Schlager je napisao:
Evo ga jos jedan fighter!
Moram priznati da mi je ovo postala najnapornija tema na ovom forumu,iako mi je nekad bila jedina! Ucestvujem u jos 3-4 teme o stvarima koje me zanimaju,o cardsharingu,o turizmu,uredjenju vrta,reprezentaciji Srbije,i svagdje se vodi normalna diskusija,iznose se razlicita misljenja,i nikome ne pada na pamet da "moderira" temu i pise-nemojte o ovome,nemojte o onome. A ovdje masovno ljudi sebi to uzimaju za pravo,bez obzira da li su se uclanili i tek prije 7 dana!
Vjerovali ili ne,dosli smo u fazu da se vise ne moze pisati ni o cemu!!
Prihvatam djelic krivice jer sam i ja napravio istu gresku,uzeo sam sebi za pravo da trazim da se ne pise bas o svakom problemu u klubu i svakom dugu koji se pojavi,da se ne iznosi sav prljav ves,da se ne bi dusmani nasladjivali.
Medjutim,nakon toga sam prvo bio ucutkivan kad sam pisao o sastavu,jer eto to citaju protivnicki treneri,saznavaju nase namjere i ispadoh maltene izdajnik!
Pa je bilo nemoj o rezultatima nasih konkurenata jer nas za njima boli kurac!
Pa je onda bilo nemoj o suspenziji,to je politika i ima druga tema!
Pa evo sad nemoj ni o mogucem raspletu prvenstva,jer eto neki tamo drugi na nekom drugom forumu navodno rade isto i drze kalkulator u rukama!
Ja stvarno vise ne znam o cemu je pozeljno da se pise,i cini mi se da jedino onaj koji ponekad svrati i napise "Aj Borac!",moze ocekivati da nece biti ucutkivan i usmjeravan da ne pise o tome i tome!
Forum treba biti za opustanje! Jebes to ako prije svakog posta trebas razmisljati kojih je ono 6-7 nepozeljnih tema!
A znas kako je jebiga,dosta je novih ljudi na forumu,koji uopste nisu pisali na sportsport.ba,i neka je,ali ako ces iskreno,to je malo poremetilo stvari,primjecujem da ti,Simpatizer i RBA uopste vise ne pisete,i ne znam koji je razlog,pa kad bi cesce pisao,ljudi bi vidjeli da niste vi "neki" tamo,vec da znate materiju,pa bi se vjerovatno ucutali,jer od sramote ne bi znali sta da kazu,to jest vi sve kazete.
Jbga nemoj prestajati pisati,a pogotovo se nemoj nervirati,pa nece tebe neko otjerati s teme,neko ciji je vrhunac filozofije "Aj Borac"?Mozda je smijesno reci,ali prije ces ti odredjivati sta da se pise,i soliti nekom pamet,nego da neko to tebi radi.
Ja ne kazem,jesam i ja rekao par puta da se ne pise o savezu,i isto tako i o tom "kukanju",jednostavno zato sto ne mozemo tu nista promjeniti,tako je kako je,uvijek je bilo,i ostace.Plus sto ovaj forum citaju svi sa ss.ba,pa se nasladjuju,kako mi "kukamo",a uopste nije tako...To je jedini razlog,a za ostalo me boli briga.
Daj malo neke svoje analize,ili dubokoumne postove baci,kao sto si znao prije,to uvijek dobro dodje,i fino je za procitati.Uzitak pravi...
Zivio brate