banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 22:06 Danas je 28 Jun 2026, 22:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121514 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Mar 2011, 18:44 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jan 2011, 21:50
Postovi: 2978
сељо води 2-0 колико ја видим


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 18:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
"Ono ćime nisam zadovoljan, to je suđenje, pogotovo nekim odlukama, a jedna od tih je bila i ona u prvom dijelu kada je pred našom klubom, nekih desetak metara od mene igrač Borca udario našeg igrača zbog toga sam onako burno reagovao'' naglašava Odović.

Boka opet podijelio batine. :lol:

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 18:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
А кад су у Врапчићима пљунули Пузија у фацу, кад су наше извријеђали и замало истукли?
Јој, ко о чему, курва о поштењу :roll:


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 19:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 22 Jul 2010, 14:58
Postovi: 182
Ja sam i prije utakmice bio zadovoljan bodom,pa tako i sada pogotovo poslije njihovih nekoliko šansi.
Šta reći,nego bravo AVDUKA.
Zanima me samo ako je neko pratio jel Željo ima sve pobjede kod kuće ove sezone.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 19:24 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Има са Сарјевом нерјешено остало побједе


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 19:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Добро, ово са Вележом смо архивирали.
Бод - супер. Битно је да нисмо поражени јер би се мало нарушила атосфера. Овако чета др Владе мирно иде ка титули....

Предлажем Горану, пошто он зна то добро, да направи један плакат за текму са Челиком, па да то у понедељак или уторак иштампамо и да током седмице облијепимо цијели град ...
Уз лијепо вријеме, пун стадион, одличну атмосферу морамо потврдити ове бодове на страни и истопити Челик...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 19:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Ево имам овакву још прије направљена
Slika
а за плакат, може неко написати неку "адреналинску поруку"


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 19:53 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Одлично, Гоца...

Ма ја би само ставио :"Сви на стадион!"

Реално, то се и очекује :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 19:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8107
Lokacija: Бања Лука
једино можда буде други термин играња утакмице


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Нема везе, битно је да имамо идеју за плакат...

А ионако нећемо почети лијепити прије уторка или сриједе...

Тад би се већ требало поуздано знати кад се игра. Мада 15:00 је на званичном сајту...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Neko danas reče da se protiv Čelika igra noćna, dakle vjerovatno 18 sati...

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jun 2009, 08:16
Postovi: 555
Lokacija: Бања Лука
Јебеш га кад су ти термини лако промјенљиви, ако буде званичних промјена, напишите.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
evo bila sad reportaza sa utakmice na RTRS-u,sta Avduka odbrani svaka mu cast,sa njim se treba pod hitno produziti ugovor ako je to ikako moguce.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Борац БЛ je napisao:
evo bila sad reportaza sa utakmice na RTRS-u,sta Avduka odbrani svaka mu cast,sa njim se treba pod hitno produziti ugovor ako je to ikako moguce.



On ugovor ima do ljeta 2012 godine, ali jako teško ćemo ga zadžati, šteta je što niste bili u srijedu na stadionu omladinca pa da vidite šta je tamo skinuo :lol: :lol:

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Борац БЛ je napisao:
evo bila sad reportaza sa utakmice na RTRS-u,sta Avduka odbrani svaka mu cast,sa njim se treba pod hitno produziti ugovor ako je to ikako moguce.


И ја сам гледао репортажу.. Дефинитивно са њим продужити уговор !

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
mene jedino sto brine u toku ovog prvenstva je to sto zeljeznicar gostuje rudaru!

:angry4: :mad: :angry4: :mad:

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
RBA 1987 eks VB 1987 je napisao:
Борац БЛ je napisao:
evo bila sad reportaza sa utakmice na RTRS-u,sta Avduka odbrani svaka mu cast,sa njim se treba pod hitno produziti ugovor ako je to ikako moguce.



On ugovor ima do ljeta 2012 godine, ali jako teško ćemo ga zadžati, šteta je što niste bili u srijedu na stadionu omladinca pa da vidite šta je tamo skinuo :lol: :lol:


docaraj nam ti :)
batica je napisao:
mene jedino sto brine u toku ovog prvenstva je to sto zeljeznicar gostuje rudaru!

:angry4: :mad: :angry4: :mad:


heheh gostujemo i mi :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
batica je napisao:
mene jedino sto brine u toku ovog prvenstva je to sto zeljeznicar gostuje rudaru!

:angry4: :mad: :angry4: :mad:


Даће они гузе Сељи и овај пут, 100%...
Али нас то не треба да брине, јер ћемо, упркос свима, бити шампиони... :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ekstra rezultat danas.
Mene licno ne zanima kako igra ni Rudar, ni Zeljo niti iko drugi.
Vazno je samo da nas Borac pravi dobre rezultate, da napunimo stadion protiv Celika i da obljepimo plakate i naljepnice do tad :)
Vidimo se na stadionu.

P.S. Cestitke Istocnom Stajanju na sinocnoj svirci i Igoru na odlicnom filmu :thumbright:

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 20:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Nemojte džaba oko selje trošiti riječi na ovom forumu, nego Avdukić i Maletić trebaju ostati za kv. LŠ ostali su nadoknadivi. Kako, pa revizijom ugovora i povećanjem primanja nekako ih pokušati privoliti bar još pola godine jer njihov ostanak je veliko pojačanje za Evropu

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
 [ 121514 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 682, 683, 684, 685, 686, 687, 688 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Joker4 i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs