banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 04:04 Danas je 24 Jun 2026, 04:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Мислим да је оно ђубре са бхт кад је преносило сарајево рекло да је у 20:15 у суботу пренос из Бања Луке!Али ето да не узимамо здраво за готово :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17353
Људи ја сам примјетио дозу песимизма у вашим постовима послије ове утакмице,па јесте ви очекивали да све до краја побједимо у гостима?

Ајмо мало оптимистично,идемо по титулу крупним корацима,има да развалимо 5-0 сарајево распало.
Само оптимизам током цјеле седмице и то пренјети на играче,да сабију оне са кошева!
Сви на стадион у суботу да покидамо их,и идемо у западни мостар послије тога по титулу!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
хммм
тотално је другачије гледати утакмицу уживо и слушати је на радиу и пратити преко интернета.

Видаковић мора да игра. трчи, одличан 1 на 1, центрира, шута главом, ногом, нуди се.
да ли не игра јер неко мора да игра и неко други саставља тим, или због Владиних визија не знам. али за њега мора бити мјеста у тиму.
Микић пар одличних центаршутева.
Бока је скинуо лопту коју су сви већ видјели у голу, уз то повукао лопту 30 метара, одиграо дупли пас, и само мало више снаге у ударцу је требало да дођемо са 3 бода.
Вељовић?! 2 шансе са 3 метра. почињем да сумњам да је фудбалер.

одбрана нам је ко гранит, али фали реализација. и није ово уопште била тако сјајна утакмица нашег тима како вам се можда чинило на радио преносу.
Сарајево јесте у расулу, танка екипа, и не знам само како се налазе на 3. мјесту. али ни ми не играмо сјајно, чак напротив. ајде да се сви сјете кад смо одиграли неку утакмицу по нашем укусу? богами поодавно.
а и у Бањалуку сви долазе да играју фудбал, овдје нема сломљених ногу, носева, подметања.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:28 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2828
19.30 са сарајевом

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
и да. јебени Олимпик има велике билборде по Сарајеву, на неколико локација, којима се позива на сваку наредну утакмицу. Славија то има већ годинама.
а ови наши магарци не могу да ураде 200 плаката за сваку утакмицу.

утакмица је вјероватно у 19.30ч ако бхт не промјени термин?!
нама телевизија диктира термин, а за пренос добијемо, али наравно не одмах него на дођем ти, 5000 КМ.
и сада ако се њима дигне курац одредиће да буде у 16ч?!

што се тиче ових условљавања, немој ово немој оно, то ми је пресмјешно.
свако нек пише о свему што му смета, мисли да треба мјењати, што би могло бољшати, о тактици, играчима, ванземаљцима. форум и јесте догурао овако далеко, и зато се и јесу рађале неке веома добре идеје које ће ваљда једног дана неко преточити у дјело, за добробит Борца!

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Sunce ti j*bem, sta Rade promasi! Sad prikazase na TV-u...

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
35 минут другог полуврмена са трибина се чује: *ебем Борац *ебем Бања Луку!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
толико о њима... кретнчине


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Каже коментатор соколова има око 1000, јебо ме пас ако их има 300


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 00:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
goran2909 je napisao:
Каже коментатор соколова има око 1000, јебо ме пас ако их има 300

ајде Горане што си тако субјективан?! чуј 300...

што не волим људе који претјерују :D

http://img64.imageshack.us/img64/5685/s ... forum3.jpg


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 00:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
гледај лика у средини у розој мајици!
ха ха ха геј ултрас :D

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 00:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Мислим да сам прочитао да је на некој утакмици Партизана неки лик дошао на југ у роза мајици и да га је вођа извео на шипку и рекао :"Ово је примјер како НЕ ТРЕБА долазти на утакмицу" :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 06:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Schlager je napisao:
Evo ga jos jedan fighter!
Moram priznati da mi je ovo postala najnapornija tema na ovom forumu,iako mi je nekad bila jedina! Ucestvujem u jos 3-4 teme o stvarima koje me zanimaju,o cardsharingu,o turizmu,uredjenju vrta,reprezentaciji Srbije,i svagdje se vodi normalna diskusija,iznose se razlicita misljenja,i nikome ne pada na pamet da "moderira" temu i pise-nemojte o ovome,nemojte o onome. A ovdje masovno ljudi sebi to uzimaju za pravo,bez obzira da li su se uclanili i tek prije 7 dana!
Vjerovali ili ne,dosli smo u fazu da se vise ne moze pisati ni o cemu!! :cry: :cry:
Prihvatam djelic krivice jer sam i ja napravio istu gresku,uzeo sam sebi za pravo da trazim da se ne pise bas o svakom problemu u klubu i svakom dugu koji se pojavi,da se ne iznosi sav prljav ves,da se ne bi dusmani nasladjivali.
Medjutim,nakon toga sam prvo bio ucutkivan kad sam pisao o sastavu,jer eto to citaju protivnicki treneri,saznavaju nase namjere i ispadoh maltene izdajnik!
Pa je bilo nemoj o rezultatima nasih konkurenata jer nas za njima boli kurac!
Pa je onda bilo nemoj o suspenziji,to je politika i ima druga tema!
Pa evo sad nemoj ni o mogucem raspletu prvenstva,jer eto neki tamo drugi na nekom drugom forumu navodno rade isto i drze kalkulator u rukama!

Ja stvarno vise ne znam o cemu je pozeljno da se pise,i cini mi se da jedino onaj koji ponekad svrati i napise "Aj Borac!",moze ocekivati da nece biti ucutkivan i usmjeravan da ne pise o tome i tome!

Forum treba biti za opustanje! Jebes to ako prije svakog posta trebas razmisljati kojih je ono 6-7 nepozeljnih tema!


A znas kako je jebiga,dosta je novih ljudi na forumu,koji uopste nisu pisali na sportsport.ba,i neka je,ali ako ces iskreno,to je malo poremetilo stvari,primjecujem da ti,Simpatizer i RBA uopste vise ne pisete,i ne znam koji je razlog,pa kad bi cesce pisao,ljudi bi vidjeli da niste vi "neki" tamo,vec da znate materiju,pa bi se vjerovatno ucutali,jer od sramote ne bi znali sta da kazu,to jest vi sve kazete.

Jbga nemoj prestajati pisati,a pogotovo se nemoj nervirati,pa nece tebe neko otjerati s teme,neko ciji je vrhunac filozofije "Aj Borac"?Mozda je smijesno reci,ali prije ces ti odredjivati sta da se pise,i soliti nekom pamet,nego da neko to tebi radi.

Ja ne kazem,jesam i ja rekao par puta da se ne pise o savezu,i isto tako i o tom "kukanju",jednostavno zato sto ne mozemo tu nista promjeniti,tako je kako je,uvijek je bilo,i ostace.Plus sto ovaj forum citaju svi sa ss.ba,pa se nasladjuju,kako mi "kukamo",a uopste nije tako...To je jedini razlog,a za ostalo me boli briga.

Daj malo neke svoje analize,ili dubokoumne postove baci,kao sto si znao prije,to uvijek dobro dodje,i fino je za procitati.Uzitak pravi...

Zivio brate

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 07:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Evo ja ću napisati jedno svoje viđenje utakmice koju sam pogledao na TVIS, čini mi se da je prava šteta što ni jedna nije ušla u gol, zaista smo se ispromašivali... Jednu drugu stvar sam htjeo da spomenem, a koja mi baš bode oči, a viddio sam je i na sinošnjem snimku, a to je da su skoro svi svjesni da im u goste dolazi najjači tim .P.L. a ja bih se usudio reći i najjači od njenog osnivanja... Domaćini pribjegavaju svim mogućim sportskim i nesportskim načinima da dođu do povoljnog rezultata, a jedan od tih je taj što se tereni ne valjaju i što se trava namjerno ostavlja da bude što viša, te se na taj način spriječava naša kvalitetna pas igra... To ste mogli da vidite i na terenu Slavije...

Moram da spomenem Stakića, svaka čast momak, Vule je za tebe smiješan igrač, sinoć gledam negdje u 20 minutu kako je oduzeo loptu nekom igraču slavije u našem šesnaestercu koji je pokušao da ga pretrči, još da je ona ušla u gol, ma svaka mu čast...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 08:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Gledao sam pregled. Drama je sta smo fulali.
Ako nista, bilo smo jaci, to je nesumnjivo... Kako su nas stali golovi...
Rijesi to Vlado. :)

I nije mi jasno kakvi su to kompleksi, da nam i u RS pjevaju "j***m Borac, j***m Banjaluku"?!
Kakvi su to umovi?!

P.S. Evo lijepog vremena, taman za naljepnice. Meni ostalo 20ak komada.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 08:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
ne znam sta bih vam rekao...ako smo se toliko ispromasivali onda, jesam nezadovoljan sto bar jedna nije usla. naime, nisam gledao utakmicu pa tako necu ni o rezultatu. ono sto je bitno jeste da nismo porazeni. poraz je nesto skroz drugo, poraz nije samo 3 ili 1 bod tu je i moral. kad padne moral u ekipi onda je sve mnogo teze. sto se tice ove lige ni njoj se vise nista ne zna. svjedoci smo da je Sloboda zeljeznicaru uzela sva 3 boda sa grbavice koja smo svi otpisali, a sa druge strane zeljeznicar odnio Leotaru bodove...sto se nas tice, mislim da bi bilo dovoljno da pobjedimo sve kuci, a u gostima zakinemo po koji bod i titula je nasa. ako se sjetimo one sezone sa trenerskim magom, zavrsili smo 2 u jesenjem dijelu(sto nije zasluga "TM"), u proljetnom dijelu u gostima nismo izvukli ni jedan jedini bod(cak nismo isli kuci bez 3 primljena gola), a na kraju smo i kod kuce izgubili i opet smo zavrsili na 4 mjestu. kad se sad pogleda sa druge strane i kako Borac igra u gostima + da imamo 6 bodova prednosti, mislim da vam je sve jasno. dakle samo kuci da uzmemo sve,a mozda ni to nece biti potrebno :D

pinki ultras :lol: :lol: :lol:

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 09:39 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
@Ташко

Елем,када сам погледао преглед синоћ на оном бхт-у,и какве смо све шансе промашили,тачно ми је мука нека дошла.Ја све гледам овај текстуални пријенос,па нема човјек орјентацију какве су то шансе,односно,мислио сам да преувеличавају,да су прије неке полушансе,него нешто вриједно помена,али људи оно је било...Ма не знам,силовање.Сад је други пар опанака што нам је реализација не лоша,не прелоша,него катастрофална.Покушај Радета за рубрику "вјеровали или не".Све човјек супер уради,и онда онако траљав пад.Али добро,још га чекамо.

Шта је ту је,тако је како је.Идемо у суботу побједити Сарајево,направити атмосферу за памћење,то је на крају крајева и најбитније.

П.С.Видаковић машинерија.Да,да... 8)

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 09:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
:lol:
Niki problem.

Nego, drago mi je sto je Vidakovic krenuo. On kad bi usao u pravu formu... Uh...
Neki dan nesto kontam; sta je sa Kajkutom? Gdje je on?

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 10:12 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
I kad se igra sa Sarajevom? Na sajtu Lesinara pise 19.30, i ovde je neko juce napisao tako.

Gorane, pravi plakate :)

A za Stakica, juce sam napisao u toku utakmice, dati mu odmah ugovor na 3 godine. Covjek me odusevio na prvoj svojoj utakmici za Borac, protiv Zvezde, covjek je pomeo one iz Bgda.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 10:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
заборавио сам поменути Стакића. један од најборбенијих играча које сам видио. али и веома пргав, што ми се свиђа. послије једног дуела Боке и Регоје, Регоја је тражио Боку по терену да му врати. међутим послије прекида и гужве у 16 је добио такву подлактицу од Стакића да сам мислио да му је утјерао нос у мали мозак, тако да до краја више никог није тражио од наших по терену.

лично нисам задовољан са партијом, доста смо простора за полуконтре и контре остављали, превише нам се везни ред одвајао од одбране и онда је остајала велика рупа и лагано преношење лопте.
бод је злата вриједан, а играчи морају што боље да се спреме за утакмицу са Сарајевом. на овој утакмици нам је реализација била катастрофална (али и резервни голман је имао дан), али надам се да ћемо прорадити онда кад је најпотребније.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 734, 735, 736, 737, 738, 739, 740 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs