banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 22:22 Danas je 24 Jun 2026, 22:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Sep 2010, 13:17
Postovi: 186
4-1 za Borac... ( Sanjao sam ovaj rezultat, pa reko da ga i prognoziram :-D )

_________________
Jebiga!


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Slika

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Uvijek su utakmice sa Sarajevom bile dobre. Malo vrtim film,sjecam se da mi je najteze pao jedan poraz ovdje kad je Safet Susic rasturao,0-2,to nas je kostalo kasnije ispadanja. Zatim sjecam se nase pobjede kad je Celo Malbasic dao jedini gol u karijeri udarcem sa nase polovine,sutnuo dugu loptu (kasnije izjavljivao da je gadjao :D ) a golmana Sarajeva zaslijepili reflektori....I ove poslijeratne utakmice su uvijek bile naspanovane,jednom su me istjerali sa Istoka ni krivog ni duznog kad je onaj narkoman uletio u teren i udario sakom onog njihovog Mirnela Sadovica,pa utakmica u kojoj je sviran onaj tragikomicni penal nad Ivicem i nasa pobjeda u zadnjoj minuti koja kasnije nije znacila nista jer smo mi ispali a Sarajevo postalo sampion,pa do ove najsvjezije kad smo planirali proslaviti jesenju titulu a zajebao nas Dzakmic onom golcinom iako smo ih razbili i imali desetak mrtvih sansi.....

Jedino mi nije jasno kako mi je potpuno iz glave izlapila ta utakmica koju cesto pominjete i nas preokret od 0-2 na 3-2 u reziji Marka Maksimovica...Ne znam kako mogu tako crnu rupu u mozgu imati,ipak to je epski preokret,ko zna gdje sam bio i sta mi se desavalo tada! Koje godine je to bilo?

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
Schlager je napisao:
Uvijek su utakmice sa Sarajevom bile dobre. Malo vrtim film,sjecam se da mi je najteze pao jedan poraz ovdje kad je Safet Susic rasturao,0-2,to nas je kostalo kasnije ispadanja. Zatim sjecam se nase pobjede kad je Celo Malbasic dao jedini gol u karijeri udarcem sa nase polovine,sutnuo dugu loptu (kasnije izjavljivao da je gadjao :D ) a golmana Sarajeva zaslijepili reflektori....I ove poslijeratne utakmice su uvijek bile naspanovane,jednom su me istjerali sa Istoka ni krivog ni duznog kad je onaj narkoman uletio u teren i udario sakom onog njihovog Mirnela Sadovica,pa utakmica u kojoj je sviran onaj tragikomicni penal nad Ivicem i nasa pobjeda u zadnjoj minuti koja kasnije nije znacila nista jer smo mi ispali a Sarajevo postalo sampion,pa do ove najsvjezije kad smo planirali proslaviti jesenju titulu a zajebao nas Dzakmic onom golcinom iako smo ih razbili i imali desetak mrtvih sansi.....

Jedino mi nije jasno kako mi je potpuno iz glave izlapila ta utakmica koju cesto pominjete i nas preokret od 0-2 na 3-2 u reziji Marka Maksimovica...Ne znam kako mogu tako crnu rupu u mozgu imati,ipak to je epski preokret,ko zna gdje sam bio i sta mi se desavalo tada! Koje godine je to bilo?

poslije te utamkice, kad su starci to culi na vijestima nisu mi dali da idem na utakmice...ali to me nije sprijecilo :D

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Schlager je napisao:
Uvijek su utakmice sa Sarajevom bile dobre. Malo vrtim film,sjecam se da mi je najteze pao jedan poraz ovdje kad je Safet Susic rasturao,0-2,to nas je kostalo kasnije ispadanja. Zatim sjecam se nase pobjede kad je Celo Malbasic dao jedini gol u karijeri udarcem sa nase polovine,sutnuo dugu loptu (kasnije izjavljivao da je gadjao :D ) a golmana Sarajeva zaslijepili reflektori....I ove poslijeratne utakmice su uvijek bile naspanovane,jednom su me istjerali sa Istoka ni krivog ni duznog kad je onaj narkoman uletio u teren i udario sakom onog njihovog Mirnela Sadovica,pa utakmica u kojoj je sviran onaj tragikomicni penal nad Ivicem i nasa pobjeda u zadnjoj minuti koja kasnije nije znacila nista jer smo mi ispali a Sarajevo postalo sampion,pa do ove najsvjezije kad smo planirali proslaviti jesenju titulu a zajebao nas Dzakmic onom golcinom iako smo ih razbili i imali desetak mrtvih sansi.....

Jedino mi nije jasno kako mi je potpuno iz glave izlapila ta utakmica koju cesto pominjete i nas preokret od 0-2 na 3-2 u reziji Marka Maksimovica...Ne znam kako mogu tako crnu rupu u mozgu imati,ipak to je epski preokret,ko zna gdje sam bio i sta mi se desavalo tada! Koje godine je to bilo?


Obzirom da je bilo 0-2 na poluvremenu, mozda si ti svoju pauzu u poluvremenu produzio dole u korneru, a rupa u sjecanju je samo posledica alkohola :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Vrlo moguce,posto sam ja poznat da ne mogu sportski podnijeti poraz,i onda izadjem ako mi se cini da je pusiona,tako sam izasao i u onoj odlucujucoj za Evropu protiv Slavije kad smo gubili 0-1,Petra (ili Jandric) dobio crveni a Pilav nam krao iz ociju.Najsvjeziji primjer je rukomet zadnja protiv Bosne,cim su poveli na poluvremenu sa 5 razlike ja otisao,a kasnije citam da smo imali zadnji napad za bod!
Znam da mi je to veliki minus ,ali jednostavno ne mogu gledati radost protivnickih igraca u Banjaluci.Jebiga,ne mogu si pomoci.A izuzetno cijenim prave navijace koji ce i kod 0-5 ostati do kraja.
Ali izgleda da sam se tad kod 0-2 pa 3-2 zajebao :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Schlager je napisao:
Vrlo moguce,posto sam ja poznat da ne mogu sportski podnijeti poraz,i onda izadjem ako mi se cini da je pusiona,tako sam izasao i u onoj odlucujucoj za Evropu protiv Slavije kad smo gubili 0-1,Petra (ili Jandric) dobio crveni a Pilav nam krao iz ociju.Najsvjeziji primjer je rukomet zadnja protiv Bosne,cim su poveli na poluvremenu sa 5 razlike ja otisao,a kasnije citam da smo imali zadnji napad za bod!
Znam da mi je to veliki minus ,ali jednostavno ne mogu gledati radost protivnickih igraca u Banjaluci.Jebiga,ne mogu si pomoci.A izuzetno cijenim prave navijace koji ce i kod 0-5 ostati do kraja.
Ali izgleda da sam se tad kod 0-2 pa 3-2 zajebao :D

To ti je nauk za ubuduced, jer borac je to, sa nama nikada nisi na cisto...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Ljudi nek nam je svima sa srecom,i da nas nasi momci obraduju sa novom pobjedom!Idemo napraviti atmosferu za pamcenje.Srce mi je kao Rusija,zivota mi.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Па рам па па па па рам па па па па рам па па па ..

Slika Slika Slika

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
od 12 sati ulaznice u prodaji :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
I da,zaboravih napisati,2:0 za Borac,strijelci Maletic i Stajic.Uplacujte pare. :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
Čađo je napisao:
od 12 sati ulaznice u prodaji :D :D

Ja vec kupio :D ,pozdrav za drustvo u VIP zoni :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:27 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Pozdrav i tebi,znam da imamo veceras i jednog vjernog navijaca u hladnom Lilehameru!
Ne sumnjam da ces se namontirati uz BHT(uzivaj jos koji dan dok total ide u cs :D) i zajedno sa nama ucestvovati u svakom napadu naseg tima!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
BOSS66 je napisao:
Čađo je napisao:
od 12 sati ulaznice u prodaji :D :D

Ja vec kupio :D ,pozdrav za drustvo u VIP zoni :wink:


Јел има на тргу?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3279
skypostman je napisao:
BOSS66 je napisao:
Čađo je napisao:
od 12 sati ulaznice u prodaji :D :D

Ja vec kupio :D ,pozdrav za drustvo u VIP zoni :wink:


Јел има на тргу?


Ja kupio kod Zenita :D


Nemate potrebne dozvole da pogledate prikačene fajlove u ovom postu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Зна ли ко продају ли се карте на тргу??? :-?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
skypostman je napisao:
BOSS66 je napisao:
Čađo je napisao:
od 12 sati ulaznice u prodaji :D :D

Ja vec kupio :D ,pozdrav za drustvo u VIP zoni :wink:


Јел има на тргу?

Nema, samo na stadionu je prodaja :confused3:


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:46 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
BOSS66 je napisao:
Ja kupio kod Zenita :D

Nemoj zajebavati ljude :lol: :lol: :lol: Nego snimaj ovu utakmicu i večeras je postavljaj za download :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:48 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Мислим да ко не дође данас на стадион да ће се кајати читав живот.. има да се врате погнуте главе доле у федерацију ..
и надам се да ћемо вас чути ми на истоку прошли пут сте били слаби :lol: :lol: 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 11:49 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
E zbog ovoga ces veceras cuti "Pederi sa Istoka" :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 749, 750, 751, 752, 753, 754, 755 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs