banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 03:16 Danas je 25 Jun 2026, 03:16

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Mar 2011, 22:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Simpatizer je napisao:
Zna se ko su i sta su to doba za nas bili klubovi izvan granica nase svetinje! Ni oko toga nije bilo sekiracije, a sad smo odjednom politicki korektni...pa p.cka mu materina, da sam u ratu bio toliko korektan dosad bi 4 noge im'o! :D
I zato, Gorane, pravi te slicice onako kako ti mislis da je najbolje! Dosta je vise i tog pederluka i zapomaganja, kukanja....ovom ne valja ono, ovaj bi ovako...pa jeste li navijaci, simpatizeri ili tetkice?! Nije ovo pozoriste, nema na stadionu emancipacije, nema kulture....utuvite si to u glavu!

Lijepo napisano!

Citiraj:
Pa onda opet kuknjava oko toga sto nas je uprava za.ebala oko ulaza za prijateljsku?! Koji je vama k.rac? Nije ni prvi ni posljednji put da tako j.ebu u mozak! I sta sad, neki se nasli uvrijedjeni? U tri materine, nemojte ni doci ako ne mozete preci preko toga! Nas starije lazu iz godine u godinu pa smo jos uvijek tu.

Ma ja sam mislio da sam navik'o na mnoge lazi, ali licemjerje koje je pokazalo nekoliko kreatora 'evropskog Borca', mi je, sto kaze Schalger, popusilo zivce.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 22:20 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Split nije protivnik zbog kojeg bi se naplaćivao ulaz na cijelom stadionu, oni jesu treći, ali to nije klub koji puni stadion, da je Juventus ili Barselona, pa još i da progutaš, ali ovako, istok mora da bude slobodan, ali eto valjda neće ostati gladni ako naplaćuju na cijelom stadionu... :-?


и то би био какав такав компромис.....исток МОРА бити слободан,иначе,нисам сигуран колико ће људи уопште доћи.
и још једна ствар,опет долазимо на причу обезбјеђења,редара и осталих непотребних глупости које могу да доведу до...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 22:23 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
vlakanje je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Split nije protivnik zbog kojeg bi se naplaćivao ulaz na cijelom stadionu, oni jesu treći, ali to nije klub koji puni stadion, da je Juventus ili Barselona, pa još i da progutaš, ali ovako, istok mora da bude slobodan, ali eto valjda neće ostati gladni ako naplaćuju na cijelom stadionu... :-?


и то би био какав такав компромис.....исток МОРА бити слободан,иначе,нисам сигуран колико ће људи уопште доћи.
и још једна ствар,опет долазимо на причу обезбјеђења,редара и осталих непотребних глупости које могу да доведу до...

А замислите каквих ће срања бити на следећој домаћој(знамо сви којој)због "врелине" те утакмице,,..како ће они бити надркани могу замислити,али мону нам само клекнути ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 22:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
vlakanje je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Split nije protivnik zbog kojeg bi se naplaćivao ulaz na cijelom stadionu, oni jesu treći, ali to nije klub koji puni stadion, da je Juventus ili Barselona, pa još i da progutaš, ali ovako, istok mora da bude slobodan, ali eto valjda neće ostati gladni ako naplaćuju na cijelom stadionu... :-?


и то би био какав такав компромис.....исток МОРА бити слободан,иначе,нисам сигуран колико ће људи уопште доћи.
и још једна ствар,опет долазимо на причу обезбјеђења,редара и осталих непотребних глупости које могу да доведу до...


Znači mora da se plati obezbjeđenje u fulu, njih nekoliko stotina, moglo bi bite više obezbjeđenja nego gledalaca, ali ja vjerujem u momke sa istoka da će to da riješe za dobrobit kluba i klupsku promociju, kada već neće klipani koji vode klub i za to su plaćeni legalno ili kradu ilegalno, onda moraju navijači da troše svoje vrijeme i energiju i da upravljaju klubom...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 07:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
Борац под хитно мора да створи властиту редарску службу, а не да Ацо Милошевић годинама музе клуб, узимајући огромне паре, а дајући пензионерима и студентима ситниш.
под хитно морају да оформе озбиљну маркетинг екипу, јер џаба нама европа ако нећемо опет зарадити паре, пропуштајући да прођу поред клуба као и прошле године. џаба нама европа ако ће да се дешавају овакве ствари, и да се буквално тјерају људи од клуба оваквим потезима, умјесто да се привлаче. да се раде и акције по основним и средњим школама, радио, тв, плакати, билборди, и наравно рекламе на стадиону које су опет тотално запостављене, као и спонзори којих нема ни за лијека! и још милион ствари због којих изгледамо баш смјешно, поготово знајући причу о европском Борцу

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 09:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Hahaha,bas me zanima hoce li izgraditi sjever i jug,a cisto sumnjam.Pogotovo ako bude suspenzija,a i ako ne bude,upitno je.

P.S.Ono sto sam zaboravio spomenuti,a sad sam se sjetio,protiv Celika je medju Lesinarima bio i Boka lav,navijao citavu utakmicu uprkos kisi,i svemu.Pa cisto da se zna koje je to srce.Sjecam se jednom kada je na poluvremenu bio zamjenjen,on je iz svlacionice dosao da ostatak utakmice navija.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 09:26 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:26
Postovi: 18992
Kako ide ona vasa,"Raspudic Boris,tanananana,Raspudic Boris,tananana,Raspudic Boris,s nama na tribinama" 8)

_________________
"Možete da budete najbolji student ili najbolji stručnjak u nekoj oblasti ali ako niste u sistemu vlasti, ako niste dio vlasti, sve je to zabluda''


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 09:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2009, 14:16
Postovi: 838
Lokacija: oko zelenog mosta
jutros citam da je olimpijski komitet poslao pismo u uefu u kojem pokusavaju da ih malo "smekšaju" sto se tice suspenzije
međutim mislim da su oni ss-ovci neumoljivi...

_________________
pokaži da možeš,da si najbolji ti


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 10:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Ne znam,ja sam pisao,meni ta suspenzija izgleda nekako nerealno,cak pomalo smijesno.Mislim da se previse halabuke diglo oko toga,a na kraju ce biti "tresla se gora,rodio se mis".I ako dodje do suspenzije,mislim da nece imati neke velike posljedice,jer ce u najkracem mogucem vremenu biti formiran novi Savez,ili sta vec.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 10:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Citiraj:
Dan D za bh. fudbal neće biti 29. mart, kada je zakazana sjednica Skupštine Nogometnog/Fudbalskog saveza Bosne i Hercegovine, već nekoliko dana poslije kada bude zasjedao Odbor za hitna pitanja UEFA-e, odnosno izvršni odbori evropske i svjetske fudbalske federacije.

Kako saznaje SportSport.ba, odavno već postoji pripremljen scenario, koji su sačinili u kooperaciji predstavnici UEFA i FIFA, te pojedini ljudi iz bh. fudbala.

Prema tom scenariju, ukoliko Skupština N/FSBiH odbije zahtijeve međunarodnih fudbalskih tijela, sadašnji bh. Savez prestaće da postoji i biće rasformiran. Potom će biti imenovano privremeno rukovodstvo od strane UEFA i FIFA, u kojem neće moći raditi nijedan od sadašnjih zvaničnika N/FSBiH.

Plan je da potom bude oformljen novi savez, koji će biti upotpunosti usklađen sa statutima FIFA i UEFA.

Loša stvar u ovakvom raspletu događaja je da u periodu dok se ne formira novi savez sa novim rukovodstvom, sve fudbalske reprezentacije BiH, uključujući i A tim, kao i svi klubovi, neće imati pravo nastupa u takmičenjima pod ingerencijom FIFA i UEFA.

UEFA i FIFA navodno već imaju spremna imena ljudi koji bi se nalazili u privremenom rukovodstvu, te ljude koji bi nakon implemetacije uslova preuzeli vođenje bh. Saveza.

Bilo kako bilo, narednih mjesec dana u svakom će slučaju biti veoma interesantni što se bh. fudbala tiče.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 10:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Ма дајте људи неће бити суспензије пазите шта сам вам рекао. . .

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 11:08 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Aleksandre, samo da znaš da je grafit završen i da izgleda odlično, a inspiracija je bila upravo naljepnica... :D :D

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 11:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Aleksandre, samo da znaš da je grafit završen i da izgleda odlično, a inspiracija je bila upravo naljepnica... :D :D

и ја сам то хтио да кажем :)
синоћ сам видио и графит изгледа баш моћно. 8)
на оним сликама од прије неки дан уопште ми није изгледао овако велик, али синоћ кад сам га видио право сам се изненадио. Баш је велик, а детаљи су одрађени фантастично.

имам једну слику, али је са телефона и још је била ноћ па се слабо види, тако да нећу постављати. кад неко услика како треба нека стави


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 11:27 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Šajin je napisao:
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Aleksandre, samo da znaš da je grafit završen i da izgleda odlično, a inspiracija je bila upravo naljepnica... :D :D

и ја сам то хтио да кажем :)
синоћ сам видио и графит изгледа баш моћно. 8)
на оним сликама од прије неки дан уопште ми није изгледао овако велик, али синоћ кад сам га видио право сам се изненадио. Баш је велик, а детаљи су одрађени фантастично.

имам једну слику, али је са телефона и још је била ноћ па се слабо види, тако да нећу постављати. кад неко услика како треба нека стави


Ma inspiracija je bila naljepnica do koje su momci došli sasvim slučajno, a onda su sa nje odradili grafit, tako da ALEKSANDRE, eto da znaš da si "krivac" još da ti kažem da moraš da prikupiš 100 KM, da se momcima pomogne da plate kaznu, jer su NEĐELJKOVI puleni momcima odvalili stojanku... :x :mad:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 11:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
ха, дођавола!
још ми колега рече да су добили сагласност станара и то...
јој Боже. гдје ми живимо!

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 11:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
пу мајку му :-?

али сад ми нешто није јасно. уколико су момци добили ссагласност станара, тј. сагласност од заједнице етажних власника, како "неђељковци" могу да их казне?
јер колико сам ја схватио зграде су сад како да кажем приватно власништво и о свему одлучује заједница етажних власника и уколико су они допустили да се нешто ради на згради, зашто онда ови мајмуни пуцају казне?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 12:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Šajin je napisao:
пу мајку му :-?

али сад ми нешто није јасно. уколико су момци добили ссагласност станара, тј. сагласност од заједнице етажних власника, како "неђељковци" могу да их казне?
јер колико сам ја схватио зграде су сад како да кажем приватно власништво и о свему одлучује заједница етажних власника и уколико су они допустили да се нешто ради на згради, зашто онда ови мајмуни пуцају казне?

Зато што и они себи морају наћи начина како да стрпају нешто у џен или ти преведено морају и они зарадити некако од тог графита.. :angry4: :angry4:

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 12:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Gazimestanac87 je napisao:
Šajin je napisao:
пу мајку му :-?

али сад ми нешто није јасно. уколико су момци добили ссагласност станара, тј. сагласност од заједнице етажних власника, како "неђељковци" могу да их казне?
јер колико сам ја схватио зграде су сад како да кажем приватно власништво и о свему одлучује заједница етажних власника и уколико су они допустили да се нешто ради на згради, зашто онда ови мајмуни пуцају казне?

[b]Зато што и они себи морају наћи начина како да стрпају нешто у џен или ти преведено морају и они зарадити некако од тог графита..[/b] :angry4: :angry4:


Ovo je možda najtačnije...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 12:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Народе тема је управо прешла 200 000 прегледа 8)
пошто је отворена прије 280 дана, то је 714 прегледа дневно


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 12:46 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Šajin je napisao:
Народе тема је управо прешла 200 000 прегледа 8)
пошто је отворена прије 280 дана, то је 714 прегледа дневно


Pa trebali bi neku žurku napraviti, eto ja predlažem da odemo na večeru zajedno sa igračima i upravom F.K. Borac...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 708, 709, 710, 711, 712, 713, 714 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Baidu [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs