banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 14:44 Danas je 24 Jun 2026, 14:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Apr 2011, 08:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Ма људи моји могу вам само рећи да ће се грдно зезнути ко год не дође у суботу 8)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 09:31 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 15 Apr 2009, 17:34
Postovi: 1155
Lokacija: Canberra
Gazimestanac87 je napisao:
Ма људи моји могу вам само рећи да ће се грдно зезнути ко год не дође у суботу 8)

Kad Borac bude igrao u jedinstvenoj Srpskoj ligi sa Zvijezdom,Partizanom,Vojvodinom....ja cu doci i navijati za Borac a da gledam ove merhametlije ne pada mi napamet..


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 09:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
ozna je napisao:
Gazimestanac87 je napisao:
Ма људи моји могу вам само рећи да ће се грдно зезнути ко год не дође у суботу 8)

Kad Borac bude igrao u jedinstvenoj Srpskoj ligi sa Zvijezdom,Partizanom,Vojvodinom....ja cu doci i navijati za Borac a da gledam ove merhametlije ne pada mi napamet..

Као што кажем грдно ћеш се преварити и ти и свако ко не дође јер ће бити паклено ;)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 09:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17354
ozna je napisao:

Kad Borac bude igrao u jedinstvenoj Srpskoj ligi sa Zvijezdom,Partizanom,Vojvodinom....ja cu doci i navijati za Borac a da gledam ove merhametlije ne pada mi napamet..




Јел ти идеш због Борца или других?


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 09:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
ајде више пустите ове падобранце, што одједном ускоче из досаде.
небитни су тотално.
најаве, формације, предвиђање резултата, жеље, поздрави :D

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 09:54 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1763
Јел ко подјестио Шиповца за трансове ? Баш бих волио видјети сцену кад не могу окачити трансове :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 09:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
..........................Авдукић.............................

Ступар........Стакић..........Лео.............Беновић

Малетић..........Крунић........Бока............Микић

................Видаковић....................................

.......................Николић................................

Што се тиче утакмице, мислим да ће пуно зависити од првих 15-20мин. Ако одмах увалимо гол, могла би бити рапсодија у црвено-плавом, у противном могла би бити смор утакмица. Сарајево долази да се брани и ишчупа бод. значи аутобис испред гола.

Надам се да ће се Бањалука напокон пробудити и показати да стварно воли Борац. Јер ко у суботу недође на стадион стварно нема шта да тражи више тамо. Боља прилика неће бити ове сезоне. Први смо на табели, игра се против сарајва, ноћни термин, субота. Па шта више људи хоће?

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ako ga u subotu ne napunimo, ja stvarno nemam pojma kada ćemo, još kada pukne pjesmica, ima uši da im otpadnu... :lol: 8)

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
subzero81 je napisao:
..........................Авдукић.............................

Ступар........Стакић..........Лео.............Беновић

Малетић..........Крунић........Бока............Микић

................Видаковић....................................

.......................Николић................................

Што се тиче утакмице, мислим да ће пуно зависити од првих 15-20мин. Ако одмах увалимо гол, могла би бити рапсодија у црвено-плавом, у противном могла би бити смор утакмица. Сарајево долази да се брани и ишчупа бод. значи аутобис испред гола.

Надам се да ће се Бањалука напокон пробудити и показати да стварно воли Борац. Јер ко у суботу недође на стадион стварно нема шта да тражи више тамо. Боља прилика неће бити ове сезоне. Први смо на табели, игра се против сарајва, ноћни термин, субота. Па шта више људи хоће?


Schlager hoće da se igra u nedelju :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Jedna mala temica, nije direktno vezana za klub, ali bilo bi lijepo da malko prodiskutujemo o tome...

Darko Ljubojević prema pisanju današnjeg blica je jako blizu da uđe u novi FS BIH...
Sve je još novinarska priča, ali tamo gdje ima dima ima i vatre... Moje je mišljenje da bi to bila pozitivna stvar i priznanje za klub ali i za njega samog... Odlično je radio posao na mjestu sportskog direktora, teško da ćemo naći boljeg pa mi samo nije jasno dal bi sa tim bio završen njegov mandat na tom mjestu ili šta već...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
RBA je napisao
Schlager hoće da se igra u nedelju :lol: :lol:




Sad nije ni vazno jer je Uskrsnji post pa nema svadbi,ali u periodu dok su svadbe,bez potrebe se odricemo par stotina ljudi svaku utakmicu koji su u to vrijeme na svadbi a koji vole doci na Borac.Nisu svi kao mi da napuste svadbu zbog Borca.
A i vikendasi,takodje,malo koji ce prekinuti svoj dvodnevni odmor na vikendici da bi dosao na Borac u subotu navece.Znam,neko ce reci sta me briga za njima,nek dodje ko hoce,ali to se kosi sa ovom nasom borbom plakatima za svakog gledaoca.

Ostajem pri tvrdnji da je nedjelja predvece mnogo bolji termin,a i zadnji put smo igrali nedjeljom protiv Sarajeva i bez problema napunili stadion koji je imao dosta veci kapacitet nego sada.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:26 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Schlager je napisao:
Citiraj:
RBA je napisao
Schlager hoće da se igra u nedelju :lol: :lol:




Sad nije ni vazno jer je Uskrsnji post pa nema svadbi,ali u periodu dok su svadbe,bez potrebe se odricemo par stotina ljudi svaku utakmicu koji su u to vrijeme na svadbi a koji vole doci na Borac.Nisu svi kao mi da napuste svadbu zbog Borca.
A i vikendasi,takodje,malo koji ce prekinuti svoj dvodnevni odmor na vikendici da bi dosao na Borac u subotu navece.Znam,neko ce reci sta me briga za njima,nek dodje ko hoce,ali to se kosi sa ovom nasom borbom plakatima za svakog gledaoca.

Ostajem pri tvrdnji da je nedjelja predvece mnogo bolji termin,a i zadnji put smo igrali nedjeljom protiv Sarajeva i bez problema napunili stadion koji je imao dosta veci kapacitet nego sada.


Ma sve stoji, pa samo se kod nas slijepo drže termina subotom, treba probati sve varijante...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Да ли ће Клибер стварно ући у ФС БиХ,то не знам, али знам да ако све буде регуларно и он уђе да бољег човјека нису могли изабрати и то из више разлога.

надам се да ће се све то око суспензије ријешити повољно за Борац


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Naravno da je on pravo rjesenje i da to svako normalan treba podrzati.

Ipak,treba biti jako oprezan,jer mozda je to dio ove,sve glasnije, price da UEFA formira FS BIH preskacuci entitetske Saveze.Ako je to ta prica,tada bi to Darko trebao odbiti.

Sacekajmo.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 05 Apr 2011, 11:47, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
OPaaaaaaaaaa, Schlageru pa ti si moderator, a ne ništa piće, janje moje, prase moje... :lol: :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29905
Lokacija: Banjaluka
Mora pocastiti, dobra je moderatorska plata! :lol: :lol: :lol:
Cestitam ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 11:58 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
OPaaaaaaaaaa, Schlageru pa ti si moderator, a ne ništa piće, janje moje, prase moje... :lol: :lol: :lol:



Tek sam ustolicen :D

Mislio sam da ovdje moderator i ne treba jer smo (skoro ) svi svoji,ali cijenim rad momaka koji odrzavaju ovaj sajt pa sam prihvatio da im se pridruzim i pomognem koliko stignem.

Izgleda da sam se prevario da ne treba mod,jer sam odmah morao poceti brisati postove.Ipak,nadam se da ovdje nece biti nikakvog posla za mene za razliku od onog tamo foruma gdje sam,kad god svratim,imao pune ruke posla.

Ovdje bi to trebala biti relaksacija jer smo svi na istom zadatku.

Hvala na cestitkama!

PS Ja sam kao oni politicari koji se u svim rezimima prilagode i docepaju vlasti :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 12:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Schlager je napisao:
Citiraj:
OPaaaaaaaaaa, Schlageru pa ti si moderator, a ne ništa piće, janje moje, prase moje... :lol: :lol: :lol:



Tek sam ustolicen :D

Mislio sam da ovdje moderator i ne treba jer smo (skoro ) svi svoji,ali cijenim rad momaka koji odrzavaju ovaj sajt pa sam prihvatio da im se pridruzim i pomognem koliko stignem.

Izgleda da sam se prevario da ne treba mod,jer sam odmah morao poceti brisati postove.Ipak,nadam se da ovdje nece biti nikakvog posla za mene za razliku od onog tamo foruma gdje sam,kad god svratim,imao pune ruke posla.

Ovdje bi to trebala biti relaksacija jer smo svi na istom zadatku.

Hvala na cestitkama!

PS Ja sam kao oni politicari koji se u svim rezimima prilagode i docepaju vlasti :D


Znači još ćemo mi morati tebe da častimo :lol: :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 12:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
у народу познатији као преливода :D

шалу на страну, честитам. ;)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 12:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Jedno pitanje za moderatora??? O veliki moderatoru, kako je moguće da ja ne dobijem izvještaj, a prijavim post, interesuje me koje snkcije je popušio ovaj stariji čiko koji je maloprije pisao gluposti... :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 738, 739, 740, 741, 742, 743, 744 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs