banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 14:44 Danas je 24 Jun 2026, 14:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Mar 2011, 23:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
ovosok je napisao:
to bi imalo smisla ako bi Bosnjaci glasali protiv statuta a srbi za statut..srbi su protiv statuta znaci sami sebi jamu kopaju, ovi iz federacije ce osnovati novi savez bez rs-a dok ce se fudbal u rs-u ugasiti opet...

Ali je to onda početak kraja :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 23:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10583
ovosok je napisao:
менек je napisao:
Данас причам са другаром у вези суспензије, и нимало нас није зачудило то што се та суспензија дешава управо у години када се Наш Борац диже уз магле и када креће према титули наметнуте нам државе и према лиги европе евентуално лиги шампиона..Ово више није постало интересантно али стварно, све и сви иду на штету Борца..зашто? јел то зато што је ове године 90.годишњица једног од сарајевских клубова па "не би било фино да им узмемо титулу пред носом и баш у тој години" или је то зато што смо клуб из РС који нечему ваља и који има потенцијала и снаге за мало јаче противнике? Политика и паре су сада у игри и боре се а не спорт !!
Ај Борац !


to bi imalo smisla ako bi Bosnjaci glasali protiv statuta a srbi za statut..srbi su protiv statuta znaci sami sebi jamu kopaju, ovi iz federacije ce osnovati novi savez bez rs-a dok ce se fudbal u rs-u ugasiti opet...


добро,и.....???

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 23:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
ovosok je napisao:

to bi imalo smisla ako bi Bosnjaci glasali protiv statuta a srbi za statut..srbi su protiv statuta znaci sami sebi jamu kopaju, ovi iz federacije ce osnovati novi savez bez rs-a dok ce se fudbal u rs-u ugasiti opet...


Само су Срби криви, мајсторе? :wink:
Па пола Федерације(хрватски чланови) је гласало против статута ;)
То си заборавио, ха ? ;)

А што се мене тиче, ако ће ово бити још један корак ка раздруживању од зелених, први бих подржао да кренемо из 4. лиге.
Али досадашње искуство ми говори да ће се наћи неки компромис, као и увијек...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 23:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
БAЊAЛУКA - Фудбалски клуб Борац је обезбиједио све услове да добије лиценцу од стране UEFA за наступ на међународној сцени.

- Захваљујући интервенцији предсједника Републике Српске Милорада Додика и градоначелника Бањалуке Драгољуба Давидовића Фудбалски клуб Борац успио је кредитно да се задужи и да ријеши проблем са Школом фудбала "Џаја". Тако су стечени сви услови за лиценцирање клуба за европске купове - истакао је предсједник Борца Срђан Шупут.

Aко је и постојала било каква дилема она је отклоњена и Бањалучани ће играти у Европи на љето највјероватније у квалификацијама за Лигу шампиона. Сви административни путеви за "црвено-плаве" су чисти осим најављених санкција од стране UEFA и FIFA.

- Надамо се да ће се, ипак, у цијелој причи, пронаћи модел да клубови изађу на међународну сцену. Вјерујемо да ће UEFA и FIFA схватити проблематику фудбала и омогућити онима који су резултатима стигли до међународне сцене, да се такмиче под њеним окриљем - истакао је Шупут.

На посљедњој сједници Управног одбора бањалучког премијерлигаша донесен је закључак да се против свих лица који су били у клубу, а радили на штету Борца покрене одговорни поступак.

- Борац је покренуо пријаву против надлежних особа које су боравиле у периоду "надуваних" и сумњивих трошкова, а клуб мора да их плати. Тим желимо да позовемо на одговорност оне који су се представљали пријатељима Борца, а у ствари, радили су на штету клуба - казао је Шупут.
Делегација UEFA

Градски стадион у Бањалуци јуче је посјетила делегација UEFA.

- Људи из Ниона су разгледали нашу инфраструктуру и отишли задовољни из Бањалуке. Рекли су да наш стадион задовољава критеријуме за играње европских утакмица. Надамо се да ће на љето наш град бити домаћин Лиге шампиона - рекао је директор Борца Радмило Шиповац.

izvor: Glas Srpske

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 00:08 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Mar 2011, 23:08
Postovi: 147
јан_де je napisao:
ovosok je napisao:

to bi imalo smisla ako bi Bosnjaci glasali protiv statuta a srbi za statut..srbi su protiv statuta znaci sami sebi jamu kopaju, ovi iz federacije ce osnovati novi savez bez rs-a dok ce se fudbal u rs-u ugasiti opet...


Само су Срби криви, мајсторе? :wink:
Па пола Федерације(хрватски чланови) је гласало против статута ;)
То си заборавио, ха ? ;)

А што се мене тиче, ако ће ово бити још један корак ка раздруживању од зелених, први бих подржао да кренемо из 4. лиге.
Али досадашње искуство ми говори да ће се наћи неки компромис, као и увијек...


nisam rekao da su samo srbi krivi :wink:
znam da je pola federacije glasalo protiv, znam da su bosnjacki clanovi kriminalci koje se mora odstraniti..jbg druze,ko hoce neka ide ali BiH nam ne diraj :o ..samo se bojim da si upravu, oni ce se nekako dogovoriti i ostaje sve isto..ovo je sve samo gluma za narode, ne vjerujem da ce oni zrtvovati svoje pozicije..


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 06:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
ovosok je napisao:
nisam rekao da su samo srbi krivi :wink:
znam da je pola federacije glasalo protiv, znam da su bosnjacki clanovi kriminalci koje se mora odstraniti..jbg druze,ko hoce neka ide ali BiH nam ne diraj :o ..samo se bojim da si upravu, oni ce se nekako dogovoriti i ostaje sve isto..ovo je sve samo gluma za narode, ne vjerujem da ce oni zrtvovati svoje pozicije..


мајсторе ми кад будемо ишли, ми са собом носимо пола БиХ.
у истом пакету ће вјероватно и Херцег Босна. вама ће остати ваш постотак и ви са њим радите шта год хоћете.

што се тиче изјаве Владе, ма колико га поштовао, направио је велику погрешку. о томе сам и писао као о једном пропусту у клубу.
морамо имати потпарола. Владо може да даје изјаве о тиму, утакмици, припремама. ово није његова надлежност, и није његово да о томе коментарише.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 07:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Odlicna je stvar ako smo mi kao klub dosli na taj nivo da nam je ova Vladina izjava problematicna. U situaciji u kojoj se u nasoj upravi nalazi korov koji ne mrda guzicom da odradi svoj dio posla, bar one osnovne stvari, kaciti se za to sto je Vlado od muke progovorio o posljedicama suspenzije, cudno je to sto su pojedinci dali sebi za pravo da mu zamjeraju. Zamjerate covjeku koji je jedan od rijetkih zasluznih za ove rezultate kluba. To nije u redu!
Slazem se da svako treba da prica o svom dijelu posla, ali ovo sto je Vlado rekao je surova istina. I treba da je kaze! Vecina guzonja u foteljama ne prica i ne radi nista tako da je svaka Vladina izjava melem za usi.
Dakle, kada Uprava odradi sve za sta je zaduzena tada mozemo pricati o Vladinom "ekscesu".

Pricu oko suspenzije bolje je da nastavimo sutra nakon odluke lopova iz Uefe.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 08:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Čađo je napisao:
Uzeli smo 4:1, Mikić, Vidaković, Kunić i Prodanović, domaćini su dali gol iz penala kod rezultata 4:0


Veljovic out,Vidakovic in.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 09:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
Dzaja uze lagano milion, Kreten Glisic sada ce na miru moci da vrati dugove svojim kamatasima, i lagano na ulicu, jeli nije uspio da dobije stadion, 15 dunuma zemlje, i kucu. U meduvremenu su mu kamatasi uzeli stan na Starcevici, i sve sto je imao tako kad kamatasi pokupe lovu, preostajemu ulica. Drago mi je da uprava podnjela tuzbu protiv Spice, koji jedan od direktnih kamatasa, i nadam se da ce da plati sve sto je uzeo od kluba.

Za sada su poznata trojica ljudi koji ce ciniti novi savez, a to su Aleksandar Ristovic, Sergej Barbarez, i Mehmed Bazdarevic.

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 09:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17354
Мислим да ипак не пију воде ове приче о некој теорији завјери,жељо слави 90 рођендан,па Борац првак,вако-нако,мислим да нисте управу у вези тога!
Јер и тај жељезничар ће без европе остати,вјероватно без играча,и неће моћи ни прославити тај њихов рођендан у наставку године,тако и све остале екипе које су у борби за европу,наравно,ако уефа не да неки ултиматум,или неки нови савез они оснују.
Стоји то да су у претходним годинама ови из савеза укопавали Борац,понјавише наши.
Уефа о овоме предсједнику од 2001 кад је лига уједињена труби,и кад им је допизидило ударили суспензију!
Али,играће и њихова репрезентција,и НАШ БОРАЦ,и остали клубови европу,то је дефитивно,ја се ни мало нисам насикиро око суспензије,биће европа,иначе онај не би долазио тако код нас да нам гледа Комунале! 8) !


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 10:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Da, ne trebaju Vladi izleti van fudbala, treba mu malo više drčnosti. Barem je to moje mišljenje i kod sastava i formacije pogotovo vani a i u ovim stvarima. Pa sunce mu nećeš ostati gladan šta si se prepao koji klinac, glavu gore i samo nastavi raditi a nefudbalske stvari ne treba da te zanimaju, sve će se to riješiti, ne drami previše.

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 10:27 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Али не играњем европе,Уефа и фифа добијају..ево зашто
Сви клубови који се квалификују за надметање у свим европским такмичењима добијају одређену суму новца ,јел тако?
Иако те двије европске орагнизације имају средстава ко ће знати колико опет иде њима на руку што не играју у овом случају наши клубови..
колико је само партизан добио квалификовањем у групну фазу ЛШ, 9милиона?исправите ме ако гријешим то је само моје размишљање
Ај Борац !


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 10:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
pa ako nedobiju nasi pare dobice neki drugi klubovi. Nece to uefa zadrzati za sebe

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 10:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Ma da, obrisao sam, eto čisto da Vlado pročita ne vjerujem da on ganja druge teme :D

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 31 Mar 2011, 10:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 10:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jul 2010, 18:22
Postovi: 730
Ljudi sta vam je ima tema Suspenzija i sto tamo ne pisete o tome a ne na ovoj temi :roll:

_________________
Ivo Andrić ima 5.000 fanova na fejsu. Dunja Ilić 15.000, Ekrem Jevrić 50.000, Kristijan Golubović 65.000 . .
Ovaj nobelovac je jednom prilikom napisao "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 11:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Има још доста до утакмице и ствари се могу промијенити, али како сада ствари стоје Сарајево би нам могло доћи ослабљено, суспендовали су 5 играча, већином првотимаца, јер нису пристали на репрограм дуга. Међу њима је и Арсенијевић, за кога се у прелазном року писало да је близу преласка код нас. А не знам са колико је утакмица кажњен њихов нападач који је добио црвени против Зрињског, пошто је директан црвени требало би бити више од једне утакмице.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 11:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14882
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Čađo je napisao:
ovosok je napisao:
to bi imalo smisla ako bi Bosnjaci glasali protiv statuta a srbi za statut..srbi su protiv statuta znaci sami sebi jamu kopaju, ovi iz federacije ce osnovati novi savez bez rs-a dok ce se fudbal u rs-u ugasiti opet...

Ali je to onda početak kraja :)


На том крају смо већ били. :wink:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 11:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
skypostman je napisao:
Čađo je napisao:
ovosok je napisao:
to bi imalo smisla ako bi Bosnjaci glasali protiv statuta a srbi za statut..srbi su protiv statuta znaci sami sebi jamu kopaju, ovi iz federacije ce osnovati novi savez bez rs-a dok ce se fudbal u rs-u ugasiti opet...

Ali je to onda početak kraja :)


На том крају смо већ били. :wink:

Samo bi ovaj kraj bio malo drugačiji 8)

tatamata je napisao:
Veljovic out,Vidakovic in.

Trebamo sačekati nedelju da dobijemo i zvaničnu potvrdu :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 11:48 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2010, 11:03
Postovi: 164
Lokacija: Banjaluka
Rasplet je po meni sledeci...

Formirace se novi savez koji ce imati podrsku uefe i fife. Da bi se pokazalo kako ljudi ovdje mogu da zive srecno i zajedno (samo ih politicari svadjaju) tu ce biti ljudi svih nacionalnosti. Srbe definitivno nece biti problem naci, jer toliko izdajnika nema ni jedan narod.

Ako to ne uspije predpostavljam da ce se od klubova koji zele igrati PL i podrzavaju takav savez formirati liga iz koje ce se moci izadji na evro scenu, sto bi nas vratilo deset god. unazad kad su samo federalci imali cast da se brukaju u evropi, malo vjerovatno zbog politickih konsekvenci koje bi to izazvalo, ali moguce.

_________________
sve dok vrbas BANJALUKOM tece BORAC zivjece
PONOS KRAJINE !!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 31 Mar 2011, 11:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Ma nećemo o tome i nadamo se da će naš Borac da igra kvalifikacije za ligu šampiona, a ako baš hoće neka suspenduju reprezentaciju... Baš me briga...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 721, 722, 723, 724, 725, 726, 727 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs