banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 20:02 Danas je 24 Jun 2026, 20:02

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Mar 2011, 08:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Joj Sipovca sinoc,majko moja,svi normalno pricaju,govore svoje misljenje,par recenica,on napisao na papir(ako je uopste on napisao),svake sekunde cita tamo,problijedio ko krpa,a sunce ti vise,pa majko moja sta se desava. :-? :cry:

Sto se tice ovih povrijedjenih igraca,veliki hendikep.Ogroman.Mada ja mislim da ce se neko oporaviti do nedelje.

....................AVDUKIC.......................

..STUPAR.....STAKIC...LEO......BENOVIC.. Dakle odbrana je tu,komplet,i to je najbitnije!

............BOKALAV...GRAHOVAC..............

...SRECO..............................VELJOVIC..

..........................VIDAKOVIC................

............NIKOLIC..................................

Ne vidim drugu formaciju...Jedino sa jednim napadacem,da na desnom krilu igra Dujakovic,vezni Sreco i spic Nikolic,Vidakovic na klupi.

EDIT:Cita li iko postove onog Duleta za ssba??? :lol: :lol: :lol:

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 08:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2003, 20:23
Postovi: 1722
Lokacija: Banjaluka
Danas je vekiki dan za nas fudbal. Danas ce doci kraj ovoj lakrdiji od saveza, a sami ce sebe da uniste, FIFA i UEFA je fantasticno odradila posao.
U roku 10dana FIFA ce formirati Komitet za normalizaciju ili prinudnu upravu, u kojoj ce se nalaziti ljudi iz sporta, iz kubova. Napokon ovim grobarima je dosao kraj, do sada im je glavni posao bio namjestanje utakmica parnje love itd, a sto je jako ironicno grobari ce sami sebe danas ukopati :D :D :D :D :D

_________________
Uvijek hrabra, vesela,
svakom majka utjeha, jedina.
Pišeš naše stranice, moja
nježna kraljice, sudbine.
Rodila, te rijeka duboka,
u svakom viru Vrbas nosi tajnu,
nosi istinu.

Ovo je moj grad...

"


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 09:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
заступниче виталних интереса бошњака и босанаца, одмори мало.
ако се десе те и такве промјене и ако дођу људи које гурају припадници твог народа, то ће бити крај европских прича Борца, али и осталих клубова из Републике Српске.
а пошто увијек волиш да убациш те своје дневно политичке доскочице, али на кварно, па да и ја убацим коју.
живо ме (а и све остале) заболи и за репрезентацију и за фудбалски савез, нити су наши, нити их осјећамо нашима.
тренутно смо приморани да преко тог и таквог савеза и ове конфедералне државе егзистирамо, и боримо се за наше спортске и националне интересе.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 09:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
d.a
gdje su bili ti Srbi kad je Borac dva puta ispadao iz lige, kad su dva kluba iz RS iste sezone ispala, kad su sudije namjestale kako su htjele. Nesto nisam vidio da su oni tada nesto uradili. Puno price i na kraju nista
koliko ga god ne volim Zoka smileski je bio u pravu . Svi ti funkcioneri su jaja... koje samo pricaju a kad trebaju uraditi nesto konkretno onda nista

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 09:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
па ти функционери су тада гурали Борац доле, а Модричу горе, 2 пута преко наших леђа.
зашто су та два клуба испала присјети се мало боље.
политика је курва, то се подразумјева. али овдје су много крупнији улози у питању, и ти би то требао да знаш.
и не држим ја причу овима из ФС РС, све је то иста гамад, али држим причу клубовима из РС, који ће у случају доласка ратне-крими приче, да буду споредне улоге у њиховом филму.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 10:03 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Da ali ti isti ljudi ili barem vecina su tu. Ljubili su dupe pokojnom Jelicu, sad to rade ovom Kovacevicu. 90 posto ljudi je isti

Ratne krimi price mislis na Pusinu

Ovi trabunjaju da ce se jednim predsjednikom u FS BiH, srusiti Republike Srpska sto naravno nije tacno..

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 10:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
нико не говори о рушењу Републике Српске.
то је мало превелики залогај за све њих!

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 10:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
ево кад смо већ на тој теми...
http://www.sportsport.ba/bh_fudbal/live ... sbih/54294 - па ко хоће нек прати уживо


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 12:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jun 2010, 11:03
Postovi: 164
Lokacija: Banjaluka
Nadam se da nasi nece posustati!!!
Steta sto se sve ovo desava u trenutku kad treba da zaigramo u kvalifikacijama za LS, ali sta da se radi, postoje stvari koje su mnogo vaznije od evropskih takmicenja !!!

_________________
sve dok vrbas BANJALUKOM tece BORAC zivjece
PONOS KRAJINE !!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 12:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17354
Citiraj:
22 glasova za usvajanje novog Statuta, 28 protiv novog Statuta, tri sudržana, te jedan nedostaje. Dakle, novi Statut nije usvojen.


Са зеленог форума,питање је јел тачно!


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 12:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Ne bi se oni zajebavali sa takvim stvarima. :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 12:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Naravno da nije usvojen tamo su išli delegati FSRS i kantonalni što znači da oni nemaju slobodu odlučivanja nego delegat mora da se ponaša kako mu je naredio onaj ko ga je delegirao a svi znamo da je stav FSRS još odavno da su ponudili nešto što je neprihvatljivo, Hrvata takođe tako da je iluzorno bilo očekivati da će delegati mijenjati mišljenje baze, samo sam se smijao onim zelenbaćima koji su vjerovali u suprotno.

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 12:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Sad cekamo da vidimo kako ce se stvari odvijati...

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 12:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Dosta stvari je nejasno, ali znate kako kažu, ne vjeruj turčinu ni kada te zove na slavu 8) :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 13:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Ako sam dobro shvatio ispred hotela je i velika armije od preko 50 nekih fanatikosa koji teško da znaju šta žele ali znaju šta ne žele, ne žele ni jednog Srbina u Sarajevu i to im je najveća preokupacija

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 13:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1763
http://img841.imageshack.us/img841/6950 ... tos120.jpg


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 13:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Prebacili smo lopticu Uefi, da vidimo sta ce sad! :lol:

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 13:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
to ti je dokaz koji su to bolidi. koliko su slijepi i ograniceni. njima je dodik kriv za sve sto je lose. a ne vide dalje ispred svog nosa. Kod njih je korupicija i kriminal na puno vecem nivou ali jebe se njima za to. to sto im biraju nelegalne delegate sto su im svi korumpirani to nije problem. Problem je mile dodik. E pa sto su trazili sad su i dobili. vrsili su pritisak molili kumili da im se promjeni statut. e sad da vidimo sta ce....

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 13:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Rangarok je napisao:
http://img841.imageshack.us/img841/6950/iphonefotos120.jpg


Бар су признали то РС. :D 8) :lol:

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 29 Mar 2011, 13:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2011, 16:45
Postovi: 138
koliko mrznje na ss.ba... kad vidim sta pisu volio bih da popuse trajnu suspenziju. Inace mislim da ce uefi trebati nekad taj glas iz Bih pa ce nastojati da brzo rijesi tu situaciju i nece dozvoliti neigranje klubova i ostalih... ocekujem neki protektorat


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 716, 717, 718, 719, 720, 721, 722 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs