banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 14:56 Danas je 28 Jun 2026, 14:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2009, 19:48
Postovi: 362
Lokacija: Banja Luka
gle komentatora na radiu RS ... napad za goste iz Banja Luke, odakle je on ?


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Sep 2007, 16:59
Postovi: 159
X je takodje dobar rezultat iako bih najvise volio da ih uzmemo tamo u EAST Mostar :) Komentatori su vjerovatno isti i za BHT i za RTRS tako da jedni pokrivaju druge ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Stajic imao veliku sansu

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
aaa zamalo gol vec sam poceo skakati po sobi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:52 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1096
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Još malo

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
kraj 0-0, nije lose

_________________
ENVER KULAŠIN


Poslednji put menjao Simpatizer dana 12 Mar 2011, 16:54, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:54 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Sep 2007, 16:59
Postovi: 159
kraj


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:55 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
gotovo,zadovoljan sam rezultatom iako sam ocekivao pobjedu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
0:0, cool nije nešto predobro ali opet 5 razlike na tabeli a 2 teška gostovanja iza nas.

isto sam očekivao pobjedu ali koliko su se prepali dobro je da nisu izgubili, cijelu sedmicu se kukali idimo na bod idemo na bod i eto vam bod

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 12 Mar 2011, 16:56, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jun 2010, 13:33
Postovi: 877
0:0, ја задовољан. Изгледа да је Авдука био играч утакмице. :)

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:57 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14887
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Титула је много ближа... :wink:

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:57 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
штета што их не побједишмо,али нема везе,5 бодова је добра залиха,Ај Борац :wink: !


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 17:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1096
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Dobro je! Ja zadovoljan imamo 40 bodova. E sad kad bi ovi Travničari nešto uradili to bi bilo odlično! Žao mi jedino što je nk teheran uzeo bod. Trenutno smo na osmici nadamo se da će tako i ostati, eventualno 7. Eh da je Staja ugurao i poslao ih u federalnu. ovako Drina ispada zbog ovih fukara iz PD. Dali go u 93 igrali sa igračem više. Samo da travnik nešto uradi dobro kolo za nas bi bilo.

BSK 0-0 ako nekog interesuje.

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 17:33 
OffLine
Bič božji
Bič božji

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:47
Postovi: 12734
Lokacija: BANJA LUKA R.SRPSKA
Po svemu neriješeno je sasvim realan rezultat, ja sam zadovoljan, niko nije povrijeđen, sudija korektno sudio, vidi se da smo išli na bod, tek u zadnjih deset minuta smo ih malo stisnuli jer smo očigledno fizički mnogo bolje pripremljeni, Stajić i Mikac imali šanse, da zabiju, ali je i Avduka jednu izvadio iz goola, onako kako on to zna... Uglavnom ja zadovoljan... 8)

_________________
ZATO ŠTO JE NAŠ I ZATO ŠTO JE JEDINI...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 17:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
Одлично... И друго тешко гостовање смо пребродили.... Браво момци! 8)


Једино ми жао Дрине, гурнуше их ови што лижу шу*ак Жељезничару у 1 лигу РС... Јбга...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 17:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2010, 10:02
Postovi: 5651
Lokacija: Црвено - плави град
Добар повољан резултат сад се надам да ће Травник оправдати ту 4. позицију и откинути Жељи барем бод ако не и 3 ;)

Жао ми Дрине у пм изгубише ал има још да се игра надам се да неће испасти !

_________________
И КАДА ЦРНО ЈЕ!!!

Slika

http://www.fkborac.net/sajt/


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 18:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:18
Postovi: 4630
Valja napomenuti i da smo imali fer sudjenje, sudije su bile pod pritiskom od pocetka ma skakali su na svaki nas kontakt ali su izdrzali bravo, po jednu dobru priliku i mi i oni stim dasmo ih dobro stisnuli zadnjih 15 min. Mozda smo i mogli malo otvorenije ali i bod sa one poljane je dobar. Nase navijace odstranili 15 min prije kraja.

_________________
Ne kradi, vlast mrzi konkurenciju.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 18:27 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Feb 2011, 16:24
Postovi: 228
екстра 8)
и мени жао Дрине, Рудара морамо 0:3 напрашити...

_________________
Slika
Република Српска - Serb Republic

- орлови не живе и не лете у јату са вранама -


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 18:32 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 11 Jul 2010, 19:09
Postovi: 1763
Zeljo nakon 30 minuta , i dalje 0-0


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 18:42 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1096
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Poveli su. Ali to nas ne treba da interesuje!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
  
 
 [ 121512 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 681, 682, 683, 684, 685, 686, 687 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Semrush [Bot] i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs