banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 23:38 Danas je 23 Jun 2026, 23:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Apr 2011, 17:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Сад се богами фино закувало са овом гостујућом побједом Жељезничара.
Морам рећи да сам песимистичан у вези сутрашњег дуела, ослабљени смо, Славија напаљена. Бод би био као кућа.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 17:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Ма и није се нешто посебно закувало,они су само нулирали пораз код куће,и даље је све у нашим ногама.Побједа против Славије враћамо се на старо.

Иако нам фали доста играча,некако мислим да би могли узети,да ће клупа прорадити.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 17:08 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Apr 2011, 17:04
Postovi: 7
Sloboda Tuzla 0 - 1 Zrinjski Mostar
Leotar 0 - 1 Zeljeznicar

Ovdje nešto užasno smrdi, ugušiću se od smrada...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 17:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Мало ћу прогнозирати и анализирати :D :
Распоред до краја:

Славија - Борац (сутра)
Леотар - Жељезничар 0-1

Борац - Сарајево
Жељезничар - Широки
- Подједнако тешки противници

Зрињски - Борац
Дрина - Жељезничар
- Прво лагано гостовање Жељезничара, отписаној Дрини, за нас тежак посао, Зрињски је данас опет добио пенал у 90+, овдје ће и судије бити против нас.

Борац - Будућност
Жељезничар - Вележ
- Рутински и једни и други


Слобода - Борац
Челик - Жељезничар
- Сумњам да ће Челик дати бодове тако лако, ми би могли изненадити у увијек неугодној Тузли.

Рудар - Борац
Жељезничар - Славија
- Наше прво кључно гостовање, Славија ће ако ништа бар намучити ове са Грбавице.

Борац - Олимпик
Сарајево - Жељезничар
- Тешко домаћинство за нас, Олимпик веома квалитетан, Жељо игра градски дерби ту је увијек неизвјесно, све отворено.

Жељезничар - Зрињски
Звијезда - Борац
- Наше друго кључно гостовање, Жељезничар узима ово лагано.

Борац - Травник
Будућност - Жељезничар
- Друго лагано гостовање Жељезничара, лаганица и за једне и друге.

Жељезничар - Борац
- По свему судећи ово ће бити одлучујуће.

Рудар - Жељезничар
Борац - Леотар
- Уколико изгубимо коло прије, Рудар би нас морао спашавати, а то ми никако не звучи добро.


Мислим да ће бити веома густо и међусобни дуел би могао одлучити шампиона, Жељезничар има много, много бољи распоред нажалост.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 17:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Да skay је то добро поставио али ми имамо свега 2 пораза до сада а пртутњали смо многа тешка гостовања. Распоред јесте тежак они играју офанзивнији фудбал, тактички не баш најсретнији и квалитет тима је осредњи треба им 10 прилика да дадну гол и очекујем без обзира на све још неки њихов кикс у овим зицер утакмицама.
Ми играмо како играмо, није лоше, али не смијемо губити. Дакле на тешким гостовањима барем нерјешено а лакша покушати сва добити и под обавезно да град подржи клуб, морамо пунити стадион и носити их на домаћем да то иде много лакше. И БХТ једе г...а са тим преносима, поготово кад играмо са мање атрактивним ривалом и још се потрефи лоше вријеме и посјета ужас

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Немојте правити прогнозе,и они су правили прогнозе па су их сви узели као предмет спрдње.Полако...Можда узмемо њих на Грбавици,можда подувамо од Сарајева кући,можда,можда.свашта буде

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 17:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
tatamata je napisao:
Немојте правити прогнозе,и они су правили прогнозе па су их сви узели као предмет спрдње.Полако...Можда узмемо њих на Грбавици,можда подувамо од Сарајева кући,можда,можда.свашта буде

Он је више поставио упоредни распоред до краја него што је сад ишао у неку озбиљну прогнозу тако да није проблем. Ја чисто сумњам да ће претпосљедње или посљедње коло одлучивати о прваку.

Може се то и овако гледати они морају побјеђивати редом а ми имамо форе на два нерјешена и један пораз

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 18:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
joj kako me ovo nervira, ovo sam gostovanje bio ubijedjen da ce leotar ako nista izvuci X. ali ne, kad treba sve da se prelomi na nasu stranu ona neko da guze. kako bih volio da sutra uzmemo 3 boda ufff...naravno ne smije se posumnjati u smrad utakmice jer to je zeljeznićar, :angry4: joj samo da uzmemo sutra 3 boda....

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 18:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
batica je napisao:
joj kako me ovo nervira, ovo sam gostovanje bio ubijedjen da ce leotar ako nista izvuci X. ali ne, kad treba sve da se prelomi na nasu stranu ona neko da guze. kako bih volio da sutra uzmemo 3 boda ufff...naravno ne smije se posumnjati u smrad utakmice jer to je zeljeznićar, :angry4: joj samo da uzmemo sutra 3 boda....

Пукли су од Слободе и кад им урачунаш 3 бода из те двије утакмице нису ништа епохално урадили, све у домену очекиваног

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 18:10 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Apr 2011, 17:04
Postovi: 7
Јел' може неко да поручи Лешинарима да направе неки мали транспарентић са поруком да они сељаци са запада (част изузецима, пошто и сам тамо обитавам) да престану са оним шабанским у,у,у,у,у,у... кад постигнемо гол, мене буде срамота, погнем главу сваки пут...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
Djipalo je napisao:
Јел' може неко да поручи Лешинарима да направе неки мали транспарентић са поруком да они сељаци са запада (част изузецима, пошто и сам тамо обитавам) да престану са оним шабанским у,у,у,у,у,у... кад постигнемо гол, мене буде срамота, погнем главу сваки пут...

ja ne znam zasto svima smeta to u,u,u,u, kad je to u neku ruku i tradicija koja je stara koliko i ta tribina....pa kad se na old trafordu skandiralo Rud, Rud, Rud meni je to zvucalo kao u, u, u, u :D


Citiraj:
Пукли су од Слободе и кад им урачунаш 3 бода из те двије утакмице нису ништа епохално урадили, све у домену очекиваног


pah po meni nije ocekivano da zeljeznićar uzme 3 boda Leotaru koji kuci igra na jedan specifican naci mana jako poznat. pri tom nema ni crvenih karnotna, ni penala...nista....

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 18:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Али је зато гол пао након катастрофалне грешке једног одбрамбеног играча Леотара. :roll:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 18:27 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Apr 2011, 17:04
Postovi: 7
skypostman je napisao:
Али је зато гол пао након катастрофалне грешке једног одбрамбеног играча Леотара. :roll:

мислиш "катастрофалне" грешке? :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 18:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Trebinjska govna!

Vazno je da su nas polomili i kamenovali nasu klupu kad smo poveli(Vlado mi licno rekao).

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 02 Apr 2011, 19:00, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 19:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009, 14:16
Postovi: 838
Lokacija: oko zelenog mosta
opet "nasi" na djelu

_________________
pokaži da možeš,da si najbolji ti


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 19:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Citiraj:
Славија и Борац играју у недељу од 16 часова на стадиону Славије, а од 22,30 часова на програму РТВ Источно Сарајево који се емитује у систему кабловског оператера Елта биће приказан снимак утакмице.

http://www.rtvis.tv/latn/?page=67&kat=152&vijest=49246
На крају чланка има приказ свих досадашњих утакмица Борца и Славије.
Сутра је важно само не изгубити.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 19:50 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Apr 2011, 17:04
Postovi: 7
Кода смо ми из техерана а не они мајмуни... исти случај и са сељачинама из приједора... ј**о им сељо маму ону дупоувлачачку


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 19:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 429
Pa sta ako je Zeljeznicar dobio jednu na strani, zar se oko toga treba raspravljati? Drugi su na tabeli logicno je da ce morati pobjediti i na strani kad tad!!! Nemojte biti jos vece seljacine pa na svaku njihovu pobjedu prigovarati da je namjestena utakmica, kao sto oni rade! Uostalom pogledajte koliko smo mi timova pobjedili na strani a sad je neki problem sto je Zeljo dobio Leotar od koga smo mi igrom slucaja izgubili...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 20:02 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Apr 2011, 17:04
Postovi: 7
"Borac plaća karte
U Istočnom Sarajevu Borac će kao i na svakom meču bodriti popularni "Vulturesi", a čelni ljudi lidera Premijer lige će zbog nekorektnosti Uprave Slavije morati da plate karte za navijače.
"Prema dogovoru mi smo na utakmici u Banjaluci pustili navijače Slavije bez naknade. Niko ih nije brojao i ne znamo koliko ih je bilo. To govori o veličini i ambicijama kluba. Ljudi iz Slavije su ispali nekorektni, prevarili su nas. Kupićemo ulaznice, ali puno nam toga govori odnos Uprave Slavije prema našem klubu i navijačima", rekao je Radmilo Šipovac, direktor Borca."
Независне новине 2.4.2011

Ови још гори... Нек само манијаци, хордаши и сви остали имају бесплатно, то је најбитније... Боже помози!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 20:38 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
sam_protiv_svih je napisao:
Pa sta ako je Zeljeznicar dobio jednu na strani, zar se oko toga treba raspravljati? Drugi su na tabeli logicno je da ce morati pobjediti i na strani kad tad!!! Nemojte biti jos vece seljacine pa na svaku njihovu pobjedu prigovarati da je namjestena utakmica, kao sto oni rade! Uostalom pogledajte koliko smo mi timova pobjedili na strani a sad je neki problem sto je Zeljo dobio Leotar od koga smo mi igrom slucaja izgubili...


Jako je ovo vazan rezultat danas,vazniji nego mnogi misle jer su uljuljkani sa ovih varljivih 8 bodova.
Necu te opterecivati nekim velikim racunicama,slazem se da ne trebamo drzati digitron u ruci kao oni,ali cu ti u jednoj recenici objasniti sta ovo znaci.Naime,nudim opkladu svakome da ovo znaci da cemo u predzadnjem kolu na Grbavici morati odigrati nerijeseno najmanje,da bismo osvojili titulu! A volio bih da smo to izbjegli i otisli na sampionski ples tamo.
Ovo tvrdim zato sto znam kakav je raspored do kraja,u ovih 10 kola oni samo 4 puta igraju van Sarajeva i to kod Drine i Buducnosti koji su ispali,kod Rudara s kojim imaju bratske odnose i u Zenici,gdje ce jedino izgubiti bod(ove) jer ih Celik ne jebe 2%...Za to vrijeme mi imamo vezana gostovanja u Prijedoru i Tuzli,pa sutra Slaviji,pa Zrinjskom,Zvijezdi i pomenutu na Grbavici.Imamo i mi i oni jos teskih utakmica sa Sarajevom,pa mi sa Olimpikom oni sa Sirokim,ali njihov raspored je vise nego duplo laksi!

Titula ce se odlucivati u direktnom duelu na Grbavici,kad bih znao da cemo tamo dobro proci,onda bih i volio jer bi bila jos sladja,medjutim,rekoh volio bih da smo tamo otisli kao sampioni,zato mi je krivo za ovo danas.

Bilo kako bilo,sutra se pobjeda namece kao imperativ,bod je (skoro) kao poraz! Ajmo momci sutra samo srcem i nek nam je sa srecom,a momcima koji putuju srecan put!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 726, 727, 728, 729, 730, 731, 732 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs