banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 10:29 Danas je 25 Jun 2026, 10:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
subzero81 je napisao:
po meni je najveci promasaj uprave nedovodjenje Zakarica u tim.

Ma *ebo Zakarića, pa taj i onako dobro igra samo protiv nas...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
mozemo onda ne postojanje fan shop-a, davanje kapitenske trake zaricu....

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Klupski sajt koji se ažurira samo kada se igra Evropa...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
довођење оне мрл'не и квази тренера, и ту је очигледно било неких нечистих радњи с обзиром да је његова њушка била у почасној ложи још на утакмици против Жељезничара, па онда допуштање истом да остане онолико дуго у клубу, требало га је шутнути одмах након Лозане. У исто вријеме управа јебе ствар, умјесто да максимално подрже Клибера и Владу, неко као да чека да се догоди неколико лоших резултата па да их отјера...срамота!
Затим оно трагикомично пуштање нашег Бикија скоро па за џабе у Вошу, па пуштање малог Маркића да би се намирио неки ситни дуг према Широком, па недовођење Закарића.

О маркетингу да не причам... :angry3: направили интернет страницу, боље и да нису с обзиром на (не)ажурираност, а још смо сви причали како је и боље да се не прави ако се неће редовно ажурирати и бити напуњена разним занимљивим садржајима(фотке са тренинга, интервјуи са играчима и сл...).
Фан шоп ми не треба ако ће бити направљен чисто реда ради. Уколико ћу у њему моћи купити само неки дрес и то уколико није нестало, онда зајеби то. Прави шоп треба да има све од дугмића за кошуљу са грбом Борца и разгледница па до тренерки, навијачких мајица и дресова и то у свим величинама. да не причам о интернет продаји и могућности да људи из иностранства купе навијачке реквизите.
и још неких милијарду ствари око маркетинга које могу урадити и то јефтино, а не желе.
Је л' доста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
:) tj jednom godisnje.
uuu kako da zaboravim jebenog dzimija marica. ( ovih dana redovno tucem protiv srbije u19 na kladionici, ipak njih vodi renomirani strucnjak svjetske klase :D :D)

ali nije fazon samo traziti ono sto nevalja, moramo biti ljudi pa priznati da ima i dobrih stvari(igrali smo u evropi, prvi smo na tabeli, imamo ekstra ekipu, stadion je renoviran i jos ce se renovirati). Seljackih manira nije se lako rjesiti, ali moramo svi zajedno da radimo na tome

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
слажем се, стварно је било и добрих ствари, али као што кажеш неких сељачких манира се морамо ријешити

па не може се причати о неком озбиљном европском Борцу и бренду Крајине и РС, а да су у клубу запостављене ствари које су од огромног значаја и за промоцију клуба, али и за повећање средстава у каси!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
nista imam je prijedlog. Posto ovde ima stvarno ozbiljnih i starijih "momaka" ( za ovo momaka placate pivu), fino registrujte udruzenje simpatizera fk Borac. I pokupite prijedloge sa foruma i direktno u upravu sa prijedlozima, zeljama, zahtjevima i slicno. Svi mi samo pricamo i kuckamo po tastaturi, ali nesto vise od toga.... (svaka cast izuzetcima, znam da ih ima)

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Удружење "БУДИ БОРАЦ" :D , ма не мора ни бити регистровано, битно је да иза тог удружење и идеја стоји велики број људи.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Dobro si rekao, "seljačkih manira", treba sve idiotluke, skupiti na jedno mjesto, pa da im to možemo lakše "predočiti"...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 13:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
evo ja odmah kandidujem RBA za glavnog i generalnog kriticara udruzenja u nastanku,a Schalgera za portparola ili glavnu pricalicu :D :D

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 14:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Evo meni pada na pamet pustanje Markica u Siroki,odnosno Zrinjski sad.Pada mi na pamet "usmeni ugovor" sa Stanćeskim.Sreca pa je kurcina od igraca,ali opet dokaz neozbiljnosti i amaterstva.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 14:52 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1763
Организујте своје удружење симпатизера, још више да радите за добробит клуба..
И ове идеје све изнијети управи... изнијети врху клуба :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 15:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2011, 16:45
Postovi: 138
moze i neki strucni sastanak piva rostilj, meza sve po redu :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 15:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Ако неко сазна резултат из Добоја нека јави :)

Такође, уколико вас занима, данас КК Борац игра у Сарајеву против Босне. Имате пренос у 17 ч, на БХТ-у.


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 16:05 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2010, 14:21
Postovi: 51
Vlado Jagodić za Source.ba
Krivce treba kazniti sa 100 godina zatvora!

http://www.source.ba/clanak/80830814912 ... %20zatvora!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 16:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1763
Ваљда је данас требала бити делегација УЕФЕ на стадиону...
Зна неко нешто ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 16:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
najveci promasaj uprave je i bice ako ne produze ugovor sa Vladom Jagodicem...sad poslije ove suspenzije pitanje je da li bi on uopste zelio da potpise neki duzi ugovor...

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 17:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Владо још једном показао да је господин и пеметан човјек, свака част. ВЛАДО ТИ СИ ЛЕГЕНДА!!!

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 17:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
skypostman je napisao:
Владо још једном показао да је господин и пеметан човјек, свака част. ВЛАДО ТИ СИ ЛЕГЕНДА!!!


значи (ти или неко ко правда ову изјаву) дајете за право оним из сарајева? и ту нам се јавља други проблем,управа је јасно и гласно рекла приликом посјете фсрс шта мисли о томе,а владина изјава иде у контра сммјеру.то по мени није добро,може свашта да испадне из ове ситуације,помало непромишљено.
не кажем да је управа сјајна,да сам против владе(генерално)али неке ствари се морају знати и поштовати.
не би ме изненадила некаква казна или слично....
није нимало наивна сцена,видјећете.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 30 Mar 2011, 17:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
па шта је Владо требао рећи.. он као спортски радник и човјек којем је у интересу да се игра фудбал сигурно има овакав став..
управа има свој став јер се не иде контра оног што те храни.
шта је ту је.. опустите се, ми свакако ништа не можемо промјенити. :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 719, 720, 721, 722, 723, 724, 725 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs