banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 17:27 Danas je 23 Jun 2026, 17:27

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 7380 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 369  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Avg 2015, 17:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Malo je neozbiljno reći rijeseno, to su dugovi isplaćeni pojedincima većinom iz Radovicevih kredita te je taj nas dug vlasništvo banke. Ali skinut je veliki teret jer neće biti blokada i što je račun opet u funkciji. Samo tako možeš privući nove sponzore. Svidja mi se zasad rad Brankovića i kompanije, samo ne treba stati ...
Ako Djuka ostaje onda imamo dosta dobru ekipu i što je najvažnije većina ih igra zajedno već duže vrijeme.
PS: grafit u gospodskoj kida!

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
PostPoslato: 11 Avg 2015, 17:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2828
Pa da to sam i mislio ali bitno je to sto i sam kazes.. Ova sezona je kako sam skontao finansijski vec zatvorena obezbjedjen je budzet tako da je to super ..

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Avg 2015, 00:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Zna li neko, kakve su sanse da Bojinovic ostane bar neko vrijeme i pomognr koliko toliko? U kakvoj je formi uopste?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Avg 2015, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
korisnik 1111 je napisao:
Zna li neko, kakve su sanse da Bojinovic ostane bar neko vrijeme i pomognr koliko toliko? U kakvoj je formi uopste?


lose, i jedan i drugi traze evropski angazman, ako im sve propadne onda ce eventualno ostati. Iako po meni Dugom bi bilo najpametnije da ostane i karijeru zavrsi u Borcu, iz puno razloga.

Andiamo a Combattere je dobro obajsnio za ove dugove, ali svejedno je to dobra stvar, samo treba biti oprezan, da ne bi borcevi prostori postali ubrzo prostori nove banke . igre su to ...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Avg 2015, 14:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 21:26
Postovi: 1124
Treba dodati da nam je predesdnik ucinio veliku stvar dobili smo kredit po 8,3% kamatnoj stopi,ovo me podsjeca na onaj skec iz Top Lista Nadrealista sa Hapom i prodavnicom tehnicke robe :D :D.
Salim se ja malo bice to sve ok,ako nista vjerujem Branki da ce to ispasti sve ok.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Avg 2015, 14:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
pendula je napisao:
Treba dodati da nam je predesdnik ucinio veliku stvar dobili smo kredit po 8,3% kamatnoj stopi,ovo me podsjeca na onaj skec iz Top Lista Nadrealista sa Hapom i prodavnicom tehnicke robe :D :D.
Salim se ja malo bice to sve ok,ako nista vjerujem Branki da ce to ispasti sve ok.....


zar nije kamata 5,9 plus obrada 0,5 ?

I bolje da je "korektna" da se ne bi kroz druge kanale naplacivala "usluga"
:-)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Представљена појачања и нови дрес

http://borac-sport.com/index.php?option ... Itemid=113

Slika

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 12:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2011, 18:38
Postovi: 2797
neka nagovore bojinovica da ostane i da stave tacku


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Avg 2015, 13:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Koliko ce RK za godinu dobiti od ovih sponzora?
Cisto da se uporedi sa FK...i nesposobnjakovicima u upravi.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Avg 2015, 10:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2828
U finalu smo sa Tatabanjom, pobjeda protiv Hapoela 31:29(13:16)

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2015, 18:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Od 21:00 RTRS Plus prenos iz Doboja protiv Gorenja.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Avg 2015, 21:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2012, 12:39
Postovi: 2372
Lokacija: Бања Лука
Odlično poluvrijeme, nadam se da uzimamo ovo.
Tibor na golu odličan, veliki napredak u odnosu na Abadzica, a imamo i odličnog Efendica kao bekap.
Milošević tanko poluvrijeme, 4 loša odigravanja u 15 min, mora bolje puno. Janković klasa!

_________________
Овдје само Борац Бања Лука!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Avg 2015, 07:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
2 poraza u Doboju... Nisam bas ovo ocekivao.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Avg 2015, 11:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Синоћ док смо играли против репрезентације саудијске арабије обијена свлачионица наших...

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Avg 2015, 12:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Poraz i od Arapa?! Lose, ispod ocekivanja...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Avg 2015, 20:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Citiraj:
" Ekipa kvalitetno radi, imamo puno povjerenje u igrače i stručni štab, a ako uspijemo da dovedemo još jednog iskusnog igrača, vjerujemo da ćemo se plasirati u Ligu šampiona. Nije tajna da pregovaramo sa Mladenom Bojinovićem, ali njegovo angažovanje iziskuje probijanje budžeta. Vidjećemo, obostrana želja za saradnjom nije sporna i ako uspijemo da pronađemo sredstva, transfer će biti realizovan. Sve će biti poznato za dan-dva. Lično bih bio izuzetno srećan kada bi Bojinović obukao dres Borca, jer ne treba spominjati šta bi njegov dolazak značio, ne samo za naš klub, već i za grad Banjaluku i Republiku Srpsku".


ajd' bakero, jednu godinu za "dz", za raju 8) :D

inace:

http://mondo.ba/a593155/Sport/Ostali-sp ... piona.html

nema fudbala zbog reprezenttivne pauze, dvorana mora biti dobro popunjena!!!

JAVA, BORAC LIGA SAMPIONA!!! :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Avg 2015, 12:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 23 Jan 2011, 22:54
Postovi: 10852
Lokacija: Tamo na krivini, ali navikao sam već
Stigao Baka. 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Avg 2015, 12:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10582
Tooooooooooo lutkooooooooo :lol:
Mustuluk za mondo.ba :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Avg 2015, 13:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
Mladen Bojinović i banjalučki klub postigli su danas dogovor o saradnji a svi detalji biće poznati sutra ili prekosutra kada je zakazano predstavljanje i zvanično potpisivanje ugovora.

O kakvom pojačanju za Borac se radi, dovoljno govori podatak da je Bojinović, koji je inače rođeni Banjalučanin, čak 11 puta bio šampion Francuske (Monpelje i PSŽ) a sa Monpeljeom na krovu Evrope 2003.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Avg 2015, 14:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Avg 2007, 14:39
Postovi: 39514
Lokacija: Vostok Station, Antarctica
Puno se motao oko kluba u poslednje vreme da ne bude nista od ovoga :)


Vrh
  
 
 [ 7380 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 284, 285, 286, 287, 288, 289, 290 ... 369  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs