banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 22:06 Danas je 28 Jun 2026, 22:06

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 121514 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686 ... 6076  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
uff,ponisten gol Velezu Coric izgubio loptu ali igrac veleza diro loptu rukom


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Da, pazi ovog turka regularan golll, hm

Izgleda da igramo malo otvorenije no obično i turko kaže da bolje stojimo na terenu

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Odovic dobio crveni. :D

Stoka izgleda svim sredstvima pokuava da "zaradi" 3 boda.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Maj 2010, 22:15
Postovi: 3436
Lokacija: Banja Luka R. Srpska
sad ce malo nervoza u njihovim redovima samo da izdrzimo jos malo i onda kazna... :D

_________________
a.k.a. jos bolji

"... reperi su obmana svi su Toni Montana, svi su brate crnci ja sam samo Barak Obama..."


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Evo ovih seljaka počeli pokazivati svoje pravo lice, poslije ovog ide vjerovatno neki penal čim prvi put legnu u šesnaesterac.
E još nek neko kaže da su velikani, ovo su krkani neviđeni, nema tamo više fudbala sad samo ganjaju sudiju i padaju u šesnaestercu.

Ove seljačke ekipe obavezno izbaciti iz lige

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 12 Mar 2011, 15:34, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:31 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 17 Avg 2010, 21:57
Postovi: 3630
На 92,7 мегахерца имате пренос на Радију РТРС...

Тренер Вележа Одовић добио црвени...


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
na RTRS-u kaze ovaj reporter da je igrao rukom igrac veleza i da se vrsi veliki pritisak na sudije!


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
E da su beograđani ovako tolerantni prema ostatku Srbije kao radio RS prema ostalima klubovima iz RS gdje bi nam bio kraj.

Međedović sa 6 metara glavom promašio dobru šansu, turko se malo koriguje ne tvrdi više da je čist gol.

Još jedan šut Međedovića

Važno da BSK igra u Lazarevu ponovo poslije 10 godina

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Sep 2007, 16:59
Postovi: 159
Imalo smo stopostotnu u 37. Mikic ,pih .Ma uvaljacemo im.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Ma nije Mikić to je ova prilika Međedovića nije ovaj dobro vidio. Nego ubi me ovaj komentator - ka grom iz vedra nema kaže evo prilike šansa ZA KOGA, KO NAPADA

0:0, oni napadaju jalovo, mi opasniji ma daćemo ga u drugom Medo je navalio kao tinejdžer na čkupi

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Poslednji put menjao Borac u srcu dana 12 Mar 2011, 15:49, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
0-0, a sad da se nesto popije. :)

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Sep 2007, 16:59
Postovi: 159
Kaze komentator da se Perica Ivetic inace nas Banjalucanin stalno svadja sa nasim igracima,jeste klosar pravi.To je tako moras se dokazati da dovoljno mrzis svoje,da budes dobar.


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 15:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2010, 17:13
Postovi: 5385
Jeste vidjeli danas ono, uze Kaluđerović loptu Robi se dere daj Kaduu, Kadu je traži ovaj neda ni rođenoj majci zajunio se, namjesti je na bijelu tačku, šut i odbrani mu golman. Nešto mi ovaj scenario poznat kao da sam ga negdje već vidio ili sam možda nešto sanjao.

_________________
https://docs.google.com/spreadsheets/d/ ... =393365734


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:07 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1096
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Čuj malog Pere. On napao Maletića :lol: :lol: :lol:

Ovaj mu učitelj bio. Dovoljno reći Hisećani :lol: :lol:

0-0 Nije loše! Drugo dobijamo!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Avdukic nas drzi u zivotu.

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 15:34
Postovi: 481
Avduka nas spasio dvaputa u par minuta,stisno je velez.

Usao Sreco :roll:


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:28 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1096
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Zna Vlado šta radi

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Jun 2010, 18:01
Postovi: 5108
Lokacija: Istok
Stajic umjesto Veljovica

_________________
ENVER KULAŠIN


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:42 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
Дај да их казнимо за пропуштене прилике 8)


Vrh
  
 
PostPoslato: 12 Mar 2011, 16:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jun 2010, 07:15
Postovi: 1096
Lokacija: Glavni grad Republike Srpske /HISETA/
Počinje silovanje!

Evo Drina ispade :x Ko će nego ovi šupci iz PD. Idioti!

_________________
U ŽIVOTU JE VAŽNO BITI BORAC


Poslednji put menjao zli mrkvić dana 12 Mar 2011, 16:47, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
 [ 121514 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 680, 681, 682, 683, 684, 685, 686 ... 6076  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], Joker4 i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs