banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 26 Jun 2026, 20:32 Danas je 26 Jun 2026, 20:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Mar 2011, 10:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 28 Okt 2010, 14:21
Postovi: 51
Source.ba derbi, 19. kolo: Borac – Čelik
Čelik pobjedom na Gradskom stadionu donosi Želji nadu?

http://source.ba/clanak/714634647766/sp ... ?ref=tiker


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 10:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
а зашто постављате временску прогнозу?
ако смо ми Борчевци толико размажени, да нам погодују једино оптимални временски услови, а уз то мора и термин свима да буде по вољи, онда и не требамо да будемо велики клуб, нити да играмо европу.
ономе коме смета облачно вријеме, или му је превруће, ма он ће ионако наћи 1000 оправдања да не дође.

у сваком случају (управа) треба сваку утакмицу да се прави најава-и радио и тв, и пренос да се врши, да се штампају плакати.
да се и ми сви потрудимо да сваку утакмицу, била она са Сарајевом или са Звијездом из Градачца, зовемо све рођаке, пријатеље, познанике, пролазнике, ма све живе да дођу и подрже наше момке!

слободњак :D

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 10:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2010, 09:43
Postovi: 424
d.a. je napisao:
слободњак :D


kako vec u dva navrata napisah, ne samo slobodnjak, vanjski sut je dio igre koji skoro pa uopste nemamo, a tako ne moze da se igra ozbiljan fudbal.

I ono sto se opali izvan 16 je nekako bez krvi, to je segment igre na kojem cini mi se nije dovoljno radjeno, jer smo tu prilicno bezopasni .
A kad si opasan na sutu izvan 1 , kad protivnici moraju da ti idu u blok na sut sa dva igraca to onda otvara prostor za podvaliti loptu, tako da je tu dupla prednost kad ga imas


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 11:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
borcev_navijac je napisao:
Nema nikakvog smisla i logike govoriti

BORAC JE BRAND REPUBLIKE SRPSKE

a onda reci da je pogresno ako RTRS radi prenos te utakmice !

Naprotiv ako je cilj brand Republike Srpske i treba da bude prenos za sve gradjane RS, tako se pravi brand.

A koliko ce to uticati na posjetu, pa ni kad smo igrali sa zeljeznicarem nije bitno uticalo bilo 10 do 12 000 ljudi sve uz tv prenos.

Nema branda bez tv prenosa.

Eno na sc sportu clanak u kojem kazu da ce biti direktna prenos na rtrs, u i ako hoce ja to svim srcem pozdravljam

Masa stvari nema nikakvog smisla. Borac je protiv Drine imao 1000-2000 ljudi na tribinama. Od rata na ovamo nismo imali bolji rezultat a manji broj ljudi na tribinama u prvom proljetnom kolu, na gradskom stadionu. Treba li da podsjećam da smo prvi, 5 bodova više od drugoplasiranog, imamo 'najzvučniju ekipu' u zadnjih 20 godina, koliko toliko rekonstruisan stadion. Nažalost, moram da konstatujem da Borca redovno gleda nas 1000 i nešto. Trebam li pominjati koliko klub gubi na ulaznicama sa manjom posjetom. Nemojte mi reći sad to su male pare itd... Te male pare često prave velike probleme. Ko zna o čemu pišem, shvatiće. Nisam ja protiv prenosa ali više bih volio vidjeti kako je uprava preležala dječije bolesti i kako neke druge stvari funkcionišu puno bolje, a onda ćemo o prenosu. Pozdrav :)

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 11:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Joj nemojte mi sad kvariti atmosferu,jebes prenos,ako bude,nek bude,ajmo BORAAAAAAAACCCCCC!!!! :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 11:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Moja zelja za sutra,Stajke u prvom timu,momak je lav,mislim da je najborbeniji igrac u ekipi nakon Boke.Znaci Vlado ako citas,Stajketa ubaci od pocetka.

.......................AVDUKA.........................

...STUPAR......STAKIC....LEO.......BENOVIC..

.......................KRUNIC........................

......MALETIC.......................STAJIC........

......................MEDJEDOVIC...................

.............................NIKOLIC.................

.............VELJOVIC...............................

Mada bi ja prije Vidakovicu dao sansu.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 11:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
U 12 sati je i konferencija za novinare, trening je valjda danas u 15 sati... Na konferenciji naš Milanče...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 12:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
http://source.ba/clanak/714634647766/sp ... ?ref=tiker

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 12:17 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
максел je napisao:
http://source.ba/clanak/714634647766/sport/%C4%8Celik%20pobjedom%20na%20Gradskom%20stadionu%20donosi%20%C5%BDelji%20nadu-/?ref=tiker

што неко написа пар страница назад промашили сте тему вицеви :) 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 12:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Зеничани су се изгледа баш напалили. Како се само призива кикс Борца, почевши од наслова прилога, баш ће бити "мерак" спустити их.

Што се тиче ТВ преноса, ако га буде, он има своје и добре и лоше стране, тако да су и борчев навијач и код куће и на страни са својих гледишта у праву, ја бих још допунио да уколико буде преноса да је то још један додатни показатељ да Борац нема никаквих претензија да ради било какве закулисне радње, и то ће још једном запушити уста свима који се на те радње позивају. Да је управа урадила маркенинг за утакмицу какав је требала урадити, да су се људи "наложили", ништа их не би спријечило, па ни киша, а још мање ТВ пренос, да дођу на утакмицу. Али и поред тога мислим да ће на стадиону бити солидан број људи, јер ипак су се људи пожелили фудбала.

Сутра од почетка храбро и јако. АЈ БОРАЦ

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 13:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jul 2010, 14:58
Postovi: 182
Propala prijateljska sa Olimpijom,najverovatnije igramo 27 marta kući sa Splitom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
pa i to je dobro, ako se sjecam dobro split je uzeo hajduka u ovoj sezoni

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 13:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Cini mi se da je jesenas bilo 1-1.
Prosli vikend su igrali na Poljudu i Hajduk je dobio 3-1, mada ih je Split nadigrao u vecem dijelu utakmice. Gledao sam to i mora se reci da je Split igrao vrlo dobro.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 14:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
АЈ БОРАЦ!

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 14:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
a ti sunce sto se ljudi bacaju u umjetnicke vode :D :D :D

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 17:18 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Sad sam saznao informaciju vezanu za eventualni direktan prenos sutrašnje utakmice. Kako su mi rekli ljudi sa RTRS-a, od televizijskog prenosa nema ništa, a radio prenos/uključenja će biti.
Ako je sve u redu sa zdravljem naših igrača, ja bih volio da naš sastav za sutra izgleda ovako.

---------Avdukić---------

Stupar--- Stakić---Ćorić---Benović

-------Grahovac---Krunić----------

Maletić---Međedović---Stajić-----

--------Veljović----------

Postavlja se pitanje šta je sa povredama pojedinaca?! Neću ovdje govoriti o imenima, ali mislim da će biti teško sastaviti ekipu koju sam ja poželio. Pozdrav.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 17:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Nbp-dsEYtm0[/youtube]

Чита се форум, браво за ово са ученицима. :wink:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 17:57 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
skypostman je napisao:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=Nbp-dsEYtm0[/youtube]

Чита се форум, браво за ово са ученицима. :wink:

Ala se Milanče napričao :D Mada od njega očekujem da sve što ima da kaže to uradi na terenu.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 20:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jul 2010, 14:58
Postovi: 182
Bravo Darko za karte,sledeću utakmicu protiv Sarajeva to mora biti pet škola po 100 ili 200 karata.
Čita se ovaj forum,nema šta.
Sutra samo ofanzivno od prve minute,rani gol bi dosta olakšao posao,Medo odigraj nešto sutra.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 20:21 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011, 22:34
Postovi: 21
Lokacija: Лакташи
Посљедњи пут Челик је против Борца славио 21. октобра 2006. године у Зеници резултатом 3:0. Од тада у шест узастопних утакмица за бодове бољи су Бањалучани.

28. април 2007. Борац – Челик 1:0

22. новембар 2008. Борац – Челик 3:0

30. мај 2009. Челик – Борац 1:2

15. август 2009. Челик – Борац 0:1

17. март 2010. Борац – Челик 2:1

21. август 2010. Челик – Борац 0:1
АЈ Борац..


Vrh
  
 
 [ 121510 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 695, 696, 697, 698, 699, 700, 701 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs