banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 23 Jun 2026, 23:38 Danas je 23 Jun 2026, 23:38

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 02 Apr 2011, 07:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Морам изрекламирати овде:

Citiraj:
Побједа доноси титулу

Одбојкаши бањалучкког Борца одиграће вечерас можда и најважнију утакмицу у новијој историји клуба. Наиме, Бањалучани у дворани "Обилићево" са почетком у 20:30 часова, у посљедњем колу Лиге за првака Републике Српске, дочекују екипу Градишке, а у случају тријумфа, играчи Саше Рендића постали би шампиони Републике Српске, те би, самим тим, осигурали пласман у Премијер лигу.


Ко има времена нек дође. :wink:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 08:46 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
Citiraj:
Prinudna uprava N/FSBIH biće sastavljena od devet članova, tri stranca, te po dva Srbina, Bošnjaka i Hrvata, saznaje Ss.ba.

UEFA i FIFA imenovaće privremenu upravu na čelu koje će najvjerovatnije biti Allan Hanson, te još dva stranca. Velika promjena trebala bi biti u sastavu bh. predstavnika.

Naime, entiteti neće imati svoje predstavnike kao do sada već bi klubovi trebali davati svoje predstavnike u savezu.

UEFA je već obavila razgovore sa brojnim fudbalskim radnicima, između ostalih sa Predragom Pašićem, Sergejom Barbarezom, Duškom Bajevićem... Te predstavnicima Borca, Željeničara, Sarajeva i još nekih klubova iz bih.

Jednu od ključnih uloga trebao bi dobiti Dušan Maravić, dugogodišnji djelatnik UEFA-e i FIFA-e, koji je rekao:

"Voljan sam pomoći bh. fudbalu. Prema mojim saznanjima reprezentacija BiH neće biti suspendovana".


znaci opet smo naguzeni. zna se cijih klubova ima najvise

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 08:51 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 06 Nov 2010, 10:57
Postovi: 39
Koliko jeulaz na odbojku ???


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 09:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Ukoliko se ne varam ulaz je besplatan, isto kao što je besplatan i za utakmice KK Borac i RK Borac.
Al je zaredalo ovaj vikend. Sinoć RK, večeras OK, a sutra naveče KK. Naravno igra i FK ali oni su u gostima.
Inače sinoć na rukometu protiv Prijedora bili su Petra, Marčeta i Džo.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 09:49 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
subzero81 je napisao:
znaci opet smo naguzeni. zna se cijih klubova ima najvise


Ма јој брате знаш кад сам ја више одустао од тога свега.Знаш шта размишљао сам,и како год окренеш ми ћемо бити нагужени.Уосталом увијек смо и били нагужени.Никад се нису гањали наши интереси.Све што смо постигли као клуб,постигли смо сами,бар што се савеза тиче,не улазим у финансирање од стране града,државе итд.

И право да ти кажем,знаш кад ми је доста више да кукамо,биће нам овако биће нам онако,ма бураз не може нама БОГ,значи БОГ отети титулу ако имамо најјачу екипу која дроби све пред собом.Не може нам нико отети Европу ако имамо најквалитетније играче,који имају редовна примања,редовне премије,станарине,ако су сви у клубу задовољни,ако се улаже у омладински погон,ако се направе помоћни терени...Не може нам НИКО и НИШТА одузети Европу,ако имамо стадион по Европским стандардима,не може нас нико зајебавати.

Причамо "зна се чијих клубова има више",ма бураз зна се,у увијек се знало,и то ће увијек бити тако,ал нама је исти к,ништа то нама нити одмаже нити помаже,ето додај на те "њихове" клубове и "наш" Рудар из Приједора или Леотар,па ћеш видјети да смо ми нагужени и од стране "својих".

Више ми се на врх главе попело све.Немој мислити да тебе нападам,јер нападам и себе и све нас што стално кукамо,а уствари нам је потенцијал,огроман пред носом,можемо сваке сезоне гузити оба сарајевска брата,јер је иза на стоји град од 300 000 становника,стоји и РС колико год неко причао да није тако,јесте,највише се тренутно помаже нама,један од највећих буџета имамо,значи требамо се престати извлачити и на судије,и на "њихове" људе у савезу,и на број "њихових" клубова у савезу,и на сто курчева палчева.

Уздати се у се и у своје кљусе.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 09:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Браво татамата!!!! То је поента свега! Биће шта буде, а и како год да буде, Борцу остаје да се бори и то је то. Доста више кукњаве, видите да ће највјероватније бити уведена ова принудна управа, Борац ће играти Европу и то је то, а ових смицалица је било и прије кад су нас заступали ови из ФСРС. Нико од њих није ни дупетом мрднуо да помогне Борцу кад је испадао.

Напријед Борче, Бори се и то је то. Зајебите више ту суспензију кад не можете ништа промјенити.
Ако неко хоће још да дискутује о томе, има ова тема:
viewtopic.php?f=9&t=55217

Сутра се надам побједи, али и бод ће бити ко кућа, због проблема са повредама и картонима. Владо је најавио да ће нападати и ићи на побједу. Видјећемо шта ће бити. Нека јс срећно момцима.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 10:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2010, 14:21
Postovi: 51
Source.ba derbi, 20. kolo: Slavija – Borac
U nedjelju spektakl na terenu, ali i na tribinama

http://source.ba/clanak/404929249428/sp ... 0tribinama


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 10:24 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
skypostman je napisao:
Морам изрекламирати овде:

Citiraj:
Побједа доноси титулу

Одбојкаши бањалучкког Борца одиграће вечерас можда и најважнију утакмицу у новијој историји клуба. Наиме, Бањалучани у дворани "Обилићево" са почетком у 20:30 часова, у посљедњем колу Лиге за првака Републике Српске, дочекују екипу Градишке, а у случају тријумфа, играчи Саше Рендића постали би шампиони Републике Српске, те би, самим тим, осигурали пласман у Премијер лигу.


Ко има времена нек дође. :wink:


Да људи, дођите у што већем броју...
Ако одбојкаши побиједе вечерас 3-0 или 3-1 иду у Премијер лигу...

А сви желимо да се Борчева "породица" увећа за још једног премијерлигаша...


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 10:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
Peppers je napisao:
Source.ba derbi, 20. kolo: Slavija – Borac
U nedjelju spektakl na terenu, ali i na tribinama

http://source.ba/clanak/404929249428/sp ... 0tribinama

evo Regoje izjavljuje da ce agresivnom igrom pobjediti Borac...samo tuci

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 10:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14881
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Наравно, нас су ивјек тукли. А кад им дођу комшије онда им гузе дају.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 11:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Slavija ove sezone ne da nije dala guze, vec je dala po guzi i Zeljeznicaru i Sarajevu na svom terenu.
Nemojte njih porediti sa Rudarom i slicnim dajguzima, ljudi protiv svakoga igraju grubo na domacem terenu i to je to.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 13:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Simpatizer je napisao:
Slavija ove sezone ne da nije dala guze, vec je dala po guzi i Zeljeznicaru i Sarajevu na svom terenu.
Nemojte njih porediti sa Rudarom i slicnim dajguzima, ljudi protiv svakoga igraju grubo na domacem terenu i to je to.

Имамо ми и за такве лијека :D

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Владо је присутан на утакмици у Сарајеву.Анализира противника.Јој кукала им мајка кад их се дочепа Видаковић. :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 14:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Каже ми колега да су 5. мин. пјевали неке дебилне пјесме на рачун Бањалуке и Лешинара. Богме онда је то јак комплекс

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 15:18 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 429
Borac u srcu je napisao:
Каже ми колега да су 5. мин. пјевали неке дебилне пјесме на рачун Бањалуке и Лешинара. Богме онда је то јак комплекс


Jesu :iconbiggrin:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 15:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Borac u srcu je napisao:
Каже ми колега да су 5. мин. пјевали неке дебилне пјесме на рачун Бањалуке и Лешинара. Богме онда је то јак комплекс


Гарант она :"Лешинари + Новосађани..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 15:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Нормално да је комплекс кад их "лакташки вожд" уби китобером. :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 16:02 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Svjetlo na kraju tunela za bh. fudbal
REPREZENTACIJA ĆE NASTAVITI KVALIFIKACIJE, A KLUBOVI IGRATI U EVROPI!

http://source.ba/clanak/944433949202/sp ... ajcitaniji

ипак ће Борац харати Европом! :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Сутра побједа,ништа друго,ај Борац!

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 02 Apr 2011, 16:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Citiraj:
Sarajevo 2 - 0 Buducnost
Drina Zvornik 1 - 2 Zvijezda
Leotar 0 - 1 Zeljeznicar
Velez Mostar 3 - 0 Olimpik Sarajevo
Siroki Brijeg 2 - 1 Travnik
Sloboda Tuzla 0 - 1 Zrinjski Mostar


Ето нам Жељезничара поново на 5 бодова...
Дрина(већ сад можемо рећи) испала из лиге :(
Као и Будућност из Бановића...


Vrh
  
 
 [ 121506 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 725, 726, 727, 728, 729, 730, 731 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs