banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 09:46 Danas je 24 Jun 2026, 09:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121507 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 31 Mar 2011, 21:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
gorane aj nabaci ovu sliku sa avatara u vecoj rezoluciji ako nije problem :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 22:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
Борац БЛ je napisao:
gorane aj nabaci ovu sliku sa avatara u vecoj rezoluciji ako nije problem :wink:

potraznja se povecava! ako moze za desktop da si "metnem" na pozadinu!

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 22:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Slika
ево је, биће и позадина ускоро :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 22:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2011, 16:45
Postovi: 138
posto neki od forumasa gotive zvornicku Drinu eto da kazem da je danas u Zv trening sa novim trenerom vodio i Goran Bunjevcevic... Mozda se i opstane u ligi ko zna :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 08:32 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Ово је еротика 8) 8) :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 08:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jul 2010, 11:12
Postovi: 393
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Владо Јагодић, тренер Борца - Проблеми са везним редом
Datum: 31.03.2011 21:00
Autor: С. Б.
БAЊAЛУКA - Имамо великих проблема у везном реду пред гостовање Славији, али се надам да ћу бар на једног од петорице повријеђених играча моћи да рачунам у Источном Сарајеву.

Ово је рекао шеф стручног штаба Борца Владо Јагодић послије побједе (4:1) у пријатељском дуелу против Слоге у Добоју. Тај меч Бањалучанима је послужио да виде с којим снагама ће на недјељни мегдан "соколовима".

- Задовољан сам издањем и резултатом у Добоју јер сам провјерио и поједине јуниоре. Играла су два тима по 45 минута и у потпуности сагледали ситуацију која је много јаснија. Посљедња два тренинга даће одговор којих ће 19 фудбалера путовати у Источно Сарајево. Желим само здраве у екипи - казао је Јагодић који је захвалио Доболијама на изузетном гостопримству и спортском пријатељству.

Тренутно су ван строја Бранислав Крунић, Дарко Малетић, Дражен Међедовић, Душко Сакан и голман Синиша Марчетић. Душко Стајић нема право наступа због три жута картона.

- Утакмица против Славије нам много значи и даћемо све од себе да се вратимо са нова три бода. Свјесни смо у каквој се ситуацији налазимо и настојаћемо да прикажемо добру игру која ће донијети резултат. Знамо колико умијемо и шта можемо - рекао је стратег "црвено-плавих".


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 09:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2010, 14:21
Postovi: 51
Source.ba derbi, 20. kolo: Slavija – Borac
BJELICA: BORAC JE OZBILJNA EKIPA, ALI IDEMO NA POBJEDU!

http://source.ba/clanak/917684649318/sp ... ?ref=tiker


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 09:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
tatamata je napisao:
Ma ni ja ga nesto ne gotivim,al mu je svaka zlatna.Za anale. :D

Evo jedna za RBA slicica:69

Slika


Ma nije 69, nego 67, a da je opasan, opasan je,šteta je što su vijest o njegovom angažovanju loše prenijeli oni panjevi sa ss.ba...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Ma nije 69, nego 67, a da je opasan, opasan je,šteta je što su vijest o njegovom angažovanju loše prenijeli oni panjevi sa ss.ba...


Lapsus,lapsus,67,da,da... Ajd sto su prenijeli,al sto se balo Amar prep'o. :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 11:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Prema jednoj od verzija iz izvora bliskim UEFA-i, situaicja u bh. fudbalu nije tako crna kao što izgleda. Scenarij, čak, djeluje tako dobro da je u njega, u našem tradicionalnom pesimizmu, teško i povjerovati, prenosi Dnevni avaz.

Naime, izvor tvrdi da će UEFA i FIFA provesti prijetnje o suspenziji, što i nije neka novost, ali da će rješavanju problema u bosanskohercegovačkoj fudbalskoj džungli pristupiti dosta fleksibilno. Ako izuzmemo lijepu dobru batinu, koja će izbaciti parazite i ostale životinje iz Saveza, najljepše u svemu je to što će reprezentacija nastaviti igrati kvalifikacije!

- Nakon objave suspenzije, UEFA i FIFA će raspustiti izvršna tijela Saveza i imenovati članove komiteta za normalizaciju. Čim to bude završeno, suspenzija će biti ukinuta i reprezentacija će nastaviti igrati. Isto tako, klubovi će moći nastupati u Evropi - tvrdi Avazov sagovornik.

Priče o komitetu već kruže kuloarima. Prema nekima, u njemu bi mogli biti Ivica Osim, Elvir Bolić, Muhamed Konjić, Sergej Barbarez... Imena je na desetine, ali nikakvih potvrda nema. Mada se priča o dvije varijante, sa šest ili devet članova, a svaka uključuje i međunarodne predstavnike, saznajemo da broj članova komiteta još nije definiran.

U NSBiH jučer je vladalo različito raspoloženje. Jedni su tugovali, oni što će ostati bez posla, a drugi se se radovali, jer će se konačno riješiti onih prvih. UEFA i FIFA će sutra, naime, zvanično rastjerati sve izvršne organe Saveza. Iz NSBiH će biti istjerani članovi Predsjedništva NSBiH, Izvršnog odbora, Skupštine, dok je u pitanju i pozicija generalnog sekretara. Članovi administracije dobili su garancije da neće ostati bez posla.


Ovo su dobre vijesti za nas,ma odlicne :wink: :)

http://source.ba/clanak/944433949202/sp ... ajcitaniji


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 11:42 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Bez veze.Sve su to suplje price i nagadjanja.Ne mislim na tvoj post,nego na clanak iz avaza kojeg si kopirao.

Zasad je jedina konkretna informacija da smo svi ovdje suspendovani,a sta ce dalje biti,vidjecemo.

Ono sto mene tjesi je da reprezentacija bih igra svoju kvalifikacionu utakmicu prije kvalifikacija za evrokupove,tako da sam uvjeren da ce se svi,od uefa do bosnjackog dijela federacije posaditi na glavu da se postigne neki dogovor prije toga i tada bi i mi igrali kvalifikacije za LS u julu ovdje.
Ocekujem seriju prijedloga i sastanaka i neki kompromis,ili lazem sam sebe,nemam pojma.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 14:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Ljudi prekosutra utakmica...Ajmo malo o tome,a sa ovim savezom sta bude bice.Ja za nedelju samo jedno znam,Vidakovic daje gol. :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 15:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Моја прогноза са Славијом 1:2, Стево два пута :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 15:41 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Prvi put ovog proljeća da ne mogu gledati Borca,sve sam se nekako snašao što uživo,što na tv,i u Beogradu,i u Širokom,i Univerzitateu,i u Vrapčićima,i naravno sve domaće,a i sledeće koje dolaze ćemo moći pratiti ili ovdje uživo,ili tv prenos protiv Zrinjskog,ali ovu sa Slavijom ću morati uz radio,kao nekad :cry:

Prošlog proljeća je Slavija-Borac 2-2, bio snimak na onoj njihovoj televiziji,pa eto,ako bude dobar rezultat i ako bude snimak,bilo bi lijepo da neko snimi i uploaduje negdje,pošto ja nisam na Elti nego na Anexu,a na Anexu te televizije nema.

Ako izgubimo,snimak mi ne treba!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 15:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Ne znam koja je to TV, pretpostavljam da možeš gledati na internetu tu TV uživo

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 15:46 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Nešto kao tv Istočno Sarajevo,ili tako nešto.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 15:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Ima, našao sam ovdje i radi TV Istočno Sarajevo može se gledati uživo

http://www.tvuzivo.com/rtvis.html

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 15:54 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Odlično,još samo da bude snimak.

Hvala!

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 15:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2009, 09:41
Postovi: 3710
Lokacija: House of Pejin
hajde momci pravite peticiju za ligu republike srpske:

10 klubova dvokruzni sistem, pleyoff-pleyout,

druga liga administrativno igraci do 25 godina, bez stranaca

kup karadjordja, a pobjednik kupa igra protiv pobjednika kupa srbija za pobjednika svesrpskog kupa.

posto je bosanski savez tempi pasati (gotov) odmah traziti prijem u uefa

to su neki moji predlozi da se nesto radi u medjuvremenu

_________________
Ne idem više u školu, idem samo u džamiju i na igranke.


Vrh
  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 16:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Odakle si ti, pa imamo mi i Kup RS i ligu, a u UEFA ne bi bili primljeni jer nisu čak ni Kosovo primili jedna stolica u UN jedan savez. I šta da radimo sa samo jednom utakmicom superkupa sa Srbijom bio bi nam fudbal slab i brzo bi primali ponovo po 5 komada od Zvezde, moraš tražiti rješenje po kojem Borac može u Evropu.

Jedino ali malo vjerovatno a po meni najbolje, kad bi sporazumno postigli dogovor da se razdvojimo da liga RS ima jednog predstavnika u kv. za LE i da reprezentacija RS može igrati prijateljske s kim hoće a da FBiH i dalje igra zvanične kao reprezentacija BiH i da njihovoj ligi pripadaju preostala mjesta u Evropi

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 [ 121507 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 723, 724, 725, 726, 727, 728, 729 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs