banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 14:44 Danas je 24 Jun 2026, 14:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Mar 2011, 17:39 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14882
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Не дајем ја ником ништа за право, ја једноставно желим гледати Борац у лиги шампиона као и Владо!

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 17:41 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Владо свака ти част на ријечима! Тачно се види да је разочаран овом одлуком и може се наслутити из његовог говора да ако ова ставр потраје он неће још дуго остати у БиХ него ће отићи у Србију или Хрватску,жалосно....


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 18:00 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10583
АЛЕКСАНДАР je napisao:
па шта је Владо требао рећи.. он као спортски радник и човјек којем је у интересу да се игра фудбал сигурно има овакав став..
управа има свој став јер се не иде контра оног што те храни.
шта је ту је.. опустите се, ми свакако ништа не можемо промјенити. :)

није ствар у ставу,ја њега не кривим због тога,има право на мишљење,наравно.проблем је што се његов став коси са ставовима ЊЕГОВИХ послодаваца! о томе је ријеч. какви су да су,дају ти,опет,какву такву,плату и то се мора испоштовати.
моје је мишљење да је можда било боље да се није изјашњавао о томе уопште,јер знамо како се све окрене.
па изгледа да се нико не сјећа када је клибер кажњен са 50% скидањем мјесечне плате јер је дао изјаву,буквално,кад почињу припреме,кад се иде у турску....значи,говори се и о ставу КЛУБА да о стварима које немају директне везе са струком и екипом(игра,повреде,састав)зна се ко говори у медијима,а то свакако није ни владо ни дарко ни играчи!!!
сјетите се само какву је изјаву шиповац дао и то пар пута на ову тему.све је било (смишљено и оправдано)неодређено и уопштено. а шиле је управо један од људи који може да се изјашњава и излази у јавност(поред шупута) кад су овакве и сличне ствари у питању.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 18:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14882
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Слажем се, али шта рећи онда о тој бајној изјави управе која подржава сопствену суспензију? Борац је фудбалски клуб, не политичка странка и не треба дозволити да се преко наших леђа све ово ради! Било би занимљиво видјети како би гласао ФСРС, прије рецимо пар година када је Модрича била шампион. И уопште ме не чуди ни тајминг свега овога. Јел треба напомињати да су нас више пута укопавали "наши" него други.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 18:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2010, 18:57
Postovi: 429
Pa samo budale mogu biti zadovoljne sa ovim sto se desilo sa savezom i nije mi jasno kako neko moze biti zadovoljan u ovom trenutku!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 19:19 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Inspekcija stadiona od strane ljudi iz UEFE, prošla odlično...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 19:31 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14882
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Има ли ишта од сјевера и југа?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 19:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2009, 19:48
Postovi: 362
Lokacija: Banja Luka
jel i dalje uprava Borca podrzava odluke FSRS bez obzira sto ide na nasu stetu ... koja ce to biti sramota ako nas sve suspenduju, jesmo smo bagra sveukupno


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 19:58 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12732
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
skypostman je napisao:
Има ли ишта од сјевера и југа?

Za to nemam pojma, valjda su kontrolisali samo one stvari na koje su sugerisali u prošloj inspekciji...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 20:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Борац спреман за Европу
http://www.glassrpske.com/vijest/13/spo ... vropu.html

Ни слова о градњи трибина...

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 20:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
гледајте АТВ. емисија о суспензији

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 20:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14882
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
максел je napisao:
Борац спреман за Европу
http://www.glassrpske.com/vijest/13/spo ... vropu.html

Ни слова о градњи трибина...


Тога сам се и бојао, пуна уста су им била на јесен, а ево дошло прољеће сви ћуте ко заливени.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 20:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
АЛЕКСАНДАР je napisao:
гледајте АТВ. емисија о суспензији


зајебах се.. то је било само у уводу :)

ал` фино гледат хрвате како се свађају :D

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 20:48 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Šajin je napisao:
Ако неко сазна резултат из Добоја нека јави :)

Uzeli smo 4:1, Mikić, Vidaković, Kunić i Prodanović, domaćini su dali gol iz penala kod rezultata 4:0


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 20:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
Čađo je napisao:
Šajin je napisao:
Ако неко сазна резултат из Добоја нека јави :)

Uzeli smo 4:1, Mikić, Vidaković, Kunić i Prodanović, domaćini su dali gol iz penala kod rezultata 4:0

hvala Čađo!

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 20:58 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
batica je napisao:
Čađo je napisao:
Šajin je napisao:
Ако неко сазна резултат из Добоја нека јави :)

Uzeli smo 4:1, Mikić, Vidaković, Kunić i Prodanović, domaćini su dali gol iz penala kod rezultata 4:0

hvala Čađo!

Nema na čemu i drugi put :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 21:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Овај мали Продановић нешто не добија прилике, али кад игра у пријатељским солидно се покаже. Драго ми је да имамо играче за будућност.
Зна ли неко шта је на крају било са Стефаном Дујаковићем? Је л' отишао?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 22:16 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Данас причам са другаром у вези суспензије, и нимало нас није зачудило то што се та суспензија дешава управо у години када се Наш Борац диже уз магле и када креће према титули наметнуте нам државе и према лиги европе евентуално лиги шампиона..Ово више није постало интересантно али стварно, све и сви иду на штету Борца..зашто? јел то зато што је ове године 90.годишњица једног од сарајевских клубова па "не би било фино да им узмемо титулу пред носом и баш у тој години" или је то зато што смо клуб из РС који нечему ваља и који има потенцијала и снаге за мало јаче противнике? Политика и паре су сада у игри и боре се а не спорт !!
Ај Борац !


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 22:36 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Mar 2011, 23:08
Postovi: 147
менек je napisao:
Данас причам са другаром у вези суспензије, и нимало нас није зачудило то што се та суспензија дешава управо у години када се Наш Борац диже уз магле и када креће према титули наметнуте нам државе и према лиги европе евентуално лиги шампиона..Ово више није постало интересантно али стварно, све и сви иду на штету Борца..зашто? јел то зато што је ове године 90.годишњица једног од сарајевских клубова па "не би било фино да им узмемо титулу пред носом и баш у тој години" или је то зато што смо клуб из РС који нечему ваља и који има потенцијала и снаге за мало јаче противнике? Политика и паре су сада у игри и боре се а не спорт !!
Ај Борац !


to bi imalo smisla ako bi Bosnjaci glasali protiv statuta a srbi za statut..srbi su protiv statuta znaci sami sebi jamu kopaju, ovi iz federacije ce osnovati novi savez bez rs-a dok ce se fudbal u rs-u ugasiti opet...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 22:38 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
нек се угаси. то је наш проблем. :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 720, 721, 722, 723, 724, 725, 726 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs