banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 04:24 Danas je 25 Jun 2026, 04:24

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Mar 2011, 22:51 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
ааа много ће добро изгледати кад се заврши,већ сад добро изгледа...
а грб саби.. :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Mar 2011, 23:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
goran2909 je napisao:
О свој то јо причи о ФК НК мислим да не треба расправљати овдје, ја тако пишем јер сам тако још у школи учио и мислим да је правилно, тако да опет понављам коме се не свиђа нек стави шта год хоће, али мислим да онда гријеши, и да не пише правилно.


само ти пиши ФК.
кад они крену да показују поштовање према нама и ставе ФК Борац умјесто ногометни клуб Борац (примјер утакмица са ФК Загребом), можемо онда можда, али можда и ми према њима.
до тада далеко им лијепа кућа.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 00:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Sep 2004, 09:01
Postovi: 4094
Lokacija: Mejdan
meni nije jasno da vi mozete na 2 strane da raspravljate o fk nk fc i ostalom... naziv kluba je naziv kluba... fudbalski klub, nogometni klub, football club.. isti racku... neko rece nogomet nije nasa rijec... kako nije? pazi pa fudbal jest... Borac u srcu je napisao fin post o tome... sta da nam npr dolazi milan... hocemo ih preimenovati u FK Milan? nas (lafo srbe) nerviraju hrvatski i bosnjacki/muslimanski kompleksi a mi ih imamo vise nego oni... ako je nk split onda je nk split i dovidjenja prijatno... to sto oni zvezdu (ne zvijezdu) preimenuju u nk boli me racku (a i trebao bi da boli i vas)... kao da ste svi maloljetnici... da nije ovog ace izgledali bi kao gomila retarda... politika lesinara je da se nista ne iznosi online... ako imas nesto reci/zamjeriti/predloziti/ukazati... prostorije sluze za to... i da... eto ja nisam srbin jer pisem latinicom... jer srbi pisu cirilicom... rijesite se kompleksa, jer mi nabijamo komplekse...

_________________
ZP550


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 00:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Прочитај коју књигу! Молим администрацију да обрише све поствое о фк,нк.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 01:10 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1875
Lokacija: banja luka
Slika

Uploaded with ImageShack.us

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 09:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
ulaz u nedelju se placa,cijene 3,5,8km!a pricamo o posjeti,sarajevu....daleko smo od ozbiljne price,kakva je razlika izmedju naprijeda i splita?meni je prijateljska i jedna i druga,ista! sramota!

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 09:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Тему о правопису имате овде, па бих вас замолио да ту наставите причу о фк и нк, уколико је баш потребно.

vlakanje откуд ти инфо да се плаћа, кад су рекли на крају прошле да је улаз слободан?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 09:22 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10585
danasnji blic,a i potvrdjeno iz vladike platona 6 100%.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 10:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Ma ovi IDIOTI stvarno nisu normalni :angry4: Godinu dana kuburimo sa slabom posjetom i oni na prijateljsku sa Splitom naplaćuju ulaz, kao da dolazi Barsa :angry4:


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 10:04 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Nada sam se posjeti on nekih 4000 ili 5000 ljudi, ali sada, ako bude 1000 puna kapa...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 10:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
bio bi lijepo popunjen stadion,a ovako cisto sumljam... :cry:


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 10:07 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
Da mi je znati ko radi u tom marketingu u klubu pa da odem da mu cestitam na gluposti godine. Da vidim koju je on to skolu zavrsio kad je tako pametan. mora da je neki blc,svirc kurc.... Ovo pokazuje koliko zna da radi svoj posao. Umjesto da je ulaz dzaba pa da na utakmici sa sarajvom to sve naplate ima da ispuse sa posjetom i na jednoj i na drugoj utakmici

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 10:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
преправљено
Slika
Kod:
http://img851.imageshack.us/img851/1941/boracsplitplakat.jpg


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 11:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Nije zbog mene,nije zbog nas kojima uopste nije bitno da li se placa ili ne,jebes to,ali ovo je bila idealna prilika da napunimo stadion,nebitno jesu li ljudi redovni ili ne,nedelja je,uz besplatan ulaz i vrijeme kao sto je danas,siguran sam da bi 5 000 bio maciji kasalj.A to igracimo puno znaci!To nam je prilika da se pripremimo za Sarajevo,da napravimo atmosferu jos bolju nego protiv Celika.

E sad,iako se placa ulaz,ja opet nesto razmisljam da bi mozda mogla biti dobra posjeta.Ali ni priblizno onome sta bi bilo da je besplatan.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 12:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Pičke su ako se stvarno plaća jer su izmijenili raniju odluku, ali meni lično Split je atraktivniji protivnik nego bilo ko od ovih levata iz BiH. Pa oni su 3. u Hrvatskoj a jaču prijateljsku na Gradskom nismo igrali "Bog te pito" od kad, i kad smo igrali bili smo tanki sa sastavom pa je opet stadion bio solidno popunjen.
Ja idem i mnogi su rekli da će ići i očekujem pun stadion a vrijeme ako se projebe za vikend kako najavljuju onda mogu i taksijem dolaziti po ljude al neće biti više od 1500

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 12:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
po meni, nije problem u placanju karte, problem je u tome ako se kaze pred 3000- 4000 ljudi da je ulaz slobodan onda neka tako i bude. neki ljudi koji su bili na utakmici Celika mozda nece znati da se ulaz placa pa ce doci pred ulaz i kad vide kako se poigravaju sa njima nece htjeti ni gledati utakmicu...ipak mislim da su pogazili sami sebe, a to mi se ne svidja ni malo.

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 15:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
шлагеру реагуј! стварно смјешно да се плаћа улаз за сплит аааааааааааааа

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 15:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
batica je napisao:
po meni, nije problem u placanju karte, problem je u tome ako se kaze pred 3000- 4000 ljudi da je ulaz slobodan onda neka tako i bude.



ovo je bit svega.

Ja sam prvi protiv besplatnog ulaza, jer ljude ne treba navikavati na besplatan ulaz.

Ne shvatam, da nas marketing ne dodje na ideju, da se uradi neka humanitarna akcija, recimo pola zarade od karata ide klubu pola za tu neku akciju, ima se visestruka korist. Klub kao klub stvara bolju sliku o sebi u svome gradu, ljudima nije zao ni platiti ako se pomaze ljudima kojima je to preko potrebno.

Druga ideja bi bila, ako se loze ljudi na Sarajevo, da se neki komplet karata prodavao za dvije utakmice Split i Sarajevo. Pa recimo ko uzima komplet da plati istok 5km, zapad 7 ili 8 za te dvije utakmice itd.

bice bolje...

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 15:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2011, 14:43
Postovi: 1363
borcev_navijac je napisao:
Sto se tice kvalifikacija za ligu sampiona ( ako je bude, a ja se nadam da hoce)

Prije svega ovaj igracki kadar koliko god dobar bio za ovu ligu nam ne daje bas neku veliku nadu za prolaz malo dalje.
Prije svega
1 Vec sada ( cim vidimo sta ce biti sa tom suspenzijom) treba razgovarati sa avdukicem i maleticem , i poduplati im ugovore najmanje .
Ako cemo biti brand i ako namjearavamo biti ozbiljni u evropi, moramo dici primanja igraca u klubu na visi nivo, kako bi smo mogli dovoditi jos kvalitetnije igrace. I tu moramo poceti odskakati od ostatka lige toliko da se ne mogu ni porediti s nama.
Istina trenutno Borac ima najace plate u premije ligi ali je to nedovoljno za ozbiljno i dugorocno zdovodjenje i zadrzavanje najkvalitetnijih igraca.
BNaravno nemogu svi igraci imati iste pa ni priblizne plate, ali defitnivno naj najmanje placeni igrac mora biti placen koliko najplaceni igrac u nekom drugom klubu u ovoj ligi.

Ono sto moramo da prevazidjemo u nasim glavama je MJERA

Nasa mjera ( ako cemo biti ozbiljan klub u evropi ne moze vise biti premijer liga) nego u najmanju ruku najbolji klubovi u regionu.
Nije to lako uz sve ove dugove koje klub vec ima, ali sve ima svoju cijenu, i ako je borac ambasador rs u evropi onda to mora da se plati i to dobro da se plati, sto se bolje plati to je bolje predstavljanje tog ambasadora.

Bila bi velika stvar da udjemo u grupu lige evrope ( za to su nam potrebne ja mislim dvije pobjede u kvalifikacijama za ligu prvaka ), kako bi to samo velika stvar bila ne samo za fudbal nego za cijelu republiku srpsku.

A TO SE MOZE, to se da i izracunati koliko kosta, i kad se izracuna vidi se da je to best by kupovina poena za rs.

Nisu do bas tako prevelike pare, pod uslovom da se prepozna taj interes.

U svakom slucaju neke se igrace reprezentativne klase MORA zadrzati a neke se iste takve mora dovesti i onda mozemo i ocekivati rezutlat u evropi. Sa ovim sto sad imamo,ova liga nije nikakav problem, ali sve nakon nje jeste i to prilicno veliki problem .


borcev_navijac, malo si me iznenadio ovim postom, jer si inace jedna od rijetkih osoba koja je realna.
O kakvoj ligi sampiona pricamo, to je cisto marketinska prica, ali zna se da je za nas vrh liga evrope, a nikakva liga sampiona. Da se ne lazemo, dva najorganizovanija kluba na ovim prostorima su Dinamo i Partizan i igraju godinama evropske utakmicem, sto znaci da se kasa puni, da ne spominjemo transfere, a opet svjedoci smo godinama njihovih pacenja u evropskim utakmicama.

Pare su naravno bitne, ali ne padaju sa neba. Mene zanima kako ti vidis, da bi se klub mogao podici na jedan visi finansijski nivo tj. ovo o cemu ti gore pises?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 16:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Мени је само криво што су најавили бесплатан улаз, а оно друга прича сада.


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 706, 707, 708, 709, 710, 711, 712 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], DotBot [Bot], Trendiction [Bot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs