banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 23:38 Danas je 23 Jun 2026, 23:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:06 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Losa stvar je sto je rezultat veoma nepovoljan s obzirom na raspored i sto nece biti teorije da postanemo sampioni ako izgubimo na Grbavici,sinoc sam pisao malo o tome.Ali necemo izgubiti tamo!
Dobre stvari su sto smo izgleda igrali pravi fudbal,iako desetkovani,i sto smo smradovima na svim stranama po milioniti put pokazali da igramo posteno,pogotovo onima sto pisu da je sve sredjeno ili da je tata dodik sve dogovorio. Takodje,dobro je da su juce i danas i ovi mladji zanesenjaci i sanjari u nasim redovima mogli da osjete "solidarnost" srpskih klubova na djelu,a mi stariji,koji duze pratimo ovo sranje od lige, znamo to vec odavno!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Ипак, морамо од тих "наших" клубова похвалити само Дрину...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 14:37
Postovi: 236
Zadovoljan sa bodom, ipak je Slavija kući jaka uzeli su i Sarajevo i Željezničar kod kuće, ništa +6, bili smo bolji ali nije nam se dalo, vjerujem da ćemo znati sačuvati 6 bodova prednosti do kraja, AJ BORAC!

_________________
Sarajevski mangupi i ostala ćaršijska raja, izduvaše ove sezone našem Borcu jaja! BORAC ŠAMPION 2011.
TRECI PUT CASTIMO!
Republika Srpska lee,
Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
јан_де je napisao:
Ипак, морамо од тих "наших" клубова похвалити само Дрину...


Nema naših, što prije shvatimo da smo sami to će nam biti lakše, Borac smeta skoro svima, dal oni bili u federaciji ili R.S. Svi ostali imaju po nekog svog satelita, jedini koji to nemaju a da se nalaze u ovim vodećim klubovima su Borac i Čelik, ostalo je dno dna, pa i Slavija je samo satelit ovih Sarajevskih balijskih klubova...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:13 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Ипак, морамо од тих "наших" клубова похвалити само Дрину.

Ne ocekujem ni od njih nista,i oni ce izgubiti kuci od Zeljeznicara jer su se vec predali,ali bar nece bez borbe i nisu nas kamenovali kao ovi trebinjci.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Schlager je napisao:
Losa stvar je sto je rezultat veoma nepovoljan s obzirom na raspored i sto nece biti teorije da postanemo sampioni ako izgubimo na Grbavici,sinoc sam pisao malo o tome.Ali necemo izgubiti tamo!

Nakon duzeg vremena necu se sloziti sa tobom. Nije mi jasno zasto smatras da ce se bilo sta rjesavati na Grbavici. Polazis od pretpostavke da ce ekipa, koja je izgubila samo 2 utakmice u 20 kola, izgubiti u Mostaru, Prijedoru, Tuzli i Gradaccu? Ja mislim da mi mozemo ovdje uzeti najmanje 5-6 bodova, sto je i dovoljno za ubjedljivu prednost. Naravno, ako se ne zavalimo na nasem terenu.

Schlager je napisao:
Takodje,dobro je da su juce i danas i ovi mladji zanesenjaci i sanjari u nasim redovima mogli da osjete "solidarnost" srpskih klubova na djelu,a mi stariji,koji duze pratimo ovo sranje od lige, znamo to vec odavno!


Sa ovim cu se sloziti. :D
Sve ove "nase" govnarske ekipe su davno pokazale kako igraju protiv nas, a kako igraju SA nasim "konkurentima". Cast izuzecima kao sto je Drina, koja nema kvalitet, ali igra posteno (cak su Bog zna kako otkinuli 2 boda Sarajevu)! I drugi izuzetak je Slavija. Ljudi su, realno, krkani svoje vrste, ali oni prebijaju i bore se na isti nacin i protiv nas, ali i protiv ostalih. Bar je tako ove sezone.

_________________
ENVER KULAŠIN


Poslednji put menjao Simpatizer dana 03 Apr 2011, 17:20, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Vidjecemo sta ce sad biti u subotu,mi igramo sa Sarajevom,Zeljeznicar sa Sirokim.Tu moze svasta biti,na obe strane.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Ма ни осам бодова није пуно, сјетите се прошле сезоне како нас је Широки престигао у самој завршници првенства, а само пар кола прије краја имали смо 8 бодова предности. Али срећа па Џими више није на клупи (морамо га овако понекад поменути, не смијемо га заборавити). Зато идемо утакмицу по утакмицу. Борац има игру и то је најбитније, резултати ће доћи. Све је у нашим ногама.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Citiraj:
Polazis od pretpostavke da ce ekipa, koja je izgubila samo 2 utakmice u 20 kola, izgubiti u Mostaru, Prijedoru, Tuzli i Gradaccu? Ja mislim da mi mozemo ovdje uzeti najmanje 5-6 bodova


I ja mislim da cemo toliko bodova osvojiti.Razlika je sto mislim i da ce Zeljeznicar u Banovicima,Zvorniku,Kosevu,Zenici i Prijedoru osvojiti bar 9 (jedino u Zenici ce morati igrati),zato tvrdim da ce se titula odlucivati na Grbavici,uostalom vidjecemo ko je bolji prognozer.

Ali,i ako dodje do toga,necemo izgubiti na Grbavici!!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
мени није јасна каква солидарност се ту тражи од српских клубова. то је спорт. побјеђује бољи. тачка. у бизнису и спорту (који је такође бизнис је л`) нема љубави.
кад побједи репрезентација славићемо заједно. замислите да сте у србији.. све српски клубови, од кога очекиват солидарност? :)
нема то.. играј, побједи и завршена прича.

утакмицу не могу коментарисат јер нисам гледао.. :(

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 17:53 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Nisi u toku uopste,ko trazi pustanje? Prije bih se ubio nego trazio da mi neko pusti.
Trazimo samo da Leotar,Rudar i kompanija igraju protiv Zeljeznicara kao sto igraju protiv nas,ne moraju im bas kamenovati klupu kao nama,ali neka na terenu pruze bar djelic zalaganja kao protiv nas,a ne da kod kuce gube bez ikakvog zalaganja a na Grbavici primaju po 8 golova kao Leotar,ili 4 u prvom poluvremenu kao Rudar!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 18:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
гдје сам ја споменуо пуштање? неко је изнад мене написао солидарност и ја сам само искористио ту ријеч. :)
јебига, можда жељо плати па их ови пусте да их напуне. рекох ја да је фудбал бизнис.
нећу се бавити теоријама завјере.. уосталом, зна се доста тога.
нама се бар не црвене образи као њима. хајд борац!

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 18:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
Bod ko kuca danas!

Ovaj forum postaje sve nekvalitetniji, price o davanju guzova, o pravljenju lige RS, o racunanju ko ce gdje pobjediti, politika i tako tako na svakom koraku...

mozda prije tipkanja da procita svako ovaj post ispod.

mi smo SAMI uzimali rezimske klubove, osvojili kup, gdje niko nije ocekivao da mozemo tuci rezimski klub, nikada nisamo kukali, stoicki podnjeli kada su nas izbacili tj. vratili u prvu ligu RS, danas na (moju) zalost postajemo i sami rezimski klub, a kukamo nikada vise.


tatamata je napisao:
Никад се нису гањали наши интереси.Све што смо постигли као клуб,постигли смо сами,бар што се савеза тиче,не улазим у финансирање од стране града,државе итд.

И право да ти кажем,знаш кад ми је доста више да кукамо,биће нам овако биће нам онако,ма бураз не може нама БОГ,значи БОГ отети титулу ако имамо најјачу екипу која дроби све пред собом.Не може нам нико отети Европу ако имамо најквалитетније играче,који имају редовна примања,редовне премије,станарине,ако су сви у клубу задовољни,ако се улаже у омладински погон,ако се направе помоћни терени...Не може нам НИКО и НИШТА одузети Европу,ако имамо стадион по Европским стандардима,не може нас нико зајебавати.

Више ми се на врх главе попело све.Немој мислити да тебе нападам,јер нападам и себе и све нас што стално кукамо,а уствари нам је потенцијал,огроман пред носом,можемо сваке сезоне гузити оба сарајевска брата,јер је иза на стоји град од 300 000 становника,стоји и РС колико год неко причао да није тако,јесте,највише се тренутно помаже нама,један од највећих буџета имамо,значи требамо се престати извлачити и на судије,и на "њихове" људе у савезу,и на број "њихових" клубова у савезу,и на сто курчева палчева.

Уздати се у се и у своје кљусе.


SVAKA CAST JOS JEDNOM!

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 19:19 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Evo ga jos jedan fighter!
Moram priznati da mi je ovo postala najnapornija tema na ovom forumu,iako mi je nekad bila jedina! Ucestvujem u jos 3-4 teme o stvarima koje me zanimaju,o cardsharingu,o turizmu,uredjenju vrta,reprezentaciji Srbije,i svagdje se vodi normalna diskusija,iznose se razlicita misljenja,i nikome ne pada na pamet da "moderira" temu i pise-nemojte o ovome,nemojte o onome. A ovdje masovno ljudi sebi to uzimaju za pravo,bez obzira da li su se uclanili i tek prije 7 dana!
Vjerovali ili ne,dosli smo u fazu da se vise ne moze pisati ni o cemu!! :cry: :cry:
Prihvatam djelic krivice jer sam i ja napravio istu gresku,uzeo sam sebi za pravo da trazim da se ne pise bas o svakom problemu u klubu i svakom dugu koji se pojavi,da se ne iznosi sav prljav ves,da se ne bi dusmani nasladjivali.
Medjutim,nakon toga sam prvo bio ucutkivan kad sam pisao o sastavu,jer eto to citaju protivnicki treneri,saznavaju nase namjere i ispadoh maltene izdajnik!
Pa je bilo nemoj o rezultatima nasih konkurenata jer nas za njima boli kurac!
Pa je onda bilo nemoj o suspenziji,to je politika i ima druga tema!
Pa evo sad nemoj ni o mogucem raspletu prvenstva,jer eto neki tamo drugi na nekom drugom forumu navodno rade isto i drze kalkulator u rukama!

Ja stvarno vise ne znam o cemu je pozeljno da se pise,i cini mi se da jedino onaj koji ponekad svrati i napise "Aj Borac!",moze ocekivati da nece biti ucutkivan i usmjeravan da ne pise o tome i tome!

Forum treba biti za opustanje! Jebes to ako prije svakog posta trebas razmisljati kojih je ono 6-7 nepozeljnih tema!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
Schlager je napisao:
Evo ga jos jedan fighter!

nisam na tebe mislio, ne znam zasto si licno uzeo moj komentar, govorio sam uopsteno!
Kada si mene vec komentirao, evo ti si napisao da Leotar, Rudar i kompanije ne daje 100 protiv sarajevskih klubova a protiv nas grizu 150%...je li ti to gledas na osnovu rezultata ili posjetis utakmice tih klubova kada igraju sa Zeljeznicarom...
ne znam ja jesi li ti u pravu ili nisi, mozda i jest tako kako ti kazes, ne idem na njihvoe utakmice pa ne znam, ali u svakome slucaju takvim razmisljanjem automtski se trazi izgovori za nase neuspjehe, a stvarno razlozi nasega eventualnog neuspjeha definitivno nisu tu...


Schlager je napisao:
Forum treba biti za opustanje! Jebes to ako prije svakog posta trebas razmisljati kojih je ono 6-7 nepozeljnih tema!

Upravo zato i citam forum, jer je za opustanje, i bas zato sto se moze naci dosta informacija je kvalitetan. Nema nepozeljnih tema, samo nacin pisanja i predrasude unistavaju teme.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 19:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
А сад мало шминке замолио бих модераторе да не бришу 8)
Slika

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 20:59 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2010, 14:21
Postovi: 51
Source.ba derbi, 20. kolo: Slavija – Borac
Trka, želja, prilike, ali bez pogodaka u susretu Slavije i Borca

http://www.source.ba/clanak/37469994960 ... ?ref=tiker


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 21:16 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Морам да се похвалим да сам вечерас пио пиво 1987 :lol: :lol: 8)

http://img6.uploadhouse.com/fileuploads ... 1ab1ac.jpg


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Borac u srcu je napisao:
Ima, našao sam ovdje i radi TV Istočno Sarajevo može se gledati uživo

http://www.tvuzivo.com/rtvis.html


Е јбг сад сам дошао кући баш нешто расположен и да погледам шта сте написали и да одгледамо ову утакмицу а оно опет неке варнице.

Ајд немојте се свађати ево линк ТВ ИС ко нема на кабловској и гледајте, а што каже Шлагер најбоље да више нико ником не говори шта треба шта не треба писати, нек свако пише шта жели и то је то.

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 22:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Имам осјећај да ће бити одлична посјета против Сарајева...
А да тако и буде, мораћемо се поново ми активирати...

Чим се потврди тачан термин одигравања, нек Гоца одради плакате у боји и црно - бијеле, па да облијепимо читав град...
Ту утакмицу морамо добити!


Vrh
  
 
 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 733, 734, 735, 736, 737, 738, 739 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs