subzero81 je napisao:
znaci opet smo naguzeni. zna se cijih klubova ima najvise
Ма јој брате знаш кад сам ја више одустао од тога свега.Знаш шта размишљао сам,и како год окренеш ми ћемо бити нагужени.Уосталом увијек смо и били нагужени.Никад се нису гањали наши интереси.Све што смо постигли као клуб,постигли смо сами,бар што се савеза тиче,не улазим у финансирање од стране града,државе итд.
И право да ти кажем,знаш кад ми је доста више да кукамо,биће нам овако биће нам онако,ма бураз не може нама БОГ,значи БОГ отети титулу ако имамо најјачу екипу која дроби све пред собом.Не може нам нико отети Европу ако имамо најквалитетније играче,који имају редовна примања,редовне премије,станарине,ако су сви у клубу задовољни,ако се улаже у омладински погон,ако се направе помоћни терени...Не може нам НИКО и НИШТА одузети Европу,ако имамо стадион по Европским стандардима,не може нас нико зајебавати.
Причамо "зна се чијих клубова има више",ма бураз зна се,у увијек се знало,и то ће увијек бити тако,ал нама је исти к,ништа то нама нити одмаже нити помаже,ето додај на те "њихове" клубове и "наш" Рудар из Приједора или Леотар,па ћеш видјети да смо ми нагужени и од стране "својих".
Више ми се на врх главе попело све.Немој мислити да тебе нападам,јер нападам и себе и све нас што стално кукамо,а уствари нам је потенцијал,огроман пред носом,можемо сваке сезоне гузити оба сарајевска брата,јер је иза на стоји град од 300 000 становника,стоји и РС колико год неко причао да није тако,јесте,највише се тренутно помаже нама,један од највећих буџета имамо,значи требамо се престати извлачити и на судије,и на "њихове" људе у савезу,и на број "њихових" клубова у савезу,и на сто курчева палчева.
Уздати се у се и у своје кљусе.