banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 21:19 Danas je 27 Jun 2026, 21:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Mar 2011, 00:28 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Ево и фб најаве... Треба позвати што више људи...
http://www.facebook.com/event.php?eid=153114474747968


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Mar 2011, 00:52 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Sep 2010, 23:41
Postovi: 13
Зна ли ико шта је са Марком Максимовићем?? Колико сам ја упознат он је већ дужи период у тренажном процесу али нигдје не видим да се његово име спомиње! Ако ме сјећање служи он је имао и једну првенствену утакмицу након повреде и било је прича о њему пред полазак у Анталију. Ако је неко упућен може одговор и на пп.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Mar 2011, 00:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Спомињали сте како би одрадили неку "адреналинску" најаву...
Ево како су то Лешинари урадили!

Citiraj:
Ово су они дани када зовемо своје пријатеље и заједно скупљамо снагу за суботу, када бубњеви не спавају, када улице одјекују, када бакље горе и када се светињи пјева од јутра до мрака, од мрака до јутра! ЗА БОРАЦ, ЗА БАЊА ЛУКУ, ЗА РЕПУБЛИКУ СРПСКУ! ИГРАЈ БОРЧЕ!!!

Сви на стадион, субота 19.3. у 18:00ч
НЕ ШТЕДИМО ГРЛА, НЕ ШТЕДИМО ДЛАНОВЕ, НЕ ШТЕДИМО СЕБЕ!!!

8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Mar 2011, 22:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 11:30
Postovi: 2828
Dragoslav Stakić i Milan Stupar će biti spremni za utakmicu koju njihov klub Borac igra u subotu protiv Čelika iz Zenice. Defanzivci nisu trenirali zbog povreda, ali će zato biti u kombinaciji za predstojeće oglede.

Stakić je imao problema sa leđima, a Stupar sa mišićem lijeve noge.

"Bol je nestao, treniram i vjerujem da ću zaigrati protiv Čelika. To je za nas jako bitna utakmica u kojoj jednostavno moramo da pobjedimo i da na taj način sačuvamo prednost u odnosu na Željezničar i Sarajevo", rekao je Dragoslav Stakić, koji je ove zime u Banju Luku stigao iz Rudar Prijedora.

_________________
Управа напоље!!
Распудић Борис
"Iskreno, ne zanima me puno taj Rio Ave, šta... Ako se oni ne boje nas, zašto bismo se mi bojali njih? I protiv Mančestera možemo da igramo da dođe, a kamoli protiv Rio Avea!"


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Mar 2011, 22:33 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Дајте браћо обрадујте ме са радио најавом, поједох се жив :-?


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Mar 2011, 22:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Шаљите Нес-у маил


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Mar 2011, 23:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jul 2010, 23:04
Postovi: 451
Lokacija: Бања Лука, Република Српска
Ја сам већ послао мејл и чекам одговор.

_________________
ТИ СИ ПОНОС ГРАДА МОГ, ИЗНАД ТЕБЕ САМО БОГ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Mar 2011, 23:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Nema potrebe da se šalje mail bilo kome. Video najava će biti postavljena uskoro. Audio najava je gotova. Koliko čujem, audio se već emituje.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 02:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=rLQFJ5Wzjhs[/youtube]


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 08:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Šajine, najava je naravno urađena odlično. Svaka čast.

Inače, danas se na Gradskom stadionu igra trening utakmica u 14:30 ili 15:00. Protivnik je, ekipa sa Barutane, uvijek nezgodni Naprijed :D :D :D

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 08:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Pa ti Saja znas vise od worda i excela :lol:

Je l' sigurno u 18:00 utakmica?
(Moram se izorganizovati)

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 11:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Jun 2010, 09:43
Postovi: 424
Mislim da bi Borac protiv celika trebao igrati kao juce bajern ( bez obzira sto je bajern izgubio :) ) .
Ljudi igraju sa dva zanja vezna sa strahovto ofanzivnim krilima ( robenom -maleticem i riberijem,- stajicem) i dok nisu pali fizicki slomili su bili inter.

Posto je maletic za ovu ligu i odbrane kao sto je roben za ligu prvaka, sa nikolicem i veljovicem to bi trebalo biti nezaustavvljivo.

S tim da i bajern juce odigra sa dva zadnja vezna i pored toga odigra jako ofanzivno narocito u prvih 60 ak minuta.

prema tome ja bi aekipu postavio za celik ovako :

----------------------Kralj :)--------------------

Stupar-------Stakic---------Coric--------Benovic

----------Medjedovic---------Krunic-------------

Maletic-------------------------------------Stajic


-------------veljovic--------Nikolic---------------

Ova formacija pretspostavlja da krunic i medjedovic rade ono sto rade chavi i iniesta u Barseloni, jer iniesta iako play pokriva i tu ulogu u zadnjeoj liniji veznog reda ( tj ima ga svuda)

Ovakva formacija bi bila orijentidsana na proboj po bokovima 8 sa uduplavanjem strane od ofanzivnih bekova stupara i benovica) a manje kroz sredinu, jer mi se cini da kropz tu sredinu ( sem kontre i polukontre) tesko prolazimo

Kljucan je brz protok lopte od medjedovica i krunica, i u zavisnosti kakve lopte oni budu davali krilima, ovo moze da bude jako jako opasno i pred dva zadnja vezna, a s druge strane sigurnije bi bilo u odbrani nego u opciji sa jednim zadnjim veznim s tim sto medjedovic ne bi bio kalsicni zadnji vezni ali bi akcieije treble upravo da krecu sa nase polovine i da se vec tu stvara visak igraca, gdje bi onda na brzinu maletica npr dobijali situaciju 4 na 3 ili ,3 na 2 ili 2 na 1

I opet ponavljam, VANJSKI SUT, nasusno nam treba vansji sut, nemamo ga skoro pa uospte, a koliko on znaci moglo se vidjeti sinoc kad inter bez igre sutom snajdera bez prave sanse kad zapne preokrece tok utakmice


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 11:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
Citam jutros u Glasu,citirali su Amara Osima,par recenica.Malo se zajebucnuo. :D

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 11:47 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
најава одлична..
АЈ БОРААААЦ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 12:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
Ајој добре најаве, свака част...Због јутарње кише се не игра на Градском него на Наприједовом данас од 15 сати.....А текст са борац-спорт, напаљени Иветић, ту је још фино о њему написано шта је све радио мајмун, стварно му треба плехана свезати кад дође у БЛ, а то ће бити за овај викенд претпостављам јер је и он добио картон па паузира сад 8)

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 13:10 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2011, 22:34
Postovi: 21
Lokacija: Лакташи
Екстра најава :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 13:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 10:52
Postovi: 3311
"Ocekivao sam da cemo vec poslije treceg proljecnog kola prestici Borac na tabeli,ali sam se prevario u procjenama.Banjalucani imaju mnogo jaci tim nego sto sam mislio."

Amar Osim

Hahaha,joj ostavi se ti procjena krmcino balava.

Celik pada,samo da nas vrijeme posluzi,bice ekstra.

_________________
Robin je saren,al je Betmen crn.


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 13:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
Ето шта Др Владо мисли о нашем спорадичном скептицизму у вези тога како Борац игра :)

Јагодић: Не смијемо да будемо незадовољни



Дакле утакмица је дефинитивно у 18 часова. Само да буде лијепо вријеме и то је то. Неће бити лако, али Челик мора да падне. Штета што је рекламирање на веома слабом нивоу. Треба анимирати људе што више да дођу. И на заборавите на акцију коју је Максел предложио. Сви у клупским бојама.

Што се тиче тима, надам се да ће Лео бити спреман за суботу. А занимљива ми је формација коју је предложио борчев навијач. Шлагер ће сигурно бити одушевљен ако види 2 шпица на терену :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 13:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
Изгледа да је Свето дао зелено свјетло да се данас одигра на Градском, опет промјена стадиона за Напријед 8)

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Mar 2011, 13:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
БањалукаСРБ je napisao:
Изгледа да је Свето дао зелено свјетло да се данас одигра на Градском, опет промјена стадиона за Напријед 8)

па да ли је на крају Градски или Наприједов? Ако је на градском стадиону то ми је успут свратио бих радо


Vrh
  
 
 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 689, 690, 691, 692, 693, 694, 695 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs