banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 22:22 Danas je 24 Jun 2026, 22:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Ma greška brate, al nema veze, zajebancija je...

Nemoj da zajebavaš čovjeka polako sa pivom :lol: :lol: :lol: RANO MI ZA KAFU, DAJ PIVU 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Jedan mali off topic, vezan za istoriju Borca
juce sam nesto pricao sa Pizonom oko njegove prve utakmice u BL. Starci su mi pricali kako je debitovao protiv Borca i branio je Jantoljak. Inace za njega su u BL svi jako vezani tako da su tada simpatizeri Zvezde i Partizana skupljali pare da on ostane u Borcu. ali mene interesuje jedna stvar . Kao klinac igrao sam za BSK i smijem se opkladiti da je Pizon jednom trebao ili cak vodio BOrac, pa molim nekog starijeg da se sjeti da li je on bio blizu klupe ... Sjecam se da smo igrali na Naprijedovom stadionu i da j eon gledao mladic iz Borca, ali nikakav podatak o njegovom boravku nisam nasao

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Brigate BL je napisao:
Jedan mali off topic, vezan za istoriju Borca
juce sam nesto pricao sa Pizonom oko njegove prve utakmice u BL. Starci su mi pricali kako je debitovao protiv Borca i branio je Jantoljak. Inace za njega su u BL svi jako vezani tako da su tada simpatizeri Zvezde i Partizana skupljali pare da on ostane u Borcu. ali mene interesuje jedna stvar . Kao klinac igrao sam za BSK i smijem se opkladiti da je Pizon jednom trebao ili cak vodio BOrac, pa molim nekog starijeg da se sjeti da li je on bio blizu klupe ... Sjecam se da smo igrali na Naprijedovom stadionu i da j eon gledao mladic iz Borca, ali nikakav podatak o njegovom boravku nisam nasao


Pižon je Borac vodio nakon Zoke Smileskog i to kada je klub igrao utakmice samo u Srbiji, klub je vodio 1994 godine, instaliran je da pokupi tada odličnu generaciju Borca i rasproda je u ime Zvezdinih menadžera...Ljubojević, Marinković, Jovičić, Milinković i mnogi drugi...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:29 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Tih ratnih godina se bas ne sjecam iako sam u tom periodu igrao dva puta protiv Borca , pa i protiv sadasnjeg trenera Vlade heh
ali mislim da je to bilo ranije ne 1994. Koji Jovicic?

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Brigate BL je napisao:
Tih ratnih godina se bas ne sjecam iako sam u tom periodu igrao dva puta protiv Borca , pa i protiv sadasnjeg trenera Vlade heh
ali mislim da je to bilo ranije ne 1994. Koji Jovicic?


Nemam pojma kako mu je ime, kasnije igrao u Zvezdi, a nakon Zvezde otišao u Sampdoriju, ogromne pare je uzeo Džajić za njega, Milinković ovaj koji je danas trener Vojvodine itd itd itd...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:34 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Zoran Jovicic on je bio pozajmljen igrac iz Zvezde, sjajan spic nije puno znao ali je uvije bio u sansi dao gol Barsi u BG. Milinkovica znam odlican i trener i covjek :)
ranije su pred rat dosli Ivan Adzic, Marko Simeunovic (kakav je to sjajan golman bio)i Milorad Ratkovic a trener Vladica Popovic.
Ja sam stvarno pratio Borac znam i mnoge generacije prije rata ali se bas perioda 92/95 najslabije sjecam
inace ja cu krenuti sa jednom ljutom pred mec :)
vec se polako osjeca nervoza

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:40 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Brigate BL je napisao:
Zoran Jovicic on je bio pozajmljen igrac iz Zvezde, sjajan spic nije puno znao ali je uvije bio u sansi dao gol Barsi u BG. Milinkovica znam odlican i trener i covjek :)
ranije su pred rat dosli Ivan Adzic, Marko Simeunovic (kakav je to sjajan golman bio)i Milorad Ratkovic a trener Vladica Popovic.
Ja sam stvarno pratio Borac znam i mnoge generacije prije rata ali se bas perioda 92/95 najslabije sjecam
inace ja cu krenuti sa jednom ljutom pred mec :)
vec se polako osjeca nervoza


Pa Kliber je debitovao za Borac 93 godine, a ekipu je vodio Zoka Smileski... Kasnije je preuzeo Pižon, a igrač koji je debitovao kod njega u ekipi sa nepunih 16 godina je Dragan Benić, ali ta priča je sada već dobrim dijelom postala legenda... Možda se on ne sjeća toga jer ako ćeš iskreno meni Pižon izgleda kao da se ne sjeća ni onoga što je bilo juče, iskreno, ali eto dobio je tu privilegiju da vodi jednu od najvećih svjetskih reprezentacija samo zbog toga što se dokazao kao Toletov potrčko... Sa manjom platom nego njegov prethodnik, ali eto tako je to danas, to me podsjeti na priču Živadinovića koji se hvali sa tim da je on godinu dana trenirao Zvezdu za platu od 10Maraka... Čega se pametan stidi, s tim se budalla ponosi... Ali skroz smo u off... 8)

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:43 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ajmo da vidim prognoze,samo tacan rezultat,nista ono 1,X,2.

Moja je 3-0 za Borac!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
2:0


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:47 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ja samo hoću tri boda, pa makar bilo i 5-4 :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Ponizicemo ih i dobiti sa 1-0.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:48 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011, 18:35
Postovi: 83
neznam da li znate da nam sudi isti onaj koji nam je sudio i u 6 kolu Anto Živković..


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:49 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Субота, диван дан, одличан термин игра Борац..шта још рећи за данашњи дан? ништа то је довољно...
идемо да бодримо Нашег шампиона!


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Schlager je napisao:
Ajmo da vidim prognoze,samo tacan rezultat,nista ono 1,X,2.

Moja je 3-0 za Borac!


2:1 Stajić i Mikić za Borac


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 09:54 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2011, 10:58
Postovi: 23
Želim Boračku penziju,kolko sam dugo navijač :lol: ! Kažu da se Maletić oporavio i da igra večeras protiv Sarajeva.Dobra vjest! Biće pune tribine ,eh što nisam s vami tamo... :( Urlaću na komp! Baš me obradovalo kad sam vidjeo da daju prjenos na balkaniyum.tv sa BiH mix.Misliće komšije švabe da se svadim sa ženom.

_________________
Sve dok Vrbas Banjalukom teče Borac živjeće !


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:00 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Ајде људи ако неко може да сними ову утакмицу.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:14 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jan 2011, 10:58
Postovi: 23
pa ja to mogu na real plejeru al postave na balkaniyumu često neke utakmice u tv arhivi...vidi tamo.

_________________
Sve dok Vrbas Banjalukom teče Borac živjeće !


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
2:1 за Рацбо.
Људи моји, мене сад зове човјек који је заклети делија и пита колико је карта за запад.
Просто нисам могао да вјерујем. :D

Шта уради "интересантан" противник и мало агресивнија реклама.

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:23 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2073
Tipujem na X. Ove Sarajalije ce se zatvoriti, tako da ce biti tesko to probiti.
Ja sam od onih sto na stadion dolaze 2-3 puta godisnje, doduse svaki put je Borac pobijedio pa se nadam da ce i danas, taman iz penala u 98. minutu :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2011, 10:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 429
Danas se osjecam bolje, danas mi sunce sja... :D :D :D


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 748, 749, 750, 751, 752, 753, 754 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs