banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 08:20

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 158  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 10 Jan 2009, 20:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Dec 2008, 19:35
Postovi: 46
Zna li neko sta se desava sa Milanom Rodicem


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 10 Jan 2009, 21:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Dec 2008, 19:35
Postovi: 46
Zna li neko sta se desava sa Milanom Rodicem


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Jan 2009, 16:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2007, 14:36
Postovi: 104
Slijedi derbi sa Igokeom Partizan

Košarkaši Borac Nektara imaju zgusnut raspored na početku 2009. godine. Pivari su prvo pobijedili Hercegovac u Ligi 13 BiH, potom su trijumfovali protiv Mladosti MG i osvojili Kup Republike Srpske, a sada ih očekuje derbi susret 13. kola Lige BiH protiv Igokee Partizan.

Taj meč na programu je sutra (ponedjeljak) u 20 časova u Sportskoj dvorani Borik. Obe ekipe imaju pobjedničke ambicije, a u prvom dijelu sezone Aleksandrovčani su ostvarili pobjedu na domaćem parketu.

Miloš Pejić, trener KK Borac:

„Utakmice „Borca“ protiv Igokee su najlepše utakmice kod nas, za oba tima. One bude posebno interesovanje i daju posebne motive, čak i kada je spremanje tima za tu utakmicu u pitanju. Treneru je nalakse spremiti tim za ovu utakmicu, kada je u pitanju voljni momenat. U zavisnosti od rezultata u finalu Kupa, ako budemo uspješni, trebali bi nastaviti seriju dobrih igara. Veliko je interesiovanje za meč, mada on nije ni izbliza odlučujući.“

_________________
Don't Fear The Reaper


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 21:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Dec 2008, 20:22
Postovi: 21
Jebiga jebem im majku ja moram placat 5km da gledam utakmice borca na koje idem citav zivot besplatno kao clan tog kolektiva.
Nisam naviko da placam pa ce mi trebat malo vremena da se naviknem, mozda kad bude play offf ili tako nesto.Kako je zavrsilo sa igokeeom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 22:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2007, 14:36
Postovi: 104
MRS IZ BORCA SVI

_________________
Don't Fear The Reaper


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 22:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Maj 2007, 07:50
Postovi: 1004
Lokacija: Preblizu za moje dobro
Pobijedili ocigledno :lol:

_________________
Made in Yugoslavia


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2009, 23:41 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
Katatonia je napisao:
MRS IZ BORCA SVI


Potpis.

Ovo veceras je bilo nevjerovatno! Ne znam sta da napisem a da ne pocnem sa psovkama.
Nesto opsirniji komentar vecerasnje tragedije cu ostaviti kada se ohladim...

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=uw1bHaUk ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=dk5FBE1L-Kc


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 00:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jul 2002, 17:28
Postovi: 3607
Lokacija: Banja Luka
'ajme tugo, čemeru i nesrećo... Poslije prve četvrtine sam prestao da gledam na semafor. Poslije dugo vremena sam otišao u "Borik" na utakmicu, a nakon ovoga, mislim da ću dobro da razmislim, da li ću ponovo da ovako uzaludno utrošim 2 sata sopstvenog života.
Suštinski, odnosno prostim rječnikom rečeno j..o poraz, čak i kada je ovako velika razlika u pitanju, ali nikada nisam bio u stanju da shvatim nedostatak elementarne motivacije, odnosno tu totalnu anemiju, nezainteresovanost i indolentnost. Umjesto derbi meča, ispade da je Igokea u Banja Luku došla na jači trening i svaka im čast. Došli, odigrali, borili se i pobijedili. A Borac? Bezidejno, neborbeno, amaterski, diletantski... Ima li negdje prava riječ da opiše tu sramotu na terenu. Čak je i Pejić negdje pred kraj digao ruke od svojih košarkaša, evidentno zalutalih na ovu utakmicu. Čovjek je na tajm-autu, sjedio mirno sa strane, kao da ga se ta utakmica uopšte ne tiče... Raspad raspadnutog sistema. I tu sad dolazi pitanje? Da li je za ovakve patetične predstave potrebno dovoditi igrače sa strane, Amerikance i ostala "pojačanja" ili je bolje pustiti na teren sopstvene juniore, koji, ubijeđen sam u to, ne bi ovu utakmicu izgubili sa puno većom razlikom. Ko tu koga pravi ludim? Istovremeno, odnosno ne baš istovremeno, ali koji dan ranije, Zlatko Jovanović, čovjek koga niko nije pokušao da zadrži u Borcu, ubacio je Hercegovcu 35 poena u pobjedi Slobode. Stavlja li iko tu prst na čelo?
A karte su tek posebna priča... Neko se bistro dosjetio da za "derbi" stavi cijenu karte, kao da igraju protiv Olimpijakosa. Pet maraka da neko gleda, kako se mrljavci vuku po terenu, ne pokazujući ni gram želje da se pokrenu... Sramota za Banja Luku, sramota za Borac, sramota, sramota, sramota....

_________________
"Your dad always said that one day Del Boy would reach the top. Then again, he always said Millwall would win the cup."


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 13:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jan 2009, 12:36
Postovi: 43
Katastrofa... Kao što "Nitro" reče uopste nije bitno sto su poraženi, Igokea je očigledno klasu iznad, ali takva anemičnost, nezainteresovanost, bez zelje, bez borbenosti... stvarno nevjerovatno... Igokea je prelagano povela 15-2 i to je bio kraj, dovoljno je reci da je Borac prvi koš iz igre postigao u 7-8 minuti igre, doduše malo su se trgli krajem druge četvrtine i smanjili na 9 razlike ali to je bilo sve... drugo poluvrijeme je baš bilo mučno gledati...
Igokea je napravila takav skauting da nijedna akcija Borca nije mogla da prođe, samo su stajali i onda 5 sekundi do kraja napada, pokušavaju nekim besmislenim akcijama, a ovde (u BL) se svi smiju njihovom treneru Bajiću al čovjek je odradio utakmicu bez greške... U Borcu jedini koji je pokušavao nešto i trudio se je Milinović, ostali katastrofa... I umjesto da Pejić uvede "malog" Milekića da igra posljednju četvrtinu, dečko je stvarno perspektivan, on ga zakucao na klupu i ni sekund nije ušao, stvarno nemam riječi... Vraćaju se metode D.Karalića... A da, možda niste znali ali K.K. Borac nema mlađe selekcije... To sve govori o klubu... Otjerali su i Đeru... Ali zato stručni štab u punom sastavu, sa sve Zirojevićem... mislim strasno...
Ulaz 5 km, bezobrazluk, ali tako je cijelu sezonu, čak je i za ovaj kup bila ta cijena, a bio je i tv prenos...
Mislim da je prvi korak otjerati Slobodana Simovića... ko malo bolje prati zna o čemu govorim...
Pozdrav...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 15:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Dec 2008, 19:35
Postovi: 46
Pa kako zadovoljno sjedi pored Velikog Mile ,tesko da ce ga otjerati.A da je idiot stvarno jeste,pa on vec trecu godinu dovodi smece sa strane koje mora da otpusti u pola sezone.A pored toga sto srozava ugled naseg kluba on ga sve vise zaduzuje jer samo on zna koliko duguje bivsim igracima,prica se da veliko duguje i ovim sadasnjim.Realno ,ni ovaj Pejic nije nesto posebno,malo mu se poklopilo pred kraj prosle sezone i taman kad su trebali da nesto naprave nastradase u Grudama.Pa nije toliki problem sto imas lose igrace,mnoge druge ekipe su istog kvaliteta ako se moze koristiti ovaj termin,ali da nemaju nista u gacama to je problem.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 15:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Dillinger je napisao:
Mislim da je prvi korak otjerati Slobodana Simovića... ko malo bolje prati zna o čemu govorim...
Pozdrav...


Па хајде да га отјерамо,човјек нас све више уништава,прва прилика нам је у уторак у Купу,хајде да се фино скупимо у дворани,може и пред просторијама клуба,да га фино испрозивамо и извријеђамо јер овако стварно више не може... :angry4:

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 18:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jan 2009, 12:36
Postovi: 43
Ma najgore je što nema ko da se skupi... tužno ali realno... Ako si bio na utakmici mogao si da primijetiš da nije bilo ni zvižduka poslije završetka utakmice, niti bilo kakvog negodovanja... Ljudi su izgleda oguglali, pa jedne godine su promijenili ime kluba, druge su ispali iz lige itd... Doduše bila je druga uprava, ali i ovi što je sada čine nisu ništa bolji... Dovoljno je reći da su ukinuli mlađe kategorije, naravno dužni su svim salama u kojima su godinama trenirali, pa je bilo lakše to riješiti na taj način...
Pozdrav


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 18:26 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jan 2009, 17:23
Postovi: 19
radul87 je napisao:
DA LI NEKO RAZMIŠLJA DA UOPŠTE NAPRAVI VEB SAJT KK BORAC NEKTAR?


ja sam razmisljao ali nisam imao vremena.Tako da je sve to ostalo samo teorija


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 18:31 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jan 2009, 17:23
Postovi: 19
Dillinger je napisao:
Ma najgore je što nema ko da se skupi... tužno ali realno... Ako si bio na utakmici mogao si da primijetiš da nije bilo ni zvižduka poslije završetka utakmice, niti bilo kakvog negodovanja... Ljudi su izgleda oguglali, pa jedne godine su promijenili ime kluba, druge su ispali iz lige itd... Doduše bila je druga uprava, ali i ovi što je sada čine nisu ništa bolji... Dovoljno je reći da su ukinuli mlađe kategorije, naravno dužni su svim salama u kojima su godinama trenirali, pa je bilo lakše to riješiti na taj način...
Pozdrav


Moram ti reci da nisi u pravu :angry4: .Jos postoje mladje generacije od 1994 pa nadalje.I klub razmatra da vrati i mladje generacije :P .I ako se to jos nije ostvarilo.......................Ali je istina da je u velikim dugovima.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 18:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jan 2009, 17:23
Postovi: 19
Dillinger je napisao:
Ma najgore je što nema ko da se skupi... tužno ali realno... Ako si bio na utakmici mogao si da primijetiš da nije bilo ni zvižduka poslije završetka utakmice, niti bilo kakvog negodovanja... Ljudi su izgleda oguglali, pa jedne godine su promijenili ime kluba, druge su ispali iz lige itd... Doduše bila je druga uprava, ali i ovi što je sada čine nisu ništa bolji... Dovoljno je reći da su ukinuli mlađe kategorije, naravno dužni su svim salama u kojima su godinama trenirali, pa je bilo lakše to riješiti na taj način...
Pozdrav


Potpuno se Slazem sa tobom.To je ziva istina


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 18:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jan 2009, 17:23
Postovi: 19
mvvb je napisao:
Jebiga jebem im majku ja moram placat 5km da gledam utakmice borca na koje idem citav zivot besplatno kao clan tog kolektiva.
Nisam naviko da placam pa ce mi trebat malo vremena da se naviknem, mozda kad bude play offf ili tako nesto.Kako je zavrsilo sa igokeeom


:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: ja za to imam slobodan ulaz......................... :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Nov 2007, 09:56
Postovi: 2471
Lokacija: Banja Luka
Dillinger je napisao:
Ma najgore je što nema ko da se skupi... tužno ali realno... Ako si bio na utakmici mogao si da primijetiš da nije bilo ni zvižduka poslije završetka utakmice, niti bilo kakvog negodovanja... Ljudi su izgleda oguglali, pa jedne godine su promijenili ime kluba, druge su ispali iz lige itd... Doduše bila je druga uprava, ali i ovi što je sada čine nisu ništa bolji... Dovoljno je reći da su ukinuli mlađe kategorije, naravno dužni su svim salama u kojima su godinama trenirali, pa je bilo lakše to riješiti na taj način...
Pozdrav


Наравно да сам био на утакмици,ја сам им послије меча добацио пар ријечи,нико од играча није смио ни главу да подигне,и само свјесни да није паметно ишта рећи послије онакве бламаже.Али наравно,један човјек није довољан,то је само кап у мору,брине толика незиантересованост људи :( Лига 8 почиње у марту и сљедећи меч против Игокее не смију одиграти овако ни под разно,и не само против њих,него било ког противника...

_________________
''Жиле, хоћеш ли дати гол у Сарајеву?''
''Тешко...''


''Ако Кинези наставе долазити, Сарајево можда опет буде мултиетничко.''


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 19:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jan 2009, 17:23
Postovi: 19
GanDra je napisao:
Dillinger je napisao:
Ma najgore je što nema ko da se skupi... tužno ali realno... Ako si bio na utakmici mogao si da primijetiš da nije bilo ni zvižduka poslije završetka utakmice, niti bilo kakvog negodovanja... Ljudi su izgleda oguglali, pa jedne godine su promijenili ime kluba, druge su ispali iz lige itd... Doduše bila je druga uprava, ali i ovi što je sada čine nisu ništa bolji... Dovoljno je reći da su ukinuli mlađe kategorije, naravno dužni su svim salama u kojima su godinama trenirali, pa je bilo lakše to riješiti na taj način...
Pozdrav


Наравно да сам био на утакмици,ја сам им послије меча добацио пар ријечи,нико од играча није смио ни главу да подигне,и само свјесни да није паметно ишта рећи послије онакве бламаже.Али наравно,један човјек није довољан,то је само кап у мору,брине толика незиантересованост људи :( Лига 8 почиње у марту и сљедећи меч против Игокее не смију одиграти овако ни под разно,и не само против њих,него било ког противника...




Ne brini borac se sprema u punoj snazi za sledece utakmice......Valjda ce se isplatiti njihov trud


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 13 Jan 2009, 21:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Dec 2008, 20:22
Postovi: 21
U potpunosti se slazem da Simovića treba otjerat.Al covjek suruje sa Dodikom tesko ce se nesto tu postic.Ima Borac od mladjih kategorija ovaj mladji tim to jest drugi tim.Ima i 1994 generacija.Cak sam cuo da je postojalo i 1992 godiste i da su plaćali clanarinu klubu a klub nije plaćao salu,pa da su sad rascistili racune sa klubom pa igraju i plaćaju za sebe ali kao sluzbeno pod imenom KK nektar.Valjda ce igrat ligu RS.Ali ja sam samo tako cuo.To i ne bi bila tolika sramota da Borac nema takvu istoriju i uvijek je imao sjajan podmladak a sada gola k.....a.
Sramota za ime Borca i za grad Banja Luku


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 14 Jan 2009, 18:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Okt 2005, 23:57
Postovi: 861
Lokacija: Banjaluka, Republika Srpska
http://www.borac-sport.com/index.php?op ... 3&Itemid=1

Ne izgleda mi realno da se vrati i saradjuje sa onom dzukelom Simovicem, ali sam morao postaviti zbog lijepih trenutaka koje nam je priustio dok je harao ovim prostorima. :D :wink:

_________________
http://www.youtube.com/watch?v=uw1bHaUk ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=dk5FBE1L-Kc


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 3157 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ... 158  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs