banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 03:16 Danas je 25 Jun 2026, 03:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3280
Čađo je napisao:
BOSS66 je napisao:
Ja kupio kod Zenita :D

Nemoj zajebavati ljude :lol: :lol: :lol: Nego snimaj ovu utakmicu i večeras je postavljaj za download :D :D :D

Bice utakmnica,sad veceras kasno ili sutra ujutro to nemogu tacno reci jer subota je,a zna se zasto je subota uvece poslije 22 sata :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:50 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Schlager je napisao:
E zbog ovoga ces veceras cuti "Pederi sa Istoka" :D

:lol: Морате бити јачи од нас да јалије виде да су Борчевци јаки и на западу 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:55 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Zapad je nasa sveta strana zbog kise odabrana :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 12:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 14:37
Postovi: 236
Znači večeras ima da bude luuudnica, tačnije prava PSIHIJATRIJA!
Što se tiče prognoze, tipujem na 2:0 za nas, ali drugi gol dajemo u posljednjim minutama utakmice kada oni krenu na sve ili ništa. Jbt, nikad mi dan nije bio duži, ima da posjedim do tekme. Takođe apel svima a posebno ko kartu neće obezbjediti u tko dana, da se ranije krene na stadion da bi se ušlo na vrijeme i da se izbjegnu gužve. VEČERAS 19:30h GRADSKI STADION BANJALUKA - MJESTO SPEKTAKLA!
NAPRIJED BORČE BORI SE...

_________________
Sarajevski mangupi i ostala ćaršijska raja, izduvaše ove sezone našem Borcu jaja! BORAC ŠAMPION 2011.
TRECI PUT CASTIMO!
Republika Srpska lee,
Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 12:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Vaistinu 2:0.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 12:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Довиђења момци видимо се на стадиону што се мене тиче мени сада почиње утакмица а завршава сутра негдје око 5 поподне 8)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 12:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Gazimestanac87 je napisao:
Довиђења момци видимо се на стадиону што се мене тиче мени сада почиње утакмица а завршава сутра негдје око 5 поподне 8)

Ajd nek ti je sa srećom :lol: I polako sa pivom 8) Što neko reče dan nikad duži, radim od 6 jutros pa mi minuta mi kao sat :angry4:


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 12:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jun 2010, 13:33
Postovi: 877
Čađo je napisao:
Gazimestanac87 je napisao:
Довиђења момци видимо се на стадиону што се мене тиче мени сада почиње утакмица а завршава сутра негдје око 5 поподне 8)

Ajd nek ti je sa srećom :lol: I polako sa pivom 8) Što neko reče dan nikad duži, radim od 6 jutros pa mi minuta mi kao sat :angry4:


Добро у томе је што си слободан за вечерас. Шта да мораш радити другу смјену?

И ја ћу ускоро кренути...још само пар сати до спектакла. 2:0 за нас.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:06 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Било би добро да дођете живи на утакмицу :D полако са пивом :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:07 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2011, 07:20
Postovi: 60
Lokacija: Sarajevo, FBIH
Borac Banjaluka 1:2 Sarajevo

Ali Borac osvaja Ligu ;)

_________________
Cum sapienti viro libenter diserimus...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Evo malo zagrijavanje za nas sto ne volimo narodnjake :D

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=ooQLOoW96rc[/youtube]

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:17 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Apr 2011, 07:20
Postovi: 60
Lokacija: Sarajevo, FBIH
Nikada mi nece biti jasno zasto Horde Zla nazivaju Argentincima :S
Hajd razumijem da su igraci Sarajeva jako dobri i mozda podsjecaju na Argentince :D posto su oni vrsni fudbaleri, ali neznam zasto navijaci :D
Ako je to zbog toga sto znamo napraviti sou na tribinama kao Argentinci :D Onda hvala to nam je kompliment ;)

_________________
Cum sapienti viro libenter diserimus...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Прогнозирам побједу 3-0...
И је*ање Аргентинаца, како на терену, тако и са трибина... 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:22 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Nikada mi nece biti jasno zasto Horde Zla nazivaju Argentincima :S

evo zasto,zato sto su plagijatori,uporedi

http://www.youtube.com/watch?v=OYYBN7Pu ... re=related

http://www.youtube.com/watch?v=Qx7naOzl ... re=related

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
jebote oce biti karata u 7 na stadionu :D :D

jeli ikad gradski bio rasprodan, odnosno jeli se ikad ikome desilo da su rekli Zao mi je matori nema vise karata

:D :D :D

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
subzero81 je napisao:
jebote oce biti karata u 7 na stadionu :D :D

jeli ikad gradski bio rasprodan, odnosno jeli se ikad ikome desilo da su rekli Zao mi je matori nema vise karata

:D :D :D


Ulaznice kupljene, a bgami ja sam oko pola 1 bio na stadionu, narod dolazi i kupuje, pa ti vidi dal će da bude...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Ja otisao u 13h da uzmem ulaznice, redni broj ulaznice koji sam dobio 700 i kusur...

Treba docekati pola 8, Borac ce saraj'vo na q.cu da nosa XD

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
subzero81 je napisao:
jebote oce biti karata u 7 na stadionu :D :D

jeli ikad gradski bio rasprodan, odnosno jeli se ikad ikome desilo da su rekli Zao mi je matori nema vise karata

:D :D :D


zato sam ja sebi nabavio kartu za svaki slucaj :D,karte se prodaju i ispred Boske.

Imam neki osjecaj da cemo im uvaliti tricu :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:51 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ma bice karata ne brinite,nastampace nasi koliko treba,ali prakticnije ih je sad kupiti nego stajati veceras 20 minuta u redu.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 13:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Znači stadion će da bude kao šibica, samo treba da dignemo atmosferu na jedan nivo, pa da papke ispratimo kući...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 750, 751, 752, 753, 754, 755, 756 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs