banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 04:24 Danas je 25 Jun 2026, 04:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Mar 2011, 16:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2010, 14:21
Postovi: 51
Borac pred osvajanjem šampionske titule
Raspudić: Ginućemo da donesemo titulu u Banja Luku!

http://www.source.ba/clanak/98376504836 ... ?ref=tiker


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 16:39 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011, 22:34
Postovi: 21
Lokacija: Лакташи
Sta ste se raskukali....nije valjda da ne mozete skupiti 3km za istok... :/


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 16:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
не ради се о 3 марке. ради се о томе да су неки људи у управи дебили


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 16:57 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011, 22:34
Postovi: 21
Lokacija: Лакташи
Šajin je napisao:
не ради се о 3 марке. ради се о томе да су неки људи у управи дебили


budala je bilo i bice.. :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 17:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
Lesinari Laktasi je napisao:
Sta ste se raskukali....nije valjda da ne mozete skupiti 3km za istok... :/

јел ти то неког прозиваш за 3 КМ???
надам се да ми се учинило!

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 17:12 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011, 22:34
Postovi: 21
Lokacija: Лакташи
Ne! Samo kazem ko voli borac dace i 5km.. npr ja iz laktasa kad idem treba mi 4km za bus, 3km za istok + 3-4km za jesti..tako da bez 10-15km nmg na tekmu....


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 17:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Није проблем то, ја сам већ изрекламирао код неких познаника да ће бити бесплатно и већина је рекла да ће доћи, а сад кад дођу на утакмицу и виде да није, испаде ја лажов. :confused3:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 17:55 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
skypostman je napisao:
Није проблем то, ја сам већ изрекламирао код неких познаника да ће бити бесплатно и већина је рекла да ће доћи, а сад кад дођу на утакмицу и виде да није, испаде ја лажов. :confused3:


upravo!

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 18:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Lesinar Laktasi, promasio si poentu. Ovde su ti ljudi koji ce doci i po suncu i kisi, nezavisno da li se ulaz placa 3KM.

Idem neki dan na Celik, sretnem momka koga znam iz vidjenja, malo kroz pricu, i vidim dvoumi se da li da da 3KM. Kaze docu kasnije, kad budu pustali besplatno. E takvih je jako puno, u tome ti je poenta. I u ovome, sto neki dan rekose pred par hiljada ljudi, da je besplatno, a sad 3KM.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 18:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Glupost nevidjena,ali sta sad,ne treba kukati,ko zeli da ide dace 3 ili 5km,ko ne zeli nece,ili ko nema,ne ulazim u to...Jbg tako je kako je.Malo je samo glupo jer je spiker na Celiku rekao pred 4 000 ljudi ulaz besplatan.Pa sad vjerovatno ce neki dozivjeti neugodnosti kad dodju u nedelju...

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 19:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2010, 09:43
Postovi: 424
Volim Borac je napisao:
borcev_navijac je napisao:
Sto se tice kvalifikacija za ligu sampiona ( ako je bude, a ja se nadam da hoce)

Prije svega ovaj igracki kadar koliko god dobar bio za ovu ligu nam ne daje bas neku veliku nadu za prolaz malo dalje.
Prije svega
1 Vec sada ( cim vidimo sta ce biti sa tom suspenzijom) treba razgovarati sa avdukicem i maleticem , i poduplati im ugovore najmanje .
Ako cemo biti brand i ako namjearavamo biti ozbiljni u evropi, moramo dici primanja igraca u klubu na visi nivo, kako bi smo mogli dovoditi jos kvalitetnije igrace. I tu moramo poceti odskakati od ostatka lige toliko da se ne mogu ni porediti s nama.
Istina trenutno Borac ima najace plate u premije ligi ali je to nedovoljno za ozbiljno i dugorocno zdovodjenje i zadrzavanje najkvalitetnijih igraca.
BNaravno nemogu svi igraci imati iste pa ni priblizne plate, ali defitnivno naj najmanje placeni igrac mora biti placen koliko najplaceni igrac u nekom drugom klubu u ovoj ligi.

Ono sto moramo da prevazidjemo u nasim glavama je MJERA

Nasa mjera ( ako cemo biti ozbiljan klub u evropi ne moze vise biti premijer liga) nego u najmanju ruku najbolji klubovi u regionu.
Nije to lako uz sve ove dugove koje klub vec ima, ali sve ima svoju cijenu, i ako je borac ambasador rs u evropi onda to mora da se plati i to dobro da se plati, sto se bolje plati to je bolje predstavljanje tog ambasadora.

Bila bi velika stvar da udjemo u grupu lige evrope ( za to su nam potrebne ja mislim dvije pobjede u kvalifikacijama za ligu prvaka ), kako bi to samo velika stvar bila ne samo za fudbal nego za cijelu republiku srpsku.

A TO SE MOZE, to se da i izracunati koliko kosta, i kad se izracuna vidi se da je to best by kupovina poena za rs.

Nisu do bas tako prevelike pare, pod uslovom da se prepozna taj interes.

U svakom slucaju neke se igrace reprezentativne klase MORA zadrzati a neke se iste takve mora dovesti i onda mozemo i ocekivati rezutlat u evropi. Sa ovim sto sad imamo,ova liga nije nikakav problem, ali sve nakon nje jeste i to prilicno veliki problem .


borcev_navijac, malo si me iznenadio ovim postom, jer si inace jedna od rijetkih osoba koja je realna.
O kakvoj ligi sampiona pricamo, to je cisto marketinska prica, ali zna se da je za nas vrh liga evrope, a nikakva liga sampiona. Da se ne lazemo, dva najorganizovanija kluba na ovim prostorima su Dinamo i Partizan i igraju godinama evropske utakmicem, sto znaci da se kasa puni, da ne spominjemo transfere, a opet svjedoci smo godinama njihovih pacenja u evropskim utakmicama.

Pare su naravno bitne, ali ne padaju sa neba. Mene zanima kako ti vidis, da bi se klub mogao podici na jedan visi finansijski nivo tj. ovo o cemu ti gore pises?


Kad sledeci put poyelis da mi repliciras, prvo iscitaj cijeli post a ne samo prvu recenicu :)

Znaci do lige uefa kroz kvalifikacije za ligu sampiona.

ali ako vec pricamo o ligi sampiona, sve u zivotu , svako ostvarnje pocinje sa zeljom, mastom koja propracena velikom odlucnoscu i upornoscu postane stvarnost. Ako sam sebi postavis limit i kazes to je nemoguce i ne pripada mi, onda naravno da tako nesto neces nikad ni da napravis.

da covjek nikad nije mastao da leti ne bi nikad napravio avion, pa ljudi i na mjesec odose, a sve je pocelo zeljom!

Kad imas zelju , i kad imas vjeru da to mozes, onda je samo nebo granica.

sad nemam vremena pa ne mogu nadugacko i nasiroko da objasnjavam kako to zamisljam, ali za sve postoji nacin, pitranje je samo da li ima volje i ozbiljne odlucnosti


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 20:46 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011, 22:34
Postovi: 21
Lokacija: Лакташи
Tommy Vercetti je napisao:
Lesinar Laktasi, promasio si poentu. Ovde su ti ljudi koji ce doci i po suncu i kisi, nezavisno da li se ulaz placa 3KM.

Idem neki dan na Celik, sretnem momka koga znam iz vidjenja, malo kroz pricu, i vidim dvoumi se da li da da 3KM. Kaze docu kasnije, kad budu pustali besplatno. E takvih je jako puno, u tome ti je poenta. I u ovome, sto neki dan rekose pred par hiljada ljudi, da je besplatno, a sad 3KM.

Takvi nam ne trebaju..


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 20:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
borcev_navijac je napisao:
sad nemam vremena pa ne mogu nadugacko i nasiroko da objasnjavam kako to zamisljam, ali za sve postoji nacin, pitranje je samo da li ima volje i ozbiljne odlucnosti
O čemu mi ovdje pišemo mjesecima?! O volji i ozbiljnost?! Kakvoj crnoj ozbiljnosti? Pa padamo na najmanjim ispitima.
Obećaju ljudima besplatan ulaz (nemojte me prozivati sa rečenicama: puno ti 3 KM i slično) i onda ih ovako slažu. A o razlogu zbog kojeg su se odlučili da naplaćuju ulaz, ne mogu ni pisati jer mi se gadi. Gube konce, definitivno. Uprava koja je uradila to što je uradila najviše zahvaljujući finansijskoj tranši iz Grada i pomoći Vlade Republike Srpske. Ne pravi se evropski Borac na ovaj način. Mnoge su stvari obećane pa slagane. Sad govorim o obećanjima prema igračima. Neću iznositi detalje, ali ima mnogo ružnih stvari. Ja sam masu puta hvalio rad uprave, iako sam znao da najveći dio posla, i to onog najtežeg, obavljaju Vlado i Darko (ranije su neki ljudi držali do date riječi, ali sad više nisu gdje su bili)... a donekle i Radmilo. Ovi ostali su na čekanju para iz Vlade, Grada, transfera od Bilbije, Vuleta, Kajkuta, Puzigaće... A sad je frka oko Avdukića i eventualno još nekih igrača.
Možda sam i pretjerao a možda ipak i nisam. :-? Sve u svemu, bitno je ne ostati gladan...pametnom dosta.
Izvinite zbog ovih možda ne baš najsrećnije sročenih rečenica, ali jednostavno sam morao. Uzdravlje.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 21:02 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Шта је са стадионом, сви се ућутали? Ево прољеће је ту, лијепо вријеме дошло...

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 21:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Баш ј.б.т...морају кренути са радовима што прије (ако ишта планирају и направити).Било би фино кад би добили коначно и сјевер и југ да може стати 10000 људи на наш "храм фудбала"... : )


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 21:56 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Proljece je a u meni nemir... :lol:

Vidis da svi cekaju suspenziju pa da se razilazimo. Pravo da vam kazem, mozda je tako i bolje. Kad se sjetim tih starih, dobrih poratnih vremena.....Nema sekiracije, samo uzivanje i radost sto se uopste igra fudbal.
Koliko sam samo kasnije zivaca izgubio gledajuci kako klackamo iz viseg u nizi rang, cupajuci kosu zbog bagre koja nam je unistavala klub, onih govana iz Federacije koja su nam smjestila ispadanje......ma povratak u ligu bez briga ce biti idila. Najsladje je kada se igra U NISTA, nema tenzije, nema preznojavanja.....melem za dusu.
Zajebancija 200-300 ljudi koja je tada pratila svaku utakmicu, ekstaza kod izjednacujuceg gola protiv nekadasnjeg velikog rivala iz Ugljevika u 93. minuti, gola koji nije znacio nista osim prestiza, zagrljaji sa tada nepoznatim ljudima....takav osjecaj nikad poslije nisam dozivio na tribini...
Nismo ovako do tancina analizirali nedostatke nasih igraca, nismo zakerali oko svake sitnice.... a brate, bilo ih je na pretek. Jebes mi mater ako sad ne izludim pred svaku utakmicu baveci se tim da li treba da igra Staja ili Mikic, Medo ili Graha!
Nedostaje mi i Pedo golgeter i one njegove brljotine na terenu, nema vise ni Mancestera iz Trna, nema Iguite Cobanovica...to su bile postdejtonske velicine....

A vala nismo se bavili ni pravopisom...da li je NK ili FK, ma koga boli k.rac?! Zna se ko su i sta su to doba za nas bili klubovi izvan granica nase svetinje! Ni oko toga nije bilo sekiracije, a sad smo odjednom politicki korektni...pa p.cka mu materina, da sam u ratu bio toliko korektan dosad bi 4 noge im'o! :D
I zato, Gorane, pravi te slicice onako kako ti mislis da je najbolje! Dosta je vise i tog pederluka i zapomaganja, kukanja....ovom ne valja ono, ovaj bi ovako...pa jeste li navijaci, simpatizeri ili tetkice?! Nije ovo pozoriste, nema na stadionu emancipacije, nema kulture....utuvite si to u glavu!
Na stadion dolazis da j.bes familiju protivnickim igracima, gostujucem treneru, sudijama, a ne da budes emancipovan! Prije nego sto podjete na stadion manire ostavite kod kuce! Ko nije spreman da laje i psuje kao kocijas ako to moze da pomogne nasim igracima, taj ne treba ni da dolazi na utakmice! Da moja zena zna cega joj se sin, na utakmicama, naslusao iz ocevih usta spavao bih kao "kokosar a ne klosar" na stepenicama.

Pa onda opet kuknjava oko toga sto nas je uprava za.ebala oko ulaza za prijateljsku?! Koji je vama k.rac? Nije ni prvi ni posljednji put da tako j.ebu u mozak! I sta sad, neki se nasli uvrijedjeni? U tri materine, nemojte ni doci ako ne mozete preci preko toga! Nas starije lazu iz godine u godinu pa smo jos uvijek tu.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 22:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
kod kuće i na strani je napisao:
borcev_navijac je napisao:
sad nemam vremena pa ne mogu nadugacko i nasiroko da objasnjavam kako to zamisljam, ali za sve postoji nacin, pitranje je samo da li ima volje i ozbiljne odlucnosti
O čemu mi ovdje pišemo mjesecima?! O volji i ozbiljnost?! Kakvoj crnoj ozbiljnosti? Pa padamo na najmanjim ispitima.
Obećaju ljudima besplatan ulaz (nemojte me prozivati sa rečenicama: puno ti 3 KM i slično) i onda ih ovako slažu. A o razlogu zbog kojeg su se odlučili da naplaćuju ulaz, ne mogu ni pisati jer mi se gadi. Gube konce, definitivno. Uprava koja je uradila to što je uradila najviše zahvaljujući finansijskoj tranši iz Grada i pomoći Vlade Republike Srpske. Ne pravi se evropski Borac na ovaj način. Mnoge su stvari obećane pa slagane. Sad govorim o obećanjima prema igračima. Neću iznositi detalje, ali ima mnogo ružnih stvari. Ja sam masu puta hvalio rad uprave, iako sam znao da najveći dio posla, i to onog najtežeg, obavljaju Vlado i Darko (ranije su neki ljudi držali do date riječi, ali sad više nisu gdje su bili)... a donekle i Radmilo. Ovi ostali su na čekanju para iz Vlade, Grada, transfera od Bilbije, Vuleta, Kajkuta, Puzigaće... A sad je frka oko Avdukića i eventualno još nekih igrača.
Možda sam i pretjerao a možda ipak i nisam. :-? Sve u svemu, bitno je ne ostati gladan...pametnom dosta.
Izvinite zbog ovih možda ne baš najsrećnije sročenih rečenica, ali jednostavno sam morao. Uzdravlje.


http://www.youtube.com/watch?v=WI2NYRhl ... re=related

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 22:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
@simpatizer - a brate jes ti imas inspiraciju :D :D :D

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 22:13 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Ја колико се сјећам онога што сам читао по новинама и порталима рекли су да градња креће у априлу...април још није и дај Боже да буде нешто од тога, дај Боже...


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 22:17 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Split nije protivnik zbog kojeg bi se naplaćivao ulaz na cijelom stadionu, oni jesu treći, ali to nije klub koji puni stadion, da je Juventus ili Barselona, pa još i da progutaš, ali ovako, istok mora da bude slobodan, ali eto valjda neće ostati gladni ako naplaćuju na cijelom stadionu... :-?

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 707, 708, 709, 710, 711, 712, 713 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], DotBot [Bot], Trendiction [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs