banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 23:08 Danas je 25 Jun 2026, 23:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Mar 2011, 20:57 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 17:38
Postovi: 5730
Mislim da su i pojedini forumasi zasluzni za karte 8)

sutra na pocetku oprezno jer Celik ima opasnu kontru i dobro se brani
vjerovali ili ne nesto mi se javlja da ce Veljovic da ga metne (usao je u formu po BL :D )

_________________
РЕПУБЛИКА СРПСКА
ЦРВЕНА ЗВЕЗДА


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 21:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Brigate BL je napisao:
Mislim da su i pojedini forumasi zasluzni za karte 8)

sutra na pocetku oprezno jer Celik ima opasnu kontru i dobro se brani
vjerovali ili ne nesto mi se javlja da ce Veljovic da ga metne (usao je u formu po BL :D )

Ako zaigra sutra :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 23:34 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
http://www.uploadhouse.com/viewfile.php?id=8670539
Сутра црвено-плаве боје свуда око нас 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 23:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
ovo sa ulaznicama je kao prvo, jedan fin i plemenit gest, a kao drugo mislim da Darko nije ni svjestan koliko dobru stvar je uradio! zaista ce mi biti drago da vidim na tribini ucenike Banjaluckih skola.

dr Vlado na kritike u vezi igre ne obracaj paznju meni je isto dovoljno 1:0 i sa ruznom igrom jer sutra je jako jako bitna utakmica...

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 00:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
менек je napisao:
http://www.uploadhouse.com/viewfile.php?id=8670539
Сутра црвено-плаве боје свуда око нас 8)

kako doci do jedne takve zastave?

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 00:09 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
У нааи-у
Надам се ускоро и у фан шопу :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 07:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Svanuo je i taj dan, malo kišovit ali nema veze... Aj Borac!!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 08:31 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 19 Mar 2011, 08:24
Postovi: 1
ои. . .шајин. . .постављај хд верзије најава за текме на ју тубу а линкове овдје . . .тако да могу скинути и пуштати на тв-у. . ајд уздравље!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 08:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
Што се тиче преноса он је на РРС(Радио РС)....тако бар рече онај момак на дневнику синоћ

Очекујем данас побједу 2-0 и овакав састав :
.......................Авдукић.............................
...Ступар......Стакић........Лео..........Беновић
...............................................................
.........................Крунић............................
....Малетић...............................Стајић.......
......................Међедовић.........................
..............................................................
.....................................Николић.............
...................Вељовић...............................

АЈ БОРАЦ !!!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 09:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
само да наставе са таквом праксом, али и промоцијом Борца.
лијепо одвоје један дан седмично, 2-3 сата, сваком се додјели нека школа, оду на часове физичког, попричају са ученицима, донесу нпр. лопту, подјеле карте. то је једноставно пут којим морамо ићи и који ће дати резултате.
одлична прилика за то је пријатељска са Сплитом, улаз ће бити бесплатан, али треба одштампати неке позивнице, отићи у петак по школама (и основним и средњим) и подјелити их, и на тај начин наставити једну лијепу причу.
а за данас очекујем тешку утакмицу, Свето је ипак немоћан против кише и глиста, тако да ће терен више одговарати Челику.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 10:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2010, 00:48
Postovi: 1875
Lokacija: banja luka
da li se placa ulaz za istok, i koliko para?

_________________
наш клуб наш град само нама припада Л '87


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 10:45 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14883
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Што се не би плаћао, 3км стандардно.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 10:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jul 2010, 18:22
Postovi: 730
Danas svi putevi vode ka stadionu....AJ BORAC !!!

_________________
Ivo Andrić ima 5.000 fanova na fejsu. Dunja Ilić 15.000, Ekrem Jevrić 50.000, Kristijan Golubović 65.000 . .
Ovaj nobelovac je jednom prilikom napisao "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 11:01 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Nema veze sto je londonsko vrijeme,zato ce nas klub odigrati kao Totenhem. :D Idemo ljudi po pobjedu,ne treba ocekivati neku posjetu,jbg ne ide nam u prilog,dosta sminkera ce odustati zbog kise,ali mi koji budemo moramo podrzati naseg mezimca!

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 11:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Geldam na netu prognoze, na accuweather kaze oblacno, bez kise, a na weather.com oblacno, sa mogucnoscu kise 40%. I sda ne pada, nadati se utakmici bez kise. Kad se sjetim jesenjeg dijela, od 8 domacih utakmica, bar 4 su bile poslije kise. Odem na istok, sjediste mokro. I to je uticalo na posjetu, ja se nadam da cemo protiv Sarajeva solidno napuniti stadion, ali o tom po tom.

Aj' Borac.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 11:26 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011, 22:34
Postovi: 21
Lokacija: Лакташи
Са свих Страна града долазеее.....


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 11:42 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Данас гори црна земља


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 11:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1763
Неколико парола , типа она на пасарели, је скинуто ... :roll:


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 12:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6396
Rangarok je napisao:
Неколико парола , типа она на пасарели, је скинуто ... :roll:


Nedeljko...

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Mar 2011, 12:40 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Сад сам био у нааиу и онај дрес што је Горан рекао да кошта 35км уопште није на продају....
ебем и њих и њихову продају кад обични навијач не може купити дрес Свог клуба...
И још к томе може се купити дрес Воше...па гдје то има?!?!


Vrh
  
 
 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 696, 697, 698, 699, 700, 701, 702 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs