banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 14:13 Danas je 27 Jun 2026, 14:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Mar 2011, 13:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jun 2010, 08:23
Postovi: 1098
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Šajin je napisao:
БањалукаСРБ je napisao:
Изгледа да је Свето дао зелено свјетло да се данас одигра на Градском, опет промјена стадиона за Напријед 8)

па да ли је на крају Градски или Наприједов? Ако је на градском стадиону то ми је успут свратио бих радо

Ti dođi do Gradskog a lako se prebacimo na Mejdan 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:00 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Mar 2011, 14:52
Postovi: 1
Lokacija: Rijeka
Pozdrav svima ja sam iz Rijeke imam 26 godina i jako volim Borac ;)
novi sam ovdje pa se još ne snalazim baš najbolje nemojte šta zamjerit!!!

:wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jul 2010, 18:22
Postovi: 730
Dobrodosao

_________________
Ivo Andrić ima 5.000 fanova na fejsu. Dunja Ilić 15.000, Ekrem Jevrić 50.000, Kristijan Golubović 65.000 . .
Ovaj nobelovac je jednom prilikom napisao "Dođu, tako, vremena, kada pamet zašuti, budala progovori, a fukara se obogati !


Poslednji put menjao Evropski Borac dana 16 Mar 2011, 15:08, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Jun 2005, 02:03
Postovi: 7347
Lokacija: Бања Лука
о Боже :D

_________________
И само дотле, до тог камена,
До тог бедема...
Ногом ћеш ступит, можда, поганом?
Дрзнеш ли даље?...

Ал' један израз, једну мисао
Чућеш у борбе страшној ломљави
"Отаџбина је ово Србина!..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:11 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jul 2010, 14:58
Postovi: 182
http://borac-sport.com/index.php?option ... Itemid=113
Svaka čast za tekst,svaka čast momcima koji uređuju ovaj sajt.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Од Њемачке до Ријеке ЛОЛ :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Против Челика у 18 часова

Челници ФК Борац су донијели одлуку да се утакмица против Челика, у оквиру 19. кола Премијер лиге БиХ, игра у вечерњем термину, од 18 часова. На овом сусрету тренер Владо Јагодић неће моћи да рачуна на Бориса Распудића, који има три жута картона, а под знаком питања је наступ Драгослава Стакића који још увијек има проблема са боловима у леђима. У тим би коначно требао да се врати Милан Ступар, који није играо у претходна три меча због повреде.

Преузето са http://www.fkborac.net.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:25 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Охо, скидам капу. Текст леди.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Браво Шлагер. Slika
Овај текст треба прекопирати на што више мјеста. Да би га видјели они који би га требали видјети.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 19:18
Postovi: 3499
@Schlager - svaka cast brate, tvoje rijeci su vjerovatno misljenje jedno 95% nas ovde na ovom forumu

_________________
Slika
BORAC, U INAT SVIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:45 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011, 22:34
Postovi: 21
Lokacija: Лакташи
Fighter je napisao:
http://borac-sport.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3792:kolumna-formula-za-uspjeh&catid=67:kolumne&Itemid=113
Svaka čast za tekst,svaka čast momcima koji uređuju ovaj sajt.


Екстра одрађено! Браво!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 14:37
Postovi: 236
Uh, kakav kvalitetan tekst, svaka čast @Schlageru i redakciji borac-sport portala na objavljivanju teksta, nadam se da je ova kolumna otišla i u gradsku upravu i u vladu RS!

_________________
Sarajevski mangupi i ostala ćaršijska raja, izduvaše ove sezone našem Borcu jaja! BORAC ŠAMPION 2011.
TRECI PUT CASTIMO!
Republika Srpska lee,
Borac dolazi iz njee,
za nju bori se i pobjedjuje...


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 15:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
Fighter je napisao:
http://borac-sport.com/index.php?option=com_content&view=article&id=3792:kolumna-formula-za-uspjeh&catid=67:kolumne&Itemid=113
Svaka čast za tekst,svaka čast momcima koji uređuju ovaj sajt.

ako je istina ovo za dr Vladu da se cekaju 2-3 vezana poraza da bi dobio otkaz ja sam razocaran!

@Schlageru alal vera!

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 16:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Schlageru, sjajan tekst. Bravo.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 16:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
Svaka cas Schlager,odlican tekst :wink:


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 16:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2010, 19:19
Postovi: 105
Градској Управи и Влади Републике Српске

Nisam se odavno više ismijao nego ovome ...
Više gluposti na jednom mjestu nisam vidio u životu ...
O kakvom vi brendu pričate ??? jel o onom koji postoji u gradu od 300 000 stanovnika a na utakmicama ga gleda 2000-3000 , eventualno jednom u sezoni 6000 ??


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 16:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
jajaja je napisao:
Градској Управи и Влади Републике Српске

Nisam se odavno više ismijao nego ovome ...
Više gluposti na jednom mjestu nisam vidio u životu ...
O kakvom vi brendu pričate ??? jel o onom koji postoji u gradu od 300 000 stanovnika a na utakmicama ga gleda 2000-3000 , eventualno jednom u sezoni 6000 ??


Да о том бренду,поносу Бања Луке и Републике Српске,имаш нешто против сарајевски геблибтеру?


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 17:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Шлагеру свака част за текст стварно сам се изненадио позитивно наравно кад сам видио ко је аутор.. Брате мој скидам ти капу...

А што се тиче утакмице у суботу и ја бих се сложио са већином са овог форума да би се тек против Челика требала видјети наша права слика.. Ако ћемо гледати слику што се тиче тима онда бисмо их требали испратити у Зеницу са 3-4 комада у мрежи...

А што се тиче овог горе Сарајлије... Слободно га пустите да пише неке небулозе овдје... Њима је криво што наш Борац гази све по реду па се сад изједају што ће српски клуб освојити титулу.. Пустите их нека пишу шта хоће.. Он нема шта да пише на теми свог клуба на зеленом форуму па је дошао овдје да нама соли памет.. Јер ипак комплекси су комплекси ;)... АЈ БОРАЦ !

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 17:43 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011, 22:34
Postovi: 21
Lokacija: Лакташи
jajaja je napisao:
Градској Управи и Влади Републике Српске

Nisam se odavno više ismijao nego ovome ...
Više gluposti na jednom mjestu nisam vidio u životu ...
O kakvom vi brendu pričate ??? jel o onom koji postoji u gradu od 300 000 stanovnika a na utakmicama ga gleda 2000-3000 , eventualno jednom u sezoni 6000 ??


Који комплекс.... :D :D :D :D :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 18:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2010, 19:19
Postovi: 105
Nisam Sarajlija žao mi je rođen sam u Banjaluci i tu sam uvijek živio ali onog dana kada Borac postane brend Republike Srpske ja ću otići iz ovog grada.
Pa znate li vi kako na Borac gledaju u Hercegovini ?? Srpskoj naravno , kako na njega gledaju na istoku ??? tj kako na njega gledaju izvan Banjaluke ....

u Banjaluci Borac prati maksimalno 15000 ljudi od čega možda 6-7000 da ih zanimaju rezultati i sve to , a to je smiješna cifra ...
Vi ste umislili da je to neki klub , svaki put kad čitam ovaj forum vidim hrpu gluposti , pa postali ste gori od onih navijača Željezničara na sportsport.ba.
Fk Borac nikad neće biti brend našeg grada NIKADA zapamtite to...
Borac nikad neće imati trening centar ni blizu Partizanovog , Borac nikad neće biti Fmp , Borac nikad neće izbacivati 4-5 igrača godišnje , pa makar imao uslove koje ima Arsenal i sve od tog kluba , nikad neće moći izbacivati toliko igrača iz ove regije , Borac nikad neće biti voljen u cijeloj Republici Srskoj isto kao što i se i vi trudite da mrzite jedina dva istinita Srpska sportska brenda , tako se i ljudi u drugim gradovima Rs trude da mrze Borac.
Pa ljudi taj isti Borac nije bio u stanju dovesti najvećeg talenta iz mjesta udaljenog 45 kilometara ????
Pa o čemu vi pričate.
Pa Borac da otvori fan šop trebali ga zatvoriti za 2. mjeseca jer ne bi imali nikakvih prihoda od toga , niko ne bi kupovao te artikle , a ovo da svako ko oće u UO da donese 100 000 km u klub hahahahahahaha , pa tada Fk Borac ne bi imao uopšte upravni odbor


Vrh
  
 
 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 690, 691, 692, 693, 694, 695, 696 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], pendula, Trendiction [Bot] i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs