banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 05:22 Danas je 24 Jun 2026, 05:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Apr 2011, 18:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
da se qrči al da daje golove ne bih rekao A.

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 18:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
ma ljudi on je ubijedjen da je zvijezda. i da je Borac mali klub u kojem ce on da ozivi karijeru. Nabijem ga na kurac. Bolje bi mu bilo da krene davati golove

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 19:00 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Ja sam prvi branio Veljovica ali kad su mi momci iz NV ispricali sve stvarno je ispao ljakse ... Zna fudbal moze samo luda glava nece da igra...Na klupu pa na tribine .. Inace Vidakovic se ok ponasa za divno cuo iako je rijetko dobijao sansu nije previse pricao vec samo nastavio da radi i to mi se bas svidja...

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 19:06 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Након оног пенала сам одмах рекао да ће бити гори од Вукеље. :angry4:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 19:07 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Мислим да је грешка што Вељовић није био санкционисан након оног са пеналом...
Требало је то сасјећи у коријену... Овако се мало превише осилио...

Мада, он ме и не брине... Ионако ће за два мјесеца отићи...
Више ме брине Стево и његова неефикасност...
Док ме Видаковић не изненађује, о његовим квалитетама сам писао чим сам га први пут видио како игра... Јест` да се понекад мало забицикла у дриблинзима, али ми се баш баш свиђа као играч... Право освјежење код нас...

углавном, сад у суботу би коначно требало да проради та Борчева машина...
Сарајево је по имену јак и атрактиван противник, али по квалитету ми смо изнад њих и то осјетно, и морамо то доказати...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 19:10 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Nazalost bio si u pravu , mislio sam da ce se popraviti jer je dobio podrsku a on jos gori...
mene interesuje samo jedna stvar posjeta...
majku mu ako protiv Sarajeva ne bude bar 5 000 ljudi *pravih ne novinarskih onda cu se stvarno sjebati
sjajan termin najavljeno oblacno vrijeme idealno sve i ako ne bude ljudi u borbi za titulu onda stvarno ne znam.
Mene raduje povratak Stajica i Maletica sa njima smo mnogo probojniji

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 19:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
http://www.scsport.ba/v2/tekst.php?ID=17471

Хехе, комплекси...
Додатни мотив да их згазимо у 27. колу, да им отклонимо дилеме ко ће бити првак... 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 19:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
realno je da imamo najtezi raspored ali j... to ako budu igrali na nivou kao dosad mislim da cemo osvojiti titulu
Sarajevo sad podsjeca na Borac pod maricem , uzdrman tim bez ideje
jedan kolega pitar mi se smijao kad sam mu pricao za navijanje o je... te fudbale protiv sirokog i saljem mi proslo kolo istu poruku kaze nije se moglo gledati

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 19:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Имате прилику гледати управо на РТРС на Пресингу тему - суспензија, гости су баш компетентни, одлична емисија, покренули су теме које сам и ја неки дан тамо - Дорис Пак, америчка амбасада, нешто попут високог представника у фудбалу... Изгледа да сам погодио баш у центар. Мада ови Хрвати кукају више него ми, њима ништа од нових рјешења неодговара и пријете блокирати све

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 19:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
goran2909 je napisao:
Slika Slika

ВЕЛИКЕ:
Kod:
http://www.2shared.com/file/VuFbG_93/PLAKATboracsarajevo.html


mozes li postaviti preko neceg drugog,nece da mi otvori.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 20:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Иди само на DOWNLOAD кад отвориш страницу


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 20:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
goran2909 je napisao:
Иди само на DOWNLOAD кад отвориш страницу


znam iso sam ali kad skinem nece da mi otvori,valjda zato sto nemam WinZip...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
десни клик и extract all files или како већ пише :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 20:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
У потпуности дијелим генералне ставове и поруке који остају иза ове емисије, а који су, свако ко је гледао емисију могао је закључити. А овај тренутни секретар Јасмин је јако фер и поштен човјек и што рече човјек ФСРС је најконструктивнији и најздравији дио овог свега.

Толико о томе, рећићу још понешто ако Скај одлучи да откључа тему суспензије, а ко није гледао емисији а жели схватити проблем дубље моћиће, јер емисија ће бити ускоро постављена на сајт РТРС.

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 21:13 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Зна ли неко оће ли бити какве радио најаве,волио би одрадити неки видео??


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 21:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009, 14:16
Postovi: 838
Lokacija: oko zelenog mosta
ako mislis na radio najavu za subotu,danas je nekoliko puta bilo na nes-u

_________________
pokaži da možeš,da si najbolji ti


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 21:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2011, 16:45
Postovi: 138
Ovaj Ristic paksu moze lagano da mi se sagne :) presao je iz Sutjeske u Drinu kao da je dosao iz Bayerna, pa sad laje po novinama ne bi li ga ovi iz selje kupili na ljeto...

Sto se tice Veljovica mislim da nije imao predstavu u kakvu sredinu dolazi, vise je bio u fazonu da dolazi u sabanski klub da otalja to sto ima uzme neke pare i ladi jajca po klubovima. E pa ne moze decko! Ubjedjen sam da bi sa 10 15 kg manje letio po terenu, a vjerujte ponekad izgleda smijesno kako se guzla po terenu i davi loptu!


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 00:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 00:25 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jan 2011, 18:35
Postovi: 83
http://www.facebook.com/?ref=logo#!/eve ... 1715391882 извињавам се на офф топику али мислим да и овдје требамо отићи подржати Борац,ако смета бришите


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Apr 2011, 07:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
нека свако одвоји по 2-3 маркице и уради ове плакате и изљепи своје насеље, школу, факултет, посао!
колико то мени поражавајуће звучи да морамо да се трудимо да напунимо стадион у утакмици за титулу са једним од главних ривала! али тако нам је како нам је. трпимо посљедице неспособности људи из управе и њиховом нераду.
остаје на нама који волимо Борац да се потрудимо и исправљамо њихове брљотине. то у неку руку није добро, јер покривамо њихов нерад. али шта да се ради када смо разапети између љубави према Борцу и жеље за покретањем са мртве тачке и неке реалности да њих реално боли к.. за свим тим и да не мрдају к.. да било шта промјене и покрену.

значи морамо сви одавде да се потрудимо и позовемо што више људи, да урадимо што више плаката, да свако да допринос у пуњењу стадиона и атмосфери која мора да буде паклена у суботу!

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 737, 738, 739, 740, 741, 742, 743 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs