banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 18:40 Danas je 24 Jun 2026, 18:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 07 Apr 2011, 12:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
he he i vise od toga :)

Inace na utakmicu dolaze i rukometasi Borca

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 12:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009, 14:16
Postovi: 838
Lokacija: oko zelenog mosta
gdje je inace na zapadu smjestena "forumaska ekipa"? :)

_________________
pokaži da možeš,da si najbolji ti


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:01 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Na samom vrhu obuceni kako treba
cim cujes sudija j... ti znas da su oni

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:01 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
blus je napisao:
gdje je inace na zapadu smjestena "forumaska ekipa"? :)


Na jednom malom skrovitom mjestu :wink: , tražiš lokal 122 i babu, a ako se baba ne javi jer je ona na lokalu 158, tamo pije kafu, e onda tražiš i uglavnom na taj način ćete lako naći ekipu sa foruma... :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Zelim da budem amoniman :)
sjedicu u petoj stolici lijevo :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Brigate BL je napisao:
Forumasi primate li me na zapad :)


Primamo te, ali ma da budeš najglasniji i najgori, sa tri borčeva dresa i šala i da na taj način okaješ svoje grijehe od 20/02/2011... :lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:08 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
He he ja nisam nista zgrijesio, neke stvari koje ti se ne svidjaju jednostavno ne pjevas :)
a grlo je spremno i utrenirano :)

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Brigate BL je napisao:
He he ja nisam nista zgrijesio, neke stvari koje ti se ne svidjaju jednostavno ne pjevas :)
a grlo je spremno i utrenirano :)


Ma zezam se naravno, a nisam mislio na pjesmu nego na stranu za koju ti je srce kucalo, uglavnom oprošteno ti je, pod gore navedenim uslovima naravno... :wink:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2010, 19:19
Postovi: 105
Prevelika je euforija , odbiće vam se to od glavu.
Kakav god bio rezultat u ovoj utakmici ima još da se igra poslije i ništa nije gotovo


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:15 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Naravno da ima da se igra ali ovo je prilika da se pobjedom napravi atmosfera za nastavak i da BL do kraja isprati Borac kako treba...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
и запад и исток морају бити напаљени. да сви навијају, да се звижди на сваку судијску одлуку, да се направи прави пакао у којем се они неће снаћи, а који ће нашим момцима на терену дати адреналин и снагу да их покидају!

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
jajaja je napisao:
Prevelika je euforija , odbiće vam se to od glavu.
Kakav god bio rezultat u ovoj utakmici ima još da se igra poslije i ništa nije gotovo


Boli te kurac, pa ti ćeš da gledaš igokeu...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Danas je treningu 19 sati, pa ako se nekom bude dalo da prošeta, lijepo je vrijeme...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:22 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009, 14:16
Postovi: 838
Lokacija: oko zelenog mosta
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
blus je napisao:
gdje je inace na zapadu smjestena "forumaska ekipa"? :)


Na jednom malom skrovitom mjestu :wink: , tražiš lokal 122 i babu, a ako se baba ne javi jer je ona na lokalu 158, tamo pije kafu, e onda tražiš i uglavnom na taj način ćete lako naći ekipu sa foruma... :lol: :lol:

nisam te mislio traziti :D ,nego kontam mozda i sjedim pored nekog svog virtuelnog prijatelja toliko dugo vremena,a da ni ne znam da je to on :D

_________________
pokaži da možeš,da si najbolji ti


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
blus je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
blus je napisao:
gdje je inace na zapadu smjestena "forumaska ekipa"? :)


Na jednom malom skrovitom mjestu :wink: , tražiš lokal 122 i babu, a ako se baba ne javi jer je ona na lokalu 158, tamo pije kafu, e onda tražiš i uglavnom na taj način ćete lako naći ekipu sa foruma... :lol: :lol:

nisam te mislio traziti :D ,nego kontam mozda i sjedim pored nekog svog virtuelnog prijatelja toliko dugo vremena,a da ni ne znam da je to on :D


Ma opušteno brate, zezam se, malo da opustimo atmosferu, sve je nešto našpanovano...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009, 14:16
Postovi: 838
Lokacija: oko zelenog mosta
vidim da se zezas,nije na odmet,nego gledam sad i prognozu vremena,sve obecava na veče za pamćenje...

_________________
pokaži da možeš,da si najbolji ti


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:48 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Субота, сунчано, са максималном температуром 23 степена...

Ајој, а онда навече таман ће темепратура бити идеална, пале се рефлектори, терен врхунски припремљен... Уф,милине...
То су једне од оних вечери за незаборав...

АЈ БОРАЦ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
ja mislim da od Lozane nisam bio ovako naspanovan na neku utakmicu.

A malo je reci da ce stadion biti pun. Znaci kod mene na poslu pun kurac ljudi se raspituje sta i kako. Cak ima momaka koji nikad u zivotu nisu pogledali utakmicu uzivo. E i oni dolaze u subotu.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 13:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Иста ствар... Код мене пријатељ не прати екс-Ју фудбал уопште, али се и он загријао пред ову текму и долази да види Борца, јер сам му испрао мозак у задње вријеме причама о Борцу :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 14:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 05 Avg 2010, 01:49
Postovi: 88
http://www.youtube.com/watch?v=igjG0pZ218g

Жаримо,палимо има да их згазимо!


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 742, 743, 744, 745, 746, 747, 748 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs