoj klub kada mu je teško.

Transparentnost da, saglasan sam. Ali to se moglo na drugaciji nacin, izadjes sa ukupnom cifrom za gostovanja, pa koliko je uslo/izaslo. Ovako kao prosijaci. I tim igracima u klubu nije svejedno, kad gledaju ona krizanja ko je koliko dao za doboj, ljubuski. RK se bas bas srozao zadnjih godina, zalosno

_________________
U životu je važno biti BORAC!


Vrh
  
 
 [ 7380 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 364, 365, 366, 367, 368, 369  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs