banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 22:22 Danas je 24 Jun 2026, 22:22

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 25 Mar 2011, 13:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Tatamata, odličan post, a pivu ma imaš je uvijek, nego ću se samo kratko osvrnutu na tvoje podsjećanje na vremena kada smo igrali igru bez "nerviranja... Utakmica nekog ljeta gospodnjeg, naravno kako je liga bila ogromna igralo se do polovine juna, a reflektori bili neispravni, valjda je bilo pokradeno ulje iz trafoa, a mi po nekoj nesnosnoj vrućini igramo utakmicu sa MINERALOM iz Teslića, kapiten Bilbija, a na terenu mrtvilo, niti mogu naši ni njihovi, patnja do sudnjeg dana, lopta jedva da se kreće po terenu, smaranje i lopte i sudije i ono malo nas na tribinama i onda se čuje neko od naših kako se prodera sa tribine, tada je izgovorio jednu legendarnu rečenicu, koja je valjda oslikala sve naše patnje od početka 90, pa do prije dvije ili tri godine, a proderao se iz sveg glasa i rekao doslovce ovo: "BIKI, PA USPORITE MALO, IGRATE PREBRZO PA VAS NE MOŽEMO PRATITI" :D :D :lol: :lol: ... Na tribini smijeh padanje, ali igra se nastavlja dalje, valjda zbog toga i volimo Borac...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 13:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
све ме то подсјети на онај графит са ограде на истоку..

"знам да је у курцу ал` га волим" :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 13:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Drzim vas za rijec s tim pivama. :D Ako Schlager,RBA,Simpatizer i tako ti iskusniji forumasi imaju koju pricicu podijeliti s nama,bilo bi bas lijepo.Uvijek je uzitak citati price iz proslosti. :)

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 14:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
tatamata je napisao:
Drzim vas za rijec s tim pivama. :D Ako Schlager,RBA,Simpatizer i tako ti iskusniji forumasi imaju koju pricicu podijeliti s nama,bilo bi bas lijepo.Uvijek je uzitak citati price iz proslosti. :)


Ma sve su priče ispričane, ova priča današnja je najljepša Borčeva priča, ovo je period kada u gradu ima najmanje ljudi koji navijaju za neke druge klubove, tako da samo treba da se iskoristi povoljan momenat...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 14:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
osamstotinazena je napisao:
Gazimestanac87 je napisao:
tatamata je napisao:
Ma Banjaluka je grad Borca i Borcevaca.Bukvalno,ali bukvalno na svakom koraku postoji nesto,da li grafit,da li natpis,da li naljepnica,da li nesto cetvrto...Ovo je samo pocetak,Borac se tek krenuo buditi,imamo ogroman potencijal,strah me i pomisliti sta ce biti za 10ak godina.Ali samo polako,baby steps. :wink:

Па трудимо се колико толико да дигнемо БЛ на ноге било то путем наљепница, натписа, графита или нешто слично.. Засад нам успијева :wink:



Meni je to jaaako njaaa :D ! Svjesna sam da ima ljudi koji se bune i smatraju da su naljepnice jedna vrsta rugla, kao i grafiti. Međutim, grafit na OŠ "Vuk Karadžić" dao mi je neku nadu da ipak ovakva vrsta spotrsko-navijačke šmekerice, veoma sigurnim koracima ulazi u svijest naših sugrađana dajući gradu određeni sportski i mladalački šmek kojim naš grad zapravo oduvijek i odiše. Koliko god nekome to prestavljalo trash kulturu, zapravo treba pozdraviti pokušaje da se strast prema klubu pretoči u legalnu i nenasilnu vrstu pokazivanja iste, makar to bile i naljepnice koje se speru i nestanu nakon 7 kiša - one zapravo nikog ne ugrožavaju.

Slika
Vozači jasno vide o kojem saobraćajnom znaku se radi, naljepnice ne prekrivaju cijeli znak, a onaj ko dolazi automobilom u naš grad, može da vidi na jedan simpatičan način koliko građani pridaju važnosti i značaja sportu. Poruka bi trebala biti: "Dobro došli u Banja Luku - grad sporta. Mi volimo naš Borac i pri tom nismo divljaci, nego strastveni navijači u pravom smislu te riječi. Dobro došli :) "


Kakav je šansa da ti budeš načelnik Komunalne policije, da zamijeniš jednog gospodina Radulovića :lol: :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 14:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
cuj gospodina, ti bas imas visoko misljenje o nekim ljudima

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 14:16 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
subzero81 je napisao:
cuj gospodina, ti bas imas visoko misljenje o nekim ljudima


Ma jok, nego Bečka škola brate, pa on se i nervira kada ga neko oslovi sa gospodine...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 14:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
:D :D

sad gledam utakmicu srbija - bugarska U21 i sta mislite ko je "strucni" konsultant. Hvala Bogu sto nemam zvucnike!!!

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 14:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Je l igraju Maleta i Avduka protiv Splita,ili nema bas nikakvih sansi?

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 14:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Za budućnost fudbala u Srbiji se ne treba brinuti dok se onakav stručnjak mota oko mladih selekcija reprezentacije Srbije.
Sad sam ga slušao 5 sekundi i jednostavno nisam više mogao. Ne trpe mi uši taj njegov glas, isti osjećaj kao da neko škripi stiroporom pored mene...

P.S. 800 za načelnika/icu(ne znam kako je pravilno za ženski rod : ) komunalne policije pod obavezno :D 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 16:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Slika
ако је неко већ стављао, пријавите :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 17:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17354
Ајде да и ја напишем коју о оним тешким временима,мада ћу се ја осврнути на једну позитивну утакмицу из тог раздобља,а та је утакмица она са САрајево 2006!(ваљда је 2006,ако нисам излапио)
Сјећам се,улазило се на онај бивши улаз на исток,а специјалне полиције је било ко благо речено као да Барак Обама долази у Бања Луку,а не навијачи сарајева!
То је мора дротова.Елем,тада су се карте продавале у данашој простроији "Лешинара",била је невиђена гужва сат времена прије утакмице,дакле сат времена,дротови се зајапурили никако доћи до карте!И вако-нако некако се домогнем вриједног комада папира и уђем на Исток 1 минут прије почетка утакмице,а напољу је било "весело" ко је био зна о чему причам!
И тако у 3 минути већ Драган Бенић доведе оним лобом Борац у предност,сјајно ко би рекао,послије тога се играло између 2 шеснестерца,са неким полуприликама са обе стране,док није Сарајево тамо око 60 минуте изједначило!
И онда цијели исток,а боме и запад око 80 минуте на ноге устаје,то је неописив осјећај био,и наравно у 94 минуту онај ћело што је дошао из Борца из Шамца се баци некако у шеснестерац,онај тупаџија из одбране сараејва још ногу постави и једанестерац,сјели стадион лудује!
И узима лопту,погодите ко......ДРАШКО ЖАРИЋ! :wink: ,и 2-1 за наш клуб,сви скачу,сви лудују,сви пјевају,то ниједна ријеч не може описати 8) !
То је нешто укратко,колико ми је у сјећању остало!

АЈДЕ АКО СЕ НЕКО СЈЕЋА НЕК НАПИШЕ ИЗВЈЕШТАЈ СА ОНЕ УТАКМИЦЕ КАД СМО САРАЈЕВО -3-2 ДОБИЛИ,КАД СМО ГУБИЛИ НА ПОЛУВРЕМЕНУ 2-0,ПА ЈЕ МИСЛИМ ГРУЈИЋ ВЛАДАН ОКРЕТО РЕЗУЛТАТ! :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 17:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Та утакимца са Сарајевом, ћело је Ивић који је дошао из Шамца тада као најбољи стрелац лиге РС. Има клип на ју тјубу покушаћу наћи, како се човјек баци у шеснаестерцу. :lol:
Е сад нек ме неко подсјети, да ли је на тој истој уткамици била нека фрка испред улаза на запад, знам да су дротови тукли кога су стигли и младо и старо, сјећам се јер сам био са старим и замало смо добили преко леђа, да смо добили вјероватно би запамтио и тачан датум. :lol:
Чини ми се да је била против Сарајева, само не знам јел се ради о истој утакмици???

Ево и клипа.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VMESJEUBRcY[/youtube]

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 17:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Нова Варош je napisao:

АЈДЕ АКО СЕ НЕКО СЈЕЋА НЕК НАПИШЕ ИЗВЈЕШТАЈ СА ОНЕ УТАКМИЦЕ КАД СМО САРАЈЕВО -3-2 ДОБИЛИ,КАД СМО ГУБИЛИ НА ПОЛУВРЕМЕНУ 2-0,ПА ЈЕ МИСЛИМ ГРУЈИЋ ВЛАДАН ОКРЕТО РЕЗУЛТАТ! :wink:


Da, okrenuli smo u zadnjih 15 minuta, veci dio utakmice bili smo poptuno nadigrani.
Marko zabio na samom kraju za 3-2.
Jedna od utakmica poslije koje me adrenalin drzao satima, kvota bila 1.95 na pobjedu Borca.
Nikad sladje pare nisam uzeo. :D

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 17:59 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Симпатизер одличан аватар. :lol:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 18:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
:)

Malo promjene nije na odmet.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 18:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17354
Simpatizer je napisao:
Нова Варош je napisao:

АЈДЕ АКО СЕ НЕКО СЈЕЋА НЕК НАПИШЕ ИЗВЈЕШТАЈ СА ОНЕ УТАКМИЦЕ КАД СМО САРАЈЕВО -3-2 ДОБИЛИ,КАД СМО ГУБИЛИ НА ПОЛУВРЕМЕНУ 2-0,ПА ЈЕ МИСЛИМ ГРУЈИЋ ВЛАДАН ОКРЕТО РЕЗУЛТАТ! :wink:


Da, okrenuli smo u zadnjih 15 minuta, veci dio utakmice bili smo poptuno nadigrani.
Marko zabio na samom kraju za 3-2.
Jedna od utakmica poslije koje me adrenalin drzao satima, kvota bila 1.95 na pobjedu Borca.
Nikad sladje pare nisam uzeo. :D


Да,тако је,а 2 гола дао Владан Грујић за изједначење :wink: !
skypostman je napisao:
Та утакимца са Сарајевом, ћело је Ивић који је дошао из Шамца тада као најбољи стрелац лиге РС. Има клип на ју тјубу покушаћу наћи, како се човјек баци у шеснаестерцу. :lol:
Е сад нек ме неко подсјети, да ли је на тој истој уткамици била нека фрка испред улаза на запад, знам да су дротови тукли кога су стигли и младо и старо, сјећам се јер сам био са старим и замало смо добили преко леђа, да смо добили вјероватно би запамтио и тачан датум. :lol:
Чини ми се да је била против Сарајева, само не знам јел се ради о истој утакмици???

Ево и клипа.

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=VMESJEUBRcY[/youtube]



Послије утакмице тренер сарејва свиам јебо маму,ахахахахахахахах,због пенала :P :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 20:04 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1763
Нова Варош je napisao:
Ајде да и ја напишем коју о оним тешким временима,мада ћу се ја осврнути на једну позитивну утакмицу из тог раздобља,а та је утакмица она са САрајево 2006!(ваљда је 2006,ако нисам излапио)
Сјећам се,улазило се на онај бивши улаз на исток,а специјалне полиције је било ко благо речено као да Барак Обама долази у Бања Луку,а не навијачи сарајева!
То је мора дротова.Елем,тада су се карте продавале у данашој простроији "Лешинара",била је невиђена гужва сат времена прије утакмице,дакле сат времена,дротови се зајапурили никако доћи до карте!И вако-нако некако се домогнем вриједног комада папира и уђем на Исток 1 минут прије почетка утакмице,а напољу је било "весело" ко је био зна о чему причам!


Иако сам још доста млад, то ми је била једна од првих опасних текми :D
До карте нисам ни дошао тада, дао сам брки на улазу 2 марке да ме пусти 8)

Дротови су испред запада направили блокаду, док су 20 метара тамо још стојали у бусевима сарајлије..
А ови наши хтјели на њих, и онда је избила фрка читава... каменице на све стране :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 22:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Прво да похвалим татамату за пост,стварно је одлично написано.. 8)

стварно ми је драго што се осврћете на нека не баш тако добра времена за Борац, али што кажете било је баш без брига, прошлост се не смије заборавити ма каква била...
Ове године им враћамо за све што нам се дешавало протеклих година и из кола у коло гледају шта је Бањалучки БОРАЦ !!
Надам се да неће бити неких игара изван "зелене површине" јер је Жељезничару ове године рођендан..(надам се да ме разумијете) :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Mar 2011, 23:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
@Simpatizer :D Joj Bikija, lol :D

Sad cu malo skrenuti temu, opet o regionalnoj ligi, ako moderacija smatra da nije ok, brisi.

Nije da nas se nesto previse tice, ali Zeljo odigrao nerijeseno nerijeseno sa Dinamom, jest da je prijateljsa. Iz naseg meca sa Zvezdom, zatim ovog protiv Dinama, vidi se da vodeci timovi ove lige nisu u prevelikom zaostatkom za komsijama. Citam na ssu

Citiraj:
Sigurnosna situacija na stadionima jedna je iod najvećih prepreka za pokretanje regionalne lige koju mnogi odavno zagovaraju, među njima i Zdravko Mamić. Upitali smo zato Mamića jeli atmosfera na večerašnjem meču starih rivala potvrda da je došlo vrijeme za regionalnu ligu.

"Sve je bilo na vrhunskom nivou, nema sumnje, ali ne trebamo zaboraviti da se radilo o utakmici revijalnog karaktera. Ko zna kako bi bilo da se igrala utakmica za bodove, i ne samo to, ovo večeras je izuzetak, nije svugdje ovako", iskren je Mamić.


Evo mi cemo za 2 dana sa Splitom, pa cemo vidjeti, ali moje misljenje je da nece biti nikakvih ekscesa. Napominjem opet, prijateljske utakmice, na takmicarskim bi bilo napetije definitivno, ali mislim da bi se uz odredjenje mjere sigurnosti moglo sve ukombinovati.

Da se razumijemo, ako hocemo pun stadion, ako hocemo sjever/jug, pa da pred 10.000 ljudi se igrao na Gradskom, misljenje je moje da nam treba ova liga. Da se razumijemo, zvucnije ime = puniji stadion. Vidjeli smo ljetos, dolazi Lozana, ej, Lozana, stadion krcat. Nece nam puniti stadio Buducnost iz Banovica, ili Zvijezda iz Gradacca. Da se razumijemo odmah, neki ce reci "fenseri nam ne trebaju" i sl. A onda ce biti kuknjave, igramo kupus ligu pred hiljadu ljudi, ne mozes napuniti stadion.

Pa evo vam utakmica sa Zeljom i Sarajevom, zvucnija imena, puniji stadion. Kraj price. Ja i vi ovde na forumu dodjete gledati Borac nezavisno da li je na drugoj strani TOSK ili Lozana. Ali takvih ljudi nema dovoljno da se napuni stadion. Imamo sad oko 7.500 mjesta, a u blizoj buducnosti mozda u koju hiljadu vise, nema toliko ljudi u ovom gradu da ce ih privuci svaki protivnik.

A zamislite, jedna subota dolazi Hajduk iz Splita, pa nakon toga u goste dolazi Zvezda. Pa ne mogao naci mjesta na stadionu. A onda atmosferu tek mozes zamisliti. Pa zamislite da imamo po 10.000 ljudi (racunajuci kad bi imali sjever i jug nadogradjen) po utakmici.
Pa se stavi cijena karata:
vip: 10 KM(cca 1000 mjesta) = 10.000 KM
zapad: 7 KM (cca 2500 mjesta) = 17.500 KM
istok: 5 KM (cca 4500 mjesta) = 22.500 KM
sjever/jug: 4 KM ( 3000 mjesta)= 12.000 KM
______________________________________
= 10.000-11.000 ljudi = 50.000 KM po utakmici

Pa uzmemo ligu sa otprilike 16 klubova, 15 kola kuci, pa racunaj
50.000 * 15 utakmica = 600.000 KM
Eto nam skoro pa jos jednog godisnjeg budzeta od ulaznica samo. Navijacki rekviziti bi bili trazeniji, eto i od toga neke kinte. A onda se i nadje generalni sponzor, prihodi od TV prenosa (a ne je.enih 2000 KM da se moramo prilagodjavati bhtu)

Pa se napravi dogovor sa UEFO-m da prvak regionalne lige ide direktno u Ligu Sampiona, drugi u Ligu Evrope, a treci i cetvrti u neke kvalifikacije za LE.

Pa ti zamisli atmosferu u gradu prije utakmice, cijele sedmice se bruji o dolasku Partizana, Zelje, Dinama. Pa docekas nedelju popodne/navece pa lagano na stadion. A tamo 10.000-12.000 ljudi, igla nema gdje da padne, pa istok zapjeva "Napred Borce bori se", a onda kontra huk sa zapada "Nasa pjesma ori se", a tebi se najezi svaka dlaka na tijelu.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 711, 712, 713, 714, 715, 716, 717 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs