banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 15:13 Danas je 25 Jun 2026, 15:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Mar 2011, 20:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
То се тражи... Жељо киксао кући сад лагано докрајчити првенство..
АЈ БОРААААЦ

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 20:13 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2010, 14:02
Postovi: 88
jbt, pa do 25-og kola ce biti takvo stanje na tabeli da ce nas krajiski derbi protiv rudara biti i derbi lige izmedju dvije prvoplasiraneekipe :lol:


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 20:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Braćo, večeras se desilo to da je Borac vjerovatno novi šampion...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 20:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Da ne bi one nesrece na nasoj klupi i poraza od Sirokog 2:3, primili bismo manje od 10 golova za citavu sezonu... Trenutna gol razlika nam je 25-9...

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 20:34 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Jul 2010, 08:10
Postovi: 133
Ma kakvi posljednji. Posto Bosne vise nece biti u ovom obliku, jer Borac ce se takmiciti u jednoj drugoj ligi, oni ce kao prvi do najboljeg iz balilika prisvojiti sebi tu titulu. Utom slucaju Sarajevo je drugo, a Sloboda, Zvijezda i Buducnost vodice mrtvu trku za preostala dva mjesta u Evropi. U pravo sam sad bio sa VLadom na veyi. Bi oje na Grbavici, sutra leti za Odense, otprilike ovak komentarice: 92 minutu, svi u Slobodinih 16 metara, Sehic na centru, Tuylaci pukose kontru, pretcase i Sehica koji obara napadaca Slobode, a sudija umjesto direktnog crvenog kartona pokayuje yuti tuylaku i indirektan udarac za Selju. Al kad oce, oce nova kontra, korner i go. Plakala je Grbavica. Reako sam mu da je na Forumu prava ludnica, slavi se titula, o on onako seretski: Vidis koliko sad ynace ove nase pobjede po 1:0. Idemo na Grbavicu sa +15 i da ih pobijedimo bas na njihovom terenu.
Sad sam siguran da cemo ih razvaliti usred Teherena i posto je prvenstvo gotovo, mislim samo na taj mec- ova posljednja recenica je moje razmisljanje da ne bude zabune


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 20:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jul 2010, 18:22
Postovi: 730
Sampioniii =D> =D>

_________________
Ivo Andrić ima 5.000 fanova na fejsu. Dunja Ilić 15.000, Ekrem Jevrić 50.000, Kristijan Golubović 65.000 . .
Ovaj nobelovac je jednom prilikom napisao "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 20:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Да се мало смиримо ха? НИје још ништа готово, имају они пар баш онако сервираних гостовања за купити. :wink:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 20:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
"Čestitam Slobodi, nisu se valjali"
Sloboda je na Grbavici savladala Željezničar i tako vjerovatno izbacila plave iz utrke za šampionsku titulu. S tim se slaže i trener Željezničara Amar Osim.

"Lijepo je čuti pohvale, pa makar za gostoprimstvo, a loša strana je što nekad moraš i izgubiti. Igrali smo bolje nego protiv Širokog, ali smo nažalost opet ostali bez pobjede", kaže Amar Osim.

"Objašnjavao sam igračima da upadamo u rizične sitacije, ali nam se to opet ponavljalo. Prvo poluvrijeme smo igrali dobro u prvih 15 minuta, a zadnjih deset minuta je bilo silovanje", u svom stilu govori trener Željezničara.

"Osam bodova je previše, a pogotova ako igramo ovako kako trenutno igramo. Bez obzira na rasopored biće teško stići Borca. Čestitam gostima na igri, nisu se valjali kao obično", zaključio je Osim.

:lol: :lol: :lol:
Nisu se valjali, al' su ga uvaljali.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 21:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
http://borac-sport.com/index.php?option ... Itemid=113

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 21:36 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
Kakav vikend. Prvo im demonstriramo kako se titula osvaja, a onda uzivamo u njihovoj nemoci.

a sad se pokazuje kakve su to placi-picke. Sad krecu teorije zavjere, kupovine i ko zna cega jos. Ali samo je jedna istina a to je da je nas Borac na najboljem putu da dugo vlada ovim prostorima.

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
KAZE AMAR:
-Vlado,pobjegoste nam na 8!!!
-Na koliko???
-Na 8...
-NA K...U TE NOSAM!!!

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 21:45 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Слобода ми је дала најбољи поклон за рођендан који сам могао замислити...:)
И Великан јуче наравно


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 21:57 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
гледајте СОС, сад ће Борац-Металист :D

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 22:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
ајој стадиона пунооог, оћемо сјевер и југ!!!!!

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 22:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
Slika

:D :D :D

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 22:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
То Ацо, ја таман кренуо да тражим одговарајуће слике, тако да си ми уштедио труда :D

Менек срећан рођендан :D

И штета што немам СОС у соби баш бих волио погледати ту утакмицу против Металиста :(


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 23:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
:D :D
kad sam rekao treba nam pobjeda protiv Celika pa makar i ruznom igrom jer je presudna za prvenstvo, nisam mislio na ovo :lol: :lol: treba ipak spustiti loptu na zemlji i dostojanstevno, kako mi to znamo, zavrsiti ovu sezonu. provokacije i omalovazavanja mislim da nam nisu potrebni, jeste fino priznajem :D ali na kraju ce biti jos ljepse :D .

p.s. ako nemo moze da mi posalje na pp sta se zapravo desavalo sa obezbjedjenjem na istoku pred pocetak utakmice sa Celikom...

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 23:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
batica je napisao:
:D :D
kad sam rekao treba nam pobjeda protiv Celika pa makar i ruznom igrom jer je presudna za prvenstvo, nisam mislio na ovo :lol: :lol: treba ipak spustiti loptu na zemlji i dostojanstevno, kako mi to znamo, zavrsiti ovu sezonu. provokacije i omalovazavanja mislim da nam nisu potrebni, jeste fino priznajem :D ali na kraju ce biti jos ljepse :D .

p.s. ako nemo moze da mi posalje na pp sta se zapravo desavalo sa obezbjedjenjem na istoku pred pocetak utakmice sa Celikom...

Имаш пп..

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Mar 2011, 23:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
Gazimestanac87 je napisao:
batica je napisao:
:D :D
kad sam rekao treba nam pobjeda protiv Celika pa makar i ruznom igrom jer je presudna za prvenstvo, nisam mislio na ovo :lol: :lol: treba ipak spustiti loptu na zemlji i dostojanstevno, kako mi to znamo, zavrsiti ovu sezonu. provokacije i omalovazavanja mislim da nam nisu potrebni, jeste fino priznajem :D ali na kraju ce biti jos ljepse :D .

p.s. ako nemo moze da mi posalje na pp sta se zapravo desavalo sa obezbjedjenjem na istoku pred pocetak utakmice sa Celikom...

Имаш пп..

hvala.

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Mar 2011, 00:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Ајде људи стварно сте претјерали са њима,ко их јебе,нек се покољу у својој муци !
Ми комотно можемо славити титулу,сад нам је свима пао ормар с леђа,у Срспком Сарајеву и бод је феноменалан,мислим да жељо Леотару гостује,а Леотар ако неће да испадне мора жељу добити и то је већ +9,ако Бог да и + 11,и послије тога овјерити титулу против САрајева овдје и довиђења пријатно :wink:


Vrh
  
 
 [ 121509 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 702, 703, 704, 705, 706, 707, 708 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs