banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 22 Jun 2026, 17:04 Danas je 22 Jun 2026, 17:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 7380 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 369  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Sep 2015, 12:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
Citiraj:
Ima li jos karata? Nisam stigao kupiti gdje se moze sad uzeti, uzeo bih odmah i za finale?


ima karata, dvorana boska Borac ...bi ce puna dvorana ...

nemojte samo da Lesinari navijaju, cjela dvorana da urla ...

odavno nisam osjecao ovako neku pozitivnu energiju pred neku utakmicu, zadnji put protiv Norvezana :lol:

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 12:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2476
Nesto mi pade na pamet, ona neka tinejdzerka sto se registrovala na forum prije par godina da pita nas forumase jel Baka ozenjen, jer se on svidja njenoj sestri, al se boji da je zauzet i da bi je samo iskoristio za jednu noc. Da to ne bi bila ozbiljna veza. :lol:

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 13:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
Lolly mangup je napisao:
Nesto mi pade na pamet, ona neka tinejdzerka sto se registrovala na forum prije par godina da pita nas forumase jel Baka ozenjen, jer se on svidja njenoj sestri, al se boji da je zauzet i da bi je samo iskoristio za jednu noc. Da to ne bi bila ozbiljna veza. :lol:


hahhahaahhahahahahahaha

hahhahaha


https://www.youtube.com/watch?v=_PqvqI1wB-A

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 13:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2011, 14:40
Postovi: 599
Шајин je napisao:
Joj da mrsavi sabljic :D al je zato hvatao lopte jednom rukom :D
Nego ljudi zna li neko gdje se mze kupiti dres rk borac? Treba mom drugu


Nema prodaje dresova. Možda još ima majica što su bile prošle godine.

_________________
Penis, to ti je kao kurac, samo manje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 15:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Lijep članak na sajtu EHF
http://www.ehfcl.com/men/2015-16/article/23256/Borac+dream+of+Champions+League+return

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 15:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1124
Citiraj:
Stanko je bio predmet sprdnje do poslednje sezone u Borcu. Te poslednje godine se pojavio drugi covjek :D nabacio masu, a igra mu se popravila za 300%!

Ma da,na kraju bio Igor Vori,ja sam ga bas gotivio al eto zaboravio sam ime,opet mi se sve pomjesalo ali mislim da je on dosao u paketu sa Ivanom Karacicem,i bass su se uklopili kako u ekipu tako i u grad.
Nikad necu zaboraviti scenu poslije ove utakmice sto je okacena Borac Bosna,kad Igor Karacic upada sam u kafanu u BL i puno pijan isprdava Ivu,tad sam mu na tribinama jebo sve po spisku ali poslije tog mi je bio prespreman lik.
Nakon par godina,mislim sa Vardarom da je igrao ovdje,opet upada solac i pozdravlja se sa svima kao da je on igrao u Borcu a ne njegov burazer, gdje ja ode,proradila piva :),aj Borac!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 16:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2476
Nista.. vidimo se u dvorani.
Aj Borac

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 16:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2828
18.min 10:7 za Lionse ima i 10ak holandjana u dvorani, po prikazanoj igri do sada Borac bi bilo koga od ove dvije ekipe trebao lagano uzeti..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 17:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Sep 2013, 15:21
Postovi: 2476
Dok god propali rukometas Raca na vip mjestu zauzima 18 mjesta za babe, strine i komsiluk.. bem ti sve..

_________________
laoce je napisao:
Lolly- buntovnik, to mogu da potvrdim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 18:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
To je onaj ako se ne varam čija je žena koristila pečat vlade u privatnom sporu i na kraju ne bi ništa od toga kao i sve u ovoj državi.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
Jel i vama ova slika uzas,pa covjeku se nevidi lice uopste :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 19:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Sep 2015, 14:24
Postovi: 48
Koji je rezultat?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 19:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2011, 17:38
Postovi: 6001
Lokacija: Banja Luka
Vode ovi 4 razlike,ali bilo je i 6 za njih.

_________________
Ako si pažljiv na kraju kao na početku, spriječit ćeš neuspjeh.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 19:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Sep 2015, 14:24
Postovi: 48
Kako igraju naši?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 19:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
3 razlike golman prevaga tj ko da nemamo golmana


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 20:15 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Sep 2015, 14:24
Postovi: 48
Ko je na golu?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 20:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
Pa jesu morali ovako :) uh jebenog zavrsetka,ajde idemo sad ih uzeti u produzetcima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 20:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2009, 13:42
Postovi: 14961
gdje gledate?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 20:52 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18389
Lokacija: Q5HW+6W
PTPC+

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Sep 2015, 21:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3278
Jebiga,steta imali su sanse u produzetcima :(


Vrh
  
 
 [ 7380 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 291, 292, 293, 294, 295, 296, 297 ... 369  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs