banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 12:37 Danas je 28 Jun 2026, 12:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Mar 2011, 21:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Slika
Slika

Ваља ли овако, ставићу велику слику у понедељак ваљда ће се тада знати тачан термин


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 21:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
goran2909 je napisao:
Slika
Slika

Ваља ли овако, ставићу велику слику у понедељак ваљда ће се тада знати тачан термин


Није лоше ;) али можеш ти и боље :lol: :lol:

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 21:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
A da bude neka malo ležernija varijanta bez formalnosti tipa - gradski stadion, 19. kolo to nekako čini plakat prenatrpanim s obzirom na ove pruge ili barem da brišeš 19. kolo dakle onu gornju crtu.

Da, mislim da bi tako bolje bilo izbrišeš gornju crtu gdje piše 19. kolo... a ove dvije ispod malo pomjeriš ka gore pa da vidimo kako izgleda

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 21:56 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
Čestitka momcima i Vladi na novom bodu sa gostovanja. Svi koji bar ponekad prate dešavanja u PL, znaju da je ovo jedno od težih gostovanja, pogotovo ako u obzir uzmemo da su bodovi Veležu prijeko potrebni.

Gorane, svaka čast za plakat! Nemam riječi. Nadam se da svoj talenat ponekad i unovčiš! :)

Šajin će nam za dan dva izmontirati i video najavu (čim saznamo tačan termin odigravanja) i onda u subotu svi na stadion.

Aj' Borac

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 22:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Гоца, плакат је супер!

Ништа не треба мијењати, осим евентуално термина...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 22:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Slika Slika

ево овако па бирајте :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 22:42 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Бољи овај други.

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 22:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
goran2909 je napisao:
Slika Slika

ево овако па бирајте :)


Само није ФК Челик него НК Челик немој да то иштампамо да нас скасапе :lol: :lol: :lol:

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 22:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
ја не говорим ногомет него фудбал тако да је фк


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:00 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Avg 2010, 11:40
Postovi: 1695
скоро сам се вратио одоздо, па да бацим коментар.
и даље стојим на констатацији да никакву идеју немамо у игри.
танко ми то дјелује, баш танко.
Вележ је веома слаба екипа, усудим се рећи и слабија од Дрине.
бод је велики као кућа, али ове прве утакмице ми не обећавају нешто много.

остаје нам да се сви заједно потрудимо и покушамо да напунимо Градски у сљедећу суботу и да допринесемо освајању 3 бода!
мада је ово све посао управе, која маркетинг и даље ради на нивоу зонаша, за сваку похвалу је и подржавам сваку ову акцију.
сви нека изљепе (или ангажују млађе да то ураде) своја насеља, улазе, школе, паркове.
то не захтјева пуно средстава и времена а корист је вишеструка.

_________________
СВЕ ДОК ВРБАС БАЊАЛУКОМ ТЕЧЕ БОРАЦ ЖИВЈЕЋЕ!


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Možda je off ali ne mogu a da vas ne pitam:"što ono prijedorčani onako zapinju kad ne treba " ? :(

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:08 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Nov 2010, 10:17
Postovi: 893
Пошто ја штанцам сам наљепнице кући моја школа је као неки јавни веце изљепљен 8)
урадићу и овај горанов плакат чим будемо сигурни за вријеме текме...
поздрав


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
goran2909 je napisao:
ја не говорим ногомет него фудбал тако да је фк


Знам то и ја говорим фудбал али на грбу им пише НК тако да би из респекта требало и ту написати НК :)

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
Gazimestanac87 je napisao:
goran2909 je napisao:
ја не говорим ногомет него фудбал тако да је фк


Знам то и ја говорим фудбал али на грбу им пише НК тако да би из респекта требало и ту написати НК :)
A ne znaju ni oni,sad su fk pa nk pa... :D

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:14 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
може њима писати и АС, ја ћу их крстити у фк :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:17 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
soba 39 je napisao:
Možda je off ali ne mogu a da vas ne pitam:"što ono prijedorčani onako zapinju kad ne treba " ? :(


Јер су примитивци и највеће сељачине које су икад крочиле на наш стадион....

Мрзе нас више него Федералце...

Данас побиједили Дрину и још на једном форуму пишу :"Збогом Дрина у 1. лигу РС"...


Јадно и примитивно....


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
јан_де je napisao:
soba 39 je napisao:
Možda je off ali ne mogu a da vas ne pitam:"što ono prijedorčani onako zapinju kad ne treba " ? :(


Јер су примитивци и највеће сељачине које су икад крочиле на наш стадион....

Мрзе нас више него Федералце...

Данас побиједили Дрину и још на једном форуму пишу :"Збогом Дрина у 1. лигу РС"...


Јадно и примитивно....
Ne mogu da vjerujem. :angry1: Vi nastavite dalje... Pozdrav

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Okt 2010, 19:19
Postovi: 105
A šta je trebao Rudar da uradi ???
Da puste Drinu , pa ljudi se bore za Evropu i igraju za sebe ne gledaju druge ....
A što se tiče toh njihovog kompleksa prema Bl isti je kao što vi imate prema BG , kad su igrali Borac Zvezda šta ste sve pisali , to je kompleks većeg grada jbg


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 30 Jun 2010, 20:01
Postovi: 2779
d.a. je napisao:
и даље стојим на констатацији да никакву идеју немамо у игри.
танко ми то дјелује, баш танко.

Nisam gledao današnju utakmicu pa neću ni suditi o istoj.
Ne treba zaboraviti da nam je i danas falio Stupar a ni Stakić nije igrao. Ono što meni odgovara u ovoj našoj igri je rezultat. Ako malo bolje pogledamo rijetke su šampionske ekipe, iz liga u našem okruženju ili u ligama približno našem rangu, koje igraju dopadljiv fudbal koji će polučiti šampionske rezultate. Ono što ja vidim kao ideju u našoj igri je taj tzv. blok na sredini terena potpomognut čvrstom odbranom, koji nam često daje priliku da otvorimo polukontru ili kontru. Sigurno je da može bolje od ovoga, ali se nadam da ćemo igrati sve bolje dolaskom lijepog vremena i kvalitetnijih terena. Mislim da će sve izgledati puno bolje kada se Međedović, Krunić, Veljović pa i Stakić dodatno uigraju sa ekipom. Zna Vlado šta radi. Ponavljam se, ovakva igra nam za sad donosi odlične rezultate! Bravo momci, bravo Vlado!
Moram čestitati Lešinarima, jer kako čujem, odlično je odrađeno još jedno daleko gostovanje. Lešinari su još jednom potvrdili da su daleko najkvalitetnija navijačka grupa u PL.

_________________
Ако се икад у енциклопедији појмова под словом Ш нађе ''шупљак'', у дефиницији ће стајати ''прес конференција у ФК Борац одржана 27. марта 2015. године''...By GanDra


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 23:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Dec 2010, 08:17
Postovi: 1720
Lokacija: Republika Srpska
jajaja je napisao:
A šta je trebao Rudar da uradi ???
Da puste Drinu , pa ljudi se bore za Evropu i igraju za sebe ne gledaju druge ....
A što se tiče toh njihovog kompleksa prema Bl isti je kao što vi imate prema BG , kad su igrali Borac Zvezda šta ste sve pisali , to je kompleks većeg grada jbg
U evropu ?? Gdje će u p.m. pa nije ovo premiership gdje prvih 7-8 ide u evropu.Niti mogu "gore" niti "dole",samo mogu navući na guzu :wink:

_________________
Slika


Vrh
  
 
 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 683, 684, 685, 686, 687, 688, 689 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs