banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 15:13 Danas je 25 Jun 2026, 15:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 24 Mar 2011, 12:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Red bi bio :lol:

Ma tema je imala uspone i padove, ali odrzala se normalna rasprava nekako...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
tatamata je napisao:
Hahaha,bas me zanima hoce li izgraditi sjever i jug,a cisto sumnjam.Pogotovo ako bude suspenzija,a i ako ne bude,upitno je.

P.S.Ono sto sam zaboravio spomenuti,a sad sam se sjetio,protiv Celika je medju Lesinarima bio i Boka lav,navijao citavu utakmicu uprkos kisi,i svemu.Pa cisto da se zna koje je to srce.Sjecam se jednom kada je na poluvremenu bio zamjenjen,on je iz svlacionice dosao da ostatak utakmice navija.

Ja ne sumnjam grad se kreditno zadužuje u tu svrhu a radovi su i prije najavljeni u aprilu a završetak radova do kraja godine. Dakle nema nešto puno nade za Evropu za te dvije tribine. A čisto sumnjam i da će se rok ispoštovati to ima da se gradi do juna 2012.

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 13:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Šajin je napisao:
Народе тема је управо прешла 200 000 прегледа 8)
пошто је отворена прије 280 дана, то је 714 прегледа дневно


Pa trebali bi neku žurku napraviti, eto ja predlažem da odemo na večeru zajedno sa igračima i upravom F.K. Borac...


....а за вечеру је предуслов да.....
платите упад на текму са сплитом!!

умјесто да сад буде џ,и против сарајева продају 5-6 миља улазница,сад ће з а2 текме продати вјероватно мање....
и још нешто,да нису у питању дрес,шал и остали артикли од клуба,онај ко их добије на текми са сплитом,не знам шта би требао да уради са тим "нагр4адама". као ко купи улазницу учествује у наградној игри.....мсм,из једног у други сељаклук.....фујфујфујфујфуј......

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 13:24 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ko je donio odluku da se placa ulaz protiv Splita-upala mu kita! :D

Ja se nadam da ce tu igrati prvi tim,a,sto da ne,i Maleta i Avduka....i tako ce garant biti rezerve u bh reprezentaciji.

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Poslednji put menjao Schlager dana 24 Mar 2011, 13:36, izmenjena 2 puta

Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 13:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
vlakanje je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Šajin je napisao:
Народе тема је управо прешла 200 000 прегледа 8)
пошто је отворена прије 280 дана, то је 714 прегледа дневно


Pa trebali bi neku žurku napraviti, eto ja predlažem da odemo na večeru zajedno sa igračima i upravom F.K. Borac...


....[b]а за вечеру је предуслов да.....
платите упад на текму са сплитом!!
[/b]

умјесто да сад буде џ,и против сарајева продају 5-6 миља улазница,сад ће з а2 текме продати вјероватно мање....
и још нешто,да нису у питању дрес,шал и остали артикли од клуба,онај ко их добије на текми са сплитом,не знам шта би требао да уради са тим "нагр4адама". као ко купи улазницу учествује у наградној игри.....мсм,из једног у други сељаклук.....фујфујфујфујфуј......


Upravo... :lol: :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 14:09 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
сељаклук за сељаклуком.
навикли смо за све ове године, али нисмо огуглали, нити ћемо икада.
то је основни проблем у управи што ту нема спортских радника, нити било кога ко се имало, али имало разумије у фудбал и управљање клубом. враћамо се на то да је њима свима то неко оптерећење изгледа, умјесто да буде част. неупућени су, али то их не ослобађа кривице за овакве ствари.
нека запосле онда упућеније и компетентније, агилније и млађе да нам се овакве ствари не дешавају.

да се разумијемо, ја сам први да се плаћа улаз за пријатељску. али онда нема бесплатног улаза против Травника или Звијезде или неког слабијег клуба из лиге. ајде да будемо досљедни и да се онда увијек плаћа. мени нема ништа горе него када одлуче да је за првенствену утакмицу улаз бесплатан.
али ако сви на стадиону чују да је улаз бесплатан и ти онда промјениш одлуку, е то је велики, али велики проблем. на таквим испитима и ситницама се види разлика између малог и великог клуба. а ми смо са оваквим поступцима још далеко и све даље од озбиљног и великог клуба какав би ми сви вољели да БОРАЦ буде! са оваквим поступцима се људи тјерају од клуба, умјесто да се стварно и искрено ради на томе да Борац буде бренд и да што више људи буде заинтересовано за њега.
ако им је то уопште циљ...

таман када треба да се радујемо неким стварима они усеру и врате нас у реалност!

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 14:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
znaci smjestaj i klopa igraca splita su problem. Kakav smo mi klub evropskijeh svatanja. Koji kurac onda organizuju utakmicu ako ne mogu da ispostuju svoje goste. jos puno rada nama svima zajedno ostaje, da bi smo prismrdili evropskim klubovima.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 14:23 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
subzero81 je napisao:
znaci smjestaj i klopa igraca splita su problem. Kakav smo mi klub evropskijeh svatanja. Koji kurac onda organizuju utakmicu ako ne mogu da ispostuju svoje goste. jos puno rada nama svima zajedno ostaje, da bi smo prismrdili evropskim klubovima.



исправак кривог навода :wink: ,сплит нас,како ствари стоје,неће коштати нити једне једине марке!!!

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 14:33 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Skuhaćemo im Pašta šutu! :D

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 14:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
nece klub, hoce nas :D :D

daj te im po evu iz srca mora i dosta. I onako je post :D :D

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 16:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Slika

Slika


8) 8)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 16:09 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
I sad ce doci neki idioti, i to isarati. U roku od 5 dana. Daj Boze da grijesim.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Kod:
http://i56.tinypic.com/2po1vkn.jpg


Evoo :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 16:29 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Citiraj:
Ћорић: Уз добре партије до титуле

- Имамо велику бодовну предност у односу на сарајевски Жељезничар, али не смијемо да се опустимо. Морамо да наставимо са добрим партијама и шампионска титула ће сасвим сигурно доћи у Бањалуку - рекао је Леонид Ћорић, дефанзивац бањалучког Борца.

Борац је освојио 10 бодова у прва четири кола овог прољећа и са осам бодова предности држи лидерску позицију у Премијер лиги БиХ. С обзиром на два тешка гостовања, да ли је то неочекивано?

- За нас није, пошто смо показали да добро играмо и на страни и код куће. Можда многи нису очекивали да ћемо да савладамо Широки на "Пецари" те да ћемо донијети бод са гостовања Вележу, али ми смо вјеровали и успјели смо. Играмо веома добро и само тако морамо да наставимо, понављам, не смијемо да се опустимо. Још 11 кола остало је до краја и питање првака је далеко од ријешеног.

Да ли вам је Жељезничар и даље једини конкурент за титулу?

- Да, мислим да ћемо до краја првенства да водимо борбу само с њима. Поштујем све екипе, али Жељезничар је далеко најозбиљнији кандидат за титулу, уз нас наравно.

Да ли препреку до титуле могу да представљају два везана гостовања Борца, као и меч на "Грбавици"?

- Имамо веома добру статистику са гостовања и не бојимо се ниједне утакмице на страни. Једнако добре партије до сада смо пружали на свим теренима и мислим да је све у нашим рукама. Може се десити да киксамо, али исто тако не вјерујем да ће Жељезничар побиједити све мечеве до краја, а то је показао и пораз од Слободе на домаћем терену. О титули одлучујемо сами.

Одбрана Борца је најбоља у Премијер лиги БиХ. Постоји ли нека тајна за веома добре партије које пружате?

- Ту нема тајне. Прије свега, ми смо веома добри другови и одлично се слажемо на терену. Играмо веома чврсто у сваком мечу и веома добро смо уиграни, што је довело до тога да имамо најбољу одбрану.

Из године у годину гледамо све јачи Борац, да ли је сада вријеме за искорак на европској сцени, уколико не буде санкција ФС БиХ?

- Квалитет фудбала на овим просторима је све бољи посљедњих година и сигурно је да је томе допринио и Борац. Не само ми, и остале екипе са богатом традицијом постају све јаче. Прошле године смо се саплели на првом кораку у мечевима с Лозаном и мислим да ове морамо направити корак више. Морамо наш фудбал представити у што бољем свјетлу.

Након меча са Црвеном звездом Борац ће одиграти још један меч с екипом с простора бивше Југославије. Меч са Сплитом игра се 27. марта.

- Сплит је веома квалитетна екипа и драго ми је да ћемо меч играти у Бањалуци. Наши навијачи су нас подржавали у сваком мечу и заслужили су да гледају квалитетне мечеве на Градском стадиону. Надамо се да ће утакмица задовољити све љубитеље фудбала.


Citiraj:
Петрић: Одбрана доноси титулу


Са девет примљених голова у досадашљих 19 кола Премијер лиге одбрана Борца је најбоља у БиХ. Јасно је да "црвено-плави" на јакој и чврстој одбрани праве одличне резултате у посљедње вријеме. Штопер Бојан Петрић је одиграо свега 90 минута, и то у најтежем гостовању досадашњег дијела сезоне, против Вележа у Мостару, а тај сусрет завршен је без побједника.

- Нимало ми не годи што сам углавном резерва, али то је судбина нас фудбалера. Када играте у најбољем тиму једне лиге, морате да се помирите са чињеницом да сте један међу једнакима и да нијансе одлучују. У сваком случају Борац је први, а треба сви да схвате да је то успјех свих нас у клубу. При томе мислим на фудбалере, стручни штаб, управу и све људе који су уз Борац или се крећу око њега и помажу му. Лијепо је било бити побједник Купа БиХ, а још љепше ће бити када освојимо шампионску титулу. Знам да смо најбоља одбрана лиге јер смо примили само девет голова и тврдим да ћемо бити пресудан фактор у освајању титуле – тврди Петрић.

Он је додао да ће Борац покушати да понови низ од 13 мечева без пораза, што је рекорд Премијер лиге БиХ.

- Вјерујте да када утакмица почне, нико не размишља о било чему другом осим о побједи у том сусрету. Рекорди су нешто чиме се не оптерећује нико у нашем тиму, али они свакако годе. Имамо серију од 13 мечева без пораза у првом дијелу сезоне и свјесни смо да смо и другима, али и себи, поставили високу препреку. Није нам циљ да је оборимо, већ да освојимо титулу, без обзира на резултате. Имамо осам бодова више од Жељезничара и ту предност не смијемо да испустимо. Залиху можемо да сачувамо само позитивним резултатима. Наш циљ се зна, а сви вјерујемо да ћемо у наставку сезоне бити на још већем нивоу – поручује Петрић.

Овај фудбалер је у посљедњих годину дана имао понуде из Албаније, а био је и на припремама белгијског Стандарда из Лијежа.

- Мени је у Борцу лијепо, волио бих да имам загарантовано мјесто у првих 11, али поштујем сваку одлуку тренера. Белгијска епизода је иза мене, а мислим да ће бити још могућности за одлазак у иностранство. Сада сам сконцентрисан на то да Борац освоји титулу првака БиХ – закључио је Петрић.

Против Сплита поклони навијачима

Управа бањалучког Борца донијела је одлуку да на пријатељској утакмици против Сплита дарује поклоне највјернијим навијачима. Сви који купе улазнице за западну или источну трибину биће у конкуренцији за добијање дреса, шала или качкета Фудбалског клуба Борац. Извлачење награда биће обављено у паузи између два полувремена меча између Бањалучана и Сплићана, који је на програму у недјељу од 17 часова у Бањалуци.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 16:31 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Ne znam da li se dobro vidi,ali upravo sam u svom komsiluku upratio zanimljivu stvar i ovjekovjecio!
Bravo za komsijski podmladak!

Slika
By [URL=http://profile.imageshack.us/user[/URL] at 2011-03-24

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 16:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
И наљепница на бандери. :wink:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 16:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
ма читав је град у борчевом руху, реално :)

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 17:29 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
јесте...
кад пролазиш кроз парк Петар Кочић,свака бандера је облијепљена нањепницама и не само у парку,него у цијелом граду је тако :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 17:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Ma Banjaluka je grad Borca i Borcevaca.Bukvalno,ali bukvalno na svakom koraku postoji nesto,da li grafit,da li natpis,da li naljepnica,da li nesto cetvrto...Ovo je samo pocetak,Borac se tek krenuo buditi,imamo ogroman potencijal,strah me i pomisliti sta ce biti za 10ak godina.Ali samo polako,baby steps. :wink:

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 18:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Schlager je napisao:
Ne znam da li se dobro vidi,ali upravo sam u svom komsiluku upratio zanimljivu stvar i ovjekovjecio!
Bravo za komsijski podmladak!

Slika
By [URL=http://profile.imageshack.us/user[/URL] at 2011-03-24


Ovu je sliku kacio jedan od forumasa ovde, i to sa balkona slikano. Da li je njegov stan, ili ne, ne znam, i nije moje da pricam o tome, ali mi se cini da je to djelo jednog od forumasa.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 709, 710, 711, 712, 713, 714, 715 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs